Перейти к содержанию



Chuvak

Сталий побит і авто на укр.номерах

Рекомендуемые сообщения

@Maitrey Тобто, якщо я йду в агенцію цельну і вона від мого імені подає вньосек на звільнення від оподаткування, а я отримую відмову, то це вже означає, що я зобов’язаний без варіантів оплатити вартість розмитнення і не матиму змоги продати авто в Україну?

 

@emigrant007, в житті не все виходить так, як написано в законодавстві. Люди не роботи і шукають варіанти. Варіанти шукають навіть політики, якщо взяти до уваги теперішню ситуацію з блокуванням кордону Польщею

Не варто звинувачувати мене у "комбінуванні".

Я чесно перевіз куплене мною чесно майно. Просто протермінував строки, оскільки не знав про цю програму. Ще були інші причини, такі як народження дитини, пандемія, війна та інші вагомі причини. І я теж нічого не порушив, коли отримав КСП - все було і є згідно законодавства. 

 

@AlexAG 

Ще така думка. Авто куплене під час шлюбу, отже, дружина теж володіє 50% цього майна. Але вона не вказана в техпаспорті.

Коли моя дружина отримає карту часового побиту, яку вона чекає 2 роки (можливо, отримає в наступні півроку), чи може вона скористатись цією програмою та отримати це zaświadczenie o zwolnieniu z zapłaty podatku akcyzowego?

Изменено пользователем Chuvak
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, emigrant007 said:

Це стосується і продажу нерухомості в Україні? Чи нерухомість оподатковується незалежно від набуття громадянства по місцю розташування? 

нерухомість оподатковується незалежно від набуття громадянства по місцю розташування

1 hour ago, Chuvak said:

Коли моя дружина отримає карту часового побиту, яку вона чекає 2 роки (можливо, отримає в наступні півроку), чи може вона скористатись цією програмою та отримати це zaświadczenie o zwolnieniu z zapłaty podatku akcyzowego?

Здається, вище вже пояснили, що карта побиту ні до чого, а важлива лише дата заїзду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, emigrant007 said:

Це стосується і продажу нерухомості в Україні?

Я подозреваю, что перевезти недвижимость в Польшу и растаможить ее будет довольно проблематично. По крайней мере, я не знаю ни одного такого случая (хотя бы потому, что в момент начала перемещения недвижимость перестает быть таковой).

2 hours ago, emigrant007 said:

Чи нерухомість оподатковується незалежно від набуття громадянства по місцю розташування? 

Что касается налогов - недвижимость действительно облагается налогами вне зависимости от наличия гражданства, решающую роль в этом вопросе играет налоговое резидентство, а перестать быть налоговым резидентом Украины можно и оставаясь исключительно гражданином оной.

Незнание законов не освобождает от наказания. Знание - как правило, да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, AlexAG сказал:

. По крайней мере, я не знаю ни одного такого случая (хотя бы потому, что в момент начала перемещения недвижимость перестает быть таковой).

Почитайте/посмотрите передачи о перемещении домов. В основном в США и Канаде, но есть в других странах. Перемещают их много и они от этого не меняют статус недвижимости. Вообще, в современных реалиях, переместить возможно практически что угодно. Хотя стоимость довольно высока и целесообразность нужно просчитывать индивидуально. 

Изменено пользователем shellarua

Ищу легальную работу в Польше, Чехии. Умею много чего. Подробности в ЛС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 minutes ago, shellarua said:

Почитайте/посмотрите передачи о перемещении домов. В основном в США и Канаде, но есть в других странах. Перемещают их много и они от этого не меняют статус недвижимости. Вообще, в современных реалиях, переместить возможно практически что угодно. Хотя стоимость довольно высока и целесообразность нужно просчитывать индивидуально. 

Я в курсе про "переезд вместе с домом". Но, во-первых, через границу их так не возят, а во-вторых, насколько я помню, перевозят только "верхнюю часть", старый фундамент остается, дом ставят на новый в новом месте. И с точки зрения закона это равносильно сносу старого и постройке нового в новом месте, просто каркас не собирается с нуля, а ставится уже собранный.

