Перейти к контенту
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Число публикаций

  1501
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Дней в топе

  4

Micellangelo последний раз побеждал 5 Марта

Micellangelo - автор самых популярных публикаций!

Репутация

16 Хороший

5 подписчиков

О Micellangelo

 • Звание
  Заслуженный
 • День рождения 06/02/1991

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Недавние посетители профиля

704 просмотра профиля
 1. Micellangelo

  Study Permit. Нужен взгляд со стороны

  Rule of thumb: В анкетах писати так як буде в документах, які ви зможете надати для підтвердження в разі чого. А вже в супроводному письмі виписувати і викручувати це в тому світлі, яке вам потрібно. Буде дуже шкода, якщо попросять надати довідки з податкової за період ФОПства, яких намає. Для СП+ОВП це досить рідка вимога, проте рідко це не ніколи.
 2. Micellangelo

  Визитор виза в Канаду

  Чисто домисли, проте мені здається що супер візу може бути більше шансів отримати, тому що цей тип візи ІМХО більше підзодить під реальні плани (довготривалий візит, сидіти з дітьми, допомагати сімї). Звичайна ТРВ часто має на увазі коротку поїздку в гості, не більше. Крім того при супер візі офіцер буде бачити що є страховка, а це вже зніме всі домисли по тому чи стан хдоровя впливає на рішення. Ціна подачі та ж сама, страховку в разі відмови візи можна анулювати. Я брав в Синього Хреста (Blue Cross) для тещі. Вийшло 1300/рік (5000 франшиза, тещі 55, без хронічних)
 3. Micellangelo

