Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

Добрий день! Підкажіть, будьласка, чи робив хто-небудь evaluation диплома Франківського нафти й газу? До кого б порекомендували звернутися в інституті?

В відділ міжнародних відносин здається. Тільки офіційно там не роблять перекладу, так що треба договорюватись не офіційно. Зайдіть на свій факультет, на кожному факультеті секретарка знає куди вас направити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок гостьової, за студентів без доходу і зв’язків з Україною, як то діти, житло, робота, і з чистим паспортом візиторка не реальна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось мій матьорий MacBookPro не відтворює деякі pdf файли належним чином. Хоча Адоб Рідер обновлений до останньої версії. Щоб мені запари ніякої часом не виробив, коли подаватись почну...

 

При подачі онлайн я відправляв pdf файли, які попередньо завантажив з сайту СІС і зберіг в останній версії Adobe Reader. Так мені видавало помилку: ці файли не є pdf-файлами. Попробував відправити той ж самий файл, але вже з іншого ноутбука - проблем не виникало...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При подачі онлайн я відправляв pdf файли, які попередньо завантажив з сайту СІС і зберіг в останній версії Adobe Reader. Так мені видавало помилку: ці файли не є pdf-файлами. Попробував відправити той ж самий файл, але вже з іншого ноутбука - проблем не виникало...

Так ото і в мене щось таке, старий Дел дружини все читає без проблем, з нього і буду все відправляти.

 

 

Між іншим, десь колись читав вже відповідь на це питання, але не пам'ятаю як зробити правильно: в формі Family information в графі Occupation писати лише посаду чи ще й адресу фірми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже терміново,можете хто чим може допомогти,я знайшов одну фірму 2canada.info ,хтось колись про них чув чи може можете щось сказати,будь ласка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

<noindex>http://www.2canada.info</noindex> подивіться на сайт і хоть щось розкажіть як довіряти

Що обiцяють?

NOC 0111

14.09.2009 отправлен пакет в Сидней / 12.04.2011 POVL / 26.04.2011 Визы в паспортах

The show must go on!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Крім того що домен зареєстрований у 2013 році якоюсь Іриною Беляєвою, яка має адрес в Флориді а телефонний номер в Ванкувері ніби нічого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Irene B.

 

Social Media for Business Creative Director, Start-Ups E-Commerce, Web-Businesses Co-Founder, Visionary Entrepreneur

))

<noindex>http://il.linkedin.com/groups/%D0%9D%D0%9E...D%D0%90-5071916</noindex>

Гляньте на фотки в Англомовному і російськомовному акаунтах)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітання з Франківська, після довгих вагань наша сім`я поставила за мету виїхати в Канаду. Дружина викладае в нашому медуніверситеті (вчить іноземців) тому на неї робимо ставку в процесі еміграції. Зараз підтягуємо мову нашу та дитини. Хочемо їхати за такою схемою що дружина буде в Канаді здобувати masters та писати кандидатську хоча вона вже і доцент у нас тут. Взнали що в Онтаріо після здобуття мастерс на теренах Канади одразу можна подаватись на еміграцію. Може хтось вже проходив подібний шлях? Хочется послухати тих чи інших порад. І ще таке, хтось щось чув за цю фірму cultuscanada.ca ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cultus Canada,

 

подразделение компании Samota Industrial Inc.

Samota Industrial Inc займається логістикою, так що якісь чуваки трохи стрьомні як на мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сherymax, я перепрошую, але нащо вам посередники? Зайві гроші руки печуть? То краще віддайте їх нам. B) А якщо серйозно, то є тут на форумі розділ "Учеба и работа в Канаде", і там всі-всі питання стосовно вибору університету, подання документів, вступу, збору документів на студентську візу головному апліканту та відкритий дозвіл на роботу залежному, тощо вже обговорені в деталях. Вивчіть уважно; якщо ще питання залишаться - хтось обов"язково поділиться власним практичним досвідом. До речі, подаватись на ПМЖ після отримання мастерс, а надто PhD можна в різних провінціях, десь умови лояльніші, десь - жорсткіші, десь квоти є, десь немає... тож якщо у вас немає конкретної прив"язки саме до Онтаріо - не обмежуйте себе в цьому питанні: можливо десь знайдете простіші умови вступу та подальшого отримання постійного статусу, потрібну тему досліджень та дисертації, стипендію, якісь преференції стосовно саме вашої індивідуальної ситуації... Дивіться по всіх підходящих університетах та програмах країни.
Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

падкажіть будьласка .яку довідку треба з податкової про слату податків для робочої візи .і як її провіряють в посольстві .чи достатньо буде довідки про доходи від роботодавця з утриманими податками .але роботодавець працює без печатки .чи буде вона дійсна .і взагалі як перевіряє посольство по податковій людину .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивіться у відповідній темі. І краще все ж не дублювати одне й те питання в усіх темах. :)

