Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  2432
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  38

Весь контент Micellangelo

 1. Якщо нычого не змінился подаватися на робочий перміт з тур візою в канаді дозволили тим хто перебував в Канаді з Серпня 2020 го
 2. Тут залежить від того про який процес іде мова. Наприклад при подачі на ЕЕ (ФСВ) бали зарахують за сам факти вищої освіти незалежно від того як вона повязана чи не повязана з роботою. Єдине в чому може виникнути питання це в НОК роботи за яку ви хочете отримати бали, тому що одним з "тестів" є те чи мали ви на момент початку роботи достатню кваліфікацію щоб цю роботу виконувати. Тому для деяких професій, відсутність освіти за фахом може бути причиною невизнання робочого досвіду (наприклад лікар).
 3. Я теж про це думав, але фірма реальна (Johnson, Unifund), аккаунт реальный, я потім вже сам з ними міняв страховку, коли мінялася ситуація. Сам поки що нічого не клеймив, але доречі сій колега те мав ту страховку (теж через того брокера) і коли попав в аварію, то вроді не скаржився, та і нову машину дали (Ягуар), поки ремонтували його ЛендРовер. Єдине коли він перший штраф отримав за перевищення швидкості, то йому до страховки додали 50 в міс. Сказали що це через те що він тепер не підходить на знижку "водія без порушень". Різниця звичайно ні зіла, але кращої ціни він так і не знайшов, тому залишився з ними.
 4. Кому потрібно, пишіть в приват скину контакти брокера, який мені свого часу дуже хорошу ціну намалював (з 360 впало до 160). Він працює так, скидаєте йому свої дані, він каже яку ціну може організувати. Якщо підходить, безе 300 дол, і оформляє. Останній раз мені обіцяв 150 зробити, а в результаті вийшло 120.
 5. Не можна податися поки не выдкриють набыр. Набыр выдкривають часто на 500-1000 заявок. "Кто не успел, тот Опоздал". Выдкривають набори також досить не регулярно.
 6. Вони не те щоб зупинені, просто відкриважться набір заявок на ці програми рідко (1-2 рази в рік) і на дуже короткий термін (інколи лічені дні)
 7. Не факт. В мене страховка не мінялася від G2 і G Full (наш аналог в Онтаріо). З пояснення страхової не мінялася вона перший рік, тому що при нормальному процесі неможливо отримати G Full Не поїздивши рік з G2.
 8. Micellangelo

  Express Entry

  Я думаю @Милан мене підтримає, але після (а точніше під час) навчання на RCIC дуже міняється погляд на процес іміграції. Коли стаєш інтимно знайомим з сотнями сторінок регуляцій, починаєш розглядати процес іміграції як частинку права. І насправді дуже багато чого, ми сприймаємо як данне, часто нічого більше ніж urban legends, myths and misconceptions. Взагалі, я розумів важливість отримання кваліфікованої допомоги, після того як мій процес іміграції "консультант" у Львові направив, мягко кажучи "задом на перед". Але лише після отримання ліцензії, я зрозумів наскільки велика і складна система іміграції. Я досі часто дзвоню до своїх більш досвідчених колег, за порадою, і це при тому що я наразі лише займаюся ЛМІА для компанії в якій я працюю (не іміграція). П.С.: Це не самореклама, так як я поки що не практикую. Але хочеться поділитися. Тому що навіть активно покуривши форум 6 років, виявилося що це була лише верхушка айсбергу :) Нюансів там вагончик і тележка
 9. Micellangelo