  Визитор виза в Канаду

  Зрозуміло, дякую.
 4. Micellangelo

  Визитор виза в Канаду

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка як це робиться технічно? Подача не онлайн?
 5. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Як вам вже написали вище, замовте GCMS notes, там зазвичай досить детально написано що саме не підійшло. On the personal note, якщо ви дійсно збираєтесь їхати в Канаду в Центенніал коледж на однорічну програму і потім назад в Польщу, моя вам порада не їдьте в Центенніал. Як випускник Центенніала (дві однорічні прогами), можу сказати що коледж хороший, і для іміграції класний, проте на загальних програмах (international business management, glabal management, marketing, etc.) мягко кажучи скучно. Там все ще є (правда обіцяють закрити) досить сильна програма Project Management. А взагалі, якщо для саморозвитку, або карєри нажаль не можу рекомендувати коледжі в Канаді. Вони хороші як для першої освіти, але для того хто вже має хорошу освіту і досвід роботи, там просто немає нічого такого, що ви не могли б прочитати самі в підручнику. Проте це так, ліричний відступ. Вам видніше, навіщо і що вам потрібно
 6. В нас все теж починалось з вордпресу з одним з їх екомерц плагінів. Ми платили місцевій агенції за СЕО. Коли я прайшов на фірму помагайкою (в тому числі фіз праця) я ще вчився в місцевому коледжі. Почалось з того, що їм потрібна була лише сезонна праця, і щоб мати цю роботу зимою я зголосився працювати над сайтом. Як тільки ми перетнули помітку в 2000 продуктів ворпрес загнувся. Місцева агенція меньше ніж за 100/год не хотіла навіть дивитися, плюс вони не могли дати навіть приблизну оцінку скільки займе фікс. В результаті я переконав їх найняти ІТ компанію в Україні, благо знайомих в ІТ вистарчало. Дуже радий що ми перейшли на шопіфай. Liquid для нуба в сто раз пррстіший для розуміння ніж php. В результаті компанія з України не надто охотно займалася маленькими фіксами, та й робити це в офісі набагато зручніше і швидше, бо ті хто приймаю рішення підходить чи ні в мене по ліву руку Коли я почав робити дрібні фікси, в мене було зелене поняття про html в якому я ще в студентські роки для курсу інформатики писав 3ох сторінковий сайт. Це ще тоді коли сайт був зверстаний як табличка взагалі без div елементів. Чув і розумів що таке css проте навіть не знав як користуватися селекторами. Навчився всьоиу по мірі використання в поточній задачі в основному гуглом. Коли є якась локальна проблема вяитися набагато простіше, бо я не намагаюсь вникнути в якийсь інструмент глрбально (принаймні не зразу) а просто розвязати конкретну програму. Крім того допогає на початку те що я часто був змушений редагувати вже написаний код, а це дає розуміння як воно працюю в цю секунду і дає певне розуміння формату, синтаксису і структури. з часом вирішивши достатньо пробелем приходить більш комплексне розуміння всього що відбувається на сайті і вирішення стають більш елегантними та при потребі складнішими. Страшно боявся JS, проте виявляється дарма. Я ж думав це ж вже реальне пронрамування, а те що до того робив то так, верстка. Тепер навіть з поверхневим розумінням JS я маю можливість вирішувати на порядок більше задач і при тому набагато цікавіших. Десь так.
 7. Дякую за відгук. Це обнадіює. На Апворк якраз створюю профіль, на вихідних по прохожу тести. Заодоно і подивлюсь. Проте боюсь тести можуть не показати дуже високий рівень, якщо я наприклад не пам'ятаю всі атрибути і тд на память, проте в мене непогано виходить "колупатися" і знаходити правильне рішення. В мене взагалі скіл розвивається по мірі необхідності. Я багато працюю з базами даних для нашої компанії (25к+ SKU і 50+ різних постачальників). Вони всі зимою присилають нові каталоги і треба порівняти з бд що нове, чого вже нема, подивитися чи змінилися ціни, причесати коди (вони постійно повставляють "-" там де був "/" і тд, побудувати звіти для начальства і оновити бд, потім все те саме зробити з бд 3ох веб сайтів, побудувати нові продукти, обновити старі і тд). Раніше це вони робили "на око" в ручну. Потім я це робив в комбінації ексель+аксес. Потім я вирішив що явно має бути більш ефективний інструмент. Тут і пригодився MySQL За два дні побудував 3 MySQL скрипта, які виконують 80% той роботи за один клік. Так само я познайомився і зі всіма іншими технологіями в мому міні стеку. Я отримую стільки задоволення коли беру незнайомий інструмент, гуглю, читаю, пробую, колпаюся і після невеликого troubleshooting натиснувши одну кнопку воно працює! Просто хожу по офісу і свічуся Народ так зразу і питає, що знов щось нове наконфігурячив?
 8. Цей варіант мені не підходить, так я вже маю достатньо влаштоване життя в Канаді, с хорошою роботою моргеджем сином і усіма витікаючими В даному випадку я цікавлюсь більше як для розвитку, хоббі чи скажемо запасного аеродрому.
 9. Всім привіт. Хочу порадитись з колективним розумом, а особливо з представниками ІТ сектору на нашому форумі. В ході своєї роботи я все частіше стикаюся з потребою роботі над фронт-ендом сайтів нашої команії (в нас їх тепер три). І з кожним разом стає набагато лекше імплементувати те чи інше рішення самому замість того щоб делегувати це за межі компанії. Через подібну необхідність мені вдалося вийти на (мені здається) високий рівень володіння HTML (включно з 5тим) та CSS (включно з 3ім). Цим звичайно нікого не здивуєш, і всі цікаві речі, які відбуваються на фрон енді написані на JS. Минулого тижня взявся за JS. За перший день мені вдалося написати modal popup який вискакує коли клієнт приходить не з тої країни на якеу таргетований сайт, і дає можливість переадресації або залишитись. А також залишає куки які дають можливість показувати цей модал лише раз на пів години. З кожною наступною імплементацією написання JS стаэ швидшим більш зрозумілим, а також набагато більш цікавим. Одним словом мене почало захоплювати. Тепер питання, чи є в мене шанси робити дрібні роботи на стороні (за невелику винагороду) як суміш хоббі, навчання та підробітку. Стек (самооцінка): HTML (8/10), CSS (8/10), Liquid (9/10), MySQL (5/10), JS (Jquery) (3/10), JSON (2/10), Добре розумію як все звязано, так як я повністю веду 3 великих сайти (екомерс з 10к+ продуктів, складною навігацією, різним рівнем цін і кучею функціоналу) Запитання: Як можна перевірити свої знання більш обєктивно? Де найкраще шукати початкові завдання, фріланс. Які перспективи в самоучки, без суто девелоперського досвіду в Канаді (вчуся швидко, і дається все досить легко). Можливо дещо сумбурно, тому закликаю всіх небайдужих або цікавих задавати зустрічні питання.
 10. Micellangelo

