Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

pioneerrobot

Чемодан
 • Публикаций

  103
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Обычный

1 Подписчик

Информация о pioneerrobot

 • Звание
  Общительный

Старые поля

 • Настоящее имя
  Viktor

Посетители профиля

352 просмотра профиля
 1. Дякую, а де вона буде проходити карантин при умові що її не пустять на внутрішній рейс? Можливо хтось знає?
 2. Усім форумчанам вітання! Наша донька прилітає в червні лендитись. Є два не вирішиних питання, писали і звонили в усі служби- ніхто конкретно не дає віповідь, можливо тут є хтось хто прилітав недавно і лендився. Питання перше- ми живемо в СК, вона звісно прилітає в ОН. Їй потрібно сідати на внутрішній рейс щоб до нас добратися. У неї завжди після польотів температура 37, чи можуть її не пустити на внутрішній рейс і закрити на карантин в ОН якщо у неї куплений квиок до Ріджайни? Питання друге-чи мусить вона сидіти вдома 14 днів якщо немає ніяких симптомів? Хто і як це контролює? Дякую.
 3. pioneerrobot

  Робота

  Ви в Канаді чи в Україні зараз? На саскджобі є декілька свіжих оголошень для зварювальника на фул тайм.
 4. pioneerrobot

  Flagpoling

  Я міняв закритий ворк перміт і їздив робити флаг пулінг на кордон з США, я питав у офіцера США чи це вплине у майбутньому на отримання візи США, він сказав що не вплине тому що цей процес відбувається згідно певних домовленостей між США і Канадою. Буду надіятись. А от процес отримання нового ворк перміту на Канадському кордоні у мене заяняв 6 годин, я думаю що мені просто не повезло, тому лендитись ми вирішили в офісі СІС в Саскатуні, чекав рівно 1 мсяць "черги", прапорця вручили, велкам ту Канада сказали)))
 5. SINP Подача документів з України на ПР у грудні 2017, Паралельно на робочу візу. Візу отримав у березні 2018, в Канаду приїхав у березні 2018. Міняв закриту робочу візу в червні 2019 тому прийшлося біометрію здати. Оновлень жодних не було по ПР. Запит оновити усі форми прийшов на початку серпня 2019, Запит на медицину прийшов у серпні 2019, Запит на поліцейські сертифікати прийшов у жовтні 2019, листопад- запит на паспорта, грудень Decision Made. І того вийшло повних 24 місяці від подачі до отримання ПР. Можливо це Вам допоможе.
 6. Знову ж таки все відносно. Але я погоджуся з Вами бо у Вас 4/1 на користь ап фронт. факт незаперечний.
 7. SINP MINP всі з ким спілкувався були з цієї категорії. Дякую за комплімент)), в страшному сні не уявляю проходити цю паперову волокіту ще раз і чекати, чекати, чекати а тим більше робити це для когось. На рахунок накосячили- теж згідний і знаю такі випадки. Моя думка базується не на цьому. При умові що і Ви самостійно і консультант не накосячить терміни очікування різні. ( статистика 2018-2019 років.
 8. Краще сказати що будуть звонити обовязково, і дізнаються таку інформацію, яку ви вже самі призабули і запросять вас на співбесіду, і натякнуть говорити правду бо вони все знають. І від ваших відповідей буде залежати ваша доля. Так було зі мною. Краще бути готовим до складнішого сценарію. Для довідки- у 2019 році усі мої знайомі, хто користувався послугами міграційних консультантів отримали ПР в заявлені терміни. Ті хто робив папери сам- чекали по 23-24 місяці.
 9. Для чого вам біометрія ап фронт, це вам аж ніяк не зекономить часу. І медицину не спішіть проходити. Чекайте запитів і робіть все по схемі. Було не одноразово помічено, і на власному досвіді що ап фронт медицина тільки збільшує термін очікування документів.
 10. ми робили новий біометричний паспорт весною в Єдмонтоні, там і пальчики здали, новий паспорт на руки отримав через три тижні. Можливо це вам допоможе якось.
 11. Значить я потрапив у ці 3 %. Співбесіда - це жесть. 8252 Agricultural service contractors, farm supervisors and specialized livestock workers Якщо ви напишете фарм воркер нічого доброго з цього не вийде, тому що фарм воркер це NOC 8431. По цьому ноку уже не дають перманентів. Ваш нок 8252 (Висококваліфікований спеціаліст) і тільки із-за цього ваш фермер зміг зробити ЛМА. У всіх анкетах вказувати як мінімум супервайзер. Якщо у вас труднощі із заявкою я Вам рекомендую їхати до Києва у візовий центер. Там дівчинка за 300 грн заповнить Вам заявку, Ви оплатите усі необхідні збори і відправите аплікацію через них фізично. 90% швидше отримаєте ворк перміт і помилок не наробите.
 12. Спасибо. Пробовали форму W-8BEN найти - не находиться, возможно поменялось название.
 13. Спасибо. Он ждет перманент, беспокоится о последствиях.
 14. Добрый вечер. Может ли человек который работает по Work Permit в Канаде ( не имеет права работать на кого то другого нежели указано в Work Permit) получить деньги из США ( комисионные) за оказанную услугу. Деньги планирует получить в Канаде. Чем это грозит со стороны правительства Канады. Нужно ли показывать их в декларации о доходах. Нарушает ли это условия Work Permit. Легально ли это? Спасибо.
 15. Спасибо огромное. Вы мне очень помогли.
×
×
 • Создать...