Перейти к содержанию



seva12

Військово-облікові документи за кордоном

Рекомендуемые сообщения

18 minutes ago, biozyn said:

Мені далеко не 18 і облікових документів в мене теж немає - бо вони ж самі їх і згубили. 

У вас эти документы были, и теоретически их можно "обновить". У тех, кому нет 18, и кто находится за границей, этих документов никогда не было, и им нечего "обновлять".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Maria сказал:

У вас эти документы были, и теоретически их можно "обновить". У тех, кому нет 18, и кто находится за границей, этих документов никогда не было, и им нечего "обновлять".

Наразі пишуть ось це:

Цитата

Військовий облік чоловіків за кордоном можливий через консульство, електронний кабінет військовозобов'язаного (коли він стане доступним), а також через офіційний номер телефону або електронну пошту, зазначені в ТЦК.

Для оновлення даних потрібно звернутися до дипломатичної установи України з такими документами:

  • український паспорт;
  • документ, що підтверджує місце проживання за кордоном;
  • військовий документ (за наявності);
  • документ про освіту (за наявності).

Хоча я особисто не уявляю, як можуть поставити на облік без ВЛК... Знов якісь подвійні стандарти

Изменено пользователем biozyn
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, biozyn said:

оча я особисто не уявляю, як можуть поставити на облік без ВЛК... Знов якісь подвійні стандарти

Ну сказано ж, особливості обліку за кордоном))))) особливість така - без ВЛК. Питання закономірне - а нашо всьо то - (якщо не затягнути всіх назад) залишається відкритим

 

Изменено пользователем Art777
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 4/17/2024 at 11:37 AM, Chuvak said:

На разі, це питання не врегульоване, а людей в даній ситуацій мільйони, які бояться заїхати в країну, куди є вхід і з якої немає виходу.

в країні мільйони, котрі цілком придатні до військової служби, але "дістати" треба ж чомусь саме емігрантів, котрі виїхали ще задовго до війни і більшість із яких ніколи і не збиралася повертатися.

On 4/17/2024 at 2:41 PM, biozyn said:

Хоча я особисто не уявляю, як можуть поставити на облік без ВЛК... Знов якісь подвійні стандарти

заочно, а потім туди прийде електронна повісточка 

On 4/17/2024 at 3:27 PM, Art777 said:

а нашо всьо то - (якщо не затягнути всіх назад) залишається відкритим

...так над цим питанням там постійно ж і мізкують, заборона видачі паспортів - ось вже і одна із реальних причин, по якій хтось таки да й повернеться (нехай не сьогодні, але через півроку чи рік, а то й 2), далі анулювання вод.посвідченя, конфіскація майна тощо. І це тільки те, що вже є, а там ще щось придумають.

Изменено пользователем sicario
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 hours ago, Art777 said:

Буду як в Білорусі 

Навряд чи вийде, по крайній мірі покищо. Влада Білорусі не визнана "колективним Заходом"(не легітимна, самопризначена, диктаторська і т.д.), а влада України - цілком таки легітимна (і Президент законно обраний ледь не із рекордними 73%). То ж навіть той самий "політичний притулок", про який зараз заговорили ледь не всі українці закордоном  - білорус таки отримати може(і думаю, що майже без проблем), а ось українець - навряд...

Изменено пользователем sicario
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, sicario сказал:

Навряд чи вийде, по крайній мірі покищо. Влада Білорусі не визнана "колективним Заходом"(не легітимна, самопризначена, диктаторська і т.д.), а влада України - цілком таки легітимна (і Президент законно обраний ледь не із рекордними 73%). То ж навіть той самий "політичний притулок", про який зараз заговорили ледь не всі українці закордоном  - білорус таки отримати може(і думаю, що майже без проблем), а ось українець - навряд...

Агрессор будет активно крутить тему с "нелегитимным" президентом, т.к. выборов не будет.

Не удивлюсь, что какая-нибудь Венгрия поддержит эту точку зрения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 minutes ago, Анюта90 said:

Агрессор будет активно крутить тему с "нелегитимным" президентом, т.к. выборов не будет.

Не удивлюсь, что какая-нибудь Венгрия поддержит эту точку зрения.

нууу бо статті 77 і 103 конституції каже що вибори мають буть. Конституція не встановлює обмеження на проведення виборів в умовах війни.  Висновок - вони мають бути. Оскільки конституції не поміняли коли можливість була разом як легітимність і більшість- то це стратегічна помилка, вона обєктивна  і її доведеться реалізувати.
З юридичної точки зору ні президент ні рада легитимними не є. Також все що понаприймала рада з жовтня є якби не дуже обовязковим, тому що це прийнято нелігітимним органом. 

