Перейти к содержанию



Davidoff

Чемодан
  • Публикаций

    1038
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    28

Весь контент Davidoff

  1. Там чисто польський нюанс, що "посвідка на проживання" для осіб під тимчасовою охороною існує лише в електронному вигляді на екрані смартфону. І якщо з технічних чи інших причин вона не зʼявиться на екрані у потрібний момент, то непольський шенгенський прикордонник побачить лише паспорт, в якому останній штамп вʼїзду в шенген був більше 90 днів тому.
  2. Безвіз не закінчиться. Але вам буде дуже важко довести це румунському прикордоннику у разі технічних проблем з мобивателем/дія.пл. Тому краще не робити пересадку поза шенгеном.
  3. Дезінформація
  4. Каким образом дело о признании гражданином связано с получением паспорта?
  5. Так а кто вам сказал, что можно выбирать sprawy paszportowe? Ведь это неправда.
  6. Вроде обсуждали уже: польский odpis aktu małżeństwa, в котором будет указано о разводе. Его делаем в УСЦ на основании беларуского свидетельства о браке и судебного решения о разводе. Если развод был без суда, то идем в польский суд сначала.
  7. З першого дня легального безперервного перебування. В тому числі по туристичній візі чи по безвізу.
  8. Можна, якщо не маєте захисту іншої країни і заїдете з України. Звернутись до ужонду потрібно негайно після заїзду.
  9. Обидві статті абсолютно нормальні, якщо ви виконуєте усі вимоги по ній
  10. Скоріш за все дозволять. Це дуже легко спробувати і дізнатись
  11. Требования за последние 3 года перед датой децизии о гражданстве
  12. Согласие нужно и ребенка от 16 лет, и матери. По корням никаких зусов по закону не нужно.
  13. Радянське свідоцтво, де написано українець, тут вам точно не допоможе. Громадянство при народженні не має значення, має значення лише національність. Католик це вже щось, копайте далі
  14. Подаєте свій піт чи якщо їх у вас два за минулий рік, то обидва. Ще можете додати за цей рік KPiR або евіденцію приходів, залежно від вашої форми оподаткування. Наче все. Ще можуть попросити декларації зусу, вони у вас теж є.
  15. Почти нереально. Проще подать через канцелярию
  16. Вони самі перекваліфікують на інші обставини, або ж коли маму викличуть, то попросять її переставити галочку у вньоску
  17. Навіщо пащекувати? Я взагалі не зрозумів одразу, про що ви питали.
  18. Три роки на резиденті повинні бути на день видачі децизії про визнання громадянином. Тому можна подаватись трохи раніше, залежно від термінів розгляду справ у конкретному ужонді.
  19. В любом случае через суд только.
  20. Вычитал, что для получения паспорта для ребенка требуется согласие второго родителя. Проходил ли кто-то ситуацию, когда второй родитель не живет в Польше, и не имеет ни польского гражданства, ни профиля зауфаного?
  21. Теоретично у вас повинен злетіти тимчасовий захист, але ви можете вʼїхати по безвізу, якщо паспорт біометричний. Після вʼїзду відновите захист, але нібито вже не буде безкоштовного НФЗ, але це не точно. Питання тут таке, через який саме кордон ви будете вʼїжджати. Якщо це польсько-український, то повинні впустити. Якщо це зовнішній кордон якоїсь іншої країни шенгену, то будете дуже довго пояснювати прикордонникам, що у вас був статус, але кудись подівся. Навряд чи впустять, якщо не пройшло 90 днів від виїзду.
  22. Технічно ви можете бути взагалі на різних прізвищах. В ужонді проблем не повинно бути, а вже після отримання децизії можете піти шляхом зміни прізвища через УСЦ для когось одного, або для обох, вже як захочете. Або не захочете. Просто будете в польских документах писатись по-різному.
  23. Щось не пригадую такого На практиці ніхто не анулює вашу карту побиту до отримання вами довуду. Тому що карта побиту буде все ще дійсна
  24. Судя по заголовку темы и содержанию вопроса, вам все-таки через воеводу (это и есть самый обычный путь):
  25. А єто как?
×
×
  • Создать...