Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  2093
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  28

Micellangelo стал победителем дня 27 октября

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

201 Очень хороший

7 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Уважаемый
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

2679 просмотров профиля
 1. Уважаемый Алекс, извините, если я вас смутил своим смайликом-реакцией Я не хотел. Что показалось странным, это то что мне показалось что это как-то мало для пенсии двух людей, с стажем 20 лет в ИТ. Я почему-то представлял себе это немного более радужно. Очень благодарен вам за то что делитесь такой информацией - Спасибо!
 2. Коли я подавався в 2019му, то десь 4 місяці. Зараз довше. Брат подався в лютому (Feb), а отримав АОР в вересні (Sept). Дружину подав в квітні (Apr), АОР прийшов в кінці жовтня (Oct).
 3. Круто, спасибо большое за ваши отчёты. Все очень похоже как было у нас в Онтарио. Кстати об ИКЕЕ (я большой фанат, у меня до сих пор 80% мебели оттуда), я всегда брал машину в оренду на день и сам себе все забирал. Минивен забирает в принципе все что нужно на 1ком. квартиру. Стоит такое удовольствие 80-100 дол (это с бензином, страховкой и собственно рентой). Если нужно больше можно брать 10 футовый вен (грузовичок), жто буквально 40 дол больше.
 4. Знаю що народ літає в Турцію. Подивіться як в них зараз з прильотом та з записом на медицину.
 5. Micellangelo

  Express Entry

  На ЕЕ шансів немає. Мінімум потрібно: Магістр + 3 роки офіційного досвіду + вік до 30 + ІЕЛТС 8/7/7/7. З цього у вас тільки вік. Проте у вас ще є 5 років щоб ці параметри підтягнути - закінчити вишку, і вивчити англійську. Або звісно шукати інші варіанти, які часто впираються в бюджет.
 6. Именно. А в дополнение к этому еще куча факторов, которых у человека пока что нету, но стоить чуть-чуть поднапрячься и уже подходишь под программу. Или даже выбор НОКа. Очень часто выполняемая человеком работа может зайти под несколько НОКов. Я уже не говорю про совсем "креативные" варианты очень "креативных" RCIC
 7. Тем не менее это считается подачей из вне, и паспорт на визу нужно будет везти в ВАК страны происхождения. С карантинными мерами это займет месяц пребывания в Канаде. Но должен согласится, что то о чем вы пишите имеет место быть. Люди действительно приезжают абы как, и на месте крутятся, что-то находят и тд. Это не совсем "правильно" (система иммиграции на прямую этого всего не предусматривает), но это часто срабатывает.
 8. https://www.canlii.org/en/ca/laws/regu/sor-2002-227/latest/sor-2002-227.html?autocompleteStr=imm&autocompletePos=2#sec199 IRPR, Section 199 - описывает все случаи когда можно получить ВП после попадания в Канаду. Обычно это только когда на руках УЖЕ есть СП или ВП. По ТРВ нельзя. Тем не менее если найти работу то податься на ВП все же можно, но со страны исхода. По факту товсе равно онлайн. Но визу все же нужно будет ехать вклеивать домой, а ВП на границе при прибытии. Те кому виза не нужна могли просто на границу с США метнутся, но сейчас из за карантина так нельзя.
 9. Я не зовсім згоден. Якщо є причина, план і фінанси, то шанси не такі вже і погані. Я вчився з одною пані, яка дитину приводила в садочок при коледжі і забрала після пар. І то дитина була набагато молодша (помоему 2 чи 3 роки). Це складно і дорого, але не неможливо.
 10. Тут працює право одного коліна (one generation). Тобто дідусь був громадянином. Його діти навіть якщо народилися за межами Канади автоматично громадяни, проте їхні діти (ви) якщо народилися за межами канади НЕ громадяни. Нажаль, жодних преференцій походження вашого дідуся вам НЕ дає. В теорії це можливо (школа + продовжена група). Проте тут більше питання фінансів і часу. Коли є один хто працює постійно то це допомагає якщо не повністю то суттєво закрити витрати. Якщо ви будете вчитися фел тайм, і самі з дитиною, ви реалістично не зможете навіть працювати парт-тайм. Крім того вам потрібно буде провчитися 2 роки, і пропрацювати 0,5-1 рік і аж тоді подаватися. Тобто якщо у вас є достатньо грошей на проживання та навчання 2 роки без жодної роботи (продовжена група це ще додаткові витрати) тоді це можливо. Проте сума на яку я б розраховував на 2 роки з навчанням мінімум 100к КАД.
 11. В мене дитина громадянин Канади, тому можливо процедура інша, але коли дружина їхала сама з сином в Україну і назад, то в мене дозвіл був оформлений просто в місцевого нотаріуса за 25 Каксів. При тому той дозвіл навіть не спитали ні разу.
 12. Наскільки я розумію закон та судову практику procedural fairness letter, це не вимога закону, а швидше strong suggestion. В тому ж ділі Бейкер в Верзовному суді Канади, суддя постановив що аплікант має можливість презентувати свій кейс під час подачі, і відповідно не має reasonable expectation що його/її мусять сконтактувати після подачі для уточнення деталей. Тим не менше, відсутність procedural fairness letter (тут Милан правий - це трапляється) є не поганим "бонусом" у випадку оскарження рішення в суді.
 13. При misrepresentation бан на 5 років, проте до подачі на СП це не має відношення.
 14. Укрпошта зазвичай довше (мені авіа йшло десь 3 тижні) але дійсно буває дешевше. Довгу посилку якщо хочете можете мені на роботу відправити, а я відправлю вам в БС. В мене на роботі дешеві тарифи на відправку (в нас великі об'єми). Щойно глянув, посилку такого розміру найдешевше можу відправити з Торонто в Ванкувер за 72,97 КАД - дивіться чи воно варто ...
 15. Як не дивно - anecdotal evidence - мій шеф взяв в ліз новеньку Хонду Одісей. В перший рік почала барахлити трансмісія. Під гарантією звісно - але так собі евент. Я звичайно тільки 3-4 місяці на Каравані, але він з 60к пробігу за рік і при напевне не надто хорошій експлуатації (машина здавалася в одренду) - наразі поводиться дуже впевнено.
×
×
 • Создать...