3 hours ago, sicario said:

Навряд чи вийде, по крайній мірі покищо.

Мав на увазі що зараз у них там конфіскації майна для тих хто виїхав, з того що чув від білорусів 

Изменено пользователем Art777
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Art777 сказал:

нууу бо статті 77 і 103 конституції каже що вибори мають буть. Конституція не встановлює обмеження на проведення виборів в умовах війни.  Висновок - вони мають бути. Оскільки конституції не поміняли коли можливість була разом як легітимність і більшість- то це стратегічна помилка, вона обєктивна  і її доведеться реалізувати.
З юридичної точки зору ні президент ні рада легитимними не є. Також все що понаприймала рада з жовтня є якби не дуже обовязковим, тому що це прийнято нелігітимним органом. 

Смотрела обзоры некоторых юристов, которые говорят, что было бы неплохо, если бы такое решение о продолжении срока Зе принял конституционный суд.

Если бы провели выборы (а в особенности заграницей) исход был бы очень интересным)))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Art777 сказал:

Конституція не встановлює обмеження на проведення виборів в умовах війни. 

Цитата

зміст ст. 64 Конституції України підтверджує, що передбачене ст. 38 право на участь в управлінні державними справами, зокрема право вільно обирати і бути обраним до органів державної влади й місцевого самоврядування, не є абсолютним і може бути обмежене в умовах воєнного стану.

Ба більше, для належної реалізації виборчих прав обов'язковим є гарантування свободи вираження поглядів (ст. 34), об'єднання (ст. 36) та мирних зібрань (ст. 39) та інших прав і свобод, що забезпечують вільну політичну конкуренцію. А вони є в переліку тих, які можуть бути обмежені за умов особливих правових режимів. 

Всі ці обмеження зумовлені неможливістю дотримання вимог, передбачених у Розділі 3 Конституції України, зокрема у ст. 71, за якою вибори є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Також у ч. 2 ст. 71 Основного Закону додатково підкреслено необхідність забезпечення вільного волевиявлення виборців. Безпекові ризики, обмеження свободи вираження поглядів, заборона мирних зібрань унеможливлюють політичну конкуренцію, а отже, — і вільне формування волі та її виявлення. Варто наголосити, що вимоги Розділу 3 Конституції України мають бути дотримані під час проведення всіх типів виборів — і загальнодержавних, і місцевих.

Врешті, заборона проведення виборів в умовах воєнного стану випливає з ч. 4 ст. 83 Конституції, яка не дозволяє припиняти повноваження Верховної Ради України й автоматично продовжує їх до формування парламенту нового скликання після воєнного стану.

 

5 минут назад, Анюта90 сказал:

Смотрела обзоры некоторых юристов, которые говорят, что было бы неплохо, если бы такое решение о продолжении срока Зе принял конституционный суд.

 

Суд це ніби місце, де вирішується якийсь суперечливий момент, наприклад Рада постановила продовжити повноваження президента, а суд підтвердив чи спростував це рішення. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, biozyn сказал:

 

Суд це ніби місце, де вирішується якийсь суперечливий момент, наприклад Рада постановила продовжити повноваження президента, а суд підтвердив чи спростував це рішення. 

Наверняка вы слышали новости по поводу консульств и про "технические проблемы" ДП Документа. Мне не хватает интеллигентных нематерных слов, чтобы сказать, что я думаю о соблюдении Конституции. И о государстве впринципе.

Вопрос призыва женщин - не более чем вопрос времени.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Art777 сказал:

нууу бо статті 77 і 103 конституції каже що вибори мають буть. Конституція не встановлює обмеження на проведення виборів в умовах війни.  Висновок - вони мають бути. Оскільки конституції не поміняли коли можливість була разом як легітимність і більшість- то це стратегічна помилка, вона обєктивна  і її доведеться реалізувати.
З юридичної точки зору ні президент ні рада легитимними не є. Також все що понаприймала рада з жовтня є якби не дуже обовязковим, тому що це прийнято нелігітимним органом. 

Мав на увазі що зараз у них там конфіскації майна для тих хто виїхав, з того що чув від білорусів 

саме так, біженцями можна бути або від неправових дій власної держави, або наприклад в результаті того, коли власна держава не в стані забеспечити правовий стан на своїй території, тобто по всій території війна або диктатура. 

