Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1771
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  14

Micellangelo стал победителем дня 21 января

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

98 Очень хороший

5 Подписчиков

Информация о Micellangelo

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

1982 просмотра профиля
 1. У вас 454 балів з 8/7/7/7 Відповіді такі (https://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/crs-tool.asp): Married >> No >> Yes >> 31 >> Master >> NO >> Yes >> IELTS (7/8/7/7) >> N/A >> None >> 3+ >> No >> No >> No >> No >> Master (я припустив для чоловіка) >> None >> IELTS (6/6/6/6) Тобто якщо у вас 7/8/7/7 а у чловіка 6/6/6/6 і в обох Магістр (або спеціаліст), то буде 454 бали. Що вже дуже не зле. Але у вашому випадку чекати поки просядуть бали може бути небезпечно через вік. Ви можете дотягнути бали англійською. S7,5 L8.5 R8 W7.5 дотягує вас до 466. Якщо в додаток то того чоловік дотягне до 7/8/7/7 - 474 бали - що вже практично 100% прохідний. Тому варто вам обом здати реальний ІЕЛТС, і подивитися наскільки далеко ви від цих балів. Ну і реально оцінити наскільки реально ті бали витягнути поки вам 31 рік. Хоча якщо зможете витягнути на такі бали то навіть в 32 маєте хороші шанси. Майте на увазі, ці бали це топ-1%, це дуже високий бал. До речі, ще як варіант здати французьку на хоча б середній рівень.
 2. З вашим віком по ЕЕ ще можна проскочити, але англійську треба здати дуже добре. ІЕЛТС 8/7/7/7, можливо і вище. Крім того по часу, у вас за кожен рік -5 балів. Більше того вашому чоловікові теж потрібно мати освіту (магістр і вище, можливо бакалавр) і англійську якомога вище. Переходьте сюди: https://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/crs-tool.asp і рахуйте скільки в вас буде балів з англійською 8/7/7/7. На разі треба 470+ щоб пройти відбір. Провінційні програми вам в більшості не підійдуть. Найреалістичніший варіант, якщо не проходите по ЕЕ, вчитися в Манітобі 2 роки і тоді пропрацювавши рік подаватися на їхню провінційну програму. Проте уважно читайте умови їхньої програми, там не всі роботи підходять. Ну і звісно не зашкодить переглянути сайти кожної провінції і програми, які вони пропонують - можливо я щось упускаю.
 3. Ну зараз я знаю питання наперед І навіть якщо там будуть зміни, основна інформація все одно приблизно та ж.
 4. Звичайно варіант. Просто це складніше зробити ніж здається. Тому я і написав різницю між реалістично і теоретично. Пробувати треба. Я свого часу отримав ЛМО (яких тоді десь 1500 на всю Канаду видавали). Це було не найпростіше, але получилося. Є люди які приїжджають вже з готовою роботою, і це взагалі рідкість, але буває. Тому пробуйте, просто тверезо оцінюйте шанси. Тому що якщо вірити що це місяць роботи і ви в дамках, а в реальності шанси 5-10%, то це може боляче вдарити по ваших планах.
 5. Я напевне нічого нового не скажу, але можливо зроблю додатковий reassurance Як вам вже писали вище, для вас пряма дорога на ЕЕ. Це найшвидший, надешевший, та напевне найпростіший спосіб іміграції для тих хто може вийти на достатньо високі бали (hint: ви можете ). Тому витягуйте англійську на 8/7/7/7, і чоловіку теж англійську на максимум. Оцінюйте дипломи і дивіться скільки балів. По віку до 30 років не "штрафують" балами, тому у вас є трохи запасу щоб все зробити, і десь дотягнути бали, якщо не вистачає. Ну і брат чисто своїм фактом існування докине вам 15 балів. Що при теперішній конкуренції не так вже й мало. По акліматизації, і потенційно асиміляції, як на мене найважливіші дві складові: мова і бути відкритим до змін. По мові, часто навіть не стільки рівень володіння нею (все що ІЕЛТС 6+ буде достатньо з головою дуже довго), а наскільки вам комфортно спілкуватися. Я знаю випадки коли в людей мова ледве на 5 витягує і граматики ніякої, але щебечуть аж за трьох. А бувають з високими академічними знаннями, а говорити не можуть. Відкритість до змін напевне найважливіший фактор адаптації. Тому що тут все інше. Ну практично все. І як не дивно "дістають" людей якраз всякі дрібниці (типу молоко не таке, чи гречку складно знайти (ніт:) ). Тут головне бути готовим що все інакше, ну і звичайно важливо щоб для вас індивідуально (в кожного з нас різна система цінностей) ці зміни були на краще, а не на гірше. Бо в Канаді як і всюди є якісь негативні речі, чи щось що суб'єктивно "гірше".