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Aidan, взагалі то можно і без посередників обійтись але мені здаєтся що коли люди постійно цим замаются то відповідно і результат буде швидший. І ще по нашій темі на мастерс або PhD рішення приймає професор а документи посилаются я так розумію в канцелярію інститута, то як знайти і переконати професора що йому потрібен саме цей асистент?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Власне, саме так, як це роблять всі. Вивчаєте сайт університета, дивитесь, чи там займаються вашою темою, хто займається, і пишете тому професору... Як варіант - дивитеся на сторінках град програм, які там пропонуються стипендії та асістантшипи. Ще оголошення про те, які потрібні асистенти, бувають в розділі "Вакансії" на сайті університету. Посередники цим точно займатися не будуть. Швидше теж навряд чи буде... строки приняття рішень для всіх однакові. На рішення стосовно надання вам стаді пермітів вони точно не можуть впливати, навіть не мають права подавати документи від вашого імені (немає відповідної ліцензії). До речі, я так швидко проглянула сайт саме цієї агенції - звернула увагу на такі два моменти: по-перше, вони співпрацюють, скажемо так, не з першим ешелоном саме університетів. Не знаю, чи це має для вас значення, але просто такий факт (ну і чи займаються там саме "вашою" темою треба перевіряти безпосередньо в університеті до того, як ви приймете рішення про співпрацю з агенцією). По-друге - і ось це вже якось не дуже сподобалося - вони пропонують курси англійської мови, але при цьому ані слова, що це за курси, хто викладає і де. Ще дуже важливий момент: ця агенція не має права представляти ваші інтереси в міграційних структурах. Вони прямом текстом пишуть, що інформація, яку вони надають, є загальною, а за консультаціями з візово-міграційних питань та за представництвом інтересів, якщо ви це потребуватимете, вам слід звертатися до ліцензованих консультантів або адвокатів. Просто врахуйте ці моменти, коли вирішуватимете, робити все самостійно чи через когось.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за таку розгорнуту відповідь! Вот тому і задаю питання на форумі бо люди тут вже з досвідом і проходили цей тернистий шлях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну от саме тому вам краще якраз такі питання задавати в профільній гілці, де всі студенти і аспіранти.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От мені цікаво, серед юристів такий же відсоток шарлатанів, як і серед імміграційних косультантів? А маю наувазі юристів в цілому, там адвокатів по кримінальному та цивільному праву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За шахрайство юристи можуть дуже серйозно відповісти - починаючи з втрати ліцензії і далі за всією суворістю закону (читала нещодавно про справу щодо шахрайських дій кількох підстаркуватих цивільних юристів, які вирішили забезпечити собі гідну старість за рахунок підприємців, що шукали фінансування для стартапів). А от діяльність іміграційних консультантів в цілому майже неврегульована, і їх професійна асоціація нічого не може їм зробити насправді. Хіба що пальчиком погрозити. Та й те нікого не обходить. Окремі провінції, щоправда, роблять якісь рухи в цьому напрямку (наприклад, в Саскачевані з минулого року іміграційні консультанти та рекрутери мають вносити суттєву заставу, яка може бути використана на відшкодування збитків ошуканим клієнтам... але це ж ще клієнти мають відкрити рота і поскаржитися, а не як ті, на кому варить гроші одна відома у вузьких колах контора).

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переглянув результати по закордонному округу, всього 48 тисяч проголосувало, це по цілому світу. Враховуючи скільки нашого народу по світу. то явно малувато. Судячи по моїх знайомих основна причина - паспорт скінчився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А судячи з нас і наших знайомих, і багатьох знайомих наших знайомих - просто немає зайвої тисячі-двох доларів, щоб на один день прометнутися всією родиною до "найближчої" консульської установи.

 

Тож подякуємо нашим народним обранцям (у виборах яких більшість з нас брала участь ще в Україні), які наприкінці квітня цього року дружненько провалили законопроект, що дозволив би українцям за кордоном голосувати за межами консульских установ - наприклад, в приміщеннях українських культурних центрів, шкіл або церков. І це незважаючи на дуже серйозне лобіювання цього законопроекту активістами з різних країн, навіть на згоду українських організацій і українських громадян самотужки організувати і профінансувати проведення виборів на місцях без залучення бюджетних коштів.

 

Друзі з Монреалю, які все ж дісталися виборчої дільниці, розповідали, що був повний швах зі списками. Враження таке, що консул на все забив і згадав лише напередодні, що це ж понаїдуть... :wacko:

 

Та й заміна або подовження за кордоном паспорта, що скінчився, - теж тема окремого плачу.

 

Тож, панове-товариші, хто не так далеко від Торонто та Оттави, не забувайте про це, будь ласка, коли голосуватимете на наступних парламентських виборах.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Судячи з мене, бовдура, і багатьох таких як я, потрібно було не чекати до останнього перед виборами понеділка (19 травня), а підняти свій зад і зареєструватись в Консульстві для можливості проголосувати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...