Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

pioneerrobot

Чемодан
 • Публикаций

  98
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Обычный

1 Подписчик

Информация о pioneerrobot

 • Звание
  Собеседник

Старые поля

 • Настоящее имя
  Viktor

Посетители профиля

294 просмотра профиля
 1. Знову ж таки все відносно. Але я погоджуся з Вами бо у Вас 4/1 на користь ап фронт. факт незаперечний.
 2. SINP MINP всі з ким спілкувався були з цієї категорії. Дякую за комплімент)), в страшному сні не уявляю проходити цю паперову волокіту ще раз і чекати, чекати, чекати а тим більше робити це для когось. На рахунок накосячили- теж згідний і знаю такі випадки. Моя думка базується не на цьому. При умові що і Ви самостійно і консультант не накосячить терміни очікування різні. ( статистика 2018-2019 років.
 3. Краще сказати що будуть звонити обовязково, і дізнаються таку інформацію, яку ви вже самі призабули і запросять вас на співбесіду, і натякнуть говорити правду бо вони все знають. І від ваших відповідей буде залежати ваша доля. Так було зі мною. Краще бути готовим до складнішого сценарію. Для довідки- у 2019 році усі мої знайомі, хто користувався послугами міграційних консультантів отримали ПР в заявлені терміни. Ті хто робив папери сам- чекали по 23-24 місяці.
 4. Для чого вам біометрія ап фронт, це вам аж ніяк не зекономить часу. І медицину не спішіть проходити. Чекайте запитів і робіть все по схемі. Було не одноразово помічено, і на власному досвіді що ап фронт медицина тільки збільшує термін очікування документів.
 5. ми робили новий біометричний паспорт весною в Єдмонтоні, там і пальчики здали, новий паспорт на руки отримав через три тижні. Можливо це вам допоможе якось.
 6. Значить я потрапив у ці 3 %. Співбесіда - це жесть. 8252 Agricultural service contractors, farm supervisors and specialized livestock workers Якщо ви напишете фарм воркер нічого доброго з цього не вийде, тому що фарм воркер це NOC 8431. По цьому ноку уже не дають перманентів. Ваш нок 8252 (Висококваліфікований спеціаліст) і тільки із-за цього ваш фермер зміг зробити ЛМА. У всіх анкетах вказувати як мінімум супервайзер. Якщо у вас труднощі із заявкою я Вам рекомендую їхати до Києва у візовий центер. Там дівчинка за 300 грн заповнить Вам заявку, Ви оплатите усі необхідні збори і відправите аплікацію через них фізично. 90% швидше отримаєте ворк перміт і помилок не наробите.
 7. Спасибо. Пробовали форму W-8BEN найти - не находиться, возможно поменялось название.
 8. Спасибо. Он ждет перманент, беспокоится о последствиях.
 9. Добрый вечер. Может ли человек который работает по Work Permit в Канаде ( не имеет права работать на кого то другого нежели указано в Work Permit) получить деньги из США ( комисионные) за оказанную услугу. Деньги планирует получить в Канаде. Чем это грозит со стороны правительства Канады. Нужно ли показывать их в декларации о доходах. Нарушает ли это условия Work Permit. Легально ли это? Спасибо.
 10. Спасибо огромное. Вы мне очень помогли.
 11. Я прошу еще уточнить один момент. Оценка диплома, которую мне сделает WES (например)- можно использовать много раз или или ее забирают те кто ее просят и на следующий раз для следующей работы мне нужно опять делать оценку. Спасибо.
 12. Так собственно отсюда и возник вопрос. Эта организация "Early Learning and Child Care......." предложили нам предоставить оценку диплома чтобы посмотреть на него и возможно исходя из него присвоить соответствующий уровень-или не присвоить, а предложить обучение. Спасибо за ответ.
 13. Перечитав майже всю тему і не знайшов для себе відповідь на одне питання. Хто знає чи диплом спеціаліста, (викладач української мови і літератури та зарубіжної літератури) після оцінки ВЕС прирівняють в Канаді до "третього рівня" для роботи в дитячому садку. ( У них там є три рівня дошкільних вихователів). Або хто знає де почитати цю інформацію. Дякую.
 14. Дякую. Я думаю краще створити новий топ. Та нажаль дочка уже полетіла((( Ця інфа мені потрібна для наступного разу.
 15. Поділітьсябудь ласка інформацією яким чином це робиться, чи можна в онлайні чи потрібно тут в Канаді кудись їхати фізично щоб це зробити, Щиро дякую.
×
×
 • Создать...