Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  2042
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  26

Micellangelo стал победителем дня 28 августа

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

186 Очень хороший

7 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Уважаемый
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

2553 просмотра профиля
 1. Г1 дають після комп'ютерного тесту. Це дає право їздити з інструктором або досвідченим водієм - так званий Learning Permit. Якщо в хоум ленд не було прав взагалі, тоді прийдеться чекати 8-12 міс до здачі Г2, яка вже дає право на водіння самостійно.
 2. Вибачайте за особисте питання, але дисграфія впливає лише на письмо, чи на набір тексту на клавіатурі також? МОжна здавати СЕЛПІП, там все на компютері, більше того там навіть всі орфографічні помилки виправляє. Я приблизно прикинува ваші бали. Без Канадського досвіду та хоча б англійської СЛБ7, ви не пройдете. Проте з одним роком досвіду і по робітничій професії ви пройдете навіть з англійською на рівні СЛБ5.
 3. Програма називається СЕС (Canadian Experience Class). Якщо хочете, написавши дані, які я перелічив вище, ми можемо вам щось більш предметно підказати, в тому числі скільки часу будуть розглядати ваше ЛМІА.
 4. Английский нужен для выполнения работы, на интервью могут спросить. Но сдача теста не требуется. Если роботодатель подал на ЛМИА, то сейчас просто сидеть и ждать. В зависимости от профессии и параметров джоб офера это может занять 20 дней по ускоренной процедуре, или несколько месяцев по обычной. Адвокат вам про другое сказал. Подаватся то можно одновременно, но если вы пока что не проходите то толку 0. Видно вам нужен 1 год опыта в Канаде что бы добрать баллов и успешно податся. Если хотите, расскажите более подробно о себе (возраст, образование, опыт работы, английский, и тд) и о своей ситуации (что за джоб оффер, в какую провинцию, какая ЗП и итд), тогда мы сможем вам более точно все подсказать.
 5. Вся суть форуму в обговоренні. Обговорення включає в себе думки людей, які мало того що можуть не відповідати вашому баченню, так можуть бути і прямо протилежні йому. Тому виводячи якусь тему на обговорення треба бути до цього готовим. Незавжаючи на те що бути підозврбваним в "троленні" не дуже приємно, ваш том далекий від ввічливого. Я як модератор не бачу потреби закривати тему, проте давайте утримаємося від переходу на особистості та подальшого спілкування в агресивному тоні. Так як це вже і так вилазить в ОффТопік, подальші обговорення того чи потрібна тема і хто невихований буде видалена, і порушники попередженні. Дякую.
 6. Я в Костко беру Свинне Плече (6,99/кг). Мало того що це напевне найдешевше мясо в Канаді, так і на смак і по консистенції дуже близьке до до нашого шашлика з шиї. Буває трохи жирнувате, але за таку ціну можна все зайве повідрізати не жаліючи. Якщо лінь маринувати то готовай шашлик (сирий, маринований) досить непоганий в Яммі Маркеті (З Бремптона правда далекувато буде) за 22/кг.
 7. Тут потрібно відповісти на два запитання, чи є у вас час, та здібність зі всім розбиратися. Якщо відповідь "так" на оба питання, то звісно самому краще, тому що як вам написали ви найбільш мотивована людина в вашому кейсі Проте немає нічого дивного в користуванні послугами консультанта. На цьому форумі існує такий собі "positive survival bias". Тут в основному залишилися ті хто все робив сам і успішно. Люди в яких не получилося, або які так нікуди і не просунулися в своїх зусиллях іміграції тут не затримуються. Відповідно ви завжди будете чути думку тих хто вже розібрався - і нам здається що все легко. Тим не менше, якщо будете розбиратися самі, то кращого ресурсу ніж цей форум я поки що не зустрічав. Ліцензованим консультантам заборонено регулятором (ICRCC) працювати за "contingency pricing". Тобто консультант не має права прив'язати оплату до позитивного рішення. Консультант лише має право брати оплату за виконану роботу (за кожне завдання або погодинно). Звісно не всі цього дотримуються, тому що це все таки дуже потужний маркетинговий прийом, проте за порушення цих правил можна отримати штраф, а при частих повторних скаргах і втратити ліцензію.
 8. Якщо дружина може здати англійську на ІЕЛТС 8/7/7/7, то це вже десь 450+ балів (при умові 3 років досвіду). Це вже досить близько до прохідного балу по ЕЕ. Тому зареєструвати в ЕЕ це в першу чергу (потрібно все таки здати англійську та провести оцінку дипломів). Поки чекаєте на ваш "шанс" по ЕЕ, шукайте обоє роботу по професії в Канаді. Якщо вам зроблять ЛМІА (що в ІТ все таки буває, якщо вас исльно теба) то це +50 балів = запрошення на ПР через 2 тижні. Ще варіант, якщо роботодавець в БС (Британська Колумбія), то там за запрошення на роботу в ІТ можна отримати підтримку провінції (ПНП +600 балів)
 9. Micellangelo

