Перейти к содержанию



igormaru8

Програма CUAET

Рекомендуемые сообщения

15 minutes ago, voroshulia said:

Доброго дня всім! Є питання по програмі CUAET і не можу однозначних відповідей знайти в інтернеті:

1. Йдемо з чоловіком здавати біометрію у Варшаві, наш візит зареєструвала, а син 12 років йде з нами не зареєстрованим, чи приймуть його теж?

2. Які документи окрім закордонного паспорта і роздруківок що надходили на мейл треба брати з собою?

3. Чи потрібно робити переклади документів на англійську чи французьку мови? це можуть бути звичайні, самостійні, переклади по шаблонам з інтернету чи це мають бути зроблені присяжним перекладачем чи завірені нотаріально?

4. якщо при здачі біометрії перекладів документів не треба, то на якому етапі ці переклади мають бути і чи взагалі вони є необхідними для отримання візи?

5. який стандартний перелік документів є необхідним для отримання візи?

дякую і чекаю на відповіді, бо справа нагальна, завтра вже маємо бути у візовому центрі.

1. Дітям до 18 тимчасово не треба біометрію по КУАЕТ. Дітям до 14 взагалі не обов'язковий, не залежно від програми. Тому вам на дитину і не приходив запит.
2. Більше нічого не треба, тільки паспорт, Biometric Instruction Letter і запис на ту годину)
3. Обов'язково. Будь які документи які не є оригінально англійською чи французькою повинні бути перекладені. Повинні бути з печаткою перекладача. На початку війни пропускали без цього, але зараз вже на це звертають увагу як і повинні
4. Це потрібно було під час подачі заявки. Якщо ви надали без перекладів, і офіцеру буде потрібен той документ, вам прийде запит надати переклад в вашому онлайн кабінеті
5. Для КУАЕТу достатньо закордонного паспорту. Для дітей також потрібен дозвіл на виїзд якщо дитина не подаються і їдуть обоє батьків.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Micellangelo сказал:

1. Дітям до 18 тимчасово не треба біометрію по КУАЕТ. Дітям до 14 взагалі не обов'язковий, не залежно від програми. Тому вам на дитину і не приходив запит.
2. Більше нічого не треба, тільки паспорт, Biometric Instruction Letter і запис на ту годину)
3. Обов'язково. Будь які документи які не є оригінально англійською чи французькою повинні бути перекладені. Повинні бути з печаткою перекладача. На початку війни пропускали без цього, але зараз вже на це звертають увагу як і повинні
4. Це потрібно було під час подачі заявки. Якщо ви надали без перекладів, і офіцеру буде потрібен той документ, вам прийде запит надати переклад в вашому онлайн кабінеті
5. Для КУАЕТу достатньо закордонного паспорту. Для дітей також потрібен дозвіл на виїзд якщо дитина не подаються і їдуть обоє батьків.

Дякую за выдповіді, але хочу уточнити:

1. Дитині на візу не треба хіба фото, яке мають зробити у візовому центрі?

2. коли заповнювала онлайн анкету на візу, ніде не йшлося про переклад документів, тому долучала скани документів в оригінальній мові.

3. Дитина буде виїзджати, за умови що всі члени отримають візи, разом з обома батьками, на скільки я розумію нотаріально завірений дозвіл від батьків не буде потрібен?

4. якщо я не додам перекладів, то це означатиме що буде відмова у виданні візи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 hours ago, voroshulia said:

Дякую за выдповіді, але хочу уточнити:

1. Дитині на візу не треба хіба фото, яке мають зробити у візовому центрі?

2. коли заповнювала онлайн анкету на візу, ніде не йшлося про переклад документів, тому долучала скани документів в оригінальній мові.

3. Дитина буде виїзджати, за умови що всі члени отримають візи, разом з обома батьками, на скільки я розумію нотаріально завірений дозвіл від батьків не буде потрібен?

4. якщо я не додам перекладів, то це означатиме що буде відмова у виданні візи?

