Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  2430
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  38

Micellangelo стал победителем дня 30 сентября

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

354 Очень хороший

8 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Уважаемый
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

3368 просмотров профиля
 1. Я теж про це думав, але фірма реальна (Johnson, Unifund), аккаунт реальный, я потім вже сам з ними міняв страховку, коли мінялася ситуація. Сам поки що нічого не клеймив, але доречі сій колега те мав ту страховку (теж через того брокера) і коли попав в аварію, то вроді не скаржився, та і нову машину дали (Ягуар), поки ремонтували його ЛендРовер. Єдине коли він перший штраф отримав за перевищення швидкості, то йому до страховки додали 50 в міс. Сказали що це через те що він тепер не підходить на знижку "водія без порушень". Різниця звичайно ні зіла, але кращої ціни він так і не знайшов, тому залишився з ними.
 2. Кому потрібно, пишіть в приват скину контакти брокера, який мені свого часу дуже хорошу ціну намалював (з 360 впало до 160). Він працює так, скидаєте йому свої дані, він каже яку ціну може організувати. Якщо підходить, безе 300 дол, і оформляє. Останній раз мені обіцяв 150 зробити, а в результаті вийшло 120.
 3. Не можна податися поки не выдкриють набыр. Набыр выдкривають часто на 500-1000 заявок. "Кто не успел, тот Опоздал". Выдкривають набори також досить не регулярно.
 4. Вони не те щоб зупинені, просто відкриважться набір заявок на ці програми рідко (1-2 рази в рік) і на дуже короткий термін (інколи лічені дні)
 5. Не факт. В мене страховка не мінялася від G2 і G Full (наш аналог в Онтаріо). З пояснення страхової не мінялася вона перший рік, тому що при нормальному процесі неможливо отримати G Full Не поїздивши рік з G2.
 6. Micellangelo

  Express Entry

  Я думаю @Милан мене підтримає, але після (а точніше під час) навчання на RCIC дуже міняється погляд на процес іміграції. Коли стаєш інтимно знайомим з сотнями сторінок регуляцій, починаєш розглядати процес іміграції як частинку права. І насправді дуже багато чого, ми сприймаємо як данне, часто нічого більше ніж urban legends, myths and misconceptions. Взагалі, я розумів важливість отримання кваліфікованої допомоги, після того як мій процес іміграції "консультант" у Львові направив, мягко кажучи "задом на перед". Але лише після отримання ліцензії, я зрозумів наскільки велика і складна система іміграції. Я досі часто дзвоню до своїх більш досвідчених колег, за порадою, і це при тому що я наразі лише займаюся ЛМІА для компанії в якій я працюю (не іміграція). П.С.: Це не самореклама, так як я поки що не практикую. Але хочеться поділитися. Тому що навіть активно покуривши форум 6 років, виявилося що це була лише верхушка айсбергу :) Нюансів там вагончик і тележка
 7. Micellangelo

