Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Chuvak

Чемодан
 • Публикаций

  112
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Обычный

Информация о Chuvak

 • Звание
  Общительный

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. У меня длинный путь - 5 лет. Польский не знал ВООБЩЕ. Раз в год учил уровень на курсах: сначала А1, потом А2 и В1. Сделал карту поляка. Зачем? Чтобы была. Бабушка - полька. Потом понял, что можно сделать КСП. В результате, сделал КСП себе и двум детям. Зачем? Чтобы не морочиться с визами и так далее. Когда узнал, что можно получить гражданство, имея КСП + экзамен В1, то сдал его. Но теперь стало понятно, что для гражданства нужны нужно ещё иметь постоянное пребывание, а я в Польше бываю редко. На этом и остановилось.
 2. У меня 77 баллов, за 2 месяца самостоятельной подготовки)) Живу в Украине, по польски не общаюсь вообще.
 3. Делала карту беременной. Потом приехала в Украину, родила тут и тут уже была. А теперь ребенку 2,1 год, она хочет забрать карту часов.поб. Но другой момент: у ребенка-то есть КСП
 4. А чем я в данной ситуации рискую? У меня и у детей КСП.
 5. Написав запит з даного питання в strazgraniczna.pl Ось відповідь, хто як її розуміє?
 6. Був в нотаріуса, забрав Децизію на часовий побит дружини. Карта вже готова, в ужонді. Хотів би по цій децизії заїхати погуляти на 8 березня з дружиною. Але...юрист мене запевняє, що прикордонник не пропустить з децизією без карти. Щоб я не витрачав час на кордон.
 7. Які варіанти обійти ДІЮ? Або оптимально для власної волі та бюджету все вирішити? Хто може порадити покроково?
 8. 891 роблять 2-3 дні Тобто, самоізоляція +-2 дні. Який алгоритм дій з програмою ДІЯ, якщо на кордоні примусово поставлять? Зупинити програму в меню телефону і включити на третій день, коли прийде тест?
 9. Тест на антиген за 540 грн підходить, щоб заїхати в PL. А от щоб заїхати в UA i знятись з "cамоізоляції" через додаток дія, потрібен лише ПЛР тест, який коштує найдешевше 1300 грн.
 10. Підкажіть - дітям до 6 років теж потрібен цей тест на антиген? Оригинал децизии лежит у польского юриста, мы даже не забрали карту жены. До окончания срока разрешения - 5 месяцев. Я могу попросить юриста передать децизию жены через автобус в Украину. И попробовать заехать по своей КСП и её децизии. Но не будет ли странным, что жене дали разрешение на пребывание, а она даже карту не забрала и хочет по нем в последний момент въехать в Польшу? Пустят ли её или развернут?
 11. Вибачте, вже нюансів не знаю. Сам хочу подаватись через воєводу. Вже маю екзамен Б1. Мельдунок зробити не проблема. Проблема - це перебування.
 12. Ще питання по ПЛР тесту. Тест роблять 2 доби Результат тесту буде за день, коли ти його робиш. Тобто, 2 доби тому. Перетнути кордон треба з тестом, який зроблений не пізніше, ніж 2 доби тому. Тобто, важко виконати цю умову на кордоні (тест зроблений не пізніше ніж 48 годин тому). Які варіанти існують?
 13. Мої знайомі подавались і їх знайомі. Разом біля 10 чоловік, про яких є інформація, що подавались на Президента у 2020 році. Всім відмова.
 14. Моя дружина не має карту часового побуту на руках. Є лише децизія що датується серпнем 2018. В її паспорті є червона печатка + маєм фото-слабку копію децизії на карту час.побуту. Карта діє до серпня 2021. Питання: чи пропустять її в Польщу прикордонники польські? Якщо зробить тест ПЛР Чи у базі даних прикордонників видно, що вона має діючу КЧП?
×
×
 • Создать...