Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1575
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  6

Micellangelo стал победителем дня 4 апреля

Micellangelo имел наиболее популярный контент!

Репутация

30 Очень хороший

5 Подписчиков

Информация о Micellangelo

 • Звание
  Заслуженный
 • День рождения 06/02/1991

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Посетители профиля

1153 просмотра профиля
 1. З мого особистого досвіду: 1. В загальному правда. Проте дуже сильно впливають: рівень англійської, потрібна і трансферабл професія (читай АйТішник), комукабельність і впевненість в собі 2. В трудящихся на порядок більше прав ніж у компанії, яка їх наймає. При умові що трудящийся знає свої права. (Перші три місяці, типу випробувального термуну, тому там прав поменьше). Якщо працюєте довго то мало того що заплатять вихідне пособіє (а як не заплатять то відсудите 12-18 місяців ЗП), так ще і дежава буде платити пособіє по безробіттю 3.За 110-115 можна жити в своїй квартирі, з двома авто (2 рінчі б/у, або нові лізинг/фінансинг, сережнього класу) і без турбот про поточні витрати. Відкладати багато не полчиться. 4. Грубо при такій ЗП, можна витягнути 400-500к кредит (якщо нема кешу), якщо є хоча б 100-150к кешу то можна замахнутися на 700-750к. 400-500 це хороша квартира, 700-750 дуже хороша кватрира, або невеликий будинок (товнхауз) трохи на околиці 5. Прямої дискримінації немає, я не зустрічав. Правда якщо ви англіською тільки з перекладачем, то будуть проблеми з роботою, особливо якщо ця робота завязана на спілкуванні 6. Не зустрічав, взагалі. При тому жив в 2 з 3ох найнебезпечніших районів Торонто (Шерборн та Скарборо) Мені 28, држина в декреті, дітю 9 місяців. Дохід десь 80к. Живу в свому великому окремому будинку (куплений на пару з братом), далеко від міста (45км), 2 машини (нові, проте дешеві). Не Айтішник. Все по чесному, і без емоцій. Почали з однокімнатної квартири на трьох і проїзного на автобус/метро 4 роки тому. На життя не жаліюся
 2. Здається неповнолітнім не треба
 3. Навчу. Він з форумами не дуже знайомий Він хоче саме седан, і не дуже хоче фінансинг, думає платити кєш. Дякую за поради - подивимось.
 4. Реклами не буде. Це мій брат пише Ми між Торонто і Бері, він буде дивитися машину в дилера в Бері. Він хоче джету через те що за його ресерчом машина відносно мало падає в ціні між 2річним віком і 5-7 річним віком. На які машини звернути увагу в ціновій категорії до 15к, не більше 2-3 роки і 100к пробігу? Дякую.
 5. Micellangelo

  Express Entry

  Підсумок: Якщо перебування в іншій країні більше 6 міяців в сумі, проте жодного періоду більше 6 місяців за один раз, довідка не обовязкова (не буде в списку подачі документів) АЛЕ - цю довідку можуть затребувати після отримання документів зі всіма витікаючими: довідка з ФБР робиться часто 90-120 днів термін можуть дати який офіцер вважає за потрібне якщо не вклалися в термін, можна просити відтермінування, яке офіцер може надати, а може і не надати якщо це причина відмови, можна оскардити в федеральному суді Висновок: ІМХО, починати робити довідку заздалегіть.
 6. Micellangelo

  Ielts

  Судячи по ваших балах в інших 3 дисциплінах, у вас достатній рівеь був лише в останнії 2 спробах. Тому не можу скзати що я розділяю вашу віру в конспірацію. Більше того в Канаді мій брат здавав тест тричі, і всі три рази недобирав пів бала до 7ми по письму. Просто різниця між 6,5 та 7 насправді дуже велика, бо для 7ки вони хочуть бачити більше структури, більше використання складних конструкції, роозкриття теми повне і вичерпне, і тд. Є варіант здавати СЕЛПІП, там письмо набагато легше, проте спікінг інакший і до нього треба інакше готуватися. Пролема тільки в тому що здавати СЕЛПІП можна лише в Канаді. Якщо можете собі позволити, то можете зробити "ознайомчий візит" і здати тест. Мому братові це допомгло - він здав письмо на максимум.
 7. I am a big believer in the idea the people who try hard and do not give up persevere. Оскільки ваша іміграція не завязана на вашій діяльності, хдьте і пробуйте. Якщо ж сильне бажання і багато терпіння, то все получиться. Проте не гнушайте іншими роботами поки ідете до своєї мети, так як це не простий і не швидкий шлях. Тому якщо у вас немає якигось дуже серйозних "золотовалютних" запасів то на початку самим вчителюванням закрити бюджет навряд чи получиться.
 8. Спілкуюся з кількома вчителями (місцеві), виглядає все в купі десь так: Вчитель на курсах для імігрантів. середня ЗП (22-25 в годину), мала завантаженість 3-6 год в день, 3-5 днів в тижень Вчитель в школі, треба отримати місцеву освіту, тоді можна знайти роботу вчителя на заміну. Потім в теорії можна знйти постійну, проте це часто може зайняти 5-10 років. Зате непогана ЗП (50к-100к в рік залежності від стажу), 2 місяці канікул і тд Вчителем в універ без серйозної карєри до цього практично не реально. Хіба можливо в якийсь зовсім глухий колледж.
 9. Шанс звичайно є, проте шлях до вчительства, не простий, тернистий та довгий. З іншої сторони, хнаю особисто 3ох імігрантів які зараз викладають англійську. Правда вони з інших країн, в основному ближній схід.
 10. Micellangelo

