Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

Абсолютно нічого поки що; запаслися терплячкою, ширазом та улюбленими серіалами в оригіналі, чекаємо, поки і до нашого кейсу руки у когось дійдуть... :ico_qip_ar:

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, повертаючись до теми з іноземними працівниками - якщо хтось вже бачив зміни і дав собі клопіт (як-ото я) детально вичитати першоджерело, то, вважайте, що цю тему теж практично закрито. Ключові моменти: програма тепер поділяється на два стріми. Перший стосується низькооплачуваних робітників (категорії С та D), програма відноситься до ESDA, ворк перміти видаватимуться лише на два роки і лише по тому, як роботодавець доведе, що доклав всіх зусиль для пошуку робітників серед канадців і витратив на оголошення та рекрутинг, на хвилиночку, не менше 2000 доларів. Такі робітники набиратимуться в країнах, що розвиваються; при цьому сезонних робітників на ферми набиратимуть лише в Мексиці та окремих країнах Карибського басейну. При цьому компанії, де працює 10 робітників і більше, не може мати більше 30% іноземних працівників від загальної кількості на цей рік, в наступному році ця кількість має зменшитися до 20% і в 2016 р. вийти на 10%.

 

Другий стрім називається International Mobility Stream, стосується він високооплачуваних та дуже високооплачуваних працівників з країн. з якими у Канади існують відповідні двосторонні угоди (наприклад, в рамках NAFTA), і опікуватиметься ними одразу ж CIC. Тим не менше, роботодавець разом з документами на такого працівника має подати план дій зі зменшення залежності організації або підприємства від іноземних фахівців (проведення тренінгів, оплата професійної підготовки власних працівників, програми обміну досвідом. тощо). LMIA (Labor Market Impact Assessment), що прийде на заміну LMO, теж дорожчає аж в 4 рази і коштуватиме 1000 доларів.

 

Це так, якщо дуже стисло. Поки що читаю далі, там багато. Якщо буде ще щось особливо пікантне - поділюся.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одним словом у кого є плани на переїзд, то потрібно поспішити. Я так бачу нові вимоги стають все жорсткішими. Поступово піднімають "планку"

Your Attitude is like a price tag, It shows how valuable you are!

1_29_52E95DC0_LPLR_4_26_.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одного не розумію, як вони при всіх цих розкладах збираються вирішувати проблему з виходом на пенсію бебібумерів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все дуже просто і зрозуміло - зараз вони створюють проблему, коли вона вже таки настане, вони її вирішать. В результаті - проблеми нема, всім добре, а "їм" і рейтинг і перемога на вибрах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Хотилось б задати питання людям, які стикалися з еміграцією в Канаду.

Отже, Я з дівчиною хочемо поїхати в Канаду на навчання. Вчитися плануємо в хорошому коледжі (в якому ще не вирішили). Питання:

1. Яке навчання в Канаді? Як воно буде даватися українцю з середнім/вище середнього рівнем знання англійської мови?

2. Чи можливо (чи буде вистачати часу) знайти роботу паралельно з навчанням, щоб якось "відбивати" витрати?

3. Після закінчення навчання, отримавши диплом, як канадці ставляться до таких українців? Чи буде можливість нормально працевлаштуватися на хорошу роботу (не на офіціанта, бармена продавця тощо).

4. Якщо ще є щось добавити від себе, буду радий прочитати. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1. Навчання в Канаді якісне - вчитись треба, а взятки і списування - не пройде. Нема такого рівня як "середнім/вище середнього рівнем знання англійської мови"! Є рівень по шкалі, наприклад IELTS або CLB.

2. Так

3. Все від вас залежить - як себе зарекомендуєте, так і будуть ставитись

4. http://forum.chemodan.ua/index.php?showtopic=59853

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ хто знає якісь українські форуми канади крім домівки? Чи групи в фейсбуці чи в ЖЖ... Де ще може бути? Бо є намір повністю відказатись від всього російського контенту, але домівка зараз щось мало відвідувачів має.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бо є намір повністю відказатись від всього російського контенту

я як щодо того, щоб перетворити цей форум на україніський? спілкуватися виключно українською і незважати на українофобів?

що на це скажете?

 

Процесс занял 2 года 8 месяцев и 25 дней

Подача упрощенного пакета: 08.11.2007 Запрос полного пакета: 25.11.2009 Подача полного пакета: 23.03.2010 Запрос на медицину: 10.06.2010 Прошли медицину 08.07.2010 ПОВЛ 02.08.2010 Визы в паспортах 05.08.2010 Landing 29.03.2011

 

Спасибо жителям Донбасса..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я як щодо того, щоб перетворити цей форум на україніський? спілкуватися виключно українською і незважати на українофобів?

що на це скажете?

 

якщо не весь форум, то хоча б створити підфорум :jaza:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Фейсбуці точно є групи, просто задайте пошук з ключовими словами... В ЖЖ теж має бути; принаймні цікаві журнали українською точно є (я сама не дуже читаю, але час від часу мені кидать лінки на цікаві пости). Вибачайте, більше не можу підказати - я все по професійних мережах, а вони англомовні. :icon_confused:

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наприклад в фейсбуці є група Ukrainians in GTA. Досить активна.

NOC 0111

14.09.2009 отправлен пакет в Сидней / 12.04.2011 POVL / 26.04.2011 Визы в паспортах

The show must go on!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов ту групу. відправив реквест, подивимось.

