Jump to content
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Content Count

  1546
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Micellangelo

 1. В нас в Ярді одна поселилася. Сидить на палеті з пакувальними матеріалами (деревяна стружка). Там їй мягко. Ми кожен другий день забуваємо що вона там, і коли ми проходимо мимо вона кидається і шипить Атракціон.
 2. Страховку взагалі варто брати, не лише для візи, але і для себе. Дідусь все таки вже не молодий. А будь яке навіть дрібне медичне втречання тут вильється в тисячі. Я тещу страхую в Блу Крос. З того що я дивився найнормальніша ціна була саме в них.
 3. Крім того, можливо ви перестанете працювати на цього роботодавця через місяць. Що тоді ви будете робити в Канаді будучи ПРом з ІЕЛТС 4? Швидше за все будете отримувати Влефер. Система іміграції в Канаду настроєна на те щоб імігранти мали максимальні шанси асимілюватися та приносити користь державі, в тому числі платити податки і бажано більше ніж вони їх використовують. Мова для цього напевне найважливіший фактор. Також це не дасть змогу некваліфікованим кандидатам купити суобі ЛМІА, в "лєвих" компаній, які по приїзду не будуть мати ні роботи ні англійської ні перспектив. Десь так.
 4. А хіба поміняли трансферабл пойтнти? Раніше ж треба було СЛБ 9 = ІЕЛТС (8/7/7/7)?
 5. Саме так. Людину якій ми зараз робиму ЛМІА мені потрібно як найшвидше. З ЛМІА+ВП все про все муло б бути 3-4 місяці. З ЛМІА + ПР (ФСТ) це займе мінімум рік.
 6. З іншої сторони якщо у вас є ЛМІА (заапрувлений гаверментом джоб офер) то ви можете подаватися на Ворк Перміт, і судячи по вашому НОКу, ваша дружина зможе отримати Відкритий Ворк Перміт. Якщо ваш роботодавець робив ЛМІА для ПР, можливо йому прийдеться переподати на ЛМІА для ВП. Якщо у вас є ЛМІА на руках, там це повинно бути вказано.
 7. Ну ви звичайно рубите з плеча Ну по-перше, тимчасовим іноземним працівникам не получиться платити меньше ніж середня ЗП по провінції/позиції. По-друге, силою ніхто не тримає. По-третє, зразу на ПР не у всіх виходить, ВП, якщо є пропозиція дуже непоганий варіант переїзду в Канаду. Люди на "чорному ринку" платять по 15к щоб отримати таку пропозицію.
 8. Нок повинен бути один. Тому що ви всетаки менеджер, або інструктор. Це абсолютно різні професії. Я б казав оприділитися з тим яким шляхом ви будете оформляти документи і під це підбирати НОК. Так наприклад є знайомий, який міг би бути або менеджер або НОК 9211. Через те що англійська в нього слабенька, але є можливість отримати ЛМІА, для нього 9211 більш привабливий бо даж змогу податися на FST де потрібний меньший рівень англійскьої.
 9. Ви праві барєр абсолютно надуманий. Якщо брати сухі цифри, то ми всі платимо податки на медицину. Грубо кажучи якщо я заробляю більше ніж середню ЗП по Канаді/Провінції, то я плачу більше ніж використовую (при умові звичайно що я починаю платити податки в 20-30 років). Тому якщо ви заробили 57к в минулому році, то ви не те що моральне право маєте, а можна сказати що ви вже переплатили
 10. Вже чув від двох новоспечених ПРів таке. Дійсно назначили інтервю в офісі, без візи в папорт. Інтревю було те саме що на границі, нічого екстраординарного. Оба випадки в Торонто Ареа
 11. Доброго дня! Можете мені в приват написати чим саме ви займалися з битоном. Наша фірма недавно заупстила виробництво виробів з битону, можливо буде для вас робота.
 12. Сьогодні відрпавив документи на громадянство. Дякую, Мілан, ви праві, там в анкеті так і писало. Більше того, тут часто обговорювалось що ніхто не знає чи писати адреси готелів і сімї і тд коли їздили на которкий відпочинок. Так от, в самій анкеті (якщо натиснути на "і" біля відповідного пункту), а також в гайді на подачу написано, що подавати адреси де ви були під час vacation НЕ потрібно.
 13. Спасибі. На 75% краще за мою. Вже замовив
 14. Зрозуміло, дякую. Тоді таке питання, сертифікат повинен бути свіжий? Я маю той що ще з подачі на ПР. Я виїздав тільки на 2 тижні після того.
 15. Я зараз заповнюю анкети на громадянство. Хотів подивитися коли я подався на ПГВП, і відповідно перейшов з статусу студента в робітника. Я звичайно знайшов інший спосіб (чек оплати), проте мати доступ було б простіше.