  Express Entry

  При принятии решения рассматривается множество факторов. Связь с родиной, намерения, и тд это конкретные факторы которые по инструкциям офицер обязан рассмотреть, оценить и принять во внимание при вынесении решения. Интрускции очень подробные и есть в свободном доступе. Это 80 страничный талмуд на кадый вид кейса отдельно (та с две дюжини их). То что ваша племянница не давала мотивационное письмо и не показывала связь с родиной, никак не отменяет факта того что это факторы которые 100% принимаются во внимание, и 100% влияют на принятое решение. Хотя конечно они далеко не всегда решающие.
 8. А коли хоть подавалися? Тому що вїзд туристів дозволили лише пару тижнів назад, і то вакцинованих. Тому ваша заявка і так слабка (дувчина їже до тимчасового резидента), так ще ї можливо немає можливості поїхати фізично ...
 9. А зараз можна подаватися на студ перміт з Канади (в Канадський офіс за Канадською адресою проживання)?
 10. Ну я пытался быть обективным, при том что влюлен в Канаду )))) Тежелая задача однако :)
 11. Ось ссилка: https://immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/general-mpnp-policies/sw-eoi-ranking/ @MartinEden вже підкреслив де саме написано. Те що я писав, означає що це можна сказати ви домовитеся з фермером що він вам буде платити не менше 30 год в тиждень вне залежності сехону, але оскільки ви будете працювати більше в літку, ви буде так звано "bank hours". Це все робиться так би мовити "на пальцях", а в документах ви буде показано що ви кожного тижня працювали 30 годин. Якщо вам потрібно рк досвіду, тоді плануйте так: 12 місяців досвід + 3-6 міс на подачу та отримання МПНП + 6-12 місяців на подачу та отримання ПР (ПМЖ). Коли вам дали ПР (ПМЖ), ви вільна людина. Можете працювати де завгодно, на кого завгодно, в будь якій професії, а також в будь якій провінції. Більше того можете взагалі не працювати. Тут вже вас нічого не регламентує - ви "де факто" Канадець. Далі єдине що вам потрібно щоб цей статус втримати, та потенційно стати громадянином це бути фізично не менше 2 років (сумується кількість днів перебування в Канаді, можна не підряд) за 5 років від дати отримання ПРу, і так кожна 5 років. Також варто не попадати в тюрму, або бути судимим за кримінальні злочини, так як за це можуть ПР не продовжити або і забрати, а також можуть не дати громадянство. Поживши фізично на території Канади 2 роки ПРом (+не менше 2 років до ПРу, які у вас і так намічаються) ви хможете подати документи на отримання громадянства. Вимоги фіз присутність (див попереднє речення), та здати англійську на 4/12 СЕЛПІП.
 12. Ну на сторінці Манітобської програми написано що не менше 30 годин кожного тижня. Тому я б це обговорив з роботодавцем "на берегу". Якщо зимою з його сторони це не можливо, можливо він може вам платити за 30 год, внезалежності від виробітку. Тобто наприклад влітку ви будете працювати 40+, а зимою 20, але платити будуть круглий рік як за 30. Якщо роботодавцю і вам це підходить - то це непоганий варіант. По термінах, майте на увазі що ПР у вас буде на руках напевне десь через 2 роки після того як ви приїдете (6 міс стаж, 3-6 міс ПНП, 12-18 міс. ПР). Проте коли ви отримаєте ПР, ви не мусететам працювати. Робота за мінімалку, але з фактично безплатним проживанням, це далеко не найгірший варіант, так як при мінімалці 60% витрати це саме проживання.
 13. Мені поки що не пригодився, я чесно кажучи навіть не знаю чи він в мене є в паперовому вигляді.
 14. Наекзамені треба крутити весь час, в тому числі коли повертаєщ з крайньої правої чи лівої полоси. Більше того мені при паралельній парковці екзаментаор закривав камеру заднього виду, і треба було здавати назад НЕ по зеркалам, а виключно повернувшись назад в пів корпусу. Також зупинятися на відстані машини, а при повороті на ліво на зелений, НЕ можна виїзжати на перехрестя, поки машина перед вами його не звільнила. На практиці ж зазвичай мінімум 2-3 машини втискуються, щоб хоча б на жовте закінчити маневр. Інаше до другуго пришестя можна чекати коли трафік. В реальності більшіть цього ніхто не робить, але на екзамені приходиться.
 15. Вибір НОКу дещо "плаваючий" процес, особливо коли ваш досвід в зовсім іншій частині світу. Так як наприклад те що в Канаді строго НОК Х, в Україні може бути розкидано на 3 різні НОКи. Тому правило звучить десь так. В списку НОК є три визначення: Назва, опис та список обовязків. Назва повинна в Загальному відповідати вашій роботі, опис повинен в більшості описувати вашу роботу, список обовязків повинен хоча б на половину співпадати з вашими. Ці речі варто врахувати під час складання референсу. Я б обовязково пробував подаватися на номінацію. Єдиний ризик - плата за процесинг. Проте якщо номінацію дадуть, то ПР вам практично гарантований, і те що вам дали номінацію з вашими поточним референсом, швидше за все означатиме що питань до вашого досвіду немає.
×
×
 • Создать...