Перейти к содержанию



partfel

Оформлення виїзду на ПМП під час воєнного стану

Рекомендуемые сообщения

1 hour ago, Art777 said:

Так ось рішення

Ні. Це за січень 2023 і стосувалося обмеження виїзду держслужбовцями. 

1 hour ago, Chuvak said:

Цікава ситуація на практиці

Все законно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, Art777 said:

історія показує що краще туди не ходити 

це логічно :) Я би навіть маючи статус ПМП не пробував би перетнути кордон України. Бо існуюча власна (доволі широка) інтерпретація ДПСУ законодавства України мені не здається достатньо аргументованою. Більше того, навіть у випадку існування закону ніхто не дасть гарантії, що його не змінять за годину. 

Изменено пользователем emigrant007
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорогі ухилянти, пропоную обговорити новий законопроект, який буде прийнято до нового року :) 

Найбільш цікаві цитати:

Quote

Стаття 36. Військовий облік громадян України, які перебувають за кордоном

2. Особливості ведення військового обліку громадян України, які постійно або тимчасово перебувають за кордоном, визначаються Кабінетом Міністрів України.

Quote

Стаття 39. Призов на військову службу під час мобілізації. Демобілізація
На військову службу під час мобілізації призиваються резервісти та військовозобов’язані, які перебувають у запасі і не заброньовані в установленому порядку на період мобілізації незалежно від місця їх перебування на військовому обліку.

Quote

5. Вчинення консульських дій у закордонних дипломатичних установах України в умовах воєнного стану за заявами громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які є призовниками, військовозобов’язаними або резервістами, здійснюється за умови наявності у вказаних осіб військово-облікових документів.
Дійсність військово-облікових документів перевіряється консульською посадовою особою закордонної дипломатичної установи України у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.
Положення абзацу першого цієї частини не застосовується у разі: 
оформлення посвідчення особи на повернення в Україну;
вчинення консульських дій щодо дітей громадянина України, другий з батьків яких є іноземцем або особою без громадянства;
вчинення нотаріальних дій з питань оформлення спадщини;
вчинення дій за заявами громадян України, які перебувають       під арештом, затримані чи позбавлені волі за кордоном;
загрози життю та здоров’ю громадянина.

Quote

6. В умовах воєнного стану оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон розміщеним за межами України відокремленим підрозділом (філією, представництвом) державного підприємства, що належить до сфери управління Державної міграційної служби, громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які є призовниками, військовозобов’язаними або резервістами, здійснюється за умови наявності у вказаних осіб військово-облікових документів.
Дійсність військово-облікових документів перевіряється працівником відокремленого підрозділу у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

Але є і позитив. Прибрали заборону на зміну місця проживання без дозволу військомату! А це дає можливість знятися з реєстрації. 

Изменено пользователем emigrant007
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, як відбувається мобілізація людей, що мають громадянство ЄС/ країн НАТО? Оскільки країна сказала, що наша ціль- НАТО та ЄС і деякі українці не маючи сили та терпіння чекати, взяли справу в свої руки та першими увійшли в це НАТО та ЄС, як це питання врегулювати? Адже, вони зобов'язані тепер вищій інстанції:lol:

Тепер треба брати дозвіл в НАТО воювати в третій країні:lol:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Нагадую, що це імміграційний форум і на ньому обговорюються будь-які питання (!!!!!), АЛЕ пов'язані з імміграцією. Жодної політики, диспутів на цю тематику тут допускатися не буде. Якщо кого не влаштовує "генеральна (ну або генітальна, кому як подобається) лінія партії та уряду" (як особисто мені з багатьох підстав), то або тримайте свою думку при собі або є досить велика кількість в Інтернеті ресурсів, де все це можна обговорити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, emigrant007 said:

незалежно від місця їх перебування на військовому обліку.

Есть один маленький нюанс - законы Украины действуют только на территории Украины :)

И довольно сомнительно, чтобы государство, которое с удовольствием пользуется дешевой рабочей силой понаехавших, добровольно отказалось от этой самой рабочей силы путем имплементации этих украинских законов у себя.