  Express Entry

  При принятии решения рассматривается множество факторов. Связь с родиной, намерения, и тд это конкретные факторы которые по инструкциям офицер обязан рассмотреть, оценить и принять во внимание при вынесении решения. Интрускции очень подробные и есть в свободном доступе. Это 80 страничный талмуд на кадый вид кейса отдельно (та с две дюжини их). То что ваша племянница не давала мотивационное письмо и не показывала связь с родиной, никак не отменяет факта того что это факторы которые 100% принимаются во внимание, и 100% влияют на принятое решение. Хотя конечно они далеко не всегда решающие.
 10. А коли хоть подавалися? Тому що вїзд туристів дозволили лише пару тижнів назад, і то вакцинованих. Тому ваша заявка і так слабка (дувчина їже до тимчасового резидента), так ще ї можливо немає можливості поїхати фізично ...
 11. А зараз можна подаватися на студ перміт з Канади (в Канадський офіс за Канадською адресою проживання)?
 12. Ну я пытался быть обективным, при том что влюлен в Канаду )))) Тежелая задача однако :)
 13. Ось ссилка: https://immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/general-mpnp-policies/sw-eoi-ranking/ @MartinEden вже підкреслив де саме написано. Те що я писав, означає що це можна сказати ви домовитеся з фермером що він вам буде платити не менше 30 год в тиждень вне залежності сехону, але оскільки ви будете працювати більше в літку, ви буде так звано "bank hours". Це все робиться так би мовити "на пальцях", а в документах ви буде показано що ви кожного тижня працювали 30 годин. Якщо вам потрібно рк досвіду, тоді плануйте так: 12 місяців досвід + 3-6 міс на подачу та отримання МПНП + 6-12 місяців на подачу та отримання ПР (ПМЖ). Коли вам дали ПР (ПМЖ), ви вільна людина. Можете працювати де завгодно, на кого завгодно, в будь якій професії, а також в будь якій провінції. Більше того можете взагалі не працювати. Тут вже вас нічого не регламентує - ви "де факто" Канадець. Далі єдине що вам потрібно щоб цей статус втримати, та потенційно стати громадянином це бути фізично не менше 2 років (сумується кількість днів перебування в Канаді, можна не підряд) за 5 років від дати отримання ПРу, і так кожна 5 років. Також варто не попадати в тюрму, або бути судимим за кримінальні злочини, так як за це можуть ПР не продовжити або і забрати, а також можуть не дати громадянство. Поживши фізично на території Канади 2 роки ПРом (+не менше 2 років до ПРу, які у вас і так намічаються) ви хможете подати документи на отримання громадянства. Вимоги фіз присутність (див попереднє речення), та здати англійську на 4/12 СЕЛПІП.
 14. Ну на сторінці Манітобської програми написано що не менше 30 годин кожного тижня. Тому я б це обговорив з роботодавцем "на берегу". Якщо зимою з його сторони це не можливо, можливо він може вам платити за 30 год, внезалежності від виробітку. Тобто наприклад влітку ви будете працювати 40+, а зимою 20, але платити будуть круглий рік як за 30. Якщо роботодавцю і вам це підходить - то це непоганий варіант. По термінах, майте на увазі що ПР у вас буде на руках напевне десь через 2 роки після того як ви приїдете (6 міс стаж, 3-6 міс ПНП, 12-18 міс. ПР). Проте коли ви отримаєте ПР, ви не мусететам працювати. Робота за мінімалку, але з фактично безплатним проживанням, це далеко не найгірший варіант, так як при мінімалці 60% витрати це саме проживання.
 15. Мені поки що не пригодився, я чесно кажучи навіть не знаю чи він в мене є в паперовому вигляді.
 16. Наекзамені треба крутити весь час, в тому числі коли повертаєщ з крайньої правої чи лівої полоси. Більше того мені при паралельній парковці екзаментаор закривав камеру заднього виду, і треба було здавати назад НЕ по зеркалам, а виключно повернувшись назад в пів корпусу. Також зупинятися на відстані машини, а при повороті на ліво на зелений, НЕ можна виїзжати на перехрестя, поки машина перед вами його не звільнила. На практиці ж зазвичай мінімум 2-3 машини втискуються, щоб хоча б на жовте закінчити маневр. Інаше до другуго пришестя можна чекати коли трафік. В реальності більшіть цього ніхто не робить, але на екзамені приходиться.
 17. Вибір НОКу дещо "плаваючий" процес, особливо коли ваш досвід в зовсім іншій частині світу. Так як наприклад те що в Канаді строго НОК Х, в Україні може бути розкидано на 3 різні НОКи. Тому правило звучить десь так. В списку НОК є три визначення: Назва, опис та список обовязків. Назва повинна в Загальному відповідати вашій роботі, опис повинен в більшості описувати вашу роботу, список обовязків повинен хоча б на половину співпадати з вашими. Ці речі варто врахувати під час складання референсу. Я б обовязково пробував подаватися на номінацію. Єдиний ризик - плата за процесинг. Проте якщо номінацію дадуть, то ПР вам практично гарантований, і те що вам дали номінацію з вашими поточним референсом, швидше за все означатиме що питань до вашого досвіду немає.
