Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

pioneerrobot

Чемодан
 • Публикаций

  92
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

1 Подписчик

Информация о pioneerrobot

 • Звание
  Собеседник

Старые поля

 • Настоящее имя
  Viktor

Посетители профиля

261 просмотр профиля
 1. Спасибо. Пробовали форму W-8BEN найти - не находиться, возможно поменялось название.
 2. Спасибо. Он ждет перманент, беспокоится о последствиях.
 3. Добрый вечер. Может ли человек который работает по Work Permit в Канаде ( не имеет права работать на кого то другого нежели указано в Work Permit) получить деньги из США ( комисионные) за оказанную услугу. Деньги планирует получить в Канаде. Чем это грозит со стороны правительства Канады. Нужно ли показывать их в декларации о доходах. Нарушает ли это условия Work Permit. Легально ли это? Спасибо.
 4. Спасибо огромное. Вы мне очень помогли.
 5. Я прошу еще уточнить один момент. Оценка диплома, которую мне сделает WES (например)- можно использовать много раз или или ее забирают те кто ее просят и на следующий раз для следующей работы мне нужно опять делать оценку. Спасибо.
 6. Так собственно отсюда и возник вопрос. Эта организация "Early Learning and Child Care......." предложили нам предоставить оценку диплома чтобы посмотреть на него и возможно исходя из него присвоить соответствующий уровень-или не присвоить, а предложить обучение. Спасибо за ответ.
 7. Перечитав майже всю тему і не знайшов для себе відповідь на одне питання. Хто знає чи диплом спеціаліста, (викладач української мови і літератури та зарубіжної літератури) після оцінки ВЕС прирівняють в Канаді до "третього рівня" для роботи в дитячому садку. ( У них там є три рівня дошкільних вихователів). Або хто знає де почитати цю інформацію. Дякую.
 8. Дякую. Я думаю краще створити новий топ. Та нажаль дочка уже полетіла((( Ця інфа мені потрібна для наступного разу.
 9. Поділітьсябудь ласка інформацією яким чином це робиться, чи можна в онлайні чи потрібно тут в Канаді кудись їхати фізично щоб це зробити, Щиро дякую.
 10. Вибачаюсь за офтоп, читаю і не можу зрозуміти про що конкретно йде мова, про продовження візи чи продовження статусу? Моїй дитині офіцер дав статус перебування на 6 місяців враховуючи те, що ми тут по робочій візі знаходимось і дочка включена в номінацію як залежна дитина, ми запитували у нього як можна продовжити- отримали чітку відповідь що треба виїхати з Канади і знову заїзджати, але не відомо на скільки часу дадуть новий статус. . Ні про яке продовження статусу без виїзду з Канади мови не було.
 11. Програма по якій ми приїхали звільняє від LMIA, ми отримали ворк перміт на основі номінації, доречі для дружини теж видали відкритий ворк перміт відразу.
 12. Нажаль ні, звичайно потрібно чекати номінацію ( 3-4 тижні), потім чекати лист підтвердження від провінції (2-3 тижні), а потім подаватись на візу (ворк перміт), потім трішки чекати (3-4 місяці) потім їхати з сімьєю до Канади. Паралельно з цим подаватись на іміграцію, якщо хочете. В попередньому повідомленні я давав конкретну відповідь для ХМЕЛН, тому вийшло незрозумілим для остальних. Сорі..
 13. Вам потрібен роботодавець якого Ви зацікавите своїм досвідом, якщо Ваш досвід задовільнить його потреби і Вас влаштує його пропозиція по з/п то надати Вам Job offer не проблема. А от чи посольство Канади видасть Вам Work permit це вже зовсім інше питання.
 14. Вам не потрібен ЛМІА по цій програмі. (SINP). Вам потрібен IELTS 4.5 балів, Job Offer ( вони в Саскачевані знають що потрібно чекати 6-8 місяців, тому і починають шукати працівника в кінці літа щоб отримати його на весну на сезон, якщо мова йде про кваліфікованого Українця)), для них це коштує аж 300 доларів щоб отримати лист підтвердження від провінції, ПІДТВЕРДЖЕНИЙ досвід роботи мінімум 1 рік, а далі вся остальна робота за Вами.
 15. Ваша пропозиція по міграції подібна на цю: "SINP кваліфіковані робітники".Ми по ній приїхали до Канади. Вимоги: IELTS 4.5, Job Offer NOC 0 A B, Мінімум 1 рік досвіду роботи по цій спеціальності (офіційного досвіду) Дальше все дуже просто. Ми вже тут. Є декілька фірм в Україні які пропонують роботи на фермах в Канаді.(не буду писати хто це- це проти правил форуму здається) Вони готують всі документи за Вас, Вам тільки мову треба здати. Вони мають роботодавців у Канаді. (декілька вузьких спеціальностей на фермах). Але ця програма доступна в інтернеті- все можна робити самому. Ми все зробили самостійно і не витрачали зайві кошти на послуги цих фірм.
×
×
 • Создать...