  Express Entry

  Якщо НОК рівня 0, А або Б не впливає. В Вашому випадку рувень Б, тому все ок.
 11. Старкрафтер правий. Я відівчився в Канадському коледжі кілька років, і теж спочатку грішив подібними припущеннями. Наприклад до рівня мови: китайці, як на наш погляд дуже погано говорять. Це тому що для них усна англійська дуже складна через те що вона ну дуууууже інакша від їхньої рідної. Проте якщо подивитися на їх письмо, читання та лисенінг, то вони зазвичай скорять максимальні бали, тому що вони вчать англійську дуже сильно,і зазвичай знають її на голову вище наших співвідчизників, проте цього не видно при неформально спілкуванні індуси, для наших таеж здаєжться що їх англійська не надто, а все тому що в них дуже сильна суміш британського і їхнього індуського акценту, яка для нас ну дуууже складно зрозуміла. Більше того, вони вчатся на англійській в більшості унвіерситетів і шкіл, і вони впевнені в тому що вони вільно володіють мовою і через те вони говорять дуже швидко і місцями неформально, що теж не завжди вкладається в наше поняття "англіської мови" Незабувайте що рівень матеріального забезпечення все таки один з найосновніших чинників при оцінці ризиків апліканта. Якщо ви топ-середній клас або вище, дуже мало ймовірно що ви будете залишатися в Канаді не егально замість того щоб приїхати на тепле місце вдома. Ті самі китай та індія в широкому загалі досить бідні країни з розділенням між бідними і багатими на порядок більшим ніж в СНГ. Це означає що китайці та індуси можуть собі позволити навчання в Канаді зазвичай знаходжяться в вищому фінансовому прошарку своїх країн. Дуже часто це люди (або діти тих) які мають набагато серйозніші статки ніж ми з вами. Наші абітурієнти в своїй переважаючій більшості це одна і та ж історія: 30 тис. на рахунку - це всі видимі гроші які є в людини або, якщо молодий студент і її бітьків, одна квартира на 5тьох і все. Всі мають магістра і їдуть з посередній Канадський коледж заради того щоб підняти кваліфікацію. І готові потратити те що зароблено 3-ма поколіннями в Україні. Погодьтесь якщо дивитися обєктивно, то це не виглядає надто надійно.
 12. Bexa, Я загнал ваши данные в калькулятор на cic.gc.ca получается 435 баллов, что немного мало. Но как уже написал мой колега више, если вы получите магистра или специалиста, то ваши баллы рузко превращаются в 475. Что более чем достаточно что бы за получить приглашени сразу по обновлении профайла. Ваша затея с джоб оффером на самом делее намного тяжелее осуществима чем просто дотянуть образование до магистра/специалиста. Можна заочно. Все про все год.
 13. Звісно система не без косяків, проте в переважаючій більшості спрацьовує правильно. Не знаю до чого тут ваш коментар про Індусів, проте попахує побутовим расизмом bigotry. Поради ми вже насипали, висновок витримати паузу, відкорегувати і податися знову. Канадські консультанти це звичайно класно, але вони мають приблизно такий самий вплив. як і апліканти. Адвокати звичайно мають більше можливостей повпливати, але як вам вище вже написали це буде коштувати відповідно.
 14. Можна всім разом. Коли буде запитання "чи супроводжуєте ви когось з родичів" віжповідайте так. Тоді можна буде додати чоловіка та дитину. Пільг на дитячі візи наскільки мені відомо - немає.
 15. ЛОА НЕ обовязковий документ. Також не факт що тип навчання став основною причиною відмови.
×
×
 • Создать...