 16. Я щойно закінчив калькулювання днів, і мене період еліджібіліті з 12 квітня 2014 до 12 квітня 2019 (день подачі). Якщо я правильно розумію то довідку потрібно за всі країни де ви проживали більше 6 міс за ці 5 років. Тому чекати в даному випадку не доцільно, тому що чекати прийдеться до кінця року.
 17. Всім привіт. Таке питання, якщо я намагаюся зайти в мій СІС (або дружини) мені пише: На аккаунтах моїх батьків все ок. Звідси в мене висновок що ПРам закривають доступ? Чи можна зробити новий акк? Чи можна подивитися попередні подачі? В кого з ПРів (або тих не користувався акком більше року-двох) є доступ?
 18. Я туди відсилав Федексом (заплатив 70-80 каксів з Торонто), назад здається вони самі слали. Чесно кажучи вже не пригадую.
 19. Я з Канади їм відправляв оригінли і переклади (які в мене вже були готові, тому що я їх використовував для подачі ні СП). Вони відправили напряму в ВЕС пакет для ВЕС + переклади. Оригінали за моїм проханням відправили на адресу моїх батьків в Україні, щоб зекономити на пересилці в Канаду. Точніше мій батько замовив курєра, який забрав оригінли з їх офісу.
 20. Тут Мартін дуже слушно зауважив. Не всі можуть просто сидіти і вчити мову. Мені навчання вийшло дуже дорого і тяжко, проте знаючи себе лінивого, будучи дома на хорошій роботі і зарплаті, я б ту мову так і не дотягнув. А так гроші трьох поколінь моєєї сімї потрачено, і дороги назад, як то кажуть, немає. Це дає дуже солідну мотивацію. Це повністю знімає: "Не піду сьогодні на роботу - краще в серіальчик залипну"
 21. Ми на форумі проводили цікавий аналіз, результатом якого було наступне: Для більшості в Україні дешевше звільнитися з роботи на рік і по 8 годин в день вчити англійську і потрапити в Канаду через ЕЕ, ніж поїхати вчитися. Реалістино, сума яку вам потрібно буде відкашляти (прямі та не прямі витрати) десь 50к (при ЕЕ це десь 5-7к). Якщо ви заробляєете меньше ніж 20к у.о. в рік, то можете вдома і два роки сидіти вчитися - буде більше толку. Помимо фінансової складової є кілька плюсів в обох опцій цього вибору: 1. Навчання: + Канада зразу, якісь перші контакти, потенційно хороша освіта - витрати, тяжко (навчання, робота, дружина не говорить. Все як в мене, коли перші два роки без вихідних і рахувати кожну копійку), якщо ще й дитина, то дружина ні працювати не буде ні англійської не вивчить 2. ЕЕ: + витрати, вже буде англійська, зразу мед забезпечення, соц. ніштячки, велфер (як би раптом прийшлося), легше з роботою, легша адаптація в цілому. Можна вчитися за 1/3 ціни при тому в кредит під дууууже малий процент, а частину кредиту взагалі простять. Легше купити машину, зняти житло і тд. - займає довше часу до того як ви фізично заїдете. Потрібно попотіти над англійською.
 22. Можете уточнити в ІІЦ, але в 2016 я відправляв їм дипломи з перекладами і вони самі все поклали в пакет для ВСЕ і відправили їм на пряму. А мені паралельно відправили оригінали.
 23. Згоден. Проте при такій постановці питання, бан можна получити з будь-яким кейсом, якщо вже дуже не "піде". В даному випдаку, якщо подати ті самі документи, які подає будь який інший працівник, за дуже переважаючою більшістю є всього два реальні варіанти розвитку подій: а) ніхто нічого не запитає б) попросять довідку з податкової / подзвонять по номеру на довідці / подзвонять напряму в компанію Оба варіанти не страшні для апліканта, оскільки робота була, і була легальна. Довідка з податкової вже є на руках. Я дуже сумніваюсь, що якщо немає якигось специфічних обставин офіцер задається питанням: "А хто власник фірми, чи часом не родич апліканта." Я не розумію звідки таке питання могло б виникнути. (при умові звичайно що цей робич це не той хто вам дає референс, тоді так, це виглядає як конфлікт інтересів, і потенційне місце для подальших питань). Тим не меньше це все лише мої "роздуми". В найгіршому випадку звичайно може бути так як сказав Мартін, тут вже як то кажуть ніхто не застрахований.
 24. Мені здається що в даному кейсі, це мягко кажучи не релевантно. Людина дійсно працювала, мало того легально (де таке видано, щоб людина вже мала довідку з податкової на руках?). А те що власник родич, по-перше ніде не фігурує, по друге не повинно мати суттєвого значення (в корпораціях власників сотні. Я можу бути співвласником гуглу і, що тепер якщо я працюю на гугл то це не рахується?). Ще якщо прямий супервайзер - длицький родич, і він/вона ж підписує референс, я розмію - не камільфо. А тут, ІМХО, не бачу ні проблеми, ні потреби акцентувати увагу на цьому, ні тим більше кейсу місрепрезентації.
×
×
 • Create New...