Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  2179
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  29

Micellangelo стал победителем дня 9 декабря 2020

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

238 Очень хороший

8 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Уважаемый
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

2780 просмотров профиля
 1. Десь так воно і є. Зараз це на системі лотереї для батьків. А бажаючих по 10 на 1 місце. Тому якщо через дочку, це 6 років поки вона отримає ПР (2 - навчання, 3 - робота, 1 - оформлення). А потім ще 3 роки поки можна буде брати участь в лотереї, потім це сама лотерея, і десь 2 роки на обробку документів. Тобто все про все від 12 до 25 років ... нажаль. Проте, якщо буде фінансова можливість, то з моменту отримання ПМЖ дочкою, ви можете по 2 роки жити в Канаді як візитор. Так роблять багато батьків, які чекають на своє спонсорство.
 2. Все ж @coldpanda правий на рахунок того як репортиться баланс в кредитне бюро. Проте це не надто важливо для кредитного скору. Єдине що варто залишатися в рівні утилізації нижче 80%, а все решта мало важливо. Якщо хочете це ще пообговорювати, то давайте це винесемо в окрему тему, бо це вже вийшло в оффтоп до поточної теми.
 3. Тимчасово поки Ковід, але це лише для тих хто ВЖЕ був на території Канади станом на Серпень (Август) 2020го.
 4. Тут як і зі всім, якщо готові прикласти зусилля і добре на цим попрацювати, то спеціалісти вам не потрібні.
 5. Micellangelo

  Express Entry

  Вітаю і дякую! Ви доречі перший кого я застав від першого повідомлення до статусу "старожила". Дуже приємно бачити коли приходить нова людина, впитує знання, і потім долучається до наших скромних рядів тих хто намагається ті знання передати дальше
 6. 1. Я всі подачі роблю сам, але мені це приносить задоволення. Якщо ви не любитель такого, то 50-80 дол то не страшна ціна, щоб бути спокійним. Проте якщо тільки ЗП, то там декларація на 2 хвилини від сили. 2. Я особисто 5 років через H&R Block роблю, поки що наріань жодних. 3. Тут все Як Мартін вище написав. Наскільки я знаю перша подача дійсно на папері, бо без даних з попередньої декларації неможливо зареєструвати MY CRA Account. Проте я для колеги, який минулого року вперше подавав, роби в тому ж H&R Block онлайн, і просто потім роздруковані форми вислали в Такс Офіс. Правда оцінили аже в Липні, а онлйан або через бухгалтера переважно до квітня вже є результати.
 7. Micellangelo

  BC vs PN vs AB

  Для порівняння показники за 2020, Онтаріо (50 км від Торонто). В нас окремий дім, десь 260 кв.м., живе 4 дорослих і дві маленькі дитини (прання кожного дня): Газ: $1529 ($127/міс) Електрика: $1711 ($142/міс) Вода: $1277 ($106/міс) П.С.: Бензин у нас $1.05-$1.1, а минулого року практично весь рік було $0.8-$0.9
 8. Тут нужно по конкретной программе смотреть. К примеру няням и сиделкам Нок С, соответственно не положено, но в рамках Пилота для нянь, все же ОВП супругам дают.
 9. Якщо ви отримуєте робочу візу для кваліфікованої роботи (NOC: 0, A or В ), тоді ваша дружина має право отримати ОВП - відкритий дозвіл на роботу на той самий термін що ви. Якщо ж ви отримаєте робочий дозвіл на Некваліфіковану роботу (NOC C or D ) то дружина не має підстав отримати ОВП, лише може супроводжувати вас як візитор (турист).
 10. Ми на роботу купляємо компи по 300 дол: і5 проц, 500 Гб ССД, 16 Рам
 11. Підготуйте резюме, і почніть шукати роботу. Відкрийте іміграційні сайти кожної провінції і подивіться їхні провінційні програми для тих хто працює в тій провінції, або має джоб офер. Уважно дивіться умови і плануйте під це свої кроки. В першу чергу подивіться на Атлантичний пілот. Майте на увазі що робота водієм вважається НЕ кваліфікованою, тому ваша дружина навіть якщо приїде з вами НЕ матиме права працювати. Підготуйте резюме, і почніть шукати роботу. Відкрийте іміграційні сайти кожної провінції і подивіться їхні провінційні програми для тих хто працює в тій провінції, або має джоб офер. Уважно дивіться умови і плануйте під це свої кроки. В першу чергу подивіться на Атлантичний пілот. Майте на увазі що робота водієм вважається НЕ кваліфікованою, тому ваша дружина навіть якщо приїде з вами НЕ матиме права працювати. Ось непогана стаття де коротко написано в яку провінцію куди дивитися для трак драйверів: https://www.immigration.ca/long-haul-truck-drivers-in-high-demand-for-canada-immigration
 12. Оба варіанти реальні, якщо говорити про професію далекобійника. Простіше це може бути в Атлантичних провінціях та Преріях, так як там нехватка більш гостра. Шукайте, гірше від того точно не буде. А за пів року будете мати результати такого пошуку, позитивні чи негативні, і тоді зможете переглянути свою стратегію. При тому весь цей час посилено вчіть англійську. Це знадобиться незалежно від того який саме шлях спрацює. По грошам, подача на ЛМІА 1000, адвокат за оформлення бере в середньому 3000. Це по правилах має заплатити роботодавець. В по факту буває по різному Далекобійники одна з небагатьох категорій, де ЛМІА дійсно є. Більше того в більших компаніях бувають відкриті ЛМІА на 5-10 людей.
 13. Micellangelo

  BC vs PN vs AB

  Ціна покупки та оренди ідуть "нога в ногу", так як чим вища ціна - тим вищі платежі за іпотеку - тим вища орендна плата щоб відняти витрати орендаря. Якщо говорити сугубо про Ванкувер та Торонто, то Ванкувер на 40-50% дорожчий по нерухомості. Одна з причин, те що для багатьох, як і для вас це основні варіанти куди їхати, але при тому в Ванкувері дуже обмежена кількість землі, і нема особливо куди будуватися. Тому і населення Ванкувера, і відповідно кількість житла на ринку раз в 5 менша.
 14. В теорії роботодавець зам організовує і платить за ЛМІА (це те що дає право найняти закордонного працівника). Більше того в тих хто масово потребує працівників (наприклад крупна транспортна компанія) вже може мати так зване відкрите ЛМІА на певну кількість людей. Проте на практиці, якщо ви не знайшли такого роботодавця, ви часто можете знайти роботодавця в канаді, який ніколи про ЛМІА і не чув. Заставити його розібратися в цьому і успішно пройти всю бурократію нереально. Тому часто працівник наймає імміграційного консультанта щоб зробив ЛМІА для роботодавця. Проте це не зовсім правильно з точки зору імміграційного права, так як ви на пряму не маєте права платити за будь які витрати найму.
 15. Micellangelo

  Express Entry

  Я б НЕ спішив. У вас ПР практично в кишені, і ті додаткові 6-12 місяців очікування все одно дешевші ніж навчання в Канаді. Якщо вас 2 і дитина, то можете сміло рахувати як мінімум 30-40к грошей в мінус перший рік. Навіть з одним працюючим (коледж + садок = 30к мінімум). Та і на одну мінімальну ЗП з сімєю в підвалі навряд чи вийде прожити. Краще ті 40к через рік на перший внесок за будинок потратите.
×
×
 • Создать...