Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

От прийшла Чебі і всіх розігнала) От тепер сама зі мною говори)

 

ПС: нікому пралки напівавтомат в Торонто не треба?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня земляки. Маю питання бо щось не можу зорієнтуватись куди мені писати. Може ви підкажете, або принаймні зорієнтуєте куди мені написати. Мій чоловік знаходиться на теренах Канади у Манітобі по робочій прогрмі. Має дозвіл на роботу до 15 серпня поточного року. Наразі чекає LMIA у двох різних фірмах, але і там і там тиша, чекає вже більше 3-х місяців.За законами Канади, можна знаходитись на території країни до 90 днів очікуючи дкументів. Питання наступне, куди звернутись і як довести, що ти справді чекаєш LMIA? Може ви десь зустрічали подібну інформацію. Буду дуже вдячн за будь-яку інформацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну як куди. До CIC. Документи на підтвердження - джоб офер від роботодавця та від нього ж деталі про подання на ЛМІА (номер справи, дата подання, таке інше).

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Роботодавець ДО не дає поки немає ЛМО. Мені цікаво, якщо чоловік офіційно працює у одного роботодавця, а ЛМО чекає у іншого. Чи можна так продовжувати термін перебування, чи це вже порушеня закону?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на підставі чого він працює зараз? У нього відкритий ворк перміт? Чи робота LMIA exempt?

 

І ДО насправді на цьому етапі не суттєвий; головне якраз надати підтвердження очікування LMIA і що подання було не взагалі, а конкретно для нього. Не бачу причин відмови роботодавця в наданні такої інформації, якщо він їм справді аж так потрібен, що вони подавали на нього документи і витрачали гроші.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вони подавали документи на ЛМО не конкретно під нього. Тому я так зрозуміла тут без варіантів., тре їхати додому. Він поїхав по пілотній програмі на рік. по закритому ВП. Цей роботодавець немає ЛМО (така програма) і не буде робити. Його цілком влаштовує рабська програма, за якою люди відпрацювавши рік їдуть додому не отримавши при цьому величезну суму кровно зароблених, у контракті укзана з.п. 24 дол., а по факту оплата йде по20 за овер тайм я взагалі мовчу. Чоловік знайшов двох роботодавців які готові його взяти, обидвоє подала на ЛМО ще в лютому але і досі глухо. Ось постало питання, що робити далі і як не порушити при цьому закон.

Дуже вдячна за відповіді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так а якщо тих, хто погоджується працювати за таких умов, влаштовує, що вони на "пташиних правах" і не отримують свої гроші, то чого роботодавець перейматиметься? Попит створює пропозицію. Чесно кажучи, вже набридло, що всі лише на форумах пишуть замість подати офіційну скаргу, наприклад, якщо все так погано. Все одне від цього конкретного роботодавця нічого не світить. І "загальне ЛМІА" - це ні про що. Ніяких гарантій. Отримають, а потім візьмуть якого-небудь філіпінця, який мовчки пахатиме десять років за копійки, бачила я вже все це.

 

Якщо немає ДО і немає ЛМІА під конкретну особу, то я не бачу підстав для можливості продовжити візу. Хоча, можливо, у фахівця з іміграційного права буде інша точка зору з цього приводу. Та й щоб такі поради давати, треба мати повну картину. Зверніться до ліцензованого іміграційного адвоката (краще до білого канадійця, хоча і це не гарантія). Де чоловік працює і ким?

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На роботодавця уже скаржились у government, результату як недивно нема ніякого., тим хто скаржився не заплатили решту зарплати взагалі. А погодились ми на цю програму, бо один Франківський м...к (інакше навіть не повертається язик його назвати) повинен був зробити документи на еміграцію сім"єю у Саскчеван ще 3 роки назад, взявши гроші, тягнув час, щоб потім сказати, що програму закрили. Через 2 роки заявив чоловіку, хочеш їдь по цій програмі, ні прощайся взагалі з грошима. Як то кажуть "З двох зол ми вибрали найменше". Зараз, ми уже "мудрі"і вже ніколи б не повелись на такий "розвод", але тоді знали про Канаду і усі її тонкощі, приблизно стільки ж, скільки знаємо зараз про Конго.

Чоловік працює у цього роботодавця який чекає ЛМО (без документів) carpenter - ом ))))))))).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мда. Ситуація не з приємних. То його що звільнили після того як вони почали вимагати обіцяну зарплату? Тут напевно не в говермент скаржитись, а в суд подавати. Єдине що суд може більше коштувати ніж та зарплата.

Якщо в нього віза до 15-го серпня, що просто треба посилино шукати роботу до того числа, де би погодились оформляти LMIA. Але я по робочих візах не дуже поінформований

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

документи на еміграцію сім"єю у Саскчеван...

Так а чоловік зараз в Саскачевані? Де саме? Ким працює? (Можна в приват, якщо не хочете розповідати у відкритому форумі.)

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, чоловіка не звільнили, він сам знайшов роботу за готівку, працює столярем,а саме займається сайдингом і молдингом до того займався будівництвом будинків. Наразі роботою задоволений, ще б LMIA отримати, було б взагалі пречудово.

Aidan чоловік поїхав у Альберту Едмонтон там і працює, з Саскачеваном нічого не вийшло, як нам сказали, програму закрили, а фірма яка дала чоловіку ДО не пройшла якусь сертифікацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось вам там, м"яко кажучи, не те сказали, оскільки в провінційній програмі Саскачевану таких вже суттєвих змін не було; те, що було, навряд чи би вплинуло на вашого чоловіка. А от контора, що видала йому ДО, дійсно могла не отримати дозволу на номінування від провінції. Причин для того може бути багато, і різних, звичайно.

 

Я чому питала: знаю пару контор в Реджайні, через які можна отримати провінційну номінацію і ПР, але там специфика роботи кардинально інша.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось вам там, м"яко кажучи, не те сказали, оскільки в провінційній програмі Саскачевану таких вже суттєвих змін не було; те, що було, навряд чи би вплинуло на вашого чоловіка. А от контора, що видала йому ДО, дійсно могла не отримати дозволу на номінування від провінції. Причин для того може бути багато, і різних, звичайно.

 

Я чому питала: знаю пару контор в Реджайні, через які можна отримати провінційну номінацію і ПР, але там специфика роботи кардинально інша.

 

Дякую, але мабуть не сутьба нам з Саскачеваном.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А скільки часу чоловік пропрацював офіційно по контракту?

 

Пропрацював 7 місяців. Він і досі там рахується (9 міс)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт Галичани.Щось тут так тихоооо. :blink:

Отже отримав чоловік LMIA тільки як завжди є ложка дьогтю, професія по якій він його отримав відноситься до NOC C, а відповідно ми з сином знову "пролітаємо" з поїздкою в Канаду. От хотіла тут поцікавитись, може хто знає, який зараз рельний час займає отримання WP, документи відіслали 6 серпня, але на сайті СІС інформація взагалі не оновлюється. Як тиждень назад було написано, що процес займає 112 днів і обробляють документи за 9 квітня, що зараз те ж саме написано. :ico_qip_bn:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То вас вітати, чи лиш трохи? Наскільки я розібрався з поточним станом імміграційних програм, то після WP ви можете сім’єю на експрес ентрі подаватись і мали би пройти. Чи я заплутався, бо не слідкую?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ой ні, вітати таки рано, ну хіба трошки ^_^ Чоловік подався на WP по unskiled професії NOC C, а це значить, що йому не світить ЕЕ, а мені відповідно OWP.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...