Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  2289
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  33

Micellangelo стал победителем дня 11 мая

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

288 Очень хороший

8 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Уважаемый
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

2978 просмотров профиля
 1. 1. Можуть, тому або раніше одружуватися (прям вже), або готувати документи, які показують що ви вже були common-law задовго до того як одружилися. Потрібно довести мінімум 1 рік спільного проживання, та взаємозалежність (спільні разунки, квитанції, спільний договір на оренду, тощо). 2. Зазвичай якщо гроші лежать більше 6 місяців, і у вас є офіційна ЗП, яка хоть трохи корелюється з сумою, питань не виникає, тому можете залишити це на випадок якщо попросять додаткові документи по походженню коштів - тоді прийдеться перекладати. 3. Тут сильно залежить від того як ви це опишете в супровідному листі. Грубо кадучи ваш супровідний лист - це ваше інтервю. Вам треба переконати офіцера, що вам дійсно потрібне навчання, і саме для цього ви їдете в Канаду. 4. Якщо коротко, то шанси нормальні, тут сильно залежить від того наскільки добре ви погоджуєтесь та все поснете, а також звісно від конкретного офіцера. 5. Якщо коротко - так, важко. 6. Так. Це досить високі бали. Звісно через Ковід зараз не вибирають кандидатів поза Канадою, тому також в майбутньому бал виросте. Але є всякі програми типу OINP які можуть прислати запрошення тим хто вже в ЕЕ пулі. Шанси дуже малі, але як то кажуть, вам це нічого не коштує (практично).
 2. По перше більшість людей які купують будинки це сімейні пари. Статистично середній дохід на сім'ю в Онтаріо десь 75к. Проте нажаль, зараз люди в яких сім'я заробляє менше 100к нерухомість собі дозволити не можуть (якщо немає еквіті звісно). З іншої сторони, без якихось талантів, просто старанно працюючи вийти на ЗП в 60к+ може кожен. Комусь то займає 1-2 роки, комусь 5. Але це не є висока ЗП.
 3. Я пам'ятаю як в 2015 до виїзду в Канаду, мій брат заробляв 4000 грн в міс, і цього якраз вистачало на бензин на місяць
 4. Ну я яблуко на дух не переношу Та і в мене інвестиції на всяких офіційних платформах, там навіть з паролем, треба мати доступ до пошти і до телефону і то займає все одно більше тижня щоб гроші кудись порузати, а я на тих платформах щоденно. То саме з банком. З одної сторони це "напряг" якісь суми ганяти, з іншої,, я розумію що більше ніж 3000 в мене не спіляєш. Навіть якщо буде доступ до банку і телефону одночасно.
 5. Поки що той же ж кіпасс. Банківські апи на фес поставив. Ну і кіпас я використовую тільки для всяких важливих речей, типу банку чи інвестицій. Всяка мішура іде на стандартний складний пароль, який не критично втратити.
 6. Мені мій ІТ колись порекомендував Кіпасс, я тепер все що важливе чере нього пропускаю. Маю живу копію на домашньому компі, робочому компі і на телефоні, а також базу паролів на гугл диску. Само собою що ті бази шифровані. Тому мені достатньо запамятати один максимально рандомний пароль, який в жодному разі ніде більше не використовувати. Це таке собі поєднання безпеки та зручності.
 7. В брата бекграунд пройшов 26 січня, і вже дали екзамен тиждень назад. В дружини бекграунд пройшов 3 Лютого, тому думаю їй запрошення на екзамен має теж скоро прийти.
 8. Можливо-можливо. Як то кажуть час покаже Взагалі більшість наслідків від Ковіду ми побачимо якраз тоді коли всі вакцинуються, і перестанемо хворіти. Саме тоді закінчаться дотації, і знімуться обмеження. І тоді, ІМХО, it will hit us like a ton of bricks ...
 9. Треба буде знайти, але десь бачив презентацію не то від поліції не то від говерменту, і вони наводили статистику розлучень за 2020тий, яка виявилась зовсім заурядною. Ось до речі перша ссилка яку видає гугл: https://www.statista.com/statistics/443290/divorced-people-in-canada/ ріст рощлучень який іде одинаковим темпом вже більше 20ти років.
 10. Можна паспорт. До речі ПР вам потрібно теж мати, тому що під час присяги його треба буде на камеру розрізати. КОПР (папери для лендингу) зазвичай не запитують, але офіційно ви повинні їм мати на момент присяги.
 11. Я не буду говорити про моральну сторону питання, чи навіть матеріальну (кому вигідно, і хто що brings to the table), а суто з точки зору Канадського Імміграційного законодавства. Відкриваємо Immigration and Refugee Protection Regulations, SOR/2002-227 (Immigration and Refugee Protection Regulations, SOR/2002-227, s 4, <https://canlii.ca/t/7xsp#sec4>, retrieved on 2021-05-08) і читаємо Статтю 4(1): Якщо ваші стосунки все таки підпадають під вище наведену статтю, але ви їх презентуєте як справжні, ви попадаєте під дію статті про misrepresentation (Immigration and Refugee Protection Act, SC 2001, c 27, s 127, <https://canlii.ca/t/7vwq#sec127>, retrieved on 2021-05-08) Перша проблема виникає, якщо це виявлять в будь який час від першої подачі аж до отримання громадянства. Стаття за misrepresentation робить вас inadmissible до Канади на 5 років (Immigration and Refugee Protection Act, SC 2001, c 27, s 40, <https://canlii.ca/t/7vwq#sec40>, retrieved on 2021-05-08). Ця проблема НЕ закінчується після отримання громадянства і буде "висіти" над вами до кінця життя (Immigration and Refugee Protection Act, SC 2001, c 27, s 40, <https://canlii.ca/t/7vwq#sec40>, retrieved on 2021-05-08). Крім того це громадянство можуть у вас забрати через подібну місрепрезентацію: Citizenship Act, RSC 1985, c C-29, s 10, <https://canlii.ca/t/7vdp#sec10>, retrieved on 2021-05-08 Тому окрім того що це незаконно і потенційно тягне за собою дуже серйозні наслідки для вас, це також тягне серйозну відповідальність для тих хто, в тому числі на цьому форумі, буде вам радити чи допомагати здійснити подібну схему. Citizenship Act, St. 29.2:
 12. Вам з дня на день маэ прийти запрошення на екзамен. Тепер коли приходить інвайт у вас э до 30 днів щоб здати екзамен. Все онлайн, тільки треба щоб камера нормальна була, бо потрібно на камеру продемонструвати 2 pieces of ID так щоб там чітко було видно всі дані.
 13. Мій колега подався літом 2019 - здав екзамен в березні 2021-го і вже отримав громадянство. Мій брат подався літом 2019, але затупив в документах (пропустив одну галочку) і переподався в січні 2020-го- здав екзамен тиждень назад - чекає на присягу. Моя дружина подалася в квітні 2020 - наразі чекає запрошення на екзамен.
 14. Супружество в первую очередь для иммиграции запрещено Иммиграционным законодательством Канады, и соответственно является нелегальным. Обсуждение нелегальных схем на данном форуме запрещено.
×
×
 • Создать...