Незнание законов не освобождает от наказания. Знание - как правило, да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 minutes ago, fregat222 said:

Жодної політики, диспутів на цю тематику тут допускатися не буде.

На всяк випадок, я піднімаю це питання виключно в рамках міграції. 

Мені особисто подобаються зміни. Вони вже давно були на часі. І я очікую ще більш жорстких обмежень особливо з боку західних партнерів зацікавлених в успішній мобілізації. Саме тому я пропоную обговорити майбутні зміни законодавства Польщі. Або внутрішніх розпоряджень, залежно від ситуації

Изменено пользователем emigrant007
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, AlexAG said:

довольно сомнительно, чтобы государство, которое с удовольствием пользуется дешевой рабочей силой понаехавших, добровольно отказалось от этой самой рабочей силы

Я уважно слухаю риторику міністрів оборони країн ЄС. Деякі з них впевнені, що у них зараз є унікальний шанс підготуватися до вторгнення на територію країн варшавського блоку. Висувають різні часові рамки. Мені здається, що в таких умовах вони дуже зацікавлені в тому, щоб максимально відтермінувати війну на своїй території, особливо враховуючи те, що в Польщі, згідно останнього опитування тільки 13% населення (якщо не помиляюся) готові захищати країну в разі вторгнення. Максимально відтермінувати можна надсилаючи зброю. Або мобілізаційний ресурс. Друге дешевше

Изменено пользователем emigrant007
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, emigrant007 сказал:

 Это гадание на кофейной гуще или, как говорят поляки, gdybanie.

О чём-то можно будет говорить, когда это будет закон. Если он вообще будет. 

Не мой уровень ответственности, но я бы удалил всё, что этого касается до тех пор, пока не примут закон.

Ищу легальную работу в Польше, Чехии. Умею много чего. Подробности в ЛС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, emigrant007 said:

Максимально відтермінувати можна надсилаючи зброю. Або мобілізаційний ресурс.

Вот только это так не работает. Нельзя просто собрать всех иностранцев, легально проживающих в стране, и отправить их домой.

Можно только усложнить им это самое легальное пребывание, но тогда они просто уедут в другую страну и будут работать на благо экономики там. В той же Германии их с удовольствием примут. Или еще где-нибудь.

Незнание законов не освобождает от наказания. Знание - как правило, да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 minutes ago, AlexAG said:

Нельзя просто собрать всех иностранцев, легально проживающих в стране, и отправить их домой

Якщо не враховувати досвід Першої і Другої світових війни, то можна подивитися на сусідню гілку і Брексіт. Де Британія просто взяла всіх легально перебуваючих в ній іноземців і викинула з країни. Просто тому що вони щось там не встигли оформити згідно нових законів

1 hour ago, shellarua said:

Если он вообще будет

Якщо не помиляюся то 10 січня голосування. І я даю 100% гарантію, що його приймуть, враховуючи підтримку влади і ЗСУ 

Изменено пользователем emigrant007
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, emigrant007 said:

Де Британія просто взяла всіх легально перебуваючих в ній іноземців і викинула з країни. Просто тому що вони щось там не встигли оформити згідно нових законів

1. У них было 2 года на оформление документов
2. Это коснулось тех кто просто пребывал, не регистрировал пребывание гражданина ЕС
3. Точно так-же британцев которые "на люзе" жили в Испании и не регистрировались (налоги) кикнули.

Мой маленький недо-блог: http://blog.mail4yuna.tk/

Публикую, иногда, всякую всячину о легализации и просто полезности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, emigrant007 said:

Якщо не враховувати досвід Першої і Другої світових війни

Со времен первой и второй мировых войн международная политика довольно сильно изменилась. Кроме того, там речь шла о выселении граждан страны-агрессора из других стран с одной стороны и о выселении всех "лишних" из страны-агрессора с другой, насколько я помню. В текущей ситуации у граждан страны-агрессора уже есть определенные проблемы с легализацией, но даже у них это "определенные проблемы", а не тотальное выселение.

