Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1592
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  6

Весь контент Micellangelo

 1. Micellangelo

  Express Entry

  Це я розумію. Але тут питання в чому: ми робили це ЛМІА для підтримки ВП (те що за 1000 дол). А для ФСТ треба ЛМІА для ПРу, чи не так? Ось де в мене сумнів.
 2. Micellangelo

  Express Entry

  Всім привіт! В мене хороші новини, отримав друге в свому житті ЛМІА, для одного користувача форуму (непогано для аматора ). Зараз готуємо документи на ВП+ОВП. Якщо є дитина шкільного віку потрібно СП? Питання таке: В ЛМІА аплікації я писав що ми збираємося давати перманент офер і підтримувати ПР апліканта. Зараз на руках ЛМІА під ВП. Якщо по приїзду будемо пробувати подаватися по ЕЕ (ФСТ, НОК 9211) то потрібно нове ЛМІА для ПР, чи можна користуватися тим яке на руках? Якщо навіть мати нове ЛМІА, вони дійсні лише пів року, а вибірки по ФСТ лише 1-2 рази в рік. Чи ЛМІА впринципі не сильно важливе для ВСТ, тому що там прохідний і так десь біля 250? Якщо є якісь думки або досвід - діліться Дякую!
 3. Впринципі так, проте всеодно потрібно мати адресу. Якщо говорити технічно то використовувати адресу "друзів" але там не жити не зовсім легально. Крім того може в топікстартера також є інші мотиви. Наприклад щоб дитина побула в активному англійськомовному середовищі. З метою подальшого легшого переходу в університетське життя. Я запропонував їм зняти кімнату у мене. Подивимося чи підійдуть їм умови.
 4. Про басейн я прохлопав. Басейну немає, є хоттаб. Як вище вже писали в складчину і за 50км від Торонто. Ми не шикуємо, але я не можу сказати що ми економимо. Проте були і варіанти без складчини тільки на мене та дружину. Або меньший дім (2-3бр, бунгало) або квартира.
 5. Звісно для ті хто отримує "американську" ЗП в Україні дуже не погано живуть. Проте як ви сказали ЗП не єдине що важливо. Можливо мені поталанило, але в мене є все з вище описаного (ну крім куховарки, в мене для цього теща :) ) за скромні 75к КАД в рік. Проте є багато того чого не вистарчало в Україні: цікава робота, відсутність побутової корупції, дайверсіті, безпека, чистота, перспективи (як для не програміста) і тд.
 6. Сьогодні отримав АОР по громадянству. Від подачі до АОР без 5 днів з місяці.
 7. Я підозрюю що це з Англійською 8/7/7/7. З Англійською 6/6/6/6 рідко буває більше 400.
 8. Сторінка 10 того гайду, який ви скинули.
 9. Доречі знайшов непоганий калькулятор, який може допомогти оцінити який нотіс різонабл. З посиланнями на судові рішення: http://www.bardalfactors.ca/whats-reasonable
 10. Також, якщо ви навчалися в Канаді, підійде диплом з вузу Канади замість екзамину з англійської.
 11. В першу чергу бажання і енергії, бо гроші можна закрити ОСАПом та підробітками. Але для того щоб вчитися, підробляти і щей тягнути ОСАП, потрібні енергія та бажання
 12. Ну питання було не про карєру лікаря, а про те як краще спланувати іміграцію. Приїхавши у віці до 30, можна стати фемілі в 35-36. А якщо є багато енергії і бажання то до 40 вже можна бути спеціалізованим лікарем, а якщо ну прямо дуже багато бажання то десь в 45 вже можна буде робити складні операції самостійно.
 13. Як вам написали вище, федеральні програми для вас найшвидші (і найдешевші). Досвід роботи не залежить від спеціальності. З вашим віком, освітою і досвідом вам потрібно лише одне: ІЕЛТС 8/7/7/7 (8 лисенінг). Як тільки буде це, решта бюрократія.
 14. Ви праві, роботодавець може звільнити без прични. ПРоте це тягне за собою три речі: reasonable notice, компенсацію (яка залежить від вислуги), та Employment Insurance. Якщо ви працювали десь рік, то це: два тижні, 0-2 пей чеки, та до 6 місяців підтримки від держави в розмірі 55% від вашої ЗП (береться середнє серед найбільших 11 оплат за останній рік), проте не бульше ніж 30 тис. всумі (ціифра заокруглена). Якщо ви попрацювали 10+років, або скоро пенсія то все те саме але компенсація буде від 12 до 18 місяців ЗП. Якщо її не буде суд дасть 18 місяців ЗП. Виграшність подібних справ ну дуууже висока. Адвокати за такі справи беруть за комісію, тому навіть якщо немає кешу, все вам зроблять. Звісно втратити роботу це не фан в будь якому випадку, проте тут існують інститути та інстанції які допомагають загладити цей перехід. Ну і було б дивно якби в роботодавця не було можливості звільняти працівників, це було б якесь рабство навпаки. Все таки це бізнес, ніхто нікому нічого не винен. Поки це вигідно обом сторонам працюємо, коли перестає бути вигідно йдемо на наступний проект/етап/роботу.
 15. Не зовсім згоден з користувачем вище. Видавати зайві документи не лише головна біль для вас і для агента, а також додаткові елементи де можуть буди помилки, неточності і тд. Якщо в агента будуть якісь запитання, зазвичай вони вишлют реквест на додаткові документи.
 16. Micellangelo

