Перейти к содержанию



pioneerrobot

Приліт в Канаду, лендінг та карантин.

Рекомендуемые сообщения

І знову я зі своїми питаннями :blush:
Їду вчитися у серпні (якщо все буде добре), мені цікаво:
1. Чи можу я собі через знайомих підшукати житло на 2 тижня в Торонто, де пересиджу карантин, навіть їду вчитись у  Вінніпег?  Чи то обов*язково має бути спеціальний хостел?
2. Якщо я зроблю вакцину тут в Україні, чи треба мені карантин відсиджувати? 
І  навіть якщо я вакцинуюсь, то мені потрбно взяти якусь довідку від лікаря , що я вакцинована? Чи як то все вигяладає? 

І всім здоров*ячка!
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Nataly сказал:

І знову я зі своїми питаннями :blush:
Їду вчитися у серпні (якщо все буде добре), мені цікаво:
1. Чи можу я собі через знайомих підшукати житло на 2 тижня в Торонто, де пересиджу карантин, навіть їду вчитись у  Вінніпег?  Чи то обов*язково має бути спеціальний хостел?
2. Якщо я зроблю вакцину тут в Україні, чи треба мені карантин відсиджувати? 
І  навіть якщо я вакцинуюсь, то мені потрбно взяти якусь довідку від лікаря , що я вакцинована? Чи як то все вигяладає? 

І всім здоров*ячка!
 

1. Первые три дня только в отеле специальнм, а на остаток двух недель через Airbnb можно и без знакомых удаленно снять

2. Вакцинация никакой вакциной не отменяет всех правил прилёта и нахождения в Канаде, те карантин, маски и тд

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, MartinEden сказал:

1. Первые три дня только в отеле специальнм, а на остаток двух недель через Airbnb можно и без знакомых удаленно снять

2. Вакцинация никакой вакциной не отменяет всех правил прилёта и нахождения в Канаде, те карантин, маски и тд

я зрозуміла, дякую. 
А скільки +/- готель буде коштувати часом не знаєте?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Nataly сказал:

я зрозуміла, дякую. 
А скільки +/- готель буде коштувати часом не знаєте?
 

Пугали что 2000 с человека, но реально пишут люди что 1000

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я підозрюю що теж може залежати від композиції сімї. Тому що швидше за все треба букати кімнату. І наприклад подружжю на людину мало б вийти дешевше ніж одній людині.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 5/15/2021 в 6:12 PM, Micellangelo сказал:

Я підозрюю що теж може залежати від композиції сімї. Тому що швидше за все треба букати кімнату. І наприклад подружжю на людину мало б вийти дешевше ніж одній людині.

так, швидше за все що букамен кімнату.
Тобто я так розумію такий має бути алгоритм дій(поправте якщо не так):
1. Летимо зі Львова через Стамбул . У Львові робимо ПЛР тест, щоб він був дійсний 72 год.
А чи краще зробити такий тест вже в Стамбулі? 
Я так розумію, якщо буде позитивний не дай боже, то летіти не дозволять.
2. Вже в Канаді показуємо той тест, а чи треба буде робити вже там на місці ще раз тест?
3. Нас поселяють на 3 дні у відповідний хостел? а потім ми вже собі підшукуємо житло для обсервації? ПРавильно я розумію?

Я бачила на сайті у Вінніпезі здають кімнати 500-700 кад на 2 тижні, чи добре зараз то букати? чи краще перед самим відльотом забукати? 
Чи то взагалі не добре,  і треба шукати спеціальний хостел, який під обсервацію заточений? 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Nataly сказал:

2. Уже в Канаде показываем тот тест, а надо будет делать уже там на месте еще раз тест?
3. Нас размещают на 3 дня в Соответствующий хостел? а потом мы уже себя подыскиваем жилье для обсервация? Я понимаю?

2. Обязательно делать тест по прилёту, именно его результат вы и ждёте в отеле
3. Вам надо самим забронировать место в одном из отелей, насильно не размещают, должно быть уже зарезервировано 

вот здесь вся информация:  https://travel.gc.ca / travel-covid / travel-restrictions / flying-canada-checklist

Изменено пользователем Svetilnik
опечатка

AINP 31.10.19 | ITA 13.11.19 | AoR 12.12.2019 | CoPR 07.04.2021 | Landing 22.07.2021

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Nataly сказал:

Я бачила на сайті у Вінніпезі здають кімнати 500-700 кад на 2 тижні, чи добре зараз то букати? чи краще перед самим відльотом забукати? 
Чи то взагалі не добре,  і треба шукати спеціальний хостел, який під обсервацію заточений? 
 