Были, конечно, случаи "переезда" более крупных домов и даже многоэтажек, но это скорее штучные проекты и на небольшие расстояния.

Незнание законов не освобождает от наказания. Знание - как правило, да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, AlexAG сказал:

перевозят только "верхнюю часть", старый фундамент остается, дом ставят на новый в новом месте.

Как раз во многих случаях перевозят вместе с фундаментом. Потому что без фундамента дом разрушается. Ну в тех случаях, когда это нормальный дом, а не каркасное строительство из дерева и различного рода древесных плит.

А через границу не возят только по причине расстояния, сложности перевозки и стоимости. Но, возможно, были и такие случаи. 

Ищу легальную работу в Польше, Чехии. Умею много чего. Подробности в ЛС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оновлення за сьогодні:

1) Приблизна оцінка вашого авто може бути здійснена на базі даного сайту: https://omnipret.com/pl/rpl/reports/v

Але не забувайте, що тут ціна вже містить VAT. Отже, податок вам треба вираховувати віднявши цей VAT

2) Якщо ви розмитнюєте власне авто, ви можете вказати власну ціну, наприклад, в два рази меншу за ринкову вартість. Це ваше авто і ви його оцінюєте

3) На великі об’єми двигунів все одно йде VAT (23%) + CLO (18,6%) + вартість послуг агенції цельней + вартість постановки на польську реєстрацію 

 

Ось приблизно розрахував вартість постановки на облік авто з двигуном 2+ літри. До цієї ціни треба ще додати 120$ як утилізаційний збір.

clipboard_image_a4065c9cd143b006.jpg

Изменено пользователем Chuvak
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поправка щодо пункту 2 : треба зазначити середньоринкову вартість автомобіля. якщо вартість менша, чи має ушкодження - мають бути задокуметовані причини.

наскільки я зрозумів, вартість податку вираховується на день виникнення підстави заплатити податок. тобто, якщо відкладати це питання, сума податку не зменшиться.

Изменено пользователем Chuvak
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, якщо на авто накладуть "тимчасове обмеження користування авто" у зв’язку з тим, що не з’явитись по повістці, в ЄС це авто можна буде використовувати, поставити на облік або продавати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо авто розмитнити і на авто тцк накладе арешт, то які наслідки цього? Номер буде інший, але vin код той самий.

Якщо авто арештоване в Україні, це означає, що в ЄС теж?

Изменено пользователем Chuvak
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.02.2024 в 10:18 PM, Chuvak сказал:

Якщо авто розмитнити і на авто тцк накладе арешт, то які наслідки цього? Номер буде інший, але vin код той самий.

Якщо авто арештоване в Україні, це означає, що в ЄС теж?

Іноді треба вмикати сіру речовину. Вже багато разів писалося. Україна, та інший світ не мають спільного законодавства. Усе відбувається на підставі міжнародних зобов'язань. Щоб у країні ЕС накласти на вас якість зобов'язання, потрібно мати або ордер через інтерполу, або зобов'язання про видачу злочинців. Але у світі міжнародних відносин, ухиляння від військової служби не є злочином, який має наслідки для інших країн. 

Ищу легальную работу в Польше, Чехии. Умею много чего. Подробности в ЛС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Або...визнання "подвійного" громадянства між Польщею та Україною. Якщо реалізують це, будуть же ж прийнято якісь спільні зобов'язання. Що про це думаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.02.2024 в 10:30 PM, Chuvak сказал:

Або...визнання "подвійного" громадянства між Польщею та Україною. Якщо реалізують це, будуть же ж прийнято якісь спільні зобов'язання. Що про це думаєте?

Не будет никакого "Двойного" гражданства. Разрешение иметь ДВА гражданства предусматривает ответственность по закону только перед тем государством, на территории которого Вы в данный конкретный момент официально находитесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Полностью поддержу, т.к. возникает слишком много юридических нюансов (начиная от уплаты налогов и заканчивая работы на высших государственных постах, а так же привлечения к ответственности (неважно какой)). Кстати, между росией (государство-террорист мирового масштаба) и Туркменистаном существовало соглашение о двойном (именно о двойном, а не о втором) гражданстве, но его отменили 18 мая 2015 года.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...