Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1628
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  8

Весь контент Micellangelo

 1. В нас Канадське свідоцтво про народження. В кінці кінців зробив нотаріальну завірку - так простіше. Все про все 5 хвилин та 35 КАД. Цей документ наразі спитали при чек іні. На кордоні не питали. Але це вони летять туди поки що. Якраз щойно приземлилися у Львові. Як будуть якісь нюанси - відпишу.
 2. Приходять роботодавцю, а він в свою чергу повинен надати вам копію щоб ви могли податися на ВП чи ПР.
 3. До MartinEden: Ти правий, наскільки я знаю, син НЕ є громадянином, проте має право на отримання громадянства за бажанням батьків, або якщо сам захоче коли буде повнолітнім. Свідоцтво візьмемо, плюс буде папірчик від мене про виїзд, але це той що канадський. Вчора написав в Консулят України в Торонто - поки що молчок ... О дякую, що поділилися досвідом. В тій формі пише що можна завіряти нотаріусом, або просто в присутності свідка (я вибрав друге). Довідку що він громадянин, я не хочу брати, та і не думаю що це важливо, так як в нього є паспорт Канадський, і якщо нічого не змінилося Канадцям віза на короткострокове перебування не потрібна.
 4. Доброго дня знатокам. Ситуація наступна: Я та дружина громадяни України, наш син громадянин Канади (виключно). Проживаємо в Канаді - ПМЖ. Дружина їде в Україну з сином. В мене є підписана форма яка рекомендована CBSA (Канадські митники і прикордонники) в якій я як батько даю дозвіл на виїзд дитини з мамою. Тобто питання виїзду з Канади вирішене. Питання наступне, чи потрібні дружині якісь документи для виїзду з України. Нагадую, син виключно громадянин Канади. Чи потрібна довіреність? Дякую.
 5. Ну я всюди дивився коли брав. Десь 10 магазинів перелопатив, в тому числі локальні. Ну і в мене 500 з доставкою і колесами. Бо я на роботі сам переобуваю (в мене там компресор і домкрат і тд)
 6. Доброго дня знатокам. Ситуація наступна: Я та дружина громадяни України, наш син громадянин Канади (виключно). Проживаємо в Канаді - ПМЖ. Дружина їде в Україну з сином. В мене є підписана форма яка рекомендована CBSA (Канадські митники і прикордонники) в якій я як батько даю дозвіл на виїзд дитини з мамою. Тобто питання виїзду з Канади вирішене. Питання наступне, чи потрібні дружині якісь документи для виїзду з України. Нагадую, син виключно громадянин Канади. Чи потрібна довіреність? Дякую.
 7. Ну в мене все по дешовці. Стальні колеса, Гума Kapsen AW33 185/60R15
 8. О і я там беру. Мені на мікру 4 нові зимові шини з колесами з безплатною доставкою вийшло 500 баксів
 9. Якщо Супер віза то мали б дати на 10 років, або до кінця паспорта. Якщо проста ТРВ, тоді можуть дати на той термін який вважають за потрібне. Моїй мамі давали на 6 міс, потім на 2 роки, а зараз дали на 10 років. Всі звичайні ТРВ.
 10. Можливо, проте не обовзяково. В мене навчання починалося 5го Травня, а візу дали десь 7го. Точніше рішення було до того, але поки паспорт туди-сюди катнувся то було вже 7ме. Ну і в Канаду відповідно попав 9го.
 11. Коли на одній Мікрі їздили на роботу кожного дня. Це було грубо 90-100 км за день. Десь 75%/25% (траса/місто), проте траса на половину пробки Мені повного баку (35Л) хватало на 4-4,5 дні. Тобто середні розхід десь 8-8,5 Л/100км.
 12. Ви праві. Перша моя мікра. Нова 18к, за два роки коштує 12к. Різниця 6к. Друга мікра в Ліз. Повна ціна 16к. Ціна лізу на 2 роки: 209*24=5016. Ціна дворічної десь 11к. Коли довший ліз, то платежі будуть менші, але тоді і середня знецінюваність за рік буде менша, тому що за 3-тій рік знецінення звичайно менше ніж за 2-гий чи тим паче третій. Це в принципі зрозуміло, тому що дилер потім ту машину продає. Відповідно ліз повинен покрити різницю плюс їхній прибуток.
 13. Ну виглядає на те що у вас дилема не у виборі машини, а у виборі способі покупки. Ви розриваєтесь між "водити нову машину" та "ціна 3річної машини". На жаль тут як в анекдоті на двох стільцях одною опою не всидіти Але лізинг тоді дійсно непоганий варіант. Це дешевше ніж купляти нову, проте дорожче нік купувати 3 річну. Але нова машина з гарантією. Тобто хороший компроміс. Проте зверніть увагу на один нюанс - кілометраж. Лізинг гарна опція якщо ви легко вкладаєтеся в 20-24к км в рік. В мене одна машина в фінансинг нова і одна в ліз. Після того як отримав ліз - переїхав дальше (купили будинок де змогли ) і мій кілометраж з 17к в рік виріс до 35к. Для лізу це проблема.