1. Якщо ми говоримо про КУАЕТ тоді ні, це не потрібно
2. Там написано про це на сторінці де завантажуються документи
3. Якщо ви подавали заявку свою, своєї дружини/чоловіка, та дитини, і в заявці дитини коли вказували кожного з батьків поставили галочку що батьки супроводжують, тоді дозвіл не потрібен.
4. Якщо офіцеру буе не вистарчати якогось документа, чи його перекладу з вами звяжуться (слідкуйте за онлайн аккаунтом та емейлом). Це не відмова, але може трохи затримати розгляд.
Проте так як вам не треба дозвіл на виїзд, всі решта документи не обовязкові, тому можуть і не запитати переклад.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Micellangelo сказал:

1. Якщо ми говоримо про КУАЕТ тоді ні, це не потрібно
2. Там написано про це на сторінці де завантажуються документи
3. Якщо ви подавали заявку свою, своєї дружини/чоловіка, та дитини, і в заявці дитини коли вказували кожного з батьків поставили галочку що батьки супроводжують, тоді дозвіл не потрібен.
4. Якщо офіцеру буе не вистарчати якогось документа, чи його перекладу з вами звяжуться (слідкуйте за онлайн аккаунтом та емейлом). Це не відмова, але може трохи затримати розгляд.
Проте так як вам не треба дозвіл на виїзд, всі решта документи не обовязкові, тому можуть і не запитати переклад.

гарно дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

паспорта на дітей готові, анкети на них заповнювати з свого особистого аккаунта, де і дорослі заповнювали свої анкети вірно ? 

там є питання, чи самі заповнюєте, чи хтось інший... як треба писати ? можливо є ще якісь нюанси при заповненні на дітей, свідоцтво про народження треба прикладати, то чи не треба переклад..

дякую 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 hours ago, kulemans said:

паспорта на дітей готові, анкети на них заповнювати з свого особистого аккаунта, де і дорослі заповнювали свої анкети вірно ? 

там є питання, чи самі заповнюєте, чи хтось інший... як треба писати ? можливо є ще якісь нюанси при заповненні на дітей, свідоцтво про народження треба прикладати, то чи не треба переклад..

дякую 

Так, для дітей з того самого аккаунту, там буде список осіб що їдуть, в нього йдуть 1-2 дорослих + усі діти/депенданти.

Навіть для дітей пишете що самі. Не самі - це опція коли вам допомагає консультант чи ще хтось.

Свідоцтво про народження + переклад треба буде обов'язково загружати, бо це доказує ваше родство до дитини.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при заповненні анкети у розділі National identity document of the applicant - у маленьких діток паспорта України нема, пробував Свідоцтво про народження, але серія І-АМ та номер не приймається ..

довелося ставити в такому випадку No !

чи то дійсно так ?

дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2022 в 12:32 AM, kulemans сказал:

при заповненні анкети у розділі National identity document of the applicant - у маленьких діток паспорта України нема, пробував Свідоцтво про народження, але серія І-АМ та номер не приймається ..

довелося ставити в такому випадку No !

чи то дійсно так ?

дякую

Так, у малих дітей немає National Identity Document. Свідоцтво про народження не є таким що підтверджує особу, немає фото, адреси, etc.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго часу всім. Таке питання: почув від одного блогера про те, що провінційну програму Манітоби зробили більш складною в плані підвищення вимог по CLB (раніше треба було мати 4, а тепер в залежності від професії, наприклад помічнику на будівництві треба сдати на 6) та вимог щодо фінансового забезпечення (можуть запросити підтвердження 10000 канадських доларів на рахунку). Чи це правда, чи знов плітки? Заздалегідь дуже дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть, будь ласка, чи хтось стикався з таким? Я подала подругу на біометрію у Львові через імейл, прийшов лист-пітвердження з датою, але вони ще хочуть, щоб тицьнути кнопку confirm. Ну от я її тисну, а сайт грузиться і потім помилку видає. 
Пробувала і в incognito mode, і в різних браузерах і на різних копмах. 
До них дозвонитись не можливо, не піднімають трубки вже тиждень. Писала на мило - теж тишина. 
Чи не виникне проблем потім, якщо вона не підтвердить? 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12/10/2022 at 11:31 AM, SphinX said:

Чи це правда, чи знов плітки? Заздалегідь дуже дякую!