 18. Ми коли їздили у Львові, теж не бачили в цьому потреби, а все тому що в нас зазвичай одна полоса, і через те що старі міста (Європейського типу) то трафік зазвичай рухається з швидкустю 20-40 км/год. В Канаді часто можна їхати по 5-6 полосній дорозі (в кожну сторону) і всі їдуть з швидкустю 100-140 км/год. Часто машина може бути в вашій сліпій зоні кілька хвилин, просто як і ви рухаючись з швидкістю трафіку. І незважаючи на те що ви "в курсі вашого оточення", ви просто перебудуєтеся в цю машину. Я їзжу в Канаді щоденно 6 років, і приблизно раз 10-12 шолдер чек мене врятував від аварії. Тобто я вже перебудовувався, і коли глянув за плече, в останній момент зрозумів що там вже хтось знаходився. При тому що зеркала провіряю регулярно.
 19. Я в общем, очень с вами согласен. У меня все было хорошо, как на мой город в Украине, и материально я только за 5-6 лет обогнал что у меня было бы если б я остался в Украине, и то это при том что в Канаде у меня все идет мягко говоря выше среднего. Я хочю немного подсыпать "ложку дегтя", так как уже накопилось немного Канадского опыта по этим пунктам. Я это делаю не для того что бы разубедить, а просто что бы немного преоткыть завису. 1. Менталитет. Он действительно другой. Кому то идеальный, кому то прям противный. Разница в том что в лицо большенство людей буду очень вежливы и обходительны. При этом, если что не так, то чпокойно могут на вас пожаловтся куда надо вместо того что бы лично с вами это выяснять. Подход больше индивидуальный, но действительно вежливый. Для меня лично это плюс. 2. Тут проблемы скорее глобального характера. Тут тоже все едут в 2-3 хаба в стране, а глубинка по немногу умирает. Все сельское хозяйство живет чисто на том что государство или сильно дотирует, или устанавливаем мини олигополии по закупкам. То есть все фермеры продают по конкретной цене, и только через конкретные структуры. Соответственно цена на агро продукцию завишена, просто потому что бы не похоронить деревни и фермеров с концами, так как они никак не сомгут конкурировать с продукцией их штатов, которая идес с мега огромных автоматизированых ферм, на открытом рынке. 3. ЗП конечно в основном не в коверте, но конкуренция в Торонто к примеру, врятли меньше, елси не больше. Так как тут конкурировать придестя с местными, плюс внутренними мигрантами,и внешними мигрантами. На клерка приходит от 400-500 резюме за 2-3 дня ... 4. С этим конечно поспокойние. У нас один сосед США, с которым у нас достаточно хорошие отношения. Тем не менее мы зависим от них намного больше чем они от нас. Поэтому если вдруг что, мы можно сказать негласно "младший брат". 5. Тут все образование платное, но все же качественное (в топ универах хотя бы), и подемное. Во первых цена в Топ вузе страны на ИТ к примеру за 4 года это 25 средних окладов. Но есть куча грантов, накопительных систем для родителей, а также дешевых кредитов на это дело. Кто хочет сможет отучится, даже будучи чиротой из деревни - было бы желание. В США с этим намного хуже- множь цену на 10. 6. Армия есть, маленькая, и как професия ничего так. В вооруженных конфликтах берем участие как и все НАТО страны, но дома все тихо, так как сосед один - США. И то против США никто воевать не будет, так как если что нас захватить это наверное неделя роботы. Да и не надо это никому, так как все что от нас нужно мы и так дадим, если что. Это насамом деле очень неплохое место геополетичски. 7. Тут кстати очень интересная ситуация со школами. В большенстве, ученикам ничего сделать не получиться, они неприкасаемые, но учителя тоже. Уволить учителя (изза профсоюзов) практически невоможно, пока он хотя бы дишит, и не лезет никому в трусы. Многие жалуются на качество образовния в школе, но мои дети слишком малы, поэто с личного опыта не скажу. Притом все же безопасность на уровне, булинга все таки меньше (хоть он конечно есть), а также очень хорошо развиты порт, крудки, и всякие практические класы (механики, строительство, работа с деревом и тд и тп). Что мне нравиться в старшей школе половина всего "elective" тоесть ученик уже понимает в чем он силен, или что его интересует и развивается в этом направлении. Так как кому то больше пользы от класа автомеханики, а кому то от математики. 8. Соседи тут конечно всякие тоже бывают, но обчно есть варианты управы. Но то же относится и к нам. Нужно следить за газоном, за тем как у вас вечеринки ы итд и тп. Но в общем. у на с с соседями пока что плохих отношений не было. А жили мы и в подвале, и в квартире в плохом раене, и в частном доме. 9. Все в банках, иногда разных, в инвестицыях и в недвижимости. Я когда расказываю своему босу про то как в Украине 3 раза в год банки лопают, он говорит его начинает тошнить как он представляет что банк нагнулся и деньги пропали. Для него это что-то из разряда фантастики. Тут даже мисль об этом никто не допускает. А так томилости просим. Если вы любите что бы у вас порядок был, и не особо интересно к другим лезть, то тут очень даже хорошо. Немного тяжеловато гомофобам, так как они очень переживают когда транссексуала с розовыми волосами и в юбке на удице видят - сердце может не выдержать
 20. Хіба? Я знаю зараз вийнятки від Ковіду, але це для тих хто вде на території Канади з августа 2020го. Я так тещу подавав з Супер на ВП. Ну і для тих хто з безвізової країни, то можна на кордоні отримувати ВП, але це вроді були прикрили на час карантину. Я помиляюся?
 21. Micellangelo