1 hour ago, emigrant007 said:

можна подивитися на сусідню гілку і Брексіт

Что касается Британии - она просто денонсировала пачку соглашений, которые давали этим самым легально пребывающим в ней, собственно, легально пребывать. И то, им дали достаточно длительный срок на то, чтобы они легализовались по новым законам. И никто не мешал им все это время легально прибывать в другие страны и обосновываться там, вместо возвращения на историческую родину.

Незнание законов не освобождает от наказания. Знание - как правило, да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, emigrant007 сказал:

Якщо не помиляюся то 10 січня голосування. І я даю 100% гарантію, що його приймуть, враховуючи підтримку влади і ЗСУ 

Цитата в одном из телеграм каналов. Так что сомневаюсь в ваших гарантиях.

SAVE_20231227_101544.jpg

Ищу легальную работу в Польше, Чехии. Умею много чего. Подробности в ЛС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12/26/2023 at 4:19 PM, emigrant007 said:

Дорогі ухилянти

Мені цікаво, а от я не бачу підстави ставати на облік військовозобов'язаних особам що виїхали на ПМП і з того обліку знялися в Україні. І як нам? 

Изменено пользователем Art777
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 minutes ago, Art777 said:

а от я не бачу підстави ставати на облік військовозобов'язаних особам що виїхали на ПМП і з того обліку знялися в Україні

Тепер ви теж маєте бути на військовому обліку. Там дуже цікавий сюрприз для тих хто на постійному консульському обліку, сьогодні дивився відео

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наприклад? Я в самому тексті знайшов тільки що Кабмін має щось розробити як то буде 

Добре, я трохи додам. Всі мають бути на обліку, але щоб встати на облік є список ситуацій коли вас ставлять на облік. Так от про особу яка перебуває за кордоном на постійному місці проживання там нічого. Я так розумію або очікування того хто то писав або що всі от зараз їдуть в Україну або просто прогапили

 

Изменено пользователем Art777
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Людина, що постійно проживає закордоном, але не стала на постійний консульський облік і не знялась з військового обліку...таких мільйони...це велика категорія. Я теж є у ній. Як я зрозумів з опису законопроекту, мені потрібно просто стати на військовий облік у системі "Оберіг".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я кажу про людину що вже стала на постійний консульський облік. Відповідно до процедури як вона є відносно до чинного законодавства ви знімалися з обліку призовників / військовозобов'язаних і все. Тепер , якщо приймуть зміни, то облік осіб постійно проживаючих за кордоном ведеться.

 

Відповідно до тексту на скріншоті підстав ставати на облік така особа не має

З іншої сторони вона має мати підтвердження цього:) catch 22

Screenshot_20231227-222028.png

Изменено пользователем Art777
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 hours ago, Art777 said:

Так от про особу яка перебуває за кордоном на постійному місці проживання там нічого.

Я тут бачив коментар якраз на це питання з посиланнями на діючі норми закону та на аналіз змін які пропонуються в законопроекті який ми обговорюємо. Наразі я не бачу його, можливо той, хто питав видалив, задайте наново, бо я якось не думав копіювати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так реально знятись чи ні, перебуваючи в Україні? Якщо є ПМП але немає консульського обліку.

З того що бачу в інеті, кажуть що часто відмовляють (і мають на це право) якщо фактично придатний, троє дітей і знімають без проблем.
Можна оскаржити но то таке. Тут теж все глухо зараз, чи є якісь рішення?

Наприклад тут  написано що відмова незаконна і треба апелювати. А тут натяками що "вкрай складно", але "чи зможете ви знайти спільну мову з керівником ТЦКСП та чи буде він готовий піти на зустріч" це смішно звісно.
І всі пишуть як тут "*Наша компанія не супроводжує зняття та постановку на військовий облік для військовозобов'язаних чоловіків.", тобто зробимо що завгодно але з ТЦК вирішуйте самі, ми до них боїмося.

Изменено пользователем zerocool
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...