 6. Коли ви говорите про FSW то прохіждний в 67 балів, це еліджібіліті. Реальний прохідний іде через систему Експрес Ентрі. На разі він коливається біля 470. Я щойно прощолкав ваші дані в калькуляторі. І навіть з Лисенінгом 8 (тобто сумарний СЛБ9) у вас получається всього 372 бали. В вашому випадку добрати 100 балів з України НЕ можливо. Єдиний реальний варіант - провінційна номінація (+600) В теоріє є ще один "призрачний" варіант без номінації: Навчання на доктора і 3 роки досвіду після цього (навіть з віком понад 45) дадуть вам 447 балів. Що близько і в теорії може бути достатньо. І ще зверху на це отримати ЛМІА. і буде 497 балів. Проте цей варіант ну дуууууже складно організувати. Якщо ваші наміри серйозні, то нажаль в вашій поточній ситуації є лише два реалістиних варіанти: Провінційна програма Манітоби або Онтаріо через 2-річне навчання Іміграція в Інші країни.
 7. Пілоти хороший варіант для тих чия професія там потрібна. Наскільки я зрозумів з вашого пошту в вас освіта філолога і досвід роботи торгівлі. Нажаль навіть будучи вже на місці ПРом, у вас будуть проблеми з роботою. Я вже не говорю про отримання роботи ще з України під пілот. Я звісно можу помилятися. Шукати роботу з України не коштує нічого крім часу та зусиль. Тому якщо знайдете - то вперед. Проте я б особливо на це не розраховував. Поговоріть з fregat2222. Він "собаку зїв" на проблемній іміграції, коли все не так просто. Можете також придивитися до інших Європейських країн. Канада звічно країна імігрантів, але це не означає що вашим дітям без мови тут буде чимось легше ніж без мови в Німеччині, чи Польщі чи Великобританії. Тут кожен "сам за себе". Не вірте в байки (які в нас дуже популярні) про Українську діаспору в Канаді, яка велика та могуча і любе рішає. А також не вірте в байки, що тут нема кому працювати, чи що тут дуже потрібні програмісти, столяри, електрики, вчителі, медики (потрібне підкреслити). Все як всюди - відкрита ринкова економіка. Хто кращий і краще крутиться заробляє (це в тому числі означає навики мови та хоча б мінімальна асиміляція)
 8. На жаль вам 2 бали не вистачає до того щоб бути "eligible", проте вам добрих 100 балів (за шкалою ЕЕ прохідний зараз біля 470) е вистачає для того щоб все таки імігрувати за федеральною програмою. І знову ж таки на жаль у вас немає реальних шансів це надолужити. Тому як вам вже вище написав Мартін, для вас найнадійніший спосіб це навчання 2 роки, що відкриває можливість роботи на 3 роки, а дружині відповідно на 5 років (поки ви вчитеся і поки працюєте). Подивіться детально провінційну програму Манітоби, там по навчанню відпрацювавши 1 рік на проф роботі (уточняйте які підходять в програмі) ПР практично гарантований. Проте це всеожно займе час (2 роки навчаня + 1 рік роботи + 1-1,5 рік провінційна + 0,5 року ПР = 5 років) і грошей (30-35к КАД навчання + хоча б 20к на проживання, і це при умові що обоє будете працювати). Ще як варіант можна подивитися на провінційну програму Онтаріо. Там є Стрім для тих хто закінчив Магістратуру або докторнатуру в Онтаріо. Проте там в загальному трохи більше вимог до роботи. Зате не потрібно рік працювати, а лише мати "job offer". Одним словом варіанти є, але не найпростіші. Тому оцінюйте свої сили (гроші, та витривалість) і приймайте рішення.
 9. Хм, ви праві. Проте запитання 90% ті самі. Тому можна як мінімум підготуватися. Крім того зазвичай по стандартних напрямках пів літака зазвичай співвітчизники, до яких можна "примкнути" Наприклад рейс з Варшави в Торонто - 90% розмовляє українською або польською або російською. Якщо переживаєте, нехай куплять роумінг і в разі чого вам передзвонять, а ви вже по телефону зорієнтуєте. Ціна питання пару доларів, але зате спокійні нерви
