Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Nataly

Чемодан
 • Публикаций

  28
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

Nataly стал победителем дня 26 августа

Nataly имел наиболее популярный контент!

Репутация

3 Обычный

Информация о Nataly

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

90 просмотров профиля
 1. Прошу вибачення. Такого більше не повториться.
 2. Доброго вечора, форумчани! Хочу у вас спитати чи то уточнити стосовно Visitor Visa і не тільки Найперше уніеврситет (Of Winnipeg) має таку вимогу , що мій GPA має бути не менше 60%. Як його взагалі вони мають виміряти? я вчилась у школі по 12 бальній системі, і трохи не доганяю як мені то рахувати. Також я так розумію, крім своїх університетських надбань (дипломи бакалавра , магістра), я маю надати їм переклад свого шкільного атестата? Вірно? І тепер щодо візи самої. На офіційному сайті Канадського уряду є список документів: 1. Медогляд ; 2. Біометрика 3. Справка про несудимість 4. Гроші на рахунку (за саме навчання + 10000 + 4000 - бо їду з чоловіком) 5. Переконати про не намір там залишатись (той страшний лист, яким всі лякають. Але якщо серйозно, то це дуже серйозно). 6. якась форма Study permit IMM 1294; 7. Переклад свідоцтва про одруження 8.Фотки 9. Квитанція про сплату зборів 10. Ще якась форму про сім"ю IMM 5645 11. І ще якась форма про надання тимчасової візи IMM 5257 (то для чоловіка чи як) 12. a letter of acceptance from a Designated Learning Institution (DLI) - лист зарахування від унверситета. і ще десь таке вичитала, але тут , будь ласка, уточніть , що потрібно свідоцтво про народження , бронь білетів , підтвердження від роботодавця якогось , що я таки в Україну повернусь ,бо мене тут через рік готова робота чекає і якісь дані про сім'ю. Ще свідоцтво зрозумію, а все решта? Також не розумію, які все ж документи потрібно моєму spouse? І на останок , чи потрібно мені дані моїх батьків, їхні зарплати, майно тощо? Тепер розумію, чому не всі доживають до того glorious day і таки добивають ту імміграцію і ВСІМ ДЯКУЮ!
 3. та нема за що. А ні не треба. По суті, WES вам видасть pdf файлик, то і буде ваш Report. Ви його самі зможете потім роздрукувати. Тобто як воно все виглядає. Ви відсилаєте всі документи, які вимагає іміджевий центр + оригінали. Потім вони вам вишлють запечатаний конверт. Ви його не рухаєте, в такому вигляді надсилаєте у WES, плюс в загальний пакет доставляєте свої переклади , копії самих дипломів та додатків (на всяк випадок), також якщо дружина чи ви міняли прізвище ,обов"язково доставляєте справку також перекладену. Ну і все. Я відправляла UPS кур'єрська доставка. Можете потім відслідковувати статус вашого ріпорту в персональному кабінеті у WES.
 4. Так, переклад має виглядати як відзеркалення вашого диплома, те саме з додатком + завірити печаткою бюро. Коли я заповнювала на сайті WES деталі диплома , то я писала так, як воно звучить українською. Наприлад, Dyplom Bakalavra (це , що в дужках то вони самі дописали) А назву університета я просто взяла зі сайту самого університета, але здається немає різниці чи ви використаєте назву зі самого перекладу. Ось це кусочок мого перекладу з додатка до диплома. Перекладайте і бакалавра і магістра або спеціаліста.
 5. Ви можете перекласти диплом в будь-якому бюро перекладів, або ж якщо у вас диплом вже є продубльований англійською, то перекладу не потрібно. Просто зробіть копію англійської версії. Щодо профіля , маєте вибрати ось імміграцію: Immigration, Refugees and Citizenship Canada(IRCC)
 6. Озброїли Ви мене інформацією, за що надзвичайно вдячна. Йду реєструватись на IELTS Academic. Ще раз всім вдячна Думаю, я ще до вас прийду
 7. Ого , тоді це мене трохи підбадьорює. Ну все тепер йду вичитувати програми коледжів Манітоби і в ЗАГС
 8. А який тоді буде алгоритм дій, якщо йти на навчання? Я вчуся один рік , чоловік працює, потім по закінченню навчання можна подаватись на PNP? Чи продовжать тоді візу? І , мабуть, ще одне питання. В нас з чоловіком common law союз. Чи не буде це проблемою при відкритті візи для навчання?
 9. Сподіваюсь, в Манітоби нічого не зміниться за рік
 10. Дякую дуже всім за поради! Швидше за все, будемо рухатись в сторону навчання.
 11. В мене - 2 дипломи магістра, Англійська філологія та Юридичний, в чоловіка - Інженер машинобудування, магістр. Дипломи оцінили в WES також як магістри. А не підкажите, скільки коштує по мінімуму навчання в коледжі в Онтаріо? Можливо, цей шлях для нас Шанси тають на очах
 12. Доброго дня! Я хочу подаватись на PNP Онтаріо - Human Capital Priorities , і чи можу я подаватись з балами в EE менше 450? Розглядаю також інші способи іміграції в Канаду. Якщо коротко. Мені 28, одружена. Дітей немає. IELTS - R 7, W 6.5, S 7.5 , L 8.5 - Але буду пробувати перездати. Досвіди роботи 2 роки Application Support Engineer, 1 рік Quality Assurance. Чоловік - 31 р.IELTS - R 5, W 5, S 6 , L 5 Кілька років жив в Німеччині, працював на СТО, не офіційно.Зараз працює вже рік офіційно як Client Support (German). Мав одну депортацію по прострочці візи 5 років тому. Бюджет до $20K. Буду вдячна за будь-яку пораду, бо якось руки опускаються
 13. Nataly

  Express Entry

  Ось тут Complete full academic years вказувати всі 5 , чи тільки 1 рік? Дякую!
 14. Nataly

  Express Entry

  Доброго всім дня! Маю питання щодо заповнення Express Entry profile. В графі education потрібно записати скільки років вчились. Якщо WES оцінили мого бакалавра+магістра як магістр, то чи можна записати в Express Entry 1 рік магістратури? Чи потрібно окремо вписувати бакалавра та магістра? Буду вдячна за відповідь.
×
×
 • Создать...