  Express Entry

  1. Все правильно радили 2. Так після ІТА 3. Можна міняти все що не впливає на бал при якому вас відібрали 4. Можна. 5. Якщо захочете то зможете добавити вже після того як засабмітили ЕЕ. До моменту отримання ІТА профіль можна редагувати скільки завгодно і як завгодно
 17. З мого особистого досвіду: 1. В загальному правда. Проте дуже сильно впливають: рівень англійської, потрібна і трансферабл професія (читай АйТішник), комукабельність і впевненість в собі 2. В трудящихся на порядок більше прав ніж у компанії, яка їх наймає. При умові що трудящийся знає свої права. (Перші три місяці, типу випробувального термуну, тому там прав поменьше). Якщо працюєте довго то мало того що заплатять вихідне пособіє (а як не заплатять то відсудите 12-18 місяців ЗП), так ще і дежава буде платити пособіє по безробіттю 3.За 110-115 можна жити в своїй квартирі, з двома авто (2 рінчі б/у, або нові лізинг/фінансинг, сережнього класу) і без турбот про поточні витрати. Відкладати багато не полчиться. 4. Грубо при такій ЗП, можна витягнути 400-500к кредит (якщо нема кешу), якщо є хоча б 100-150к кешу то можна замахнутися на 700-750к. 400-500 це хороша квартира, 700-750 дуже хороша кватрира, або невеликий будинок (товнхауз) трохи на околиці 5. Прямої дискримінації немає, я не зустрічав. Правда якщо ви англіською тільки з перекладачем, то будуть проблеми з роботою, особливо якщо ця робота завязана на спілкуванні 6. Не зустрічав, взагалі. При тому жив в 2 з 3ох найнебезпечніших районів Торонто (Шерборн та Скарборо) Мені 28, држина в декреті, дітю 9 місяців. Дохід десь 80к. Живу в свому великому окремому будинку (куплений на пару з братом), далеко від міста (45км), 2 машини (нові, проте дешеві). Не Айтішник. Все по чесному, і без емоцій. Почали з однокімнатної квартири на трьох і проїзного на автобус/метро 4 роки тому. На життя не жаліюся
 18. Здається неповнолітнім не треба
 19. Навчу. Він з форумами не дуже знайомий Він хоче саме седан, і не дуже хоче фінансинг, думає платити кєш. Дякую за поради - подивимось.
 20. Реклами не буде. Це мій брат пише Ми між Торонто і Бері, він буде дивитися машину в дилера в Бері. Він хоче джету через те що за його ресерчом машина відносно мало падає в ціні між 2річним віком і 5-7 річним віком. На які машини звернути увагу в ціновій категорії до 15к, не більше 2-3 роки і 100к пробігу? Дякую.
 21. Micellangelo

  Express Entry

  Підсумок: Якщо перебування в іншій країні більше 6 міяців в сумі, проте жодного періоду більше 6 місяців за один раз, довідка не обовязкова (не буде в списку подачі документів) АЛЕ - цю довідку можуть затребувати після отримання документів зі всіма витікаючими: довідка з ФБР робиться часто 90-120 днів термін можуть дати який офіцер вважає за потрібне якщо не вклалися в термін, можна просити відтермінування, яке офіцер може надати, а може і не надати якщо це причина відмови, можна оскардити в федеральному суді Висновок: ІМХО, починати робити довідку заздалегіть.
 22. Micellangelo

  Ielts

  Судячи по ваших балах в інших 3 дисциплінах, у вас достатній рівеь був лише в останнії 2 спробах. Тому не можу скзати що я розділяю вашу віру в конспірацію. Більше того в Канаді мій брат здавав тест тричі, і всі три рази недобирав пів бала до 7ми по письму. Просто різниця між 6,5 та 7 насправді дуже велика, бо для 7ки вони хочуть бачити більше структури, більше використання складних конструкції, роозкриття теми повне і вичерпне, і тд. Є варіант здавати СЕЛПІП, там письмо набагато легше, проте спікінг інакший і до нього треба інакше готуватися. Пролема тільки в тому що здавати СЕЛПІП можна лише в Канаді. Якщо можете собі позволити, то можете зробити "ознайомчий візит" і здати тест. Мому братові це допомгло - він здав письмо на максимум.
 23. I am a big believer in the idea the people who try hard and do not give up persevere. Оскільки ваша іміграція не завязана на вашій діяльності, хдьте і пробуйте. Якщо ж сильне бажання і багато терпіння, то все получиться. Проте не гнушайте іншими роботами поки ідете до своєї мети, так як це не простий і не швидкий шлях. Тому якщо у вас немає якигось дуже серйозних "золотовалютних" запасів то на початку самим вчителюванням закрити бюджет навряд чи получиться.
 24. Спілкуюся з кількома вчителями (місцеві), виглядає все в купі десь так: Вчитель на курсах для імігрантів. середня ЗП (22-25 в годину), мала завантаженість 3-6 год в день, 3-5 днів в тижень Вчитель в школі, треба отримати місцеву освіту, тоді можна знайти роботу вчителя на заміну. Потім в теорії можна знйти постійну, проте це часто може зайняти 5-10 років. Зате непогана ЗП (50к-100к в рік залежності від стажу), 2 місяці канікул і тд Вчителем в універ без серйозної карєри до цього практично не реально. Хіба можливо в якийсь зовсім глухий колледж.
×
×
 • Создать...