Jump to content



Chuvak

Чемодан
  • Posts

    616
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Chuvak last won the day on October 27 2024

Chuvak had the most liked content!

Информация

  • Пол
    Мужчина

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Chuvak's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

  • Very Popular Rare
  • Posting Machine Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare
  • Reacting Well Rare

Recent Badges

94

Reputation

  1. Uwaga! Wnioskodawca powinien pisemnie zawiadomić o każdej zmianie swojego adresu. Brak wskazania aktualnego adresu może skutkować niemożnością dostarczenia korespondencji, co może wywołać negatywne konsekwencje w przedmiotowej sprawie. link
  2. А що, якщо подати документи на президента, вони потраплять в канцелярію, а за рік доведеться поїхати жити в іншу країну? Наприклад, Іспанія, або Україна. Про це, звісно, треба буде повідомити листом. Але що далі відбувається?
  3. А ви завірили всі копії документів в нотаріуса?
  4. Був в Уженді, кажуть що JDG відкрите нещодавно і це заслабий доказ для пункту: dokumenty potwierdzające aktualne źródła utrzymania (np.: umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa o dzieło, zaświadczenie z ewidencji działalności gospodarczej, wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego itp.) lub ich kopia Як на мене, це ужендник собі придумав. Якщо є JDG, значить це є "інформація про джерело доходу". В законі не сказано, що має бути якийсь рівень доходу, чи JDG має бути відкритим "мінімум Х років" тощо. @AlexAG , мій напрямок думок вірний?
  5. Я тільки не розумію, чи як задовільнити пункт про Дружина має JDG. Чи повинен бути певний рівень прибутку? Якщо його немає, то чи буде достатньо виписки з рахунку з банку про те, що там є кошти, або Заяву мою (чоловіка) про те, що я утримую дружину фінансово і що вона ще отримує підтримку від родини? Наскільки я розумію, то "zaświadczenie z ewidencji działalności gospodarczej" є інформацією з CEIDG про те, що дружина має JDG? я вірно розумію?
  6. Я думаю що 40% - це досить багато. Враховуючи, що вимоги, фактично, відсутні. Ще й подача з Польщі, якщо маєш карту побиту, безкоштовна. Я думаю так подати дружину - через президента RP. Нічого не втрачаю, поки чекає на "2 роки шлюбу з поляком". Якщо прийде негативна децизія, то подасть на сталий побит за 2 роки, а потім через Воєводу.
  7. Цілком адекватна логіка. Є недаремно термін дії карти. Більше того - карта діє при наявності закордонного паспорту. Поляки в системі все бачать: чи є карта, чи немає.
  8. Хто знає, якщо є децизія на карту побиту, але ще пластику немає на руках, вже можна відкрити на цій підставі JDG? Чи без карти нічого не вийде?
  9. 1) У неї в результаті є віза D вклеєна у паспорт (на основі того, що чоловік - обиватель). І позитивна децизія на карту часового побиту, на цій же основі. Раніше писали, що має значення місцева приналежність, щоб подавати на громадянство через президента. Якщо є віза - тоді зі Львова. Карти немає ще на руках. 2) А які вимоги на доходи якщо подаєшся через президента? Можна просто написати "на утриманні в чоловіка-поляка" Чи треба долучати доходи чоловіка? Якщо так, тоді які вимоги до його доходів?
  10. Катовіце. Майже 3 роки очікування децизії. Дружина отримала децизію на карту ЧАСОВОГО побуту. Підстава, дослівно: "шлюб укладений у 10.02.2010 року з громадянином польщі". Хоча я лише 2 роки громадянин Польщі. Цікаво: відлік днів по карті часового побуту почався вже, але карти самої ще немає. Напевне, видадуть ще за 1-2 роки... Яку пропонуєте подальшу стратегію по легалізації? За 2 роки від цієї децизії вона зможе подати на сталий побит.
  11. Підсумовуючи, то мій товариш може подавати на громадянство через президента вже? Він зараз чекає на карту побиту по шлюбу з громадянкою RP. Має діючу карту побиту, роботу, мельдунек. Якщо президент відмовить, то в майбутньому буде опція подати ще раз через воєводу. Я вірно зрозумів?
  12. Якщо президент відмовить (50% результат), значить друг в майбутньому вже не зможе податись на воєводу (100% результат). Такі мої думки
  13. А які вхідні дані про щодо вашого чоловіка? На чому він був і подавався? Якби президент відмовив, його рішення не підлягає оскарженні - ви йшли на ризик. Що радите зробити моєму другу, якщо дружина вже 2 роки громадянка, а він чекає карту часового побиту як чоловік громадянки RP?
  14. Наскільки я знаю, щоб власнику КЧП податись на КСП по шлюбу з громадянином RP, треба: 1) отримати карту побиту, отриману на підставі шлюбу з громадянином RP 2) відтоді відрахувати 3 роки Мій друг вже багато років одружений з громадянкою RP (+українка), яка 2 роки тому отримала громадянство через воєводу. Тому він чекає КЧП по шлюбу і тоді почнеться цей відлік. Він питає поради, чи є "коротша" стежка?
  15. Запитання щодо стратегії. Друг українець одружений з полькою. Що у друга: JDG, карта ЧТ (отримана по роботі), подав на КЧП по шлюбу з жителем UE (з його дружиною). Наскільки я розумію, у нього такі перспективи: а) отримати КЧП по шлюбу, почекати 2 роки, подати на КСП. або б) подати на громадянство через президента. Який варіант вибрати? Якщо "б" і громадянство не дадуть, тоді не зможе більше подаватись, як я розумію. Людина вже втомилась "цикатись" із тими картами, ужендами.
×
×
  • Create New...