Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Nataly

Чемодан
 • Публикаций

  58
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

Nataly стал победителем дня 26 августа 2020

Nataly имел наиболее популярный контент!

Репутация

3 Обычный

Информация о Nataly

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

188 просмотров профиля
 1. В поліклініці дуже здивувались , що ми так швидко дзвонимо. Сказали, щоб аж через місяць подзвонили, бо ще не пройшло 3 місяців. Тому чекаємо
 2. Доброго всім дня. 2 місяці тому чоловік у Києві здавав аналіз на туберкульоз, і сказали звернутись в клініку знову, щоб здати повторний рентген десь в 12 квітня. В мене питання, нам потрібно дзвонити самим в клініку , в якій здавали медичний екзамен і записуватись, чи має прийти якесь повідомлення в особистий кабінет на сайті CIC? В кого який досвід? Дякую!
 3. так, вже подали. Чекаємо на результати з medical exam. Зрозуміло, дякую!
 4. Вітаю. Можливо,хтось підкаже. Мені прийшов лист-підтвердження на мою електронну заявку на навчання ,але я не розумію , що маю їм надіслати. Тобто копію паспорта зрозуміло, а от що таке electronic application? ЧИ я просто речення читаю по-своєму? і там просто треба копію паспорта причепити? Але там немає поля для того щоб його причепити. І в заявці пише статус Read То я так розумію, що нічого не потрібно зараз робити? electronic application?
 5. Вітаю! Так, таки доправили на дообстеження у Київ. Дякую, сподіваюсь , що все буде добре
 6. цікаво, вони таке приймуть? ми тільки за! чи все ж пошлють в Київ? Зараз щоб в Києві записатись на медицину треба чекати місяцями, як тоді?Чи то якась окрема установа проводить той аналіз на туберкульоз. Цікаво, що лікар навіть не спитав ні мене , ні чоловіка чи ми хворіли на туберкульоз... Вже потім коли прийшла відповідь з Києва , той лікар вже спитав *ой а ви часом на туберкульоз не хворіли?*
 7. Доброго дня. Можливо, хтось знає як відбувається процес дообслідування, якщо під час медичної комісії виявили на рентгені якусь фігню? Проходили у Львові, але мені цікаво, як вони збираються виносити рішення. І чи була в когось така ситуація? Чоловік на туберкульоз не хворів ніколи, просто ще будучи малим отримав травму в області грудної клітки , через це в нього утворився мозоль, і кожен раз коли він світився на рентгені, завжди було видно те щось. Під час комісії йому двічі робили рентген.
 8. дякую! я вже і онлайн пробувала редагувати ті документи, просто вже не знаю як ще спробувати. Це мені упростить життя
 9. Я першим ділом пробувала в Acrobat Reader В одній формі ніяк не ставить , просто те поли з підписом неактивне і все через онлайн додаток пробувала , там взагалі документ не відриває. Захист стоїть. Якщо на якісь формі не будуть стояти ініціали, то критично?Якщо онлайн подавати.
 10. ДОброго дня. Підкажіть , будь ласка, як можна підписати електронну форму. На сайті в них пише , що потрібно поставити ім*я та прізвище і дату, однак на якихось формах я можу поставити ім*я на інших ні. Ось тут правила підписання https://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=740&top=23 і також прикріпляю форму , яка не підписується IMM5713E.PDF
 11. так, всі додаткові документи , а особливо LoE я добавила. Але від чоловіка не розумію, що сюди можна додати 'Purpose of Travel' (тут вони пропонують або tickets; Your travel itinerary; medical exam): Від нього є окремий лист з поясненням, але лист ми прикріпили до Client Information Що б ви порадили сюди додати?
 12. Merry Christmas, форумчани. Підкажіть як далі діяти. 1.Отже, я створила заявку на cic для Study Visa , Мені сформувало список документів. Їх я підвантажила туди. 2. Окремо відкрила заявку для чоловіка на Open Work Permit , також підгрузила всі документи. 3. А тепер я маю оплатити всі fees і що чекати якогось листа від них? чи як це відбувається? Мені потрібно зараз записуватись на прийом у консульство чи ні? Дякую!
 13. Привіт Таке питання. Якщо у мене є 2 паспорти: звичайний закордонний , який ще дійсний до 2022 і в якому є 2 візи, і біометричний, - то потрібно мені при подачі документів на Study Visa також подати і копію того старого паспорта? Дякую!
×
×
 • Создать...