Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

pioneerrobot

Чемодан
 • Публикаций

  113
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Обычный

1 Подписчик

Информация о pioneerrobot

 • Звание
  Общительный

Старые поля

 • Настоящее имя
  Viktor

Посетители профиля

587 просмотров профиля
 1. Дякую всім за відповіді, прийдеться летіти в Украіну, потрібно вчинити деякі нотаріальні діі, тому і виникло таке питання із паспортом.
 2. Доброго вечора усім форумчанам. Якось так швидко сплинув час і я провтикав, що мій український паспорт незабаром буде не дійсний, а він мені буде вкрай необхідний. Підкажіть будь ласка хто знає чи можливо вклеїти фото в консульстві України в Оттаві? Я десь читав, що усі дії із українським паспором виконуються виключно на території України. Дякую.
 3. від візового офіцера на кордоні. Я уточню, цей документ коштує 50 доларів, плюс курьєри, фотокартки, послуги візового центру в Європі- і набігає кругла сума близько 500євро.
 4. Резюме. Дочка прилетіла, відбула самоізоляцію вдома, телефонували 3 рази, нагадували про необхідність самоізоляції. На всі рейси міряли температуру. В Літаку обовязково сидіти в масці. Все село було в тихому шоці і страху що "хтось прилетів із Європи, зі Швеції", одним словом за нею спостерігали. Назад змогла вилетіти з другої спроби. На рейс Торонто- Франкфурт не змогла пройти чек ін. Германія закрила кордони для нерезидентів. Купували нові квитки. ПР карточку чекати більше ніж пів року. Для того щоб Їй прилетіти до нас назад без ПР карти вона виготовила одноразовий дозвіл на вїзд до Канади, який обійшовся їй в 500 євро. Візитор віза на 10 років коштує 300 євро. Де логіка?
 5. Я Вам сочувствую. Только увидел Ваш вопрос, возможно уже поздно, но я поделюсь информацией. Моя дочь прилетала получать ПР. Билеты были куплены назад через Люфтхансу. В итоге она не смогла пройти чек ин потому что 1 Июля Германия закрыла транзит для не резидентов на неопределенное время. Ее просто не пустили на рейс. Мы вынуждены были покупать новые билеты через Амстердам, улетела на второй день. Деньги Люфтханса вернула на ваучер только за рейс Торонто- Франкфурт. Эир Канада не вернула ничего. Возможно эта информация поможет комуто не потерять деньги.
 6. Дякую, прочитав таку інформацію, думаю що поки немає підтвердження від них- страховка не діє. Saskatchewan Health Cards All Saskatchewan residents must register themselves and their dependents for a Saskatchewan Health Card in order to receive health benefits. The Saskatchewan Health Card is a valuable personal identification card that you should be prepared to present whenever you need health services. Applications are always processed in the order they are received. If you submit your request online, you can log into your online account to check the status of your request. When you online application is processed, we will send you an email advising you of when you can expect to receive your Health Card. We will also send you an email if you are missing any required information on your application.
 7. Здраствуйте Elani, что у вас получилось с люфтхансой? Рейс есть или поменяли? Моя дочь получила сообщение об отмене рейса, должна былила скоро прилетать. Дозвониться не может, придется еще одни билеты покупать. Спасибо.
 8. Дякую, але у неї немає провінційної страховки, потрібно аплаїтись і чекати до двох місяців на саму карточку. Ми живемо в маленькому селі, 1200 чоловік, тут мабуть ще скоріше здадуть)))) Дякую. Дякую.
 9. Та ні, я звичайно не уявляю лікарню із гратами- я просто намагаюся зрозуміти розвиток подій у гіршій ситуації. Дякую за допомогу. Потрібно нову тему створити- де пересидіти 14 днів в Торонто?
 10. Дякую, а де вона буде проходити карантин при умові що її не пустять на внутрішній рейс? Можливо хтось знає?
 11. Усім форумчанам вітання! Наша донька прилітає в червні лендитись. Є два не вирішиних питання, писали і звонили в усі служби- ніхто конкретно не дає віповідь, можливо тут є хтось хто прилітав недавно і лендився. Питання перше- ми живемо в СК, вона звісно прилітає в ОН. Їй потрібно сідати на внутрішній рейс щоб до нас добратися. У неї завжди після польотів температура 37, чи можуть її не пустити на внутрішній рейс і закрити на карантин в ОН якщо у неї куплений квиок до Ріджайни? Питання друге-чи мусить вона сидіти вдома 14 днів якщо немає ніяких симптомів? Хто і як це контролює? Дякую.
 12. pioneerrobot

  Робота

  Ви в Канаді чи в Україні зараз? На саскджобі є декілька свіжих оголошень для зварювальника на фул тайм.
 13. pioneerrobot

  Flagpoling

  Я міняв закритий ворк перміт і їздив робити флаг пулінг на кордон з США, я питав у офіцера США чи це вплине у майбутньому на отримання візи США, він сказав що не вплине тому що цей процес відбувається згідно певних домовленостей між США і Канадою. Буду надіятись. А от процес отримання нового ворк перміту на Канадському кордоні у мене заяняв 6 годин, я думаю що мені просто не повезло, тому лендитись ми вирішили в офісі СІС в Саскатуні, чекав рівно 1 мсяць "черги", прапорця вручили, велкам ту Канада сказали)))
 14. SINP Подача документів з України на ПР у грудні 2017, Паралельно на робочу візу. Візу отримав у березні 2018, в Канаду приїхав у березні 2018. Міняв закриту робочу візу в червні 2019 тому прийшлося біометрію здати. Оновлень жодних не було по ПР. Запит оновити усі форми прийшов на початку серпня 2019, Запит на медицину прийшов у серпні 2019, Запит на поліцейські сертифікати прийшов у жовтні 2019, листопад- запит на паспорта, грудень Decision Made. І того вийшло повних 24 місяці від подачі до отримання ПР. Можливо це Вам допоможе.
×
×
 • Создать...