Перейти к контенту
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Число публикаций

  1533
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Дней в топе

  6

Micellangelo последний раз побеждал 4 Апреля

Micellangelo - автор самых популярных публикаций!

Репутация

29 Очень хороший

5 подписчиков

О Micellangelo

 • Звание
  Заслуженный
 • День рождения 06/02/1991

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Недавние посетители профиля

768 просмотров профиля
 1. Micellangelo

  Канадское гражданство

  Сьогодні відрпавив документи на громадянство. Дякую, Мілан, ви праві, там в анкеті так і писало. Більше того, тут часто обговорювалось що ніхто не знає чи писати адреси готелів і сімї і тд коли їздили на которкий відпочинок. Так от, в самій анкеті (якщо натиснути на "і" біля відповідного пункту), а також в гайді на подачу написано, що подавати адреси де ви були під час vacation НЕ потрібно.
 2. Micellangelo

  Банкинг в Канаде

  Спасибі. На 75% краще за мою. Вже замовив
 3. Micellangelo

  Канадское гражданство

  Зрозуміло, дякую. Тоді таке питання, сертифікат повинен бути свіжий? Я маю той що ще з подачі на ПР. Я виїздав тільки на 2 тижні після того.
 4. Micellangelo

  GCKEY revoked. Доступ до СІС профілю закривають після отримання ПР?

  Я зараз заповнюю анкети на громадянство. Хотів подивитися коли я подався на ПГВП, і відповідно перейшов з статусу студента в робітника. Я звичайно знайшов інший спосіб (чек оплати), проте мати доступ було б простіше.
 5. Micellangelo

  Канадское гражданство

  Я щойно закінчив калькулювання днів, і мене період еліджібіліті з 12 квітня 2014 до 12 квітня 2019 (день подачі). Якщо я правильно розумію то довідку потрібно за всі країни де ви проживали більше 6 міс за ці 5 років. Тому чекати в даному випадку не доцільно, тому що чекати прийдеться до кінця року.
 6. Micellangelo

  Канадское гражданство

  Так потрібно.
 7. Всім привіт. Таке питання, якщо я намагаюся зайти в мій СІС (або дружини) мені пише: На аккаунтах моїх батьків все ок. Звідси в мене висновок що ПРам закривають доступ? Чи можна зробити новий акк? Чи можна подивитися попередні подачі? В кого з ПРів (або тих не користувався акком більше року-двох) є доступ?
 8. Micellangelo

  Подтверждение диплома для иммиграции!

  Я туди відсилав Федексом (заплатив 70-80 каксів з Торонто), назад здається вони самі слали. Чесно кажучи вже не пригадую.
 9. Micellangelo

  Подтверждение диплома для иммиграции!

  Я з Канади їм відправляв оригінли і переклади (які в мене вже були готові, тому що я їх використовував для подачі ні СП). Вони відправили напряму в ВЕС пакет для ВЕС + переклади. Оригінали за моїм проханням відправили на адресу моїх батьків в Україні, щоб зекономити на пересилці в Канаду. Точніше мій батько замовив курєра, який забрав оригінли з їх офісу.
 10. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Тут Мартін дуже слушно зауважив. Не всі можуть просто сидіти і вчити мову. Мені навчання вийшло дуже дорого і тяжко, проте знаючи себе лінивого, будучи дома на хорошій роботі і зарплаті, я б ту мову так і не дотягнув. А так гроші трьох поколінь моєєї сімї потрачено, і дороги назад, як то кажуть, немає. Це дає дуже солідну мотивацію. Це повністю знімає: "Не піду сьогодні на роботу - краще в серіальчик залипну"
 11. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Ми на форумі проводили цікавий аналіз, результатом якого було наступне: Для більшості в Україні дешевше звільнитися з роботи на рік і по 8 годин в день вчити англійську і потрапити в Канаду через ЕЕ, ніж поїхати вчитися. Реалістино, сума яку вам потрібно буде відкашляти (прямі та не прямі витрати) десь 50к (при ЕЕ це десь 5-7к). Якщо ви заробляєете меньше ніж 20к у.о. в рік, то можете вдома і два роки сидіти вчитися - буде більше толку. Помимо фінансової складової є кілька плюсів в обох опцій цього вибору: 1. Навчання: + Канада зразу, якісь перші контакти, потенційно хороша освіта - витрати, тяжко (навчання, робота, дружина не говорить. Все як в мене, коли перші два роки без вихідних і рахувати кожну копійку), якщо ще й дитина, то дружина ні працювати не буде ні англійської не вивчить 2. ЕЕ: + витрати, вже буде англійська, зразу мед забезпечення, соц. ніштячки, велфер (як би раптом прийшлося), легше з роботою, легша адаптація в цілому. Можна вчитися за 1/3 ціни при тому в кредит під дууууже малий процент, а частину кредиту взагалі простять. Легше купити машину, зняти житло і тд. - займає довше часу до того як ви фізично заїдете. Потрібно попотіти над англійською.
 12. Micellangelo

  Подтверждение диплома для иммиграции!

  Можете уточнити в ІІЦ, але в 2016 я відправляв їм дипломи з перекладами і вони самі все поклали в пакет для ВСЕ і відправили їм на пряму. А мені паралельно відправили оригінали.
 13. Micellangelo

  Proof Of Work Experience

  Згоден. Проте при такій постановці питання, бан можна получити з будь-яким кейсом, якщо вже дуже не "піде". В даному випдаку, якщо подати ті самі документи, які подає будь який інший працівник, за дуже переважаючою більшістю є всього два реальні варіанти розвитку подій: а) ніхто нічого не запитає б) попросять довідку з податкової / подзвонять по номеру на довідці / подзвонять напряму в компанію Оба варіанти не страшні для апліканта, оскільки робота була, і була легальна. Довідка з податкової вже є на руках. Я дуже сумніваюсь, що якщо немає якигось специфічних обставин офіцер задається питанням: "А хто власник фірми, чи часом не родич апліканта." Я не розумію звідки таке питання могло б виникнути. (при умові звичайно що цей робич це не той хто вам дає референс, тоді так, це виглядає як конфлікт інтересів, і потенційне місце для подальших питань). Тим не меньше це все лише мої "роздуми". В найгіршому випадку звичайно може бути так як сказав Мартін, тут вже як то кажуть ніхто не застрахований.
 14. Micellangelo

  Proof Of Work Experience

  Мені здається що в даному кейсі, це мягко кажучи не релевантно. Людина дійсно працювала, мало того легально (де таке видано, щоб людина вже мала довідку з податкової на руках?). А те що власник родич, по-перше ніде не фігурує, по друге не повинно мати суттєвого значення (в корпораціях власників сотні. Я можу бути співвласником гуглу і, що тепер якщо я працюю на гугл то це не рахується?). Ще якщо прямий супервайзер - длицький родич, і він/вона ж підписує референс, я розмію - не камільфо. А тут, ІМХО, не бачу ні проблеми, ні потреби акцентувати увагу на цьому, ні тим більше кейсу місрепрезентації.
 15. Micellangelo

  Landing-Шаг за шагом

  Welcome to Canada! І так, ви абсолютно праві, чим більше підготовки тим меньше проблем. Я теж все готував, всі папірці перепровіряв, нові довідки з грошима робив, і думав як я буду відповідати на цілий список питань. А нас з дружиною так нічого і не спитали Легкої адаптації вам!
×