Тест в Україні (ПЛР, чи якось так називається). Його треба зробити якомога пізніше, з врахуванням того щоб встигнути отримати результати на руки. Знаю що є прискорені варіанти коли дають результати на наступний день.

Наприклад. Тест в 1 дня в понеділок, в віторок результат на руках. Тоді вам потрібно сісти на Літак до Канади (саме останній ланцюг сполучення, в вашому випадку посадка в Стамбулі) НЕ пізніше 1 дня в четвер. Тому білети бажано планувати так щоб тест на початку тижня, бо якщо тест в пятницю, а політ в понеділок, то це получається дуже ризиковано, бо не всі лабораторії дають результати в суботу.

На момент прильоту вам потрібно представити ваш негативний тест, забуканий відповідний готель на ті перші три дні, а також ваш карантинний план. Карантинний план включає то де ви будете жити перші 2 тижні. Це може бути практично любий вид житла, де ви можете ізолюватися (тобто хостел чи наприклад кімната не підійдуть).

В тому готелі в який вас повезуть на перші три дні зроблять всім тест. Як тільки прийде негативний результат, вас з того готелю випустять і ви поїдете в то місце де у вас карантин на 2 тижні.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Micellangelo сказал:

Тест в Україні (ПЛР, чи якось так називається). Його треба зробити якомога пізніше, з врахуванням того щоб встигнути отримати результати на руки. Знаю що є прискорені варіанти коли дають результати на наступний день.

Наприклад. Тест в 1 дня в понеділок, в віторок результат на руках. Тоді вам потрібно сісти на Літак до Канади (саме останній ланцюг сполучення, в вашому випадку посадка в Стамбулі) НЕ пізніше 1 дня в четвер. Тому білети бажано планувати так щоб тест на початку тижня, бо якщо тест в пятницю, а політ в понеділок, то це получається дуже ризиковано, бо не всі лабораторії дають результати в суботу.

На момент прильоту вам потрібно представити ваш негативний тест, забуканий відповідний готель на ті перші три дні, а також ваш карантинний план. Карантинний план включає то де ви будете жити перші 2 тижні. Це може бути практично любий вид житла, де ви можете ізолюватися (тобто хостел чи наприклад кімната не підійдуть).

В тому готелі в який вас повезуть на перші три дні зроблять всім тест. Як тільки прийде негативний результат, вас з того готелю випустять і ви поїдете в то місце де у вас карантин на 2 тижні.

в нас якраз білети на вівторок куплені. То думаю, що встигнемо. 
Тобто потрібно винайняти цілу квартиру , де будемо перебувати лише ми? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Nataly сказал:

в нас якраз білети на вівторок куплені. То думаю, що встигнемо. 

Вівторок, якраз може бути проблематичним. Якщо ви сідаєте в Стамбулі в вівторок в 13:00 (париклад), то значить ваш тест повинен бути зроблений (не результат, а саме забір тесту) не раніше суботи 13:00. Мусите знайти клініку яка робить тести в суботу - не всі роблять (я так само шукав мамі, коли вона приїздила в Січні). І точно переконатися що результати будуть на руках в понеділок, чи наприклад в вівторок зранку.

6 минут назад, Nataly сказал:

Тобто потрібно винайняти цілу квартиру , де будемо перебувати лише ми? 

Так. Вияйняток, якщо ви їдете до родичів, які вам можуть дати окрему кімнату чи нехай підвал. Немає зовсім точних критеріїв, але треба показати офіцеру що ви зробило все що від залежить щоб саме "ізолюватися" від інших.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Micellangelo сказал:

Вівторок, якраз може бути проблематичним. Якщо ви сідаєте в Стамбулі в вівторок в 13:00 (париклад), то значить ваш тест повинен бути зроблений (не результат, а саме забір тесту) не раніше суботи 13:00. Мусите знайти клініку яка робить тести в суботу - не всі роблять (я так само шукав мамі, коли вона приїздила в Січні). І точно переконатися що результати будуть на руках в понеділок, чи наприклад в вівторок зранку.

Так. Вияйняток, якщо ви їдете до родичів, які вам можуть дати окрему кімнату чи нехай підвал. Немає зовсім точних критеріїв, але треба показати офіцеру що ви зробило все що від залежить щоб саме "ізолюватися" від інших.