А що пише офіційний сайт? Канаді потрібні найкращі, тому збільшення вимог - абсолютно адекватна річ.

Изменено пользователем sicario
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. 
Мене дуже цікавить permanent resident program для рідних яку вже давно обіцяє IRCC але так нічого і не запустили.

Мої батьки втікли від війни в Європу і там все ок у них. Тимчасово по CUAET ми не бачимо сенсу для нашої сім‘ї бо тимчасово вони можуть і в Європі знаходитись. 
Але дуже потрібно забрати їх мені в Канаду на постійно. 
 

Думаєте ця permanent resident program буде підв‘язана під CUAET або тільки до тих родичів які вже в Канаді? Не хочеться через якісь такі деталі пролетіти…

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12/12/2022 at 9:51 PM, Nataly said:

Скажіть, будь ласка, чи хтось стикався з таким? Я подала подругу на біометрію у Львові через імейл, прийшов лист-пітвердження з датою, але вони ще хочуть, щоб тицьнути кнопку confirm. Ну от я її тисну, а сайт грузиться і потім помилку видає. 
Пробувала і в incognito mode, і в різних браузерах і на різних копмах. 
До них дозвонитись не можливо, не піднімають трубки вже тиждень. Писала на мило - теж тишина. 
Чи не виникне проблем потім, якщо вона не підтвердить? 
 

Нічого страшного, якщо ви отримали імейл с підтвердженням дати, можете спокійно їхати на означений час.

Кнопка confirm не працювала і в наших друзів, вони проігнорили цей баг, та сдали біометріку без проблем, ця кнопка так і не запрацювала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго часу всім. Таке питання: чи не буде проблемою те, що при заповненні анкети CUAET я обрав Манітобу, як провінцію куди планую приїхати, а зараз плани змінилися і більше схиляюся до Альберти? Питання виникло через те, що у Фейсбуці декілька раз натрапляв на повідомлення, що людина прилетіла, наприклад, в Альберту, а їй видали ворк перміт Саскачевану, бо людина обрала Саскачеван при заповненні анкети. Заздалегідь дуже дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12/17/2022 at 9:50 AM, ash said:

Доброго дня. 
Мене дуже цікавить permanent resident program для рідних яку вже давно обіцяє IRCC але так нічого і не запустили.

Мої батьки втікли від війни в Європу і там все ок у них. Тимчасово по CUAET ми не бачимо сенсу для нашої сім‘ї бо тимчасово вони можуть і в Європі знаходитись. 
Але дуже потрібно забрати їх мені в Канаду на постійно. 
 

Думаєте ця permanent resident program буде підв‘язана під CUAET або тільки до тих родичів які вже в Канаді? Не хочеться через якісь такі деталі пролетіти…

Цього ніхто точно не знає. Проте скоріш за все це буде привязуватися до статусу спонсора. Тобто ПРам та громадянам дадуть можливість спонсорувати Українських родичів (які саме родичі будуть кваліфікуватися поки також не відомо, але я майже впевнений що батьки будуть в цьому переліку)

4 hours ago, SphinX said:

Доброго часу всім. Таке питання: чи не буде проблемою те, що при заповненні анкети CUAET я обрав Манітобу, як провінцію куди планую приїхати, а зараз плани змінилися і більше схиляюся до Альберти? Питання виникло через те, що у Фейсбуці декілька раз натрапляв на повідомлення, що людина прилетіла, наприклад, в Альберту, а їй видали ворк перміт Саскачевану, бо людина обрала Саскачеван при заповненні анкети. Заздалегідь дуже дякую!

Це хтось щось наплутав. Робочий дозвіл видається федерально, не залежно від того кудою ви заїхали.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Micellangelo сказал:

Це хтось щось наплутав. Робочий дозвіл видається федерально, не залежно від того кудою ви заїхали.