Але цікаве в цьому інше: при визнанні біженцем достатньо тільки 2 роки, щоб подаватись на громадянство

Только что, Анюта90 сказал:

Вопрос призыва женщин - не более чем вопрос времени.

Я думаю, що наша держава трохи вже входить в режим "середньовіччя", тобто зараз ми в стані "жінки в обмін на чоловіків", тобто зараз жінкам дають змогу жити більш вільно в обмін на їх чоловіків та дітей. Тому мобілізація для жінок настане тоді, коли саме жінки почнуть бунтувати проти таких засад - але ж ми всі розуміємо, що вони ніколи такого не зроблять. Також це не вигідно принаймні зараз робити, бо чоловіки теж миттєво втратять мотивацію, якщо їх жінки/доньки отримають такі самі обмеження... 

Щоб було як в Ізраїлі - це мало б бути зроблено давно, а не під час війни... 

А от в трудову мобілізацію я вірю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 minutes ago, biozyn said:

Врешті, заборона проведення виборів в умовах воєнного стану випливає з ч. 4 ст. 83 Конституції, яка не дозволяє припиняти повноваження Верховної Ради України й автоматично продовжує їх до формування парламенту нового скликання після воєнного стану.

Випливає там багато чого, але не написано. І в цьому проблема. Пагано написано воно, короче кажучи, треба було міняти, але не зробили. Велика спокуса рулити поза законом на апарті насилля, тільки з легітимністю проблеми. 
А, ну і так то для виборів президента заборони немає

29 minutes ago, Анюта90 said:

Мне не хватает интеллигентных нематерных слов, чтобы сказать, что я думаю о соблюдении Конституции. И о государстве впринципе.

Как бы вот посмотрите, был выбор у власть имущих - или идти по законам и процедурам или просто уходить в прямое управление. А выбрано делать вид что мы правовое государство, а рулить через репресии. 
А теперь логично что выборов боятся как огня. Ибо рейтинг пробил дно, а значит легитимность тоже

31 minutes ago, biozyn said:

А от в трудову мобілізацію я вірю

А я ні, бо мобілізованих треба годувать хоча б. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яскравий доказ чому у нас не правова держава. Бо право то не то само що справедливість. Справедливість у кожного своя, а право має діяти одне для всіх

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, biozyn сказал:

Я думаю, що наша держава трохи вже входить в режим "середньовіччя", тобто зараз ми в стані "жінки в обмін на чоловіків", тобто зараз жінкам дають змогу жити більш вільно в обмін на їх чоловіків та дітей. Тому мобілізація для жінок настане тоді, коли саме жінки почнуть бунтувати проти таких засад - але ж ми всі розуміємо, що вони ніколи такого не зроблять. Також це не вигідно принаймні зараз робити, бо чоловіки теж миттєво втратять мотивацію, якщо їх жінки/доньки отримають такі самі обмеження... 

Свой бунт я высказала ещё в 2014, когда уехала. Побунтовала сама для себя и никто мой бунт а масштабах страны и не заметил)))

Второй бунт был, когда муж 24.02.2022 рвался туда поехать. 

Лишилась подруги, которая звала меня "домой" в прифронтовое Запорожье, бо "дом то там де народився". Тогда по логике надо было бы сдать детей в детдом здесь, и уехать туда, тогда все будут жить "дома", в разных странах по праву рождения. На меня обиделись)

Я до сих пор не понимаю куда влада зовёт вернуться. У нас друг вернулся перед войной. 22 марта ракета прилетела в его дом. Его жена нашла видео в телеграмме, как его и их 8-летнюю дочку.... Извините, собирают в пакет по частям. Вот это и есть цена возвращения, о которой влада не говорит. Особняк с личным ПВО каждому они почему-то не обещают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, Ulvih said:

Вот что Кулеба у себя на странице написал

IMG_9356.JPG

Это какой-то треш. Вообще просто единоличное решение не основанное ни на каких законах.

Страна не даст забыть почему мы уехали 10 лет назад

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ulvih сказал:

Вот что Кулеба у себя на странице написал

IMG_9356.JPG

Але закон ще не вступив у дію - а воно вже зізнається, що закон у нас це ніщо, а все вирішується ручним керуванням??? 

РЕАЛЬНО? ЛОПАТНИЙ ВОЇН, КУЛЯВЛОБ №2!! 

То навіщо взагалі приймати закони, якщо вони і так не діють, а все вирішується по дзвінку?? То назвіться вже Малоросія та й все... 

