Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

На Львівщині, на ці вихідні, передають перші морози та сніг з дощем. На щастя це не буде довго тривати, з понеділка знову +

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в Україні; мені, скажімо так, не позитивно. Другий день наспівуємо з коханим: "Вибори, вибори, кандідати..."

 

А друзі 5-го до Монреалю вже вирушають. Щасливі. І на вибори принципово йти не збираються.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в Україні; мені, скажімо так, не позитивно. Другий день наспівуємо з коханим: "Вибори, вибори, кандідати..."

 

А друзі 5-го до Монреалю вже вирушають. Щасливі. І на вибори принципово йти не збираються.

Aidan, а ви коли в Ньюфаунденд? Я думав ви вже там....

NOC 0111

14.09.2009 отправлен пакет в Сидней / 12.04.2011 POVL / 26.04.2011 Визы в паспортах

The show must go on!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тиждень тому повідомили, що відкладається принаймні на півроку. Зараз не хочу це обговорювати, занадто розлючена.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тиждень тому повідомили, що відкладається принаймні на півроку. Зараз не хочу це обговорювати, занадто розлючена.

Зрозуміло. вибачте, що нагадав зайвий раз :(

NOC 0111

14.09.2009 отправлен пакет в Сидней / 12.04.2011 POVL / 26.04.2011 Визы в паспортах

The show must go on!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та нема за що вибачатися, я про це не казала вголос. :) Коли переїду - обов'язково одразу поміняю місто в підпису в профайлі. :P

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чим живеш, Галичина, у Канаді? (майже Майкл Щур)

Теж радіо слухаєте))?

Звичайно! :)

Однак прослухавши декілька останніх записів зрозумів, що тема котру вони піднімають не дуже цікава для мене. Так, вона важлива, але не така цікава(( Проте є випуски, котрі сподобались, наприклад про день подяки. А так, одне і те саме((

А Вінтонів - так це взагалі Борат український))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чим живеш, Галичина, у Канаді? (майже Майкл Щур)

Теж радіо слухаєте))?

Звичайно! :)

Однак прослухавши декілька останніх записів зрозумів, що тема котру вони піднімають не дуже цікава для мене. Так, вона важлива, але не така цікава(( Проте є випуски, котрі сподобались, наприклад про день подяки. А так, одне і те саме((

А Вінтонів - так це взагалі Борат український))

Ну та бо що в кого болить)), а це називається фантомні болі). Вибори пройшли, то може тему змінять, хоча ще не всі фальсифікації обговорили. Треба буде в чаті попросити трохи теми поміняти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну та бо що в кого болить)), а це називається фантомні болі). Вибори пройшли, то може тему змінять, хоча ще не всі фальсифікації обговорили. Треба буде в чаті попросити трохи теми поміняти.

Сподіваюсь що таки хоч трішки змінять напрям тем. Наприклад мені було б набагато цікавіше слухати як зараз живуть українські канадійці, аніж слухати, що на Україні бардак - бо це я й так знаю, а вони як сіль на рану сиплять)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені подобається це радіо. Воно таке єдине, наскільки я знаю.

А як не поговорити про політику напередодні та після виборів? Всі про неї говорять. Все життя - це суцільна політика.

Та теми там різні бувають. Попереду ще обов"язково щось цікаве буде. Та й сам формат англо-українсько-мовного радіо оригінальний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все життя - це суцільна політика.

Ну навіщо ж так, все життя це ніяк не суцільна політика. Тим більше перебуваючи на Україні і слухаючи такі "позитивні" речі, про котрі вони говорять у своїх випусках, які у нас відбуваються, та бачачи за вікном їх реальне відображення - стає не дуже приємно(( Однак, на мою скромну думку, перебуваючи де інде, наприклад в Ка, набагато лешге і приємніше (?) про це все говорити, коли ти вже не тут, а там і бачиш та маєш кращі умови життя та можливості.

Та теми там різні бувають. Попереду ще обов"язково щось цікаве буде. Та й сам формат англо-українсько-мовного радіо оригінальний.

Згідний, потрібно мені послухати старіші їхні записи, впевнений що там є цікаві речі.

 

P.S. Михайло, коли знову будете у них у гостях, на радіо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за критику від Радіокасту. Говорити більше про Канаду мені наприклад самому хочеться, але як правильно тут зауважив smisha якщо в Україні вибори, то як про це мовчати? Або якщо в гостях український журналіст як Вінтонів, який про Канаду дуже мало знає, або наш пан Роман, який з усієї канадської проблематики знає хіба що про франкомовних барменів і про гарячих квебекських дівчат :) Це невимушена balader як кажуть квебекуа, тобто балачка як кажуть українці. Ненапружна для нас, позаяк робимо ми це в своє задоволення. такий формат, доречі, полюбляють канадські франкофони, якщо ви помітили в Квебеку. Лише ми це робимо українською :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згідний, потрібно мені послухати старіші їхні записи, впевнений що там є цікаві речі.

 

P.S. Михайло, коли знову будете у них у гостях, на радіо?

Ближче до зими (якщо запросять :-) ), коли сніг завадить виходити в люди )). Час ефіру - неділя, перша година за Квебеком. В цей час переважно нас уже немає вдома. Важко підібрати зручний час для всіх учасників, які проживають в часових зонах Ванкувера, Торонто (з Квебеком та сама часова зона) і України.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...