Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

ЩО це зараз: $120?

Надіюсь що ціна не виросла відносно курсах долара. На початку березня здавав, платив 1450 грн. Ще нікуди не поїхав, тільки готуюсь, причому все роблю сам, без агенства, і гроші ідуть як вода...А що вже говорити про тих хто ще й агентству платить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас на все про все, включно з курсамі перекладами і поїздками пішло близько 50к гривень на двоїх. Але тоді і курс долара був поменше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не бажає офіцер тої активності. :)

Щось дуже багато завертають, як з навчальними візами так і з гостьовими.

Особисто мені завернули гостьову, колезі два тижні назад навчальну.

З документами все ок, повні пакети.

Можливо ситуація в країні дає своє...

 

Хтось похвалиться відкритою візою в минулі кілька тижнів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1

Знайомій відмовили минулого тижня в гостьовій візі - їхала до свого хлопця, причина відмови - не довела, що повернеться додому.

Через рік планує поступати в Канаді в універ, як думаєте - може вплинути ця відмова в гостьовій візі на видачу стаді перміта?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Хм, а що її змусить закінчити навчання, а не кинути вуз і перебувати нелегально в країні?" - подумав іміграційний офіцер і... ну, ви зрозуміли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго всім вечора!

 

Мені 26 років, живу у Львові. Планую найближчим часом почати процес еміграції в Канаду разом з дружиною.

Працюю Front-end програмістом 3+ роки досвіду(працював в одних з найбільших українських ІТ компаніях - SoftServe, GlobalLogic, Epam Systems), вища освіта - "Комп*ютерні системи та мережі", англіська на рівні Intermediate.

Дружина працює тестувальником програмного забезпечення - 1 рік досвіду, вища освіта, англійська на рівні Pre-intermediate.

 

Хотів запитатись які для нас є варіанти? На скільки дізнався з того що читав то основних є два:

 

Перший варіант - це отримати роботу в Канаді. Шанси отримати офер знаходячись в Україні дуже малий. Роботодавцю потрібно буде доводити що він не зміг знайти потрібного спеціаліста на внутрішньому ринку+ купу всякої мороки з документи. Одним словом на скільки чув цим займатись роботодавці не дуже хочуть. І цей варіант еміграції дуже малоймовірний. Також цей варіант не дає ПМЖ а лише можливість працювати(хоча якби і так вдалось то було б круто)

 

Другий варіант , на скільки дізнався - це незалежна професійна еміграція. Потрібно мати як мінімум спеціальність яку треба Канаді, 1 рік досвіду в ній і хорошу англійську. Щоб отримати візу треба користуючись їхньою бальною системою набрати 67 балів. Така еміграція довготривала - чув що до 2 років можа займати

Ну і досить багато грошей потрібно. 17 тисяч щоб підтвердити що ти маєжш гроші на перший час і не будеш сідати на їхню соціалку відразу+білети переклади документів, сдача ІЄЛТС, медкомісія - ще десь 7 тис баксів

Також фірма яка тебе буде супроводжувати в тій процедурі бере ще 4-5 тис баксів(бо сам я точно в тих всі документах і перкладах не розберусь...а заважаючи на те що процес довготривалий ризикувати не хочеться).... ітого виходить десь 30 тис доларів по грошах, може зайняти до 2 років зате є шанс вроді непоганий якщо набрати потрібну кількість балів.

 

Так от на скільки я розумію для нас найбільш ймовірним є другий варіант. Бо думаю, що мої 3 роки досвіду програмістом зараз не будуть дуже приваблими для роботодавців Канади.

Тому перше питання чи дійсно я правильно зі всіма варіантами розібрався? і з 3+ роками досвіду в ІТ знайти роботодавця що спонсорне візу буде дуже і дуже важко? Чи краще піднабратись досвіду, попрацювати вдома з 2 роки і пробувати відразу на роботу туди їхати?

І друге питання і основне - Порадьте будь-ласка компанії зі Львова що займаються еміграцією в Канаду. Бо сума 5 тис таки немаленька і дуже б не хотілось потрапити на шахраїв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго всім вечора!

 

Мені 26 років, живу у Львові. Планую найближчим часом почати процес еміграції в Канаду разом з дружиною.

Працюю програмістом 3+ роки досвіду, вища освіта - "Комп*ютерні системи та мережі", англіська на рівні Intermediate.

Дружина працює тестувальником програмного забезпечення - 1 рік досвіду, вища освіта, англійська на рівні Pre-intermediate.

