Перейти к содержанию



mak.ih

Гражданство через воеводу

Рекомендуемые сообщения

Опубликовано
9 минут назад, Zyskar сказал:

А на якій підставі подавалась ? На громадянство?

З чоловіком спільне майно?

Три года на сталом как член семьи гражданина ЕС. Договор аренды жилья

Опубликовано
1 час назад, Vadim39 сказал:

Просто мы не смогли ни чего придумать другого как пойти по соседям и взять письменное засвячение. Выписки с банка тоже приложили, но это так себе подтверждение. Пока тишина. Да, невестка сегодня получила отказ в гражданстве по причине отсутсвия собственного стабильного дохода (подавалась на утшиманию мужа). Хоть у сына как IT доход хороший в отказе написали что это не влияет, должна иметь свой стабильный доход.

Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, а Вашій невістці не приходила інформація, що їй необхідно принести підтвердження власного доходу (щоб вона знайшла працю, наприклад). Отак одразу без попередження - відмова?

Опубликовано
1 час назад, Vadim39 сказал:

Просто мы не смогли ни чего придумать другого как пойти по соседям и взять письменное засвячение. Выписки с банка тоже приложили, но это так себе подтверждение. Пока тишина. Да, невестка сегодня получила отказ в гражданстве по причине отсутсвия собственного стабильного дохода (подавалась на утшиманию мужа). Хоть у сына как IT доход хороший в отказе написали что это не влияет, должна иметь свой стабильный доход.

Добрый день, а в каком воеводстве и когда подавались невестка?

Опубликовано
9 минут назад, Katie321 сказал:

Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, а Вашій невістці не приходила інформація, що їй необхідно принести підтвердження власного доходу (щоб вона знайшла працю, наприклад). Отак одразу без попередження - відмова?

Нет не приходила. Более того она сейчас в декрете так называемом (ребёнку 1.5 годика), до беременности училась в университете и по окончании не работала.

Опубликовано
10 минут назад, Vadim39 сказал:

Нет не приходила. Более того она сейчас в декрете так называемом (ребёнку 1.5 годика), до беременности училась в университете и по окончании не работала.

Тобто, ніяких додаткових документів не просили взагалі, а відразу відмова ?  За скільки часу прислали негативну децизію?

Опубликовано
4 часа назад, Zyskar сказал:

Доброго дня. Сьогодні отримала лист, щоб донести відсутні документи,які підтверджують перебування на території воєводства, в якому подавалась. Інспектор каже, що банківські виписки не підійдуть, бо невідомо,чи то я користувалась картою,чи хтось інший .

У мене було подібне. Візьміть від сусідів засвядченіє, що вони підтверджують, що ви справді там проживаєте.

Опубликовано
В 19.01.2026 в 10:20 PM, ilia сказал:

Подача 28.07.2025

Визита полиции и донесения документов не было ( но тут скорее сыграло образование полученное в Польше и работа) 

Реестр песель 19.01.2026

Подскажите, пожалуйста, какие документы и за какой период времени ZUW требовал для подтверждения дохода, а также zus?

Опубликовано

Варшава
Особиста подача документів - березень 2025
Wezwanie на донесення документів - жовтень
Децизія надійшла поштою - лютий 2026

Адміністраторам форуму щиро дякую за ваш корисний сайт та інформаційну підтримку, а користувачам форуму, хто ще в очікуванні, бажаю отримати позитивну децизію ❤️

Опубликовано

Читав у ЗМІ, що "Беларусу отказали в польском гражданстве (він подавав на воєводу через "коріння") из-за штрафа в 200 злотых четырехлетней давности".

Дуже мало інформації про цей випадок. Можливо, у справі ці 3 абзаци на скріні були вирвані з контексту, а основна причина відмови є іншою.

skrin-18_result.webp

Опубликовано

Нет, это и есть причина. Успешно оспаривается 

5 minutes ago, Chuvak said:

Читав у ЗМІ, що "Беларусу отказали в польском гражданстве (він подавав на воєводу через "коріння") из-за штрафа в 200 злотых четырехлетней давности".

Дуже мало інформації про цей випадок. Можливо, у справі ці 3 абзаци на скріні були вирвані з контексту, а основна причина відмови є іншою.

skrin-18_result.webp

 

Опубликовано

читаю такое и не могу понять, где больше чокнутые: в Малопольском ужонде со своими вымогами с потолка и отказами или в Мазовецком где за мелкий штраф отказ влепили...

Опубликовано (изменено)
On 2/6/2026 at 10:29 AM, toddler said:

где больше чокнутые: в Малопольском ужонде со своими вымогами с потолка

Які саме вимоги зі стелі є в Малопольському уженді? 

