Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Chuvak

Чемодан
 • Публикаций

  84
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

Информация о Chuvak

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Не то, которое вы могли подумать.
 2. Это правда, что аннулируют КСП если реально не живешь в Польше? Разговаривал сегодня с юристом из Украины, он говорит что есть такие случаи, несмотря на то, что люди заезжают в Польшу чаще, чем раз в 6 лет. Реально, моя карта КСП (и у детей) получена на основании КП. Карты получены тяжелым трудом и великим количеством времени. Но я заезжаю редко, 1-2 раза в год. Боюсь потерять эти карты.
 3. У меня КСП получена на основании КП. Сын родился в Украине после получения мною КСП. Он тоже имеет право на КСП. Так могу ли я в моей ситуации, проживая в Украине, подать заявление на гражданство через консульство РП в Украине?
 4. У меня и сына КСП (получено на основе КП), второй сын скоро получит КСП (получит на основе моей КСП). Жду КСП второго сына. Хочу подать прошение на граджанство. Через Польшу это сделать тяжеловато. Нужно много подтверждений. Вспомнил, что можно подать заявление на гражданство через консульство Польши в Украине. КП сдал при получении КСП, но децизии остались. Могу ли я из Украины подать на гражданство через президента для себя и детей? У меня и одного из детей была КП. Потеряю ли я, при этом, КСП?
 5. Документи поштою послані. Але тепер треба прийти на 2ге "побачення" в ужонд. Найближча вільна дата в системі виявилась за 5 місяців(
 6. В Катовіце є вільні дати аж на кінець лютого-березень 2020 :(
 7. Я радий, якби це було байками. Але від багатьох знайомих дізнався про 2 нові неприємні речі, пов'язані з КСП. Вони стикнулись з цим, не одна і не дві людини: 1) на кордоні у власників КСП/паспорта права питають, якщо у тебе є КСП. 2) Ужонд в Катовіце: якщо не зробив права у термін півроку після отримання КСП, вже не хочуть міняти українські на польські
 8. Це правда, що якщо КСП отримано більше року тому, то вже обміняти укр права на польські не можна?
 9. Знайомі кажуть, що зараз поляки почали вимагати право язди польське, якщо маєш КСП. Я живу в Україні, КСП лежить без діла. Але виходить тепер, що якщо не зроблю польські водійські права, то наступної поїздки в Польщу КСП зробить мені 'ведмежу послугу'. Замість спрощення життя, воно мені його ускладнить, якщо на кордоні повернуть додому, або скажуть платити штраф. Це нововведення (перевірка прав у власників ксп) - це чутки, чи хтось з таким також стикався?
 10. В Україні дають перші права терміном на 2 роки, далі їх обмінюєш на постійні. Їх обмінюють на повноцінні права польські? Чи теж дають якісь тимчасові?
 11. А це правда, що якщо маєш КСП і українські права, то при перетині Україна-Польща можуть повернути тебе в Україну?
 12. я чув ще що це залежить від уряду. кожен уряд - інші правила
 13. Чи є якісь обмеженння на час заміни прав зі своїх на польські після отримання КСП? Наприклад, рік чи три? Скажімо, якщо не заміниш в термін, то вже не замінять от так просто без екзамену
 14. Не знаю, чи треба, але я буваю в ПЛ 1-3 рази на рік. Мої діти - 1 раз на рік, а то й рідше. Отже, прикордонників цікавить, чому у мене є КСП, а я живу в Україні. Але як далі з цим жити? Як варіант, не показувати КСП і казати, що заїжджаю по безвізу?
 15. На днях з сім"єю проходив через кордон - пішим способом. Показав на дитину і на себе КСП. то відчув якийсь міні-допит. Питали де знімаю квартиру у Польщі, на скільки їду, коли останній раз дружина була? Таке враження, що вони тепер перевірятимуть весь час, чи легально у мене КСП. Бо КСП є, а у польщі буваю пару раз на рік. Ми отримали КСП на підставі КП. Отже, тепер можуть КСП забрати на підставі неперебування на території Польщі. Хоча, по закону, раз на 6 років маю бути в Польщі, щоб не анулювали.
×
×
 • Создать...