Jump to content
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Posts

  2,562
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

Everything posted by Micellangelo

 1. Дякую. Гарна інформація. Не часто, але буває. Проблема з здачею біометрії. В теорії можна у Львові, але зараз пробитися на запис туди практично не реально. Якщо все вдасться то вїхати можна поки діє віза (потенційно до кінця паспорта, Проте чи будуть в той час видавати дозвіл на роботу так як зараз, ніхто на жаль зараз сказати не можу. Закордонний паспорт, свідоцтво про народження, дозвіл від батька/матері на виїзд за кордон (якщо батько/мати не їдуть, або не подаються на візу). Ці документи (крім паспорту), потрібно надати з сертифікованим перекладом.
 2. Наразі ви інадмісібл, якщо подасте на візу вам би мали б відмовити. Потрібно паралельно подаватися на реабілітацію. Якщо не вкажете зараз, то це звичайно може проскочити по КУАЕТ, але якщо в результаті будете подаватися на ПМЖ, там вже будуть серйозні перевірки безпеки. Коли це випливе, і те що ви не вказали судимість в заяві на візи, у вас заберуть статус, депортують, та заборонять подаватися на будь які візи на 5 років. Більше того це назавжди буде в вашій іміграційній історії і впливатиме на майбутні подачі. Також це не зніме вашої inadmissibility, тому що за подібні статті в Канаді немає строку давності, чи автоматичної реабілітації. Якщо захочете працювати в сторону легальної подачі на візу та реабілітацію, пишіть в приват.
 3. Подаватися на нову візу точно не варто. Відправляти паспорт для вклейки можна в візовий центр який найближчий до вашої поточної країни. Наприклад, моя клієнтка подавалася на візу в Німеччині, біометрію здавала в Чехії, отримала відповідь коли була в Португалії, і з Португалії відправляла паспорт поштою в Іспанію в ВАК. Звідти ВАК паспорт з візою відправив їй назад в Португалію. Ось такі пригоди
 4. ВАК автоматично видаляє аккаунти (обліковий запис), 5 днів після останньої здачі біометрії.
 5. Пробуйте ранній ранок або пізню ніч. Не можу пояснити чому, але часто саме в такий час появляються слоти.
 6. Можете, були прецеденти. Якигось точних термінів там не зазначено (крім термінів дії фойл-лес), тому поки що вони це роблять. Якщо ваші пальчики є в Канадській системі (ви подавалися на візу в Канаду після серпня 2019го) тоді так. Якщо ні, то ви застрягнете на першому етапі - біометрія. Запит на біометрію зазвичай приходить за 24 години після подачі по КУАЕТ. Вписуйте так як написано в перекладі свідоцтва про народження. Майте на увазі, що процедура без паспорта дуже муторна. Дитині будуть розглядати заявку 4-8 тижнів, потім відмінять її, і потім почнуть новий файл на SJTD (Single Journey Travel Document), і аж коли його затвердять треба буде висилати в ВАК (візовий центр)_ дві фотографії. Цей SJTD буде одноразовим, для одної подорожі в Канаду. Тому не факт що це вийде швидше чи легше. Якщо час терпить, то я б чекав на паспорт.
 7. Я б не був надто категоричним, тому що те що ще пів року назад ставило "хрест" на імміграції, зараз для Українців проходить на Ура. В моїх колег вже навіть є успішні кейси отримання Permanent Residency under Humanitarian & Compassionate Grounds. Тобто людина немає реалістичної можливості повернутися в Україну, і на основі "ситуації" видано ПМЖ. Тому зараз якраз час боротися за особливо тяжкі кейси, бо тільки зараз вони мають реальні шанси на успіх.
 8. Технічно кажучи, чоловік є inadmissible due to serious criminality. На жаль через те що водіння у нетверезому стані в Канаді карається позбавленням волі до 10 років включно, це іде в ту саму категорію де тяжкі злочини. Тому такі люди не можуть бути автоматично реабілітовані, і можуть подаватися на реабілітацію через 5 років після кінця покарання, тобто у вашому випадку 2028му році. Проте є так звана процедура ТРП, яка дає можливість просити в'їзд та перебування в Канаду для людей, які є inadmissible, якщо на це є серйозні причини. Якщо вас це цікавить детальніше, пишіть в приват, але ці речі треба розбирати більш предметно. Консультації такого роду платні.
 9. В мене починаючи з квітня розкид від 4 до 12 тижнів. В більшості 5-6 тижнів.
 10. Можна самому (але потрібно робити запис онлайн), або надсилати поштою. Терміни вклейки в Варшаві зараз 3-5 тижнів.
×
×
 • Create New...