  Express Entry

  Відносно. Якщо не пам'ятаєте пишіть приблизно, але опишіть більш детально це все в супровідному листі, і так і напишіть - точно не пам'ятаєте. Історія поїздок потрібна для background and security check. Те що у вас немає всього задокументовано не рідкість, тому якщо це відповідно адресувати - це не проблема.
 10. ІКЕЯ наше все Я вже 4-тий рік сплю на ІКЕЇвських ліжках. В мене досі 90% меблів з ІКЕЇ. Мені вони дійсно подобаються, і якщо десь "вбити", то не шкода викинути і купити нове.
 11. Все саме так. Брат натупив в документах (одну галочку не поставив) і прийшлося переподаватися в січні. Йому теж на дзвінки відповідали фразою про 14 січня. Тиждень тому йому прийшов АОР. Дружину я подав десь в березні-квітні - поки що АОРу немає.
 12. Ну логіка як вже пояснили вище є. Ви іміграційний ризик. Те що вас це "засмучує" не означає що це нелогічно чи невиправдано. Про азіатів та чорних це у вас говорить bigot. Політика іміграції в Канаді як на мене дуже навіть незаангажована. Про це можна судити по статистиці. Кількість імігрантів в Канаді прямопропорційна населенню того чи іншого регіону (крім країн, які історично не мігрують - Європа, Австралія, та інші забезпечені країни). Саме тому тут багато азіатів та індусів, тому що їхня питома вага у населенні світу найбільша. Відповідно, якщо умовний 1% населення середньої країни підходить по віку, рівню англійської, освіті та досвіду, то таких кандидатів з СНГ буде 1М, а з Індії чи китаю по 100М. Тому якщо система іміграції незаангажована, то і імігрантів звідти буде в 100 раз більше ніж з СНГ. Як не дивно, саме так часто і буває.
 13. Попрацювавши в sales 5 років, я вже зовсім не дивуюся людям Тому все беру за чисту монету
 14. З спонсорством все не так легко. Кожного року 8 бажаючих на місце (і це при тому що квоту підняли в 4 рази коли Трюдо прийшов). Більше того, цього року програму так і не відкрили, і чи відкриють під великим питанням. Тому наступного року вже буде 9-10 на одне місце. В сина має бути дохід достатній щоб забезпечити його + дружину + дітей + вас з дружиною на протязі повних 3 років (а також весь час що ви будете в процесі отримання візи = +2 роки). Якщо вам поталанить попасти в ті 10% щасливчиків то це ще з два роки поки отримаєте ПР. Після цього якщо кожні 5 років треба провести мінімум 2 роки в Канаді, інакше статус буде втрачено і все по новій.
 15. Тут ви не зовсім праві. За баченням сучасної західної медицини сексуальна орієнтація це не набутий стан, а вроджений. Бувають звісно періоди експериментів, та і взагалі вважається що всі ми на спектрі (немає 100% гомо чи гетеро), проте до "зміни поглядів", це відношення немає. Саме по собі воно навряд чи зашкодить, але якщо хтось пожаліється на вашого сина в IRCC, вони мають повне право розпочати розслідування. Чи розпочнуть це звісно інше питання. На жаль не часто до цього доходить. Також слід зазначити що набуте громадянство може бути відкликано в зв'язку з тероризмом, або якщо воно було набуте завдяки misrepresentation.
×
×
 • Создать...