 

Хотів запитатись які для нас є варіанти? На скільки дізнався з того що читав то основних є два:

 

Перший варіант - це отримати роботу в Канаді. Шанси отримати офер знаходячись в Україні дуже малий. Роботодавцю потрібно буде доводити що він не зміг знайти потрібного спеціаліста на внутрішньому ринку+ купу всякої мороки з документи. Одним словом на скільки чув цим займатись роботодавці не дуже хочуть. І цей варіант еміграції дуже малоймовірний. Також цей варіант не дає ПМЖ а лише можливість працювати(хоча якби і так вдалось то було б круто)

 

Другий варіант , на скільки дізнався - це незалежна професійна еміграція. Потрібно мати як мінімум спеціальність яку треба Канаді, 1 рік досвіду в ній і хорошу англійську. Щоб отримати візу треба користуючись їхньою бальною системою набрати 67 балів. Така еміграція довготривала - чув що до 2 років можа займати

Ну і досить багато грошей потрібно. 17 тисяч щоб підтвердити що ти маєжш гроші на перший час і не будеш сідати на їхню соціалку відразу+білети переклади документів, сдача ІЄЛТС, медкомісія - ще десь 7 тис баксів

Також фірма яка тебе буде супроводжувати в тій процедурі бере ще 4-5 тис баксів(бо сам я точно в тих всі документах і перкладах не розберусь...а заважаючи на те що процес довготривалий ризикувати не хочеться).... ітого виходить десь 30 тис доларів по грошах, може зайняти до 2 років зате є шанс вроді непоганий якщо набрати потрібну кількість балів.

 

Так от на скільки я розумію для нас найбільш ймовірним є другий варіант. Бо думаю, що мої 3 роки досвіду програмістом зараз не будуть дуже приваблими для роботодавців Канади.

Тому перше питання чи дійсно я правильно зі всіма варіантами розібрався? і з 3+ роками досвіду в ІТ знайти роботодавця що спонсорне візу буде дуже і дуже важко? Чи краще піднабратись досвіду, попрацювати вдома з 2 роки і пробувати відразу на роботу туди їхати?

І друге питання і основне - Порадьте будь-ласка компанії зі Львова що займаються еміграцією в Канаду. Бо сума 5 тис таки немаленька і дуже б не хотілось потрапити на шахраїв.

Хто у Львові з фірм гарантує??????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На скільки знаю ніхто не гарантує бо завжди є якийсь відсоток відмов. Дор речі цікаво який?

Просто щоб не виявились шахраями, хто добре робить свою роботу, має багато успішних клієнтів що виїхали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На скільки знаю ніхто не гарантує бо завжди є якийсь відсоток відмов. Дор речі цікаво який?

Просто щоб не виявились шахраями, хто добре робить свою роботу, має багато успішних клієнтів що виїхали.

зараз все важко і гарантії ніхто не дасть . з власного досвіду .це довгий шлях і дуже складний .можем здзвонитися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок купи всяких документів, так чекати до 2-х років. Але обіцяють скоротити з цими новими програмами. Плюс за час очікування документи треба подавати тільки один раз, так що не такі вони страшні як вам здається.

Плюс при подачі документів треба мати результати IELTS на високому рівні, тобто якщо ви здаште його на скажемо 6.5, то з документами розберетесь без проблем. Повірте там нема нічого складнішого за $('#name').val('My name');

Так що я би на фірмах не зациклювався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок купи всяких документів, так чекати до 2-х років. Але обіцяють скоротити з цими новими програмами. Плюс за час очікування документи треба подавати тільки один раз, так що не такі вони страшні як вам здається.

Плюс при подачі документів треба мати результати IELTS на високому рівні, тобто якщо ви здаште його на скажемо 6.5, то з документами розберетесь без проблем. Повірте там нема нічого складнішого за $('#name').val('My name');

Так що я би на фірмах не зациклювався.

Ну можливо я по ходу би і розібрався, але все таки якби професіонали тим зайнялись було б спокійніше.

Тобто з відповідей я на скільки зрозумів найбільш ймовірний варіант це не шукати роботодовця а бо незалежній професійній міграції пробувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зараз все важко і гарантії ніхто не дасть . з власного досвіду .це довгий шлях і дуже складний .можем здзвонитися

 

Було б добре трохи поспілкуватись на дану тему. Кинув вам свій скайп в приват(хоча так і не впевнений чи повідомлення норм відправилось)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Непогано було б почати з того, щоб мати хоч якусь гарантію, що то саме професіонали і взагалі хоч якось розуміються на цьому питанні, а не просто стрижуть довірливих пошукачів роботи в Канаді...

 

А якщо серйозно - вчора читала якраз, що в питанні давати чи не давати канадській компанії дозвіл на ввезення іноземного працівника інтелектуального напрямку (в тому числі і програмістів), планують розглядати додатково два моменти: чи можна організувати дистанційну співпрацю з цим конкретним працівником і чи є його знання та навички передаваними (тобто, щоб він за зумовлену платню міг передати знання та досвід канадським працівникам - і необхідність в ньому особисто відпала). Ось так.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всю - та не всю. Класти плитку, наприклад, або перебирати двигун ти дистанційно не навчиш на адекватному рівні. Розумієте мою думку?

 

Але підкреслюю: це поки що пропозиції, що обговорюються. Не більше.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, для китайців же закрили з їх "інвесторськими візами"... :lol:

Aidan, як у вас справи з документами, тобто процесом в середині Канади? Що нового?

Your Attitude is like a price tag, It shows how valuable you are!

1_29_52E95DC0_LPLR_4_26_.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...