  Express Entry

  Ви подавали заявку з УкраїнИ? Якщо так тоді відповідайте Yes
 22. І то, будучи тут візитором подача на студ чи робочу візу робиться з країни в якій ви є резидентом (не з Канади). Тобто вигода лише в тому щоб знайти на місці роботодавця. Це все таки реалістичніше зробити будучи фізично на території Канади.
 23. Привіт, наскільки хороші успіхи в цьому? Я написав номер телефону свій в приват - набери мене в Ватсапі.
 24. Виблизько но все ще трохи не там. Це працює в Манітобі, тому що Мантіоба має провінційну програму, основною вимогою до якої є 6 місяців досвіду роботи в Манітобі. Тому навіть за рік це робиться, особливо якщо їхати подружжю. Наприклад дружина вчиться, а чоловік працює, і вже за 6 місяців можна подаватися на МПНП (Манітобська Провінційна програма). Тобто навіть до закінчення навчання. Далі по ОВП. Коли ви отримали на руки лист про завершення навчання, ви можете податися на ОВП в той самий день (підготуйте заявку заздалегіть), і як тільки на отримали лист про те що ваша заявка прийнята до огляду (зазвичай це стається автоматом відразу) ви маєте так званий implied status, який дозволяє вам в даному випадку працювати, ще до отримання рішення. Далі через 2-4 тижні вам дадуть ОВП, на рік і ви собі продовжуєте працювати. У випадку, якщо ви самі, або просто не встигаєте, якщо вашу заявку на ПР (задэться є схожа процедура по МПНП) Accepted in Principal ви можете подаватися на Bridging Work Permit для того щоб не втратити статус поки ви чекаэте на рышення по ПРу. ПР розглядають зазвича від 6 місяців. МПНП краще запитати в @MartinEden але здається це займає десь 3-4 місяці.
 25. Також Листи приходять інколи пізно. В мого брата лист так і не прийшов, (лише той що перед самою даою присяги).
×
×
 • Создать...