 14. Питання для знатоків. Дано: Два закордонних паспорта України. Старий закінчується 22 жовтня 2019. В зв'язку з чим зроблено новий який діє з 30 січня 2019. В першому паспорті є мульти в'їзд супер віза, яка закінчується тоді коли паспорт. Вже подалися на нову. Щоб отримати нову супер візу потрібно бути в Україні (біометрія та запит на паспорт). Чи може людина виїхати з Канади по старому паспорту, там здати пальчики (і в разі якщо не закінчать процесити нову супер візу до моменту виїзду) повернутися назад в Канаду по старому паспорту і з старою візою (обі будуть дійсні ще десь 10 днів)? Якщо не помиляюся десь читав що паспорт має бути ще дійсний мінімум півроку. Тоді чи допоможе мати два паспорти на руках? Один старий з все ще дійсною візою, та один новий без візи, але з довгим терміном. Задачка з розряду тих що з зірочкою. Які думки?
 15. Зіткнувся з цікавою ситуацією. Дано: В тещі закінчується паспорт і Супер віза в ньому. Подалися на новий. Прийшов запрос на пальчики. Пальчики і нову візу можна отримати тільки в Україні. Планується поїздка в Україну її, моєї дружини та сина. Через роботу дружини поїздка може бути максимум 4-5 тижнів. Якщо я правильно розумію продовжать процесити нову супер візу по отриманню біометрики. Медицину вже здали заздалегіть. Минулого разу (в квітні 2018) писало що процесинг в середньому 66 днів проте зробили за 14 (медицина теж була зроблена заздалегіть). Зараз якщо вони полетять в Україну на місяць то є шанс що все зроблять швидко і назад будуть летіти вже з новою візою. Проте звісно є досить великий шанс що це займе довше. Звідси питання. Якщо я беру білети в дві сторони це грубо 1100 дол. Якщо в одну сторону то це 1000 дол. Якщо беру білети з можливістю зміни дати це 1400 дол. Є якісь інші опції? Бо здається мені що єдиний варіант брати білети з поверненням через 4-5 тижнів. І якщо не дадуть візу до того то просто викидати білет і брати новий. Все про все 2000 на одного
 16. Ми на роботі продаємо суміш для overlay (це коли кладете плтку, або бруківку, або slabs, pavers or flagstone) на биток. Називається DynaFlex 600 від компанії Dyna Metro (Конкорд, Онтаріо). Це топова суміш для таких речей. Проте не надто дешева. Ми продаємо за $25, але можна знайти по $18-20.
 17. Так. Питання більше в тому чи зацікавить їх ваша тема розробки та ви як кандидат, а корочки від ВЕСу буде цілком достатньо.
 18. Ну хоть це добре. Я так розумію мама була на імплайд статусі. Ну продовження візи часто довше розглядають ніж нову віщу, тим більше що там були ускладнюючі обставини. В мене ж все як в підручнику. Тещі всього 56 виповнилось, здорова, вже мала двічі візу, ні в яких сумнівних справах не замічена
 19. А ви їм дзвонии питали? Може зверталися до МП? Бо це явно щось не так.
 20. Точно, постійно плутаю Дякую, виправив Рік часу???? Ого. В Тещі вже є дві візи, плюс вона по супер візі тут в Канаді і може знаходитися ще цілий рік. Ну і потім можна податися ще на продовження. Але ми поміняли паспорт (закінчувався), і тепер треба нову візу для перетину кордону, при тому що статус вже є. Хотіли вони просто в Україну злітати, всім внука показати. Буде шкода не поїхати лише через technicality ....
 21. Подав тещі на нову візиторську візу 14 Липня (Июля). Пише що строк обробки для inside Canada 8 днів і зараз розглядають ті які були отримані 26го Липня (Июля). На що очікувати?
 22. Micellangelo

  Express Entry

  Тим хто подавався в Канаді теж КОПР приходить разом з паспортом та візою (в мене так було), ну а під час перетину кордону ставлять печатку і дату в еьоик. Доречі приходить дві копії, одну з яких заберає офіцер на кордоні (або внутрішньому офісі, якщо ви подавалися в Канаді). Також рекомендують підписаний КОПР зберігати до отримання громадянства.
 23. Micellangelo

  Express Entry

  Дуже освіжаюче бачити людину, яка не полінилася спочатку трохи почитати що до чого. Ви молодець. Все що написано правильно - додеталей. ІЕЛТС+ВЕС і можна створювати профіль (референс з роботи для створення не потрібен, потрібно просто знати за яким НОКом ви себе класифікуєте). Коли/якщо отримаєте ІТА у вас буде 90 днів щоб підгрузити всі необхідні доки. Тоді десь 6 міс +/-2 і у вас буде КОПР - документ на отримання статусу ПР при вїзді в Канаду + одноразова іміграційна віза в паспорт власне щоб до того кордону добратися Якщо маєте якісь додаткові запитання - пишіть, залюбки допоможемо.
×
×
 • Создать...