Перейти к содержанию



Активность

Лента обновляется автоматически

  1. Сегодня
  2. интересно бы увидеть статистику по донорам крови, пока тут был только один кейс и положительный
  3. Наш гарант зі своєю гарантійною майстернею підписали закон, який... і так діяв раніше, але де-факто. Судить самі. Хіба були у людей, які мають 2-3 паспорти (серед яких був паспорт громадянина/громадянки України) проблеми з в'їздом в Україну? Хіба були у цих же людей проблеми з виїздом з України, навіть не за часів т.зв. «безвізу», тобто коли паспорт іншої держави, використовувався як віза? Хіба були у цих же людей проблеми з купівлею рухомого чи нерухомого майна? Хіба не визнавалися всі ці люди у відносинах з Україною - виключно як громадяни України? І це мала частина запитань. Так, безсумнівно, триває війна і багато наших громадян виїхали, отримали або отримують друге/третє громадянство. І, власне що змінилося? Про поведінку багатьох наших за кордоном я взагалі мовчатиму, тому що ця тема окремої розмови (не хочу флудити тут). Так, змінилося ставлення до іноземців, які воюють за Україну, а так само до членів їхніх родин. Це правильно. Однак, сам концептуальний підхід щодо питання про громадянство не змінився від слова зовсім. І, як показує практика, цей закон «заточений» під певну групу людей, які перебувають ПОКИ при владі. У ньому не визначено поняття негромадянин України, а таких у мене навіть зараз дуже багато. Не визначено права, обов'язки та відповідальність не лише їх, а й іноземців, які набули громадянства України, але залишили попереднє громадянство чи громадянства. І як, власне, і хто саме проводитиме перевірку щодо підроблених документів або перевірки на предмет, чи не повернув товариш собі громадянство держав-терориста або держави-співучасниці тероризму? Мало того, я вже зараз бачу величезну кількість позовів від іноземців, які з якихось причин, проживаючи в Україні (всі життєві інтереси перебувають в Україні), не зможуть вийти з громадянства (потрібна особиста присутність, ну, загалом, привіт від Хашоггі) цих держав... І тоді що? Це створює умови для звернення спочатку в місцеві суди, а потім до ЄСПЛ. Ну а далі, всі розумієте, чим далі все закінчитися, тому що фактичний утиск прав людини на підставі її національності, громадянства та інше буде вести до певних нехороших наслідків. Ну а далі… Виплати з боку України і... зміни закону. Прошу вибачення, але я тут не хочу вдаватися в подробиці про те, що багато хто з росіян і білорусів, перебуваючи за територією України, так допомагають нашій країні, що я навіть не хочу їх ставити в один ряд із нашими, хто напоказ ходить у вишиванках і говорить виключно українською мовою, але поводиться так... Прошу вибачення. На цьому закінчую.
  4. Резерз + это приложении которое ни в каких законах не фигурирует. Это все филькина грамота
  5. Мені здається, що маючи другий паспорт і проживаючи за межами України на постійно, скоро можна буде знятись з військового обліку в Україні через резерв+.
  6. Я лично уже уехал
  7. Смотрите на Украину, будет +- то самое
  8. Так як подавався поштою з звичайними копіями, то по факту попросили принести знову всі документи + актуальні дані по наявності доходів, zaświadczenie про відсутність змін в даних і про виїзди за межі Польщі від моменту подання заявки. Документи доносив разом з дружиною, щоб вона одразу підписала дозвіл на отримання громадянства мною і дитиною (вони підготували відповідні папери, дружина підписала, після цього прийшов ще хтось, звірив всі документи і теж підписав).
  9. 100 тысяч евро за три года - это немногим больше 11.5 тысяч злотых в месяц по текущему курсу. Это меньше, чем полторы средних зарплаты (8670 за май) - при наличии работающего супруга и без учета всяких 800+ - это не так уж и много.
  10. Вчера
  11. Чого саме не вистачало з документів? Дякую за відповідь.
  12. Здравствуйте!🥰 Подскажите, пожалуйста, удалось ли Вам получить отмену zakazu wjazdu na terytorium RP тогда?🥺 Спасибо за ответ!❤️ P.S. форум пригодился спустя 6 лет😁
  13. Так у нас спрацювало , але на момент подачи вньоску для чоловіка нашому шлюбу було 19 років і ще 2 дітей котрі теж вже мали громадянство. Я думаю що в цьому теж є різниця . Свіже подружжя чи вже трохи з пробігом 🤣
  14. Ставити ультиматуми не найкращий спосіб отримати бажане. А якщо чоловік чи дружина поляк, то громадянство можна гарантовано отримати через Воєводу. Хоча у чоловіка користувача Lenka цей аргумент спрацював і у Президента .
  15. Напевне, рандом спрацював так. Але чому не дати громадянство дружині громадянина? Щоб вони не були одним цілим? Уявляю, які це проблеми для розвитку сімейних відносин вносить. В ми собі поставили умову: отримає дружина громадянство, то купимо тут житло. А ні - їдемо далі і інвестуємо ці кошти в іншу країну.
  16. Все так - гражданство не является каким-то решающим фактором, если вы не известный спортсмен, актер, писатель, врач - это реальная лотерея с совсем небольшими шансами
  17. Мне не помогло даже учитывая остальные заслуги
  18. Так. Якщо є вже сім'я громадян, то мені здається, що висока ймовірність підключення чоловіка чи дружини в їхнє спільне громадянство.
  19. типа по браку с гражданином?
  20. Подався поштою в грудні 2024, лише в червні 2025 отримав лист донести документи та визначили дату децизії на кінець серпня 2025.
  21. Ну, я предполагаю, что наличие второго гражданства станет прозрачнее и будут просить предъявить правильный паспорт. Опять-таки, в случае, например, американца с итальянским паспортом, прилетающему в Париж, вцелом, все равно по какому паспорту пересекать границу и требование предявить итальянский паспорт, если его система распознает как гражданина ЕС, не приведет к отказу во въезде. Так что, подозреваю, что формально это все будет оставаться как есть. Опять-таки, абстрактному ливийцу в аналогичной ситуации нет смысле предъявлять ливийский паспорт...
  22. Насколько я слышал, с введением в действие ETIAS/EES двойные граждане ЕС будут обязаны пользоваться в ЕС только своими документами ЕС
  23. Какие термины рассмотрения дел в Щецине ?
  24. Обязанность такая есть на территории Польши, насколько я понимаю. За пределами Польши можно пользоваться какими угодно документами. Нужно ли это делать -- это вопрос рациональности.
  25. Какие реальные термины по Варшаве сегодня , отзовитесь кто уже прошел процедуру. Спасибо
  26. Граждане стран бывшего СССР, получивши европейское гражданство, обычно прячут паспорт страны рождения в тумбочку и достают его только для поездок на историческую родину. Для всех остальных поездок -- польских документов хватает за глаза. По европейскому законодательству, довуд особистый удостоверяет личность гражданина Польши на всей территории европейского союза. С учетом дополнительных договоров с отдельными странами (Грузия, Турция и т.д.) -- даже и за его пределами. Так что не только по Шенгену, но и в Ирландию или Грузию можно лететь по довуду. Паспортом, при этом, полезно-так озаботиться, коли время есть Также есть еще такая фича как временный паспорт -- при необходимости выдаётся гражданам в некоторых аэропортах на месте за 30 злотых
  27. Ви вже повинні користуватись лише польськими документами всередині ЄС і Шенгену
  1. Загрузить ещё активность
×
×
  • Создать...