Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Vo_Vik

Чемодан
 • Публикаций

  590
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

Весь контент Vo_Vik

 1. Ви працювати в газеті хочете чи що?
 2. Вони у цьому випадку якраз виписуванням і займаються. Плюс знімають з обліку в воєнкоматі і тд..
 3. https://toronto.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/domicile Отут розписано. Все робиться в консульстві. Трохи часу забирає, але...
 4. Вам як правильно, чи як всі роблять?
 5. Ви так розказуєте ніби воркперміти в суботу на ринку продають.
 6. Якщо іммігранту до 40, то батькам цілком може бути до 60. Так що право на працю є таки важливим.
 7. Завтра відкривається запис. А тут така тишина.
 8. Вам треба їхати в Україну, найматись в айті контору, і паралельно шукати жінку. За 3-4 роки наберетесь впевненості в своїх програмістських здібностях і нагуляєтесь з дівчатами. Потім нова дружина вас знов затягне в Канаду.
 9. Наскільки я розумію, то сайт для нового способу подачі вони ще не допиляли?
 10. Для чиновника який придумав цей ідіотизм нема жодних виправдань.
 11. Чого там журналісти 20 раз говорять за скачування, якщо штраф за роздачу?
 12. А куда хоч гроші переслали? Там жеш не тільки ваші мають бути, правда?
 13. Вони пароль рандомно генерують? Чи якийсь соціал інжирінг?
 14. На полсько-українському кордоні паспорт треба показувати двічі. Отже полякам показуєте канадський і все ви виїхали з Польші і нічого не порушили. Українцям показуєте український і все нічого не порушили.
 15. А що за місто? що там в вас за бум приїзджих, що оренду не можна знайти? Balcarres? Якщо він, то судячи з ріелтора, за 25-35 тисяч там фактично трейлери на 1 спальню. Щось нормальне починається від 100 тисяч. В Мелвілі, бачу, можна 2 спальні за 50к знайти.
 16. Ох йопт, це знов півночі не спати, чекати покий сайт воскресне.
 17. Гм 35к за хату. при оренді 300 в місяць. 300*12 = 3600, Ну віднімемо 600 на податки і амортизацію. Виходить 7-10% річних на такій інвестиції. Але певно не знайти кому ту хату здавати.
 18. Vo_Vik

  Oinp

  А яка в них річна квота? Хтось знає?
 19. В наступному році можете і не виграти.
 20. А вже дочитався, що ви лист получили, що вас вибрали. А як же ж ви форму заповняли і ставили галочку що у вас доходу за 3 роки достатньо, якщо тепер виявляється що не достатньо. І таких походу з тих 15-ти тисяч кого відібрали було 2/3.
 21. Взагалі-то і способу подаватись зараз не існує. Подача була до якогось там лютого. Зараз хіба чекати поки в січні реєстрацію на нову лотарею відкриють.
 22. 0 Ну хіба що попасти в вибірку в листопаді, і коли дадуть 80 днів, то 1 січня отримати свій такс ретурн і подати доки з цифрами за 2018б 2017 і 2016
 23. Не плутайте спонсорство дружини і батьків. Там різні калькуляції. По тому як рахувати для батьків я точно впевнений, бо це не раз вже обговорювалось на форумі. <noindex>https://www.canada.ca/en/immigration-refuge...ents.html#table</noindex> Оскільки ви будете фінансвово відповідальні за свою сім’ю і батьків, то сумується всі.
×
×
 • Создать...