Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1852
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  16

Micellangelo стал победителем дня 13 марта

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

123 Очень хороший

5 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Заслуженный
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

2134 просмотра профиля
 1. Зараз явно краще знаходитися в Канаді. Нам обіцяють по 2к в міс на чоловіка, незалежно від попереднього заробітку. А це як мінімум дасть можливість не сильно залізати в заощадження. В моїх "peers" в Україні такої розкоші немає. А чесно кажучи сумнівів про те що Україну все таки "зачепить" в мене немає. Правда в Україні часто на це набагато меншу увагу звертають, і можливо там буде менше паніки, і як результат менше фінансових проблем. Я не претендую на звання експерта, але коли був свинний грип і померло 500-600к людей, не було жодних карантинів (за винятком шкіл), і ринок йшов догори, і люди роботу не втрачали. Що помінялося? Цей вірус виглядає не сильнішим за 2009. Мене дуже лякають фінансові перспективи всього цього двіжу. В 2008-му 400к в Канаді залишилося без роботи. Зараз вже сильно понад 1М. Планується 2-4М на допомозі по безробіттю. І проблема нажаль не короткочасна. Я підозрюю що мінімум третина з цих людей не буде мати роботи до якої повернутися. Проте зараз це ще не відчутно, а під осінь нам це ой як аукнеться.
 2. @Levit Це все добре, але все таки цікаво, які такі страшні помилки зробили консультанти. Тому навіть найкращий в світі спеціаліст не може гарантувати результат. Все що може зробити консультант це дві речі: Впевнитися що при подачі все відповідає нормам та законам (про це аж ніяк не гарантія) З власного досвіду та знань допомогти вибрати правильний напрямок, та допомогти викласти мотивацію та підтвердити її правильними супутніми документами (збільшує шанси, але також не дає гарантію) Звісно бувають помилки, ну і можлива явна халатність. Ви обвинувачуєте фірму в явній халатності, чи навіть махінаціях с метою наживи (якщо ви стверджуєте що подавали з помилками щоб довше вас тримати на ретейнері). Було б цікаво почути, які саме помилки були допущені з вашої точки зору.
 3. Як вище написав Мартін, краще нікуди не виїздити. Весь процес родів тут буде коштувати 3-4к з Мідвайф і 10-12к з ОБ (Обсцентришин - гінеколог). Біометрію здавати не треба буде, якщо ви вже задавли її для візиторської візи. Якщо ні, тоді прийдеться їхати в Україну, так як біометрію роблять лише в країні виходу. Медичний огляд можна пройти в Канаді. Якщо дадуть ВП, то їхати нікуди не потрібно. ВИ просто набудете відповідного статусу з моменту видачі. Як вже писав Мартін - віза це лише документ для перетину кордону.
 4. Більшість офісів СІС закриті. Вони щось може і процесять, але явно не в штатному режимі. Вїжзд для ТРВ закритий. Тому думаю зараз подаватися нічого не дасть. МОжливо хіба що поставить вас в "чергу" вище.
 5. Внутрішні офіси теж на повних або часткових "канікулах". Що буде з строками ніхто не знає ... Найгірше тим хто на ВП наприклад і має подаватися на ПР, а тут невідомо коли будуть розглядати і як довго. В ВП то закінчуються. Цікаво чи будуть якось то мітингувати.
 6. За 2020 Спочатку перенесли подачу заявок на термін "до Березня", але чудячи по всьому їм зараз не до того. Значить поки що за 2020тий заявки ще не приймали, я ж нічого не пропустив?
 7. Через різницю в Курсі Форд зараз дає хороші ціни на ліз траків. Мій бос хапнув 2річний ліз на Ф-150 (4-верний) за 470 КАД (такс-ін)
 8. Зазвичай головне встигнути податися. Якщо програма відкрита тільки доти доки не наберуть квоту, тоді ви пройшли. Є програми де набір відкритий, але там ще вибирають, тоді вже від процесу вибірки залежить. Якщо ж закривають саму програму, а не набір на неї, тоді подоватися вже не получиться, але зазвичай, вже прийняті заявки домучать.
 9. В жовтні минулого року зробив ЛМІА працівнику з України на позицію супервізора по виготовленню бетону. Його на інтерв'ю допитували з пристрастями, але ВП таки дали. З приїздом і самим ЛМІА проблем не було взагалі. Зараз вже майже, як пів року в нас працює, і всі задоволені.
 10. Ну я б не був таким категоричним. Буккіпери, дійсно все менш потрібні з розвитком ІТ. Хоча і вони потрібні, тому що не всі фірми хочуть щоб все було автоматично (читай: правильно). Наприклад відправляти чеки на пару днів запізно і тд. Доречі та сама причина чому чеки це 99% платежів в Північній Америці - затримки та кеш флов менеджмент. Ну а аккаунтанти це взагалі творча професія. Тут компютером заміняти, себе не любити.
 11. Я підозрюю що саме так і буде. В Принципі саме так і сталося з більшістю около-грипних епідемій за останні пару десятків років.
 12. Закриття і відкриття це тимчасові речі. Ці програми відкривають 2-3 рази на рік на термін від 2 годин до місяця. Тут вже як повезе.
 13. Я не 100% впевнений, але я такого не чув.
 14. Якщо можна накидайте якихось джерел. Бо судячи з того що я бачу в СМІ, то вірусологи якраз очікують спад влітку. На рахунок 40-70%, то по-перше, наразі це гадання на кавовій гущі, бо все таки це на пряму залезить від заходів МОЗів країн, а по-друге, як і звичайний сезонний грип, також заражає велику кількість населення кожного року. Особливо там де є коливання сезонів.
×
×
 • Создать...