Я зрозуміла. В нас рейс у вівторок на 10 am. Якщо, наприклад, здати експрес-тест у понеділок зранку, то хабі їм не стане 10-12 год зробити тест? 
Окей, тоді якщо ми маємо пересадку у Ванкувері до Вінніпега (у Ванкувері ми транзитом), то тих 3 дні в готелі ми повинні вже у Вінніпезі проходити  і здавати тест також і Вінніпезі ? 

Вибачате, що стільки запитань 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Nataly сказал:

Я зрозуміла. В нас рейс у вівторок на 10 am. Якщо, наприклад, здати експрес-тест у понеділок зранку, то хабі їм не стане 10-12 год зробити тест? 
Окей, тоді якщо ми маємо пересадку у Ванкувері до Вінніпега (у Ванкувері ми транзитом), то тих 3 дні в готелі ми повинні вже у Вінніпезі проходити  і здавати тест також і Вінніпезі ? 

Вибачате, що стільки запитань 
 

Вы никуда из Ванкувера не полетите до окончания карантина.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, MartinEden сказал:

Вы никуда из Ванкувера не полетите до окончания карантина.

хмм... тобто то що  тікет до Вінніпега то нічого не означає?А валізи куда полетять тоді? Їх же ж нам ніхто не видасть у Ванкувері. А як то вони продають так білети? взагалі логіки ніякої...:huh:
Вони ж точно знають, яка зараз ситуація, для чого продавати тікети туди, куди і так не пустять? Це ще раз доводить той факт, що ніхто ні про кого не думає. 

Ось зі сайту витяг 

  • A Winnipeg bound international traveller flying into Vancouver, will stop over at a government-authorized hotel in Vancouver. After a negative test result, that traveller could take their flight to Winnipeg to go to their place of quarantine.
    https://travel.gc.ca/travel-covid/travel-restrictions/isolation#plan
    тобто після 3 днів все ж можна буде летіти до Вінніпега

От a government-authorized hotel  десь є список таких готелів чи то собі самі то що знайдемо? 

Изменено пользователем Nataly
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Nataly сказал:

хмм... тобто то що  тікет до Вінніпега то нічого не означає?А валізи куда полетять тоді? Їх же ж нам ніхто не видасть у Ванкувері. А як то вони продають так білети? взагалі логіки ніякої...:huh:
Вони ж точно знають, яка зараз ситуація, для чого продавати тікети туди, куди і так не пустять? Це ще раз доводить той факт, що ніхто ні про кого не думає. 

Ось зі сайту витяг 

  • A Winnipeg bound international traveller flying into Vancouver, will stop over at a government-authorized hotel in Vancouver. After a negative test result, that traveller could take their flight to Winnipeg to go to their place of quarantine.
    https://travel.gc.ca/travel-covid/travel-restrictions/isolation#plan
    тобто після 3 днів все ж можна буде летіти до Вінніпега

 

Чемоданы вы хоть с ковидом что без забираете в Ванкувере чтобы пройти с ними таможенный и иммиграционный контроль.

Три дня вы сидите в отеле, ожидая результатов теста, потом летите в Виннипег на остаток карантина.

Главный же вывод - билеты до Ванкувера и Ванкувер-Виннипег надо брать ОТДЕЛЬНО, в три дня задержки на вылет не бывает.

Продают же билеты извне Канады с пересадками внутри Канады потому что есть категории людей, которые не сидят в отелях по три дня, они сразу могут лететь по Канаде, это чаще всего госслужащие.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, MartinEden сказал:

Чемоданы вы хоть с ковидом что без забираете в Ванкувере чтобы пройти с ними таможенный и иммиграционный контроль.

Три дня вы сидите в отеле, ожидая результатов теста, потом летите в Виннипег на остаток карантина.

Главный же вывод - билеты до Ванкувера и Ванкувер-Виннипег надо брать ОТДЕЛЬНО, в три дня задержки на вылет не бывает.

Продают же билеты извне Канады с пересадками внутри Канады потому что есть категории людей, которые не сидят в отелях по три дня, они сразу могут лететь по Канаде, это чаще всего госслужащие.

Я поняла. Ну добре хоч валізи будуть з нами :icon_cry:
Дякую вам за роз*яснення , хоч буду знати до чого готуватись 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Nataly сказал:

Я поняла. Ну добре хоч валізи будуть з нами :icon_cry:
Дякую вам за роз*яснення , хоч буду знати до чого готуватись 

А чего такой смайлик? Вы же в Канаду летите, и в отель, не концлагерь :)

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, MartinEden сказал:

А чего такой смайлик? Вы же в Канаду летите, и в отель, не концлагерь :)

Ви праві :) Два роки не відпочивала, то цього точно вийде :) 
Я десь підсвідомо не була готова до ще додаткових витрат і тих всіх процедур. Ну то my fault однозначно .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Nataly сказал:

здати експрес-тест у понеділок зранку, то хабі їм не стане 10-12 год зробити тест? 

