Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1641
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  8

Micellangelo стал победителем дня 30 августа

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

48 Очень хороший

5 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Заслуженный
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

1818 просмотров профиля
 1. Я думаю він хотів прикольнутися що Верса 2008 це раритет
 2. Я надсилав їм заповнену форму, вони підписували і висилали мені скан. Все подається електронно, тому я не думаю що це проблема.
 3. Є Онтарійська програма для Інтернешнл студентів з джоб оффером (не ЛМІА). А також недавно була подача на провінційну Онтаріо для професіоналів з джоб оффером (компанія повинна мати мінімум 5 працівників та $1М+ доходу, процес схожий на ЛМІА, проте дещо простіший), проте прийом заявок недавно закрили (квота заповнюється дуже швидко).
 4. Я робив і так і так. Зараз зазвичай роблю від свого імені як репрезентатив (потрібно буде підписати документ відповідний батькам і вам, що ви їх представник). Це зручно особливо коли батьки не знають мови, ви можете абсолютно офіційно дзвонити чи писати емейли щоб вирішити якісь питання по заяві на візу від свого імені. Ну і банально це все таки біль правильно, так як саме ви заповнюєте анекти і відправляєте заявку.
 5. Тут залежить від програми. Зазвичай 1-2 річні програми це Сертифікат, а 3+ програми це диплом. Переважно на сайті коледжу написано що отримує студент по закінченню програми: сертифікати чи диплом.
 6. Ворк Перміт - ПР, дуже навіть хороша схема. Наразі, якщо людина за тими чи іншими параметрами не може попасти через ЕЕ, або мусить платити 30-50к за навчання, приїхати на готове робоче місце (нехай навіть меньш оплачуване чи меньш комфортне) це величезний плюс. До мене зараз летить хлопака з сім'єю з України, якому ми зробили ЛМІА. Так він може працювати лише у нас поки не отримає ПР, і так це дає нам додаткові важелі впливу, які добросовісний роботодавець використовувати не буде (я розумію що далеко не всі добросовісні, але нормальних також вистарчає). Проте його дружина має ОВП, а син може ходити до школи. Вони приїжджають і можуть йти на роботу з першого дня в Канаді, а це величезна економія на тому часі який йде на пошуки першої роботи, а за оренду то платити треба. Моя міграція обійшлася мені в 50к+ і в 2 дууууже складних роки поки я не зміг повноцінно працювати. Людина, яка їде на роботу і отримує ПР тут, може пропустити ці 2 роки і витрати. Крім того як на мене краще 1-2 роки працювати на мудака (вже звиняйте за мій французький), ніж вчитися 2 роки і паралельно працювати 20 год в тиждень і не знати де брати гроші на навчання чи на їжу (бо за 20 год по вечорам багато не напрацюєш). Звісно якщо можна легко і просто зразу в Канаду ПРом, то це круто, але тоді і Ворк Перміт такому кандидату не потрібен.
 7. 1. College - Certificate 3. Згадати потрібно точно, особливих деталей не потрібно. Лише, коли, яка віза і що була відмова
 8. Питання в тому де взяти токового консультанта, і як знати хто з них толковий. Свого часу мені консультації коштували того що я поїхав вчитися на рік, не знаючи того що без 2ох років навчання мені нічого не світить (Самі розумієте шок коли мій бюджет виріс в двічі, і мені ще повезло що я зміг знайти гроші, так як половина вже тю-тю). Крім того подібні консультації чуть не коштували мені візи для моєї дружини, а точніше таки коштували (відмова у студентській), бо консультанти подали мою дружину теж вчитися зі мною, бо за їхніми словами інакше без шансів. А якби я почав шукати інфу раніше і наткнувся на цей форум, то міг би мігрувати по ЕЕ, без всяких навчань. Так що я думаю компромісний варіант найкраще. МОжна працювати з консультантом, але ні в якому разі сліпо не довіряти, а паралельно самому вчити "мат часть" і розбиратися в тому що відбувається. Все таки ціна питання 10-100к і кілька років вашого життя.
 9. В мене таке часто бувало. Тут або спробувати пізніше, або тупо ломитися 20 раз поки не впустить.
 10. Дякую за роз'яснення. Подивився в файлі: AOR - July 10. Started Processing - August 15. Заодно і мейлинг адресу поміняв. Домашня правильна була, а мейлинг стара. От туди б напевно мені паспорт і прийшов
 11. Подав документи на початку Квітня АОР на початку Липня Екзамен ще не призначили. Я так розумію має прийти якесь повідомлення на електронку? До ЕКАС я не приєднував, варто?
 12. Внутрішній паспорт не є обовязковим. Всім кому буде цікаво, апдейт моєї епопеї з супер візою: Передісторія: Тещі робили супер візу в травні 2018-го. Вона була в Україні лише місяць (хотіли щоб встигла назад в Канаду до народження внука). На сайті СІС писало що середній час процесингу 60+ днів. В неї закінчувався паспорт в жовтні 2019, і тому що могли не встигнути зробити візу за місяць вирішили новий паспорт не робити. Тепер: Теща з дружиною та сином вирішили махнути до України. Теща має право перебування в Канаді до Липня 2020. Паспорт до жовтня 2019. А також зробили новий паспорт який вже діє і дійсний ще 10 років. Подалися на візу. Оскільки продовження не підходить єдиний варіант подаватися на нову візу. Значить подаватися як з України. Подалися заздалегіть. Розраховували що обіцяні 67 днів процесингу ми будемо в Канаді, а вже ближче до отримання результату махнемо в Україну і там отримаємо візу. Після подачі отримали запит на біометрію. Тут все як на зло. Теща виїхала в Канаду за 2 тижні до того як ввели біометрію. Відповідно біометрію так і не здавала. А здавати її можна лише в Україні. І якщо процесинг дійсно займає 67 днів то в нашу поїздку не вкладемся. Ну діватися нікуди, перепланували поїздку так щоб встигнути здати "пальчики" в 30-денний термін. Благо медицину здали зазадлегіть в Канаді, щоб пришвидшити процес. По приїзду в Україні 17го вересня здали біометрію. 18го вересня прийшов запит на медицину. Хоча документ про проходження був у файлі. Подзвонив у клініку - з їх сторони все зроблено - результати в системі. Подзвонив та написав емейл в СІС мені сказали треба говорити з тими хто процесить. Написав в Київ. 20го прийняли медицину 23го прислали запит на паспорт 24го вислали паспорт думаю наступного тижня буде вже віза і ми все встигаємо. П.С.: Булети назад брав (21го довтня) так що в разі чого теща могла повернутися по комбінації старий паспорт + новий паспорт + віза в старому паспорті, яка дійсна до 22го жовтня. От така історія
 13. В нас Канадське свідоцтво про народження. В кінці кінців зробив нотаріальну завірку - так простіше. Все про все 5 хвилин та 35 КАД. Цей документ наразі спитали при чек іні. На кордоні не питали. Але це вони летять туди поки що. Якраз щойно приземлилися у Львові. Як будуть якісь нюанси - відпишу.
 14. Приходять роботодавцю, а він в свою чергу повинен надати вам копію щоб ви могли податися на ВП чи ПР.
×
×
 • Создать...