Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1608
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  7

Micellangelo стал победителем дня 10 августа

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

39 Очень хороший

5 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Заслуженный
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

1454 просмотра профиля
 1. Ну хоть це добре. Я так розумію мама була на імплайд статусі. Ну продовження візи часто довше розглядають ніж нову віщу, тим більше що там були ускладнюючі обставини. В мене ж все як в підручнику. Тещі всього 56 виповнилось, здорова, вже мала двічі візу, ні в яких сумнівних справах не замічена
 2. А ви їм дзвонии питали? Може зверталися до МП? Бо це явно щось не так.
 3. Точно, постійно плутаю Дякую, виправив Рік часу???? Ого. В Тещі вже є дві візи, плюс вона по супер візі тут в Канаді і може знаходитися ще цілий рік. Ну і потім можна податися ще на продовження. Але ми поміняли паспорт (закінчувався), і тепер треба нову візу для перетину кордону, при тому що статус вже є. Хотіли вони просто в Україну злітати, всім внука показати. Буде шкода не поїхати лише через technicality ....
 4. Подав тещі на нову візиторську візу 14 Липня (Июля). Пише що строк обробки для inside Canada 8 днів і зараз розглядають ті які були отримані 26го Липня (Июля). На що очікувати?
 5. Micellangelo

  Express Entry

  Тим хто подавався в Канаді теж КОПР приходить разом з паспортом та візою (в мене так було), ну а під час перетину кордону ставлять печатку і дату в еьоик. Доречі приходить дві копії, одну з яких заберає офіцер на кордоні (або внутрішньому офісі, якщо ви подавалися в Канаді). Також рекомендують підписаний КОПР зберігати до отримання громадянства.
 6. Micellangelo

  Express Entry

  Дуже освіжаюче бачити людину, яка не полінилася спочатку трохи почитати що до чого. Ви молодець. Все що написано правильно - додеталей. ІЕЛТС+ВЕС і можна створювати профіль (референс з роботи для створення не потрібен, потрібно просто знати за яким НОКом ви себе класифікуєте). Коли/якщо отримаєте ІТА у вас буде 90 днів щоб підгрузити всі необхідні доки. Тоді десь 6 міс +/-2 і у вас буде КОПР - документ на отримання статусу ПР при вїзді в Канаду + одноразова іміграційна віза в паспорт власне щоб до того кордону добратися Якщо маєте якісь додаткові запитання - пишіть, залюбки допоможемо.
 7. Космос правий. В нас кожного року прибуває 300к нових людей. З них по статистиці біля 40% осідає в Торонто+100км Ну а факт того що перше житло купити в Торонто можуть напевне 0,1%, тому більшість молодих професіоналів сидять в пробках в сторону Торонто
 8. 1 і 2. Тут краще просто загуглити. Шукайте коледжі та універи які географічно вам підходять і дивість чи пропонують вони цю спеціальність. Середню ЗП можна підглянути на JobBank.ca, Indeed.com, Glassdoor etc. З. З слів різних знайомих, якщо ви вчилися нормально і не спали на парах то проблем з роботою для Медсестер немає. 4. Я їзжу за Бредфорда в Вон (65 хвилин якщо пробки або 35-40 хвилин якщо пусто). Терпимо, але більше я б не їхав. В мому випадку це 45-50 км, але що дім що робота досить близько до траси. Пошукайте в неті, є сайти де можна задати час транзиту від точки А, і вам намалю\ ареа куди ви можете добратися за цей час. Якщо не помиляюся на WalkScore таке можна було робити.
 9. В 2017 були в тому самому копмлексі, за 7 днів водорості приплили лише один раз, і їх швиденько прибрали браві хлопці на тракторі В воді водоростей е було, вода кристально чиста
 10. Ви праві, я не подумав уточнити. Я мав на увазі Нерухомість.
 11. Більше того Ціни у Ванкувері та навколо теж набагато вищі ніж в Торонто Ареа
 12. Правильно. Дивіться на сайті cic.gc.ca Там в пошуку набирайте "NOC" і буде вам щастя
 13. Перед тим як я розпишу детально запитання, в вашому плані є одна солідна дирка: Після вашої двохрічної програми та 3 років роботи ви всеодно можете пролетіти. Причини: У вас все ще не буде бакалавра, вам вже буде 33 роки, і скоріш за все лише 2 повних роки досвіду в Канаді. Порахуйте бали з таким розкладом, якщо память не підводить цього може бути мало. 1. Для ЕЕ, вам потрібен мінімум Бакалавр, або якщо дружина буде основним аплікантом потрібна англійська 8/7/7/7. Ви нічого не пропустили. 2. Тут залежить від програми. Деякі так, деякі ні. Пишість по конкретній програмі в коледж та запитуйте. 3. Все так як вам відповіли вище 4. Статистично з Ізраїлю меньше відмов ніж скажемо з України. Тому в теорії мало б бути легше. Також в вас є можливість прилетіти без візи, наприклад подивитися коледжі, познайомитися з країною, можливо знайти житло і тд. Все в статусі візитора (туриста). 5. Зараз всі меньш більш одинакові. В Онтаріо, як і в деяких інших провінціях є певні програми для інтернаціональних студентів. Моя порада вибирати ту де хотіли б жити, бо через яку провінцію приїдете через таку треба буде і імігровувати. Наприклад Манітоба в своїх провінційних програмах сильно ріже бали, якщо у вас є звязки з іншою провінцією (навчання, проживання, робота, тощо) 6. Я був лише в Онтаріо. Тут звичайно дорожче і більша конкуренція, зате роботи відповідно також багато. Як кваліфікованої так і сурвайвл. Всі хто хотів знайшли собі щось тут.
 14. Раз гроші повернули я б спробував ще раз з двома дипломами від держ ВУЗу. Я думаю вони просто не розібралися в ситуації. Якщо дійсно ваш Бакалавр і Магістр не були "продовженням" навчання яке було у МАУП, не бачу в чому можуть бути проблеми.
 15. Дають після двох однорічних програм. Мені дали і моїм одногрупникам теж. Для іміграційних цілей не важливо чи досвід роботи повязаний з жодною з освіт. Тому тут як то кажуть працюйте де хочете. Памятайте що для ЕЕ (ФСВ) ваш досвід повинен бути по НОКу Б або вище. Теоретично з дуже хорошою англійською, підвішаним язиком та комунікабельністю і ще трохи везіння і влаштуватися можна. Проте, ІМХО, по професії просто після коледжу в цих сферах знайти роботу мало ймовірно. Це лише моя узагальнена думка. Я не маю досвіду в цих сферах, тому нехай мене поправлять, якщо не правий.
×
×
 • Создать...