Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Chuvak

Чемодан
 • Публикаций

  109
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

Информация о Chuvak

 • Звание
  Общительный

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. А чем я в данной ситуации рискую? У меня и у детей КСП.
 2. Написав запит з даного питання в strazgraniczna.pl Ось відповідь, хто як її розуміє?
 3. Був в нотаріуса, забрав Децизію на часовий побит дружини. Карта вже готова, в ужонді. Хотів би по цій децизії заїхати погуляти на 8 березня з дружиною. Але...юрист мене запевняє, що прикордонник не пропустить з децизією без карти. Щоб я не витрачав час на кордон.
 4. Які варіанти обійти ДІЮ? Або оптимально для власної волі та бюджету все вирішити? Хто може порадити покроково?
 5. 891 роблять 2-3 дні Тобто, самоізоляція +-2 дні. Який алгоритм дій з програмою ДІЯ, якщо на кордоні примусово поставлять? Зупинити програму в меню телефону і включити на третій день, коли прийде тест?
 6. Тест на антиген за 540 грн підходить, щоб заїхати в PL. А от щоб заїхати в UA i знятись з "cамоізоляції" через додаток дія, потрібен лише ПЛР тест, який коштує найдешевше 1300 грн.
 7. Підкажіть - дітям до 6 років теж потрібен цей тест на антиген? Оригинал децизии лежит у польского юриста, мы даже не забрали карту жены. До окончания срока разрешения - 5 месяцев. Я могу попросить юриста передать децизию жены через автобус в Украину. И попробовать заехать по своей КСП и её децизии. Но не будет ли странным, что жене дали разрешение на пребывание, а она даже карту не забрала и хочет по нем в последний момент въехать в Польшу? Пустят ли её или развернут?
 8. Вибачте, вже нюансів не знаю. Сам хочу подаватись через воєводу. Вже маю екзамен Б1. Мельдунок зробити не проблема. Проблема - це перебування.
 9. Ще питання по ПЛР тесту. Тест роблять 2 доби Результат тесту буде за день, коли ти його робиш. Тобто, 2 доби тому. Перетнути кордон треба з тестом, який зроблений не пізніше, ніж 2 доби тому. Тобто, важко виконати цю умову на кордоні (тест зроблений не пізніше ніж 48 годин тому). Які варіанти існують?
 10. Мої знайомі подавались і їх знайомі. Разом біля 10 чоловік, про яких є інформація, що подавались на Президента у 2020 році. Всім відмова.
 11. Моя дружина не має карту часового побуту на руках. Є лише децизія що датується серпнем 2018. В її паспорті є червона печатка + маєм фото-слабку копію децизії на карту час.побуту. Карта діє до серпня 2021. Питання: чи пропустять її в Польщу прикордонники польські? Якщо зробить тест ПЛР Чи у базі даних прикордонників видно, що вона має діючу КЧП?
 12. А по биометрии возможно? Если нету визы и карты побыта.
 13. Судя по последним новшествам, обладатель карты сталего побыта может пересечь границу без карантина, показав негативный тест на Ковид19. Есть ли требования к тесту и в какой клинике его делать? Поделитесь, кто уже пользовался данной возможностью попасть в Польшу на "человеческих" условиях Вот новость с новостного сайта: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3176904-u-polsi-nazvali-umovu-za-akoi-ukrainci-mozut-vizdzati-do-kraini-bez-karantinu.html
 14. Да, конечно, это вот этот экзамен: https://imclasses.com/certifikatsiya/sesiya/ Я сдал его в Украине, чтобы не ехать в Польшу. Стоил он всего где-то +- 5000 грн, если не ошибаюсь.
×
×
 • Создать...