Оце позорисько, хоч би мовчало вже!

Люди вже шлють скріни, що паспорти вже не видають з поводу "технічних причин"... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор
В 17.04.2024 в 6:04 PM, Chuvak сказал:

Народ, давайте спробуємо без емоцій і домислів, а лише по фактажу.. 

Соррі, але ніхто жодних фактів не наводить. Тільки емоції

6 часов назад, Анюта90 сказал:

Агрессор будет активно крутить тему с "нелегитимным" президентом, т.к. выборов не будет.

Весьма интересная точка зрения. Прошу прощения, а нельзя ли поконкретнее, как и каким образом в соответствии с действующим законодательством Украины (в т.ч. Конституцией Украины, ЗУ "О Президенте Украины", "О выборах" и т.д.) указать процедуру проведения выборов Президента Украины, Верховной Рады Украины ...на всей территории Украины, в т.ч. на временно (именно временно) оккупированных частях Украины? И я и члены всей моей семьи, мягко говоря (очень мягко говоря) не являемся сторонниками и нашего Гаранта и всей его Гарантийной мастерской на Банковой и кучи бездельников на Грушевского, но как и каким образом их проводить сейчас. Кстати, я в Харькове с самого начала войны и никуда не выезжал. Так что ежедневные обстрелы, гибель людей, разрушение любимого города руснявыми вижу каждый день и не только вижу, но и чувствую на себе.

6 часов назад, Art777 сказал:

Висновок - вони мають бути

Соромлюся запитати, а як і яким чином?

6 часов назад, Art777 сказал:

З юридичної точки зору ні президент ні рада легитимними не є. Також все що понаприймала рада з жовтня є якби не дуже обовязковим, тому що це прийнято нелігітимним органом. 

Я розумію, що, сидячи не під обстрілами, дуже добре обговорюватиме юридичні аспекти чінного законодавства України. Але прошу повідомити мене як юриста, яким чином проводитимо вибори на всій території України у тому числі з нюансами війни в Україні, розв'язаною росією та окупованими територіями.

5 часов назад, Анюта90 сказал:

Наверняка вы слышали новости по поводу консульств и про "технические проблемы" ДП Документа. Мне не хватает интеллигентных нематерных слов, чтобы сказать, что я думаю о соблюдении Конституции. И о государстве впринципе.

Вы серьезно? Т.е. Вы, находясь, как я понимаю, за границей Украины, требуете, чтобы ПОЛНОСТЬЮ соблюдалась Конституция Украины и все нормы права, принятые независимой Украиной в мирное время? Ну тогда может стоит рассказать об этом тем, кто на нуле или у кого нет близких или жилья? То, что в Украине огроменное количество коррупционеров, которые разворовывают гуманитарку, за большие деньги (начинается от 20.000 долларов США) помогают выехать из Украины лицам, которые не хотят воевать, а просто хотят зарабатывать деньги и развлекаться (с одной стороны я их понимаю - нормальное желание). Я могу и далее перечислять проколы нынешней власть имущих. У меня лично много кто погиб, лишился жилья, потерял своих родных и близких. И они не очень жаждут соблюдение Конституции Украины для этих людей (которым они лично готовы выбивать табуретки из-под ног) после всего того, что они пережили и действия этих людей (находящихся за границей не совсем законно выехав) как плевок и на Конституцию Украины, и на украинцев и на все остальное.

Сорри. Это у меня уже эмоции после сегодняшних прилетов (и не только сегодняшних).

5 часов назад, biozyn сказал:

саме так, біженцями можна бути або від неправових дій власної держави, або наприклад в результаті того, коли власна держава не в стані забеспечити правовий стан на своїй території, тобто по всій території війна або диктатура. 

Ті, хто зараз перебуває за кордоном, яки виїхали від війни - у повному розумінні, згідно з Женевською конвенції 1951 року - не є. Прошу подивитися, кого ця конвенція, якщо Ви посилаєтеся, судячи з термінології, на неї визнає біженцем .

Це люди - мають гуманітарний статус (захист) ВИКЛЮЧНО НА ЧАС ВІЙНИ. А потім їх попросять повернутись в Україну. Та й не тільки попросять.

5 часов назад, Art777 сказал:

а рулить через репресии

До Вас особисто, Ваших членів сім'ї чи близьких були застосовані репресії? Якщо так, то як, коли, ким? Якщо так, то Ви, згідно з Женевською конвенцією, маєте всі підстави отримати не гуманітарний статус, а статус біженця.