Це потрібно точно уточнити в конкретної лабораторії. Деякі можуть без проблем, деякі не можуть взагалі, а деякі можуть лише за додаткові 3000 грн. Принаймні так було у Львові в січні коли я це все взнавав.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Micellangelo сказал:

Це потрібно точно уточнити в конкретної лабораторії. Деякі можуть без проблем, деякі не можуть взагалі, а деякі можуть лише за додаткові 3000 грн. Принаймні так було у Львові в січні коли я це все взнавав.

Буду уточняти. 
Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт.
Виникло ще одне питання. 
Оскільки я їду вчитись, а чоловік працювати, то чи потрібно йому оформити страховку? 
В мене є страховка від університета, думаю цього буде достатньо. А от яку страховку оформити для чоловіка? 
Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Nataly сказал:

Всім привіт.
Виникло ще одне питання. 
Оскільки я їду вчитись, а чоловік працювати, то чи потрібно йому оформити страховку? 
В мене є страховка від університета, думаю цього буде достатньо. А от яку страховку оформити для чоловіка? 
Дякую!

Проще всего и дешевле написать в университет и доплатить чтобы ваша страховка и его покрывала.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 5/24/2021 в 5:45 PM, MartinEden сказал:

Проще всего и дешевле написать в университет и доплатить чтобы ваша страховка и его покрывала.

тобто в Україні не треба купувати страховку? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як написав Мартін, це найдешевший варіант, додати його до вашої страховки. Далі в залежності від провінції, але робітники часто можуть отримати провінційну страховку коли будуть мати постійну роботу. Уточняйте на сайті охорони здоров'я вашої провінції.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Nataly сказал:

тобто в Україні не треба купувати страховку? 

Нет, ее надо покупать в Канаде. Он же не турист чтобы покупать украинскую страховку

Изменено пользователем MartinEden

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

В Канаде увеличили штраф для тех, кто отказывается проводит карантин в отеле

В Канаде почти вдвое увеличили штраф для путешественников, Которые НЕ соблюдают обязательный карантин в отеле.
Согласно веб-сайту правительства Канады, людям, прибывшим из-за рубежа, Которые НЕ проведут свои первые три дня в карантинном отеле, утвержденно правительством, с 4 июня будет грозит штраф в размере 5000 долларов.
Ранее штраф составлял 3000 долларов.
Штраф увеличили после того, как некоторые люди решали Получить штраф вместо проведения трехдневному карантина в специально отведенном отеле.
Все международные путешественники, прибывающие в Канаду самолетом, Должны провести свои первые 72 часа в отеле в ожидании результатов теста COVID-19, проведенного в аэропорту. Если в путешественника отрицательный результат теста, он может завершит оставшуюся часть своего 14-дневного карантина дома.
Но правила для людей, пересекающим границу по суше, другие. Те, кто сначала летит в США и потом либо едет на машине, либо пересекает границу пешком, могут не проводит карантин в отеле и полностью изолироваться дома. Требования к тесту перед пересечении границы и двум тестам в течение периода карантина остаются в силе.

Двойной стандарт подвергся критике со стороны экспертов в области общественного здравоохранения и со стороны премьер-министра Онтарио Дага Форда. 28 мая консультативная группа экспертов по тестированию и скрининг COVID-19 рекомендовала федеральном правительству полностью отказаться от карантинных отелей.

Вместо этого путешественникам было рекомендовано Предоставлять свои собственные планы карантина и останавливаться в отеле только в том случае, если у них имеется подходящего места для самоизоляции.
"Меры на сухопутных и воздушных границах Должны быть последовательными, насколько это возможно", - говорится в докладе группы.
Она также рекомендовала правительству конкретизировать Карантинный меры Статус вакцинации путешественников, а не по способу въезда. В приложит предлагалось, чтоб путешественники, Которые могут ПРЕДОСТАВИТЬ приемлемые доказательства вакцинации двумя дозами, могли пересеч границу только с одним ПЦР-тестом, сделанным по прибытию.
Прямо сейчас все путешественники Должны пройти карантин в течение двух недель после въезда в Канаду, независимо от статуса вакцинации.

Источник

Изменено пользователем fregat222
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...