 10. Я своїм батькам, які не говорять заповнював в ПДФі на компі і висилав. Вони собі роздрукували і потім просто переписали в форму вже в літаку. Форму можна знайти тут: https://www.cbsa-asfc.gc.ca/publications/forms-formulaires/e311-eng.pdf
 11. Апдейт. Сьогодні здавав тест на громадянство - результат: 20/20 Трохи мене налякали на перевірці документів. Я коли подавав історію поїздок пропустив коротку поїздку в Нью-Йорк (2 ночі на уікенд). І все б нічого, але я подався як в мене було "назбирано" 1107 днів, а мінімум 1095. А в паспорті був лише один штамп (вїзду). Трохи пані офіцер покрутила носом і заставила мене понервувати. Проте я божився що це було лише на 2 ночі і що я прямо зараз можу вислати білети і готель. Сказала що не треба. Але будете мати на увазі - не забувайте дати, або не подавайтеся в притик Щодо тесту. Розголошувати питання (тим більше в інтернеті) великий ай-яй-яй. Скажу лише те, що тест був на 2 голови легший ніж я очікував, і ніж до чого готувався. Якщо скачаєте 2-3 апки з гугл стору (чи Ай-хто там у вас) і пройдете там всі питання десь на 17-18/20, то реальний тест здасться просто дитячою забавкою. Мені повезло і я отримав останнє запрошення на завтра на присягу. Тому завтра десь в 2 дня (по Торонто) я буду повноправним громадянином!
 12. Ну в нас по трошки все "випогоджується" Була і робота, і курси і тд. Зараз має подругу в нашому містечку, яка приїхала з України коли їй було 7 років і в неї діти. Просто ми щей переїхали на північ тому багато хто з нашого кола випав просто через відстань, а крім того всі люди нашого віку ще про дітей і не думають в Канаді, тому коло знову обрізалося сильно. Ну і соціальні мережі НЕ допомагають. Бо знову ж таки всі "подруги" нашого віку, які в Україні якраз з дітьми, і всі повиходили заміж за програмістів і тому через їх соц мережі здажться що в них не життя, а суцільна казка
 13. О-о-о! Впізнаю себе Я переїжджав в Канаду в 24, закінчив Львівський політех (менеджмент і економіка) і працював митним брокером в компанії, яка мала звязки з Канадою (часом не на Корпусі працюєте? ). Я в свою чергу через незнання (я про цей форум, який мене можна сказати імігрував дізнався тільки вже як був тут) їхав на навчання, чого вам сильно НЕ рекомендую. Для вас пряма дорога на ЕЕ, як вам вже описали вище. Якщо ви з дружиною на одному рівні і разом вчите мову, пропоную вам перевести побут на англійську. Це означає, перевести всі прибори на англійську, заплатити за Нетфлікс, і дивитися кіно та серіальчики лише на англійській, а також говорти між собою на англійській. Це дає дуже хороший результат, в додаток до стандартного стаціонарного навчання (не замість ). Якщо вдасться вам отримати ПР, я допоможу з першими контактами з брокерами в Канаді (колишні власники брокеражу де я працював у Львові, та кілька знайомих тут цим займаються роками). Якщо ви звісно хочете цим тут займатися. Тут до речі кастомс брокерадж на 3 голови простіший ніж в Україні. Мало того що все спрощено до неможливості, так ще й всім зазвичай по барабану. Якщо це не сума в 100500 мільйонів, можна лампочки в світильники декларувати, і ніхто навіть не перепитає. Та й перевірок і стабільно "двіжу" з службами як в Україні немає. You know what I mean
 14. Без англійської складно. Моя дружина приїхала з англійською СЛБ3 (з 12ти). Ми тут вже майже 5 років. Її рівень виріс десь до СЛБ6 (що теж не густо). А відколи в нас народився син, то англійська тільки забувається. Все це приводить до певної ізоляції. І скажемо так, незважаючи на те що фінансово в нас все добре і ми стрімко розвивається, якби в неї був вибір, вона б повернулася в Україну. Причина - їй тут нудно, немає друзів і тд. А першопричина цього - англійська.
 15. З вашим віком можна встигнути проскочити по ЕЕ. А це найкращий варіант (величезна економія ресурсів і часу). Я підозрюю що курси в Малазії не надто дешеве задоволення. Якщо дозволяють фінанси то краще з дому найміть собі репетитора-носія мови. Це буде коштувати 15-30 баксів в годину, але це буде на рівень краще будь яких групових занять, в Малазії чи де інде.
×
×
 • Создать...