Я могу понять тех, что давно живет за рубежом, у кого все жизненные интересы в том или ином государстве. Но рассуждать, о том, как и каким образом жить Украине и украинцам, проводить выборы или не проводить, что делать - это вообще за гранью. Я тут не хочу писать о том, что мне пишут мои партнеры, которые пытались помочь нашим гражданам с самого начала войны и как наши себя ведут за границей. И это не один десяток человек, которые реально помогали и помогают и в самой Украине (финансово, продуктами, одеждой, оружием и т.д.). Поэтому давайте по сути темы писать, а не рассуждать о политической составляющей Украины. Повторяю - я категорический не сторонник действующей власти, но давайте не отклоняться от темы.

 

Хотите обсуждать политику - это запрещено Правилами форума. 

Прошу модератора ветки обратить внимание.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Анюта90 сказал:

Свой бунт я высказала ещё в 2014, когда уехала. Побунтовала сама для себя и никто мой бунт а масштабах страны и не заметил)))

Второй бунт был, когда муж 24.02.2022 рвался туда поехать. 

Лишилась подруги, которая звала меня "домой" в прифронтовое Запорожье, бо "дом то там де народився". Тогда по логике надо было бы сдать детей в детдом здесь, и уехать туда, тогда все будут жить "дома", в разных странах по праву рождения. На меня обиделись)

Я до сих пор не понимаю куда влада зовёт вернуться. У нас друг вернулся перед войной. 22 марта ракета прилетела в его дом. Его жена нашла видео в телеграмме, как его и их 8-летнюю дочку.... Извините, собирают в пакет по частям. Вот это и есть цена возвращения, о которой влада не говорит. Особняк с личным ПВО каждому они почему-то не обещают.

В мене такий самий бунт (я особисто це називав словом "протест") проти олігархічного свавілля, тільки з 15 року - рік я ще подивився, як воюють мої знайомі і зробив свій вибір. Зараз у мене в Украіні нічого (від слова взагалі) - ні майна, ні родичів, ні батьків, ні грошей, ні друзів, нічого. Технічно я можу поїхати навіть на війноньку (це дарує індульгенцію на все у житті), і це не самий поганий спосіб померти. 

Тількі от біда - перебування моїх дітей і матері у Польші залежіть від мене, тому що вони не підпадають пік категорію умовних біженців, бо вони були у Польші задовго ДО повномасштабки. 

А тепер питання - як держава збирається захищати мою родину, в обмін на те, як я маю захищати державу?? Ім нададуть якесь житло, будуть якісь виплати? Де вони будуть працювати, коли повернуться до України? Куди вони мають повернутись?? 

І де закон про демобілізацію, чому вони не згадали про цю "справедливість"?? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 minutes ago, fregat222 said:

Соромлюся запитати, а як і яким чином?

Є дві окремі речі. Одна - так, вибори провести в такій ситуації не реально на всій території. А друга річ що маючи конституційну більшість можна було  питання ці врегулювати заздалегідь так щоб вони не виникали. Але - " нісмагла". Значить, цитуючи Кучму, "маємо те що маємо", і відповідно до того що написано воно все не легітимне. 

29 minutes ago, fregat222 said:

Поэтому давайте по сути темы писать, а не рассуждать о политической составляющей Украины

Ну а по сути если государство выходит за правовое поле - что делать людям? Вчера начиная с письмом зам. министра из какой либо внятной дискусии мы вышли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Штош, излили эмоции и, пожалуй хватит.

Поскольку в ветке нет абсолютно никакого конструктива - все дальнейшие сообщения, не связанные с темой фактически или не несущие никакой осмысленной информации, будут удаляться, а авторы подобных сообщений будут получать предупреждения за нарушения правил форума, с последующей модерацией сообщений, ограничением на их отправку или временному ограничению доступа к форуму - по нарастающей.

Незнание законов не освобождает от наказания. Знание - как правило, да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ещё веселее:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-punktu-11-poriadku-realizatsii-eksperymentalnoho-proektu-shchodo-oformlennia-pasporta-hromadianyna-ukrainy-ta-pasporta-hromadianyna-ukrainy-i230424-443

 

Військовозобов'язані чоловіки 18-60 років тільки на території України зможуть отримати загран паспорти та паспорти громадянина України

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 minutes ago, seva12 said:

Військовозобов'язані чоловіки 18-60 років тільки на території України зможуть отримати загран паспорти та паспорти громадянина України

Це тільки про ДП документ я так розумію 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...