Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  2060
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  27

Весь контент Micellangelo

 1. Саме так. Документ оформляєте як легальний лист, з шапкою кому, стосовно чого і тд. У відповідь на ваш запит ХХХ від ХХХ, .... і далі в такому стилі. Пояснити треба все як є, просто офіційною мовою. Часто саме в таких випадках толкові Імм Консультанти (RCIC) дуже корисні, так як вони подібним листуванням займаються часто, а також представляють клієнтів в різних трибуналах коли оскаржують подібні рішення, і відповідно знають як має бути написаний лист щоб це не зашкодило/допомогло.
 2. Відповідати треба однозначно. Причому гарно написаним офіційним листом (це все потім може знадобитися, якщо захочете оскаржувати). Пишіть як є - просто забули - це було давно, не мали умислу скривати. Ось документи - відмовили тому то. Але ніколи не порушував режиму і умов перебування і тд, ібльше не подавав (або подавав і був в США і не порушував) і тд і тп
 3. Судячи по тому що офіцер цитує 40(2)а, то відмова то ще пів біди, головне щоб не дали бан на 5 років ...
 4. Феллов правий. Більше того я рекомендував шукати по всій Канаді. В тому ж Онтаріо роботи завжди багато, хоча жити тут дорожче все таки. Як то кажуть там де робота, там і клімат кращий.
 5. Оскільки роботи в Альберті у вас немає, якщо не секрет, чому саме в Альберту?
 6. Не погано для сурвайвал. Я на 20 в год вийшов тільки за 1,5 роки роботи. А на 28+ за 4.
 7. Не памятаю щоб я десь вказував сина.
 8. Micellangelo

  Express Entry

  Сумнівається в документах як? Липа?
 9. К стати в Онтарио для тех у кого лов-инком можно получить бесплатный дентал для ребенка. Поспрашивайте есть ли что-то такое в Альберте. По п.7, в Онтарио если есть зарубежные права, то просто по ним дают один год стажа. А если они подтверждены посольством/консулатом, то и весь опыт засчитываются. Соответственно если просто есть корочка на английском или переведена, то до Г2 допускают сразу. В Альберте может быть немного по-другому, по-этому конечно лучше переспросить у них, но мне кажется процедура должна быть похожа.
 10. Не зовсім так. Треба мінімум 1 рік в НОКу, щоб його можна було рахувати, тобто 2,8 роки зарахують як 2,8, але треба буде мінімум ще 1 повний рік в іншому році щоб додати. Але на ситуацію Сосо це дійсно не впливає. 2,8+1,3 = 3 роки досвіду. (До речі якби було 1і8 + 1і4 це теж дорівнювало б 3 рокам)
 11. Micellangelo