 

 

On 2/6/2026 at 10:29 AM, toddler said:

в Мазовецком где за мелкий штраф отказ влепили

І правильно зробили! Я коли приїхав в ЄС на червоне світло не переходив. Навіть якщо навколо не було жодної автівки, була ніч, жодних людей і камер. Бо боявся наслідків. А якщо людина приїхала в іншу країну і не боїться, продовжує вести себе як, ніби, їй все дозолено - наслідки повинні бути миттєвими! Нам не потрібні додаткові порушники законів в Польщі. Своїх поляків вистачає. 

Изменено пользователем emigrant007
  • Главные администраторы
Опубликовано
6 minutes ago, emigrant007 said:

Я коли приїхав в ЄС на червоне світло не переходив.

Судя по построению фразы, сейчас Вы поступаете иначе? :) 

Могу сказать, что 200 зл - это не того уровня нарушение, которое может иметь влияние на общественную безопасность. И такие решения успешно обжалуются во второй инстанции. 

У меня за все время пребывания в Польше было два мелких штрафа - за spowodowanie kolizji и за стоянку на месте, предназначенном для такси. Об обоих штрафах я сообщил в ужонд при получении гражданства, ни одного вопроса по этому поводу у них не возникло. У жены - ровно такая же ситуация (даже причины для штрафов такие же) и тоже ни одного вопроса не возникло.

Опубликовано
13 минут назад, emigrant007 сказал:

Які саме вимоги зі стелі є в Малопольському уженді? 

 

 

І правильно зробили! Я коли приїхав в ЄС на червоне світло не переходив. Навіть якщо навколо не було жодної автівки, була ніч, жодних людей і камер. Бо боявся наслідків. А якщо людина приїхала в іншу країну і не боїться, продовжує вести себе як, ніби, їй все дозолено - наслідки повинні бути миттєвими! Нам не потрібні додаткові порушники законів в Польщі. Своїх поляків вистачає. 

Але ты важный. Всех прохожих в задницу целовал или по паспорту?

Опубликовано
On 2/6/2026 at 10:29 AM, toddler said:

читаю такое и не могу понять, где больше чокнутые: в Малопольском ужонде со своими вымогами с потолка и отказами или в Мазовецком где за мелкий штраф отказ влепили...

С какими именно требованиями с потолка столкнулись в Малопольском уженде?

Опубликовано
2 hours ago, AlexAG said:

Судя по построению фразы, сейчас Вы поступаете иначе? :) 

Ні, але, завдяки отриманню громадянства через Президента у мене немає ризику ануляції рішення. Тому можна порушувати закон не ризикуючись бути депортованим :) 

Опубликовано
1 час назад, emigrant007 сказал:

Ні, але, завдяки отриманню громадянства через Президента у мене немає ризику ануляції рішення. Тому можна порушувати закон не ризикуючись бути депортованим :) 

А який Президент Вам дав громадянство? 🇵🇱

Опубликовано

emigrant007, не хотів стати причиною вашого неспокійного сну, але президенти часто відміняють рішення попередників. Якщо ситуація в Польщі зайде досить далеко, то нічого не виключено ;) 

Опубликовано

Доброго дня, підкажіть ,будь ласка повний лист документів в Мазовецкому воєводстві.Маю такий

https://migrant.wsc.mazowieckie.pl/pl/procedury/uznanie-za-obywatela-polskiego

Але не думаю,що він повний. Чи потрібні нотаріальні копії документів і яка їх кількість при особистій подачі? 

Дуже дякую 

Опубликовано
1 hour ago, Chuvak said:

президенти часто відміняють рішення попередників

одноразовий конституційний акт, що створює незворотний правовий статус наступник не можна відкликати ;) Як би йому цього не хотілося ;) 

Опубликовано

Шановне товариство, може, хтось знає.
В якому Уженді в Варшаві можна одразу податись на dowód для себе і для дитини? Сьогодні була в районі Ochota, то мені сказали, що для дитини можуть зробити тільки після того, як я отримаю свій. Ну, і до слова - мою заяву теж не прийняли, бо виявляється, досі громадянство не змінено в реєстрі PESEL (від дня видання децизії минуло понад два тижні). Сказали чекати або контактуватись з тими, хто видав децизію

 

Опубликовано
1 час назад, Katie321 сказал:

В якому Уженді в Варшаві можна одразу податись на dowód для себе і для дитини? Сьогодні була в районі Ochota, то мені сказали, що для дитини можуть зробити тільки після того, як я отримаю свій.

Спробуйте онлайн. 

"Ludzie zapomną, co powiedziałeś, zapomną co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak poczuli się dzięki tobie"

Мой блог о Польше

Опубликовано

Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо після отримання децизії не встигла подати документи на довуд протягом 14 днів, можуть бути проблеми? Треба готувати пояснення чи це не принципово?

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...