Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  2375
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  35

Micellangelo стал победителем дня 6 июля

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

324 Очень хороший

8 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Уважаемый
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

3180 просмотров профиля
 1. Я в жовтні вибирав Каравн, то в повній комплектації новий продавали за 48к
 2. Щойно глянув на мої машинки. Не зміг продати Мікру весною за 7к, вирішив залишити. Тепер вони по 10к стоять. Добре що залишив, бо від мене брат відсиляється, то тепер прийдеться мати машину щоб на роботу їздити. Караван свій я купив за 23к в Жовтні. Зараз така комплектація стоість по 28-29к ...
 3. Мому брату прийшло запрошення на присягу на 31 Серпня (Август). Здав тест на початку Травня (Май). Хочав як прийшло, просто в трекері появилося, і написано що 2 тижні тому на пошту прийшло, але на пошті ми нічого не знайшли. Ну і відповідно інструкції жодних. Так як в еього просили доп документи, то в нього ще були контакти офіцера. Він йому передзвонив, і йому сказали що десь за тиждень до дати прийдуть деталі куди і як заходити. В нього всі етапи перейшли на "пассед" грубо за 2 місяці після тесту. В дружини (здала тест в кінці травня), підозрюю, якраз зараз десь мають теж перейти на зелене.
 4. Вже майже рік моя сімя катається на Каравані 2019 (60к було коли купив) - поки що дуже задоволені. Правда в нас пробіг малий дуже (10-15к в рік), бо на роботу я катаюся на іншій машині.
 5. Во многих развивающихся странах есть такое понятие как Валютный Контроль. Росия и Украина тому не исключения. Я не уверен на счет России, но ограничения на счет перевода и вывоза именно валюты имеют место быть. Лутче всего узнавать это подзвоним в близжайшую таможню. На крайний вариант проконсультируйтесь с таможеным брокером, оно должны в этом разбираться.
 6. Не спримайте за заклик до дії, але дійсно у вашому випадку послати одну людину за телефонами і їжею, це навряд чи навіть порушення протоколу. Більше того, ви з негативним тестом, одна людина в масці, при 55%(71%) населлення з вакциною. Тобто реальної шкоди 0,00. Та і якщо говорити відверто, ловити вас за руку ніхто не буде.
 7. Якщо по годинах виходить все, то можна клеймити фул тайм стаж під час навчання. (вийняток Канадський досвід роботи, його клеймити під час навчання не можна). ЛМІА для поварів реально отримати не лише в Українські ресторани. Повари одна з дуже небагатьох професій, на які фірмам відкривають відкриті ЛМІА (ті на які можна запрошувати Н-кулькість правцівників, і просто впистаи кандлидата в вже готове ЛМІА). Звісно знайти роботу з готовим ЛМІА, для поварів хоча і набагато легше, все ще досить складна задача.
 8. Без місцевого номеру та кредитної картки, дуже складно будь що робити онлайн. Якщо варіантів нема, то можна відправити одну людину в магазин. Це нормально.
 9. Каліфорнія платить 60-90 КАД за практику в годину ... Правда на тому ж слайді Ватерлу, стверджує що жити в США все таки дорожче:
 10. Прилетів, вроді без пригод, просто багато "процедур". ArriveCAN заповнював в три етапи, бо спочатку дало до тесту заповнити, потім тест, а потім ще щось перед відльотом. Крім цього зареєструвалися в того хто робить тести в Торонто по прильоту, але там треба було Канадський телефон (принаймні так тато прочитав), і коли приходили смски підтвердження, то я йому висилав. Через митницю пройшов швидко, але черга на тест була 40-60 хвилин. Тато з довідкою про дві вакцини, пройшов без карантину та готелю, лише казали перевірити ArriveCAN на 8ий день, щоб знати чи треба проходити ще один тест.
 11. В нас поки те саме. Брат в середині травня здав, дружина в перших числах червня. Поки глухо.
 12. Це можу бути простозатримка зі сторони банку. Часто в наших онлайн кабінетах деякі транзакції появляються пізніше. Зняли і добре - значить все пройшло 100% П.С.: Теща мого колеги приїхала вчора (вони очікують першу дитину здня на день) з довідкою про те що вона недавно хворіла. Пустили без карантину в готелі, все пройшло без проблем. П.П.С.: В неділю буде летіти мій тато, з двома вакцинами зробленими, мав би пройти без готелю та карантину взагалі. Відпишуся як приїде.
 13. Я теж як приїхав то просто почав тайпити на звичайній, і якось получилося - то навіть і ніколи не брав з кирилицею. Правда теща плюється якщо хоче за мій комп сісти )))) До речі теж не уявляю як можна без нумпаду. Я на нумпаді просто любі калькуляції чи цифри з швидкустю світла роблю. Там же ж не тільки цифри, а і всі арифметичні знаки ...
 14. Це впринципі нормально. Ці готелі non-refundable, але при тому зазвичай грші знімаються коли надається послуга. В теорії так само повинно бути з онлайн шопінгом. Гроші блокуються, але знімаються лише коли посилка виїзжає.
 15. Подаватися на ВП на теритирої Канади можна лише у конкретних досить специфічних випадках. Тому підозрюю, що ви подаєтеся в Україні/Росії, і відповідно вашою заявкою буде займатися відповідне посольство/консульство вашої країни. Офіцери того посольства/консульства будуть проводити інтервью. З тих кого я знаю, хто робив ВП лише одному нащначили інтервью. Він їхав на нашу фірму працювати сепрвайзором битонного виробництва, за закритим ЛМІА. На інтервью питали, де він знайшов роботу (тут на форму доречі знайшов), чи він кваліфікований, чому саме він, хто його тут чекає, і навіщо він нам ... і все в такому дусі. Але в нього було 11 років досвіду підприємцем по виготовленню саме битонних виробів, та і робота була реальна і потреба також, тому після інтервью дали візу.
×
×
 • Создать...