Дякую.

 

Бачу народ явно весь на фейсбук з форумів пересів... А мені якось там не комільфо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вовік, на те є багато причин. Я вже якось чи то з вами, чи то з Михайлом (quebua) про це говорив у цій темі, десь на початках, тоді, коли тема згасала у своїй "активності".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я як щодо того, щоб перетворити цей форум на україніський? спілкуватися виключно українською і незважати на українофобів?

що на це скажете?

Це супер ідея, тим паче тут серед україномовних є доволі багато активних і знаючих людей! Я за!

 

Згадав, як десь рік тому на "Квебекському кафе" були гарячі дискусії і перепалки типу "зачєм ви пішітє на украінском, єго же нікто нє панімаєт здєсь" і класика "а что, трудно било напісать на русском?"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це приватний форум компанії. Основна ціль цього форуму залучення якомога більше клієнтів для цієї компанії. Тому він буде і російськомовним і кахаськомовним і тд, тільки б було якогомога більше клієнтів. І це є цілком розумного з їхнього боку. Так що я протів. Вам що місця в інтернеті мало, щоб тут війни за території влаштовувати? Просто переходьте на україномовні ресурси тай по всьому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там народ зустріч чемоданців в Торонто обговорює. Якби так не я один тут був з Торонто, то можна свою українську зустріч влаштувати. Просто з більшістю росіян немає бажання навіть пересікатись, то на загальні зустрічі немає охоти йти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там народ зустріч чемоданців в Торонто обговорює. Якби так не я один тут був з Торонто, то можна свою українську зустріч влаштувати. Просто з більшістю росіян немає бажання навіть пересікатись, то на загальні зустрічі немає охоти йти.

Хто з Вінніпегу та околиць? Давайте всі разом зустрінемось.

Your Attitude is like a price tag, It shows how valuable you are!

1_29_52E95DC0_LPLR_4_26_.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це супер ідея, тим паче тут серед україномовних є доволі багато активних і знаючих людей! Я за!

Згадав, як десь рік тому на "Квебекському кафе" були гарячі дискусії і перепалки типу "зачєм ви пішітє на украінском, єго же нікто нє панімаєт здєсь" і класика "а что, трудно било напісать на русском?"

Извините, что встреваю, но...

 

Вы "квебекское кафе" собираетесь украинизировать или Чемодан? Какое нам с вами дело до "квебекского кафе"? У нас с вами здесь более чем толерантный и исключительно вежливый форум, спасибо модераторам, языковых вопросов давно ни у кого не возникает, никто украинский язык здесь не угнетает и рот никому не затыкают, мы все здесь канадцы, зачем вам надо поднимать заведомо болезненную и обреченную на конфликт тему, дискриминируя русский язык?

 

Ребята, давайте жить дружно.

Landed in Canada Nov. 26, 1997

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хм, Алекс, во-первых, посмотрите кого я цитировал, во-вторых, с чего вы взяли что это была идея, которая бы затронула Канадскую или любую другую ветку форума?

В моем понимании идея была в создании Украинского подфорума на базе "Чемодана", всего-то.

 

Peace Y

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там народ зустріч чемоданців в Торонто обговорює. Якби так не я один тут був з Торонто, то можна свою українську зустріч влаштувати. Просто з більшістю росіян немає бажання навіть пересікатись, то на загальні зустрічі немає охоти йти.

А чому б і не влаштувати укр зустріч )) Я не проти.. Живу в Торонто, можна зустрітися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З найближчого що буде, це день незалежності в центеніал? Можна там домовитись про зустріч в якомусь куточку) а можна швидше зібратись якщо будуть бажаючі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Короткий опис ситуації. Я з дружиною "намилився" в Канаду через навчання. Провінція Манітоба. Жінка йде вчитись. Я отримую OWP. Працюю пів року в макдональдсі :) і подаюсь по провінційній програмі на ПР. Ну якось так.

Впринципі, все готово - є достатньо грошей на рахунках, гроші впали не з неба, а зароблені важкою працею, про що є відповідні папери. В сім"є є пара "свіжих" автомобілів і "хрущовка" в Тернополі.

Но є проблема - нема англійської мови. В мене вона типу є десь на середньому рівні. Ну типу на 5ку я IELTS здам.

А ось з дружиною трохи гірше. Їй треба 6.5, і то буде троха тяжко. Мову наразі вона знає десь в межах 4-5 балів. Кожен день тратить 1-3 години на вивчення. І прогрес є. Але періодично раз в пару днів вона впадає в депресію, коли бачить реальний текст з секції рідінг - там багато для неї незнайомих слів і цей факт її подавлює. Я вже трошки замахався витягувати її з того стану та і получається в мене так собі, я ж не психолог. Коли в неї був післяшкільний англійський (ну тобто анлійська біля нуля була), вона ходила до місцевого репетитора. Заняття з ним такого ефекту не давали. Але, нажаль, вона вже переросла цього викладача - в нього профіль підготовка до ЗНО, а цей тестик вона зараз би здала без проблем.

Може хтось може порадити толкового викладача в Тернополі або Львові, який зможе в режимі інтенсив (4-5 занять в тиждень) підігнати мову до рівня Advanced?

Ужо в Канадии :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...