  Express Entry

  Так і пишіть. Якщо форма вислана помилково, то це як мінімум не зашкодить. Але на всякий по максимуму треба все заповнити, і як вище писав Едін, можна окремо пояснити, що так і так, форма заповнена максимально можливо, але вона мало аплікабл до вашої поточної ситуації, і якщо в них є питання нехай зв'яжеться з вами за тел ... або емейлом ...
 12. За новому пілоту можуть подаватися як ті хто вже має досвід, так і ті хто хоче його здобути, а потім податися. За новим пілотом ЛМІА НЕ потрібне.
 13. Син буде подаватися на стаді перміт, але при тому їде як залежний член сім'ї. Крім того, якщо син ще нікуди не поступив в Канаді, щоб не заморочуватися з стаді пермітом, можна просто сину зробити візиторську візу, а вже на місці податися на стаді перміт коли буде прийнятий в коледж. Син, як член сім'ї ворк перміт холдера, може подаватися на стаді перміт після прибуття в Канаду (IRRR, Section 215(2)b)
 14. Саме так. Читайте вище пост від mps3132, все так як він написав.
 15. Все що не поміщається на окремий листок. Не забудьте вказати що це: п.Х, форми ХХХХ
 16. ІТ-шниками в першу чергу мають на увазі девелоперів. В них часто вже готове портфоліо, і досвід роботи на замовників в США і тд. Крім того більш транферабл скіли, та зазвичай хороша англійська і молодий вік. Це можна сказати квінтесенція успішної економічної міграції. Більше того, крива адаптації в ІТшників набагато менш гостра, так як початкова ЗП набагато вища, та і робота мало чим відрізняється. Для робітничих професій, потрапити на імміграцію дійсно часто простіше, але і середній кандидат має набагато більше проблем, так як середній трейд на 10 років старший, з набагато слабшою англійською, часто без відповідної освіти і фінансових накопичень. Незважаючи на perceived простоту імміграції для трейдів, їх то всього мігрує по 1000 в рів через ФСТ, і може ще 1000-2000 по провінціях. По самому лише ФСВ (напевне більшість ІТ-шників іде саме через ФСВ) проходить понад 70к імігрантів щороку.
 17. На жаль без джоб офера ніяких. Проте якщо дозволяють фінанси то можна пробувати вчитися 2 роки і тоді попрацювавши 1-2 роки подаватися по СЕС. Правда до того часу все таки англійську треба буде підтягнути до 8/7/7/7
 18. Г1 дають після комп'ютерного тесту. Це дає право їздити з інструктором або досвідченим водієм - так званий Learning Permit. Якщо в хоум ленд не було прав взагалі, тоді прийдеться чекати 8-12 міс до здачі Г2, яка вже дає право на водіння самостійно.
 19. Вибачайте за особисте питання, але дисграфія впливає лише на письмо, чи на набір тексту на клавіатурі також? МОжна здавати СЕЛПІП, там все на компютері, більше того там навіть всі орфографічні помилки виправляє. Я приблизно прикинува ваші бали. Без Канадського досвіду та хоча б англійської СЛБ7, ви не пройдете. Проте з одним роком досвіду і по робітничій професії ви пройдете навіть з англійською на рівні СЛБ5.
 20. Програма називається СЕС (Canadian Experience Class). Якщо хочете, написавши дані, які я перелічив вище, ми можемо вам щось більш предметно підказати, в тому числі скільки часу будуть розглядати ваше ЛМІА.
 21. Английский нужен для выполнения работы, на интервью могут спросить. Но сдача теста не требуется. Если роботодатель подал на ЛМИА, то сейчас просто сидеть и ждать. В зависимости от профессии и параметров джоб офера это может занять 20 дней по ускоренной процедуре, или несколько месяцев по обычной. Адвокат вам про другое сказал. Подаватся то можно одновременно, но если вы пока что не проходите то толку 0. Видно вам нужен 1 год опыта в Канаде что бы добрать баллов и успешно податся. Если хотите, расскажите более подробно о себе (возраст, образование, опыт работы, английский, и тд) и о своей ситуации (что за джоб оффер, в какую провинцию, какая ЗП и итд), тогда мы сможем вам более точно все подсказать.
 22. Вся суть форуму в обговоренні. Обговорення включає в себе думки людей, які мало того що можуть не відповідати вашому баченню, так можуть бути і прямо протилежні йому. Тому виводячи якусь тему на обговорення треба бути до цього готовим. Незавжаючи на те що бути підозврбваним в "троленні" не дуже приємно, ваш том далекий від ввічливого. Я як модератор не бачу потреби закривати тему, проте давайте утримаємося від переходу на особистості та подальшого спілкування в агресивному тоні. Так як це вже і так вилазить в ОффТопік, подальші обговорення того чи потрібна тема і хто невихований буде видалена, і порушники попередженні. Дякую.
 23. Я в Костко беру Свинне Плече (6,99/кг). Мало того що це напевне найдешевше мясо в Канаді, так і на смак і по консистенції дуже близьке до до нашого шашлика з шиї. Буває трохи жирнувате, але за таку ціну можна все зайве повідрізати не жаліючи. Якщо лінь маринувати то готовай шашлик (сирий, маринований) досить непоганий в Яммі Маркеті (З Бремптона правда далекувато буде) за 22/кг.
 24. Тут потрібно відповісти на два запитання, чи є у вас час, та здібність зі всім розбиратися. Якщо відповідь "так" на оба питання, то звісно самому краще, тому що як вам написали ви найбільш мотивована людина в вашому кейсі Проте немає нічого дивного в користуванні послугами консультанта. На цьому форумі існує такий собі "positive survival bias". Тут в основному залишилися ті хто все робив сам і успішно. Люди в яких не получилося, або які так нікуди і не просунулися в своїх зусиллях іміграції тут не затримуються. Відповідно ви завжди будете чути думку тих хто вже розібрався - і нам здається що все легко. Тим не менше, якщо будете розбиратися самі, то кращого ресурсу ніж цей форум я поки що не зустрічав. Ліцензованим консультантам заборонено регулятором (ICRCC) працювати за "contingency pricing". Тобто консультант не має права прив'язати оплату до позитивного рішення. Консультант лише має право брати оплату за виконану роботу (за кожне завдання або погодинно). Звісно не всі цього дотримуються, тому що це все таки дуже потужний маркетинговий прийом, проте за порушення цих правил можна отримати штраф, а при частих повторних скаргах і втратити ліцензію.
×
×
 • Создать...