Тобто отримавши Ворк Перміт, наприклад в Калгарі, в ньому не повинно бути ніяких відміток про те, що я можу працювати лише в Альберті? І на що тоді впливає питання в анкеті CUAET про вибір провінції, в яку плануєте приїхати? Бо не хотілося б прилетіти в Едмонтон та отримати ВП дійсний тільки в Манітобі. Ось цей пост, про який я казав:Screenshot_20221219_201633_Facebook.thumb.jpg.446274397ff24b1fbc0f89a3410e1f6c.jpg

Изменено пользователем SphinX
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це могла бути помилка офіцера. Робочі дозволи по КУАЕТ так звані відкриті (Open Work Permit), тому в графах Employer та Employment Location повинно бути Unknown (або просто пусте поле).

Якщо в перміті є помилки (в тому числі відсутня примітка CUAET знизу в графі Remarks) просіть прямо на кордоні поміняти (переважно це без проблем).
Проте навіть якщо не поміняли, можна податися на зміну кондицій вже з Канади. На жаль зараз це займає 4-6 тижнів.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Micellangelo сказал:

Це могла бути помилка офіцера. Робочі дозволи по КУАЕТ так звані відкриті (Open Work Permit), тому в графах Employer та Employment Location повинно бути Unknown (або просто пусте поле).

Якщо в перміті є помилки (в тому числі відсутня примітка CUAET знизу в графі Remarks) просіть прямо на кордоні поміняти (переважно це без проблем).
Проте навіть якщо не поміняли, можна податися на зміну кондицій вже з Канади. На жаль зараз це займає 4-6 тижнів.

Дуже вдячний за таку розгорнуту відповідь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12/17/2022 at 2:22 PM, fellow said:

Нічого страшного, якщо ви отримали імейл с підтвердженням дати, можете спокійно їхати на означений час.

Кнопка confirm не працювала і в наших друзів, вони проігнорили цей баг, та сдали біометріку без проблем, ця кнопка так і не запрацювала.

Дякую! 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю. Щє в липні здав біометрію в Берліні. Досі тиша та напис:

"Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made".

Заповнював одну анкету на себе лише.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 hours ago, PORTISHEAD said:

Вітаю. Щє в липні здав біометрію в Берліні. Досі тиша та напис:

"Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made".

Заповнював одну анкету на себе лише.

Нажаль так буває. В мене десь 10% клієнтів застрягали на 2-3 місяці. І маю кілька "щасливчиків", які чекають з липня.

Подзвоніть їм на гарячу лінію, та напишіть у кризисну форму. Інколи це допомагає.

Також як варіант, люди подають другу заявку і першу відкликають. Проте технічно це не є правильно. Але емпірично, це часто спрацьовує.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2023 в 3:59 PM, Micellangelo сказал:

Подзвоніть їм на гарячу лінію, та напишіть у кризисну форму.

Прийшла вiдповiдь: "Наші агенти не мають доступу до більшої інформації про стан вашої справи або час обробки, ніж ви можете отримати в Інтернеті."

Можливо ви знаєте номер куди зателефонувати? Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 hours ago, PORTISHEAD said:

Прийшла вiдповiдь: "Наші агенти не мають доступу до більшої інформації про стан вашої справи або час обробки, ніж ви можете отримати в Інтернеті."

Можливо ви знаєте номер куди зателефонувати? Дякую.

+1-613-321-4243 - Вони в тому числі приймають collect calls (це коли вони платять за дзвінок, а не ви)

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю, громадо.
Підкажіть щодо наступної ситуації: людина заеплаїлась на КУАЕТ і вже чекає дуже довго на відповідь. 3 фолловапи - кажуть чекати. Пікантність ситуації - у нього погашена судимість (авто пригода) і він думає відізвати цей документ (не заначати). Не знаю, чи взагалі таке можливо і, якщо і так, то, думаю, це буде не найкращий варіант. Чи вплине це на ситуція, щоб йому дали візу чи вже на паритися і чекати будь-якої відповіді? Дякую 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...