  Банкинг в Канаде

  3% - це дуже хороша ставка для неризикових інвестицій. Реально тримати гроші для накопичання можна в 3 основних форматах: saving account - найпростіший, безризиковий, без commitment. Відповідно найменьш прибутковий. Ставки коливаються від 0,25% до 1,25%. СІВС недавно мав промо, до кінця березня 3% при вкладі від 5000 (там в мене зараз більшість мого чекінгу і сидить) GIC - дуже схоже на те що в СНГ називають депозитом. Безризиковий (є обмеження по сумі гарантування), проте строковий. Найкращі ставки які я зараз бачив десь 3% на короткий термін (6-24 міс) і до 3,6% на довгі терміни (5 років). Я б не брав на 5 років зараз, тому що я підозврюю що ставка центробанку все ще буде рости в найближчі 5 років, відповідно буде рости і ставка по GIC Ризикові фінансові інструменти (Mutual Funds, Stock, Commodities, etc). Можуть приносити від -50% до +50% (в окремих випадках і індустріях взагалі може бути від +100% до +ххх%). Проте сереній дохід на довгих дистанціях (10-25 років) коливається десь мід 7% і 12% в залежності від агресивності фонду та ринкових обставин. Мій особистий підхід (НЕ фінансова порада). Тримати мінімально необхідну суму на чекінгу, щоб покривати всі стандартні витрати. Всі гроші які можна відкласти на довго (пенсія, діти, і тд) кидати на Managed Protfolio Mutual Funds (зазвичай це інструмент яким опікується ваш банк/адвайзор) з хорошим міксом різних індустрій та ринків (якщо щось одне падає, інше його тримає. Так наприклад в 2008 Американський фондовий ринок впав на 40%, а Європейський лише на 20% - цифри дещо заокруглені). Якщо є можливість все це запихнути під TFSA. А решту (гроші, які не потрібні для поточних витрат), проте можуть бути потрібні в ближньому майбутньому (відпустка, нове авто, щось дороге для себе любимого і тд) тримати на GIC або на сейвінг аккаунтах, якщо є якісь хороші акції. П.С.: Якщо немає зоча б 150к доході в рік, як на мене немає особливого змісту бавитися з RRSP, краще купити нерухомість
 11. Micellangelo

  Express Entry

  Він якраз кілька місяців назад здав сертифікації і подався в ЕЕ з прицілом на FST. Думаю йому опер зараз вже не дуже треба.
 12. Micellangelo

  Express Entry

  Є колєга який працює на виробництві кухонь в Торонто. Підійде?
 13. Micellangelo

  Банкинг в Канаде

  Це повинен бути дуже sofisticated fraud. Зазвичай якщо прилітає нестандартна покупка на велику суму банк не пропустить, спрацює анти-фрод система. В мене так було коли я вперше купував три авіабілети з кредитки, заблочили тут же. Тобто щоб це зробити хтось має подзвонити в ваш банк від вашого імені, мати всі ваші дані і дозволити трансакцію. Що звичайно не є неможливим, проте це явно таргетована операція. Ну а від таргетованих операцій ніякі ліміти не спасають, якщо хтось захоче вам конкретно насолити методів вагон. Крім того кредитка досить безпечний інструмент тому що в будь який момент (здажться 60 днів від моменту трасакції) можна зробити charge-back. За статистикою 80% чарджбеків виграє користувач кредитки. При тому ви можете навіть реально триимати товар і може товар навіть справний, але через якісь причини ви вирішили повернути, а вендор вирішив не давати вам рефанд = чардж бек гарантований.
 14. Micellangelo

  Какие документы необходимы для беременных?

  Чесно кажучи я не чув про таке. Проте зайдіть на сайт OHIP і знайдіть контактну інформацію. Раджу напистаи їм емейл, або краже подзвонити і запитати напряму.
 15. Micellangelo

  Какие документы необходимы для беременных?

  Вась візьмуть і без обмінної карти, та і навіть якщо у вас взагалі нічого немає. Проте якщо маєте її, а особливо якщо є якісь нюанси з вагітністю то зоча б на словах треба це все перерозказати лікарю тут. При потребі вас направлять на додаткові аналізи, якщо їм потрібно буде щось прояснити. Тут проблем не повиноо бути. Проте, я не знаю вашого статусу. Якщо ви приїдете як новоспечений імігрант (ПР), то перші 3 місяці ваше мед обслуговування буде не бесплатне. Тому майте на увазі, що за всі прийоми і тд прийдеться платити. Прийоми 100-300 КАД, аналізи десь 50-200 (Суми дуже приблизні). Якщо ж самі пологи попадуть на перод коли треба платити самому, то це десь так: Звичайні пологи з мідвайф - 3000+ Звичайні пологи з ОБ (Обстетришин - наш акушер гінеколог) - 9000+ Кесареве (тут тільки ОБ) - 12000+
×