Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1880
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  19

Весь контент Micellangelo

 1. Наскільки я розумію ситуацію, вони відправили більшість офіцерів до дому. А вдома з тими документами не завжди можна працювати, через confidentiality and liability issues. На жаль тут немає простого вирішення проблеми. Наразі все на етапі - "поживемо - побачимо"
 2. Ну так і повинно бути. В них зараз на руках серйозна криза яка зачіпає все населення Канади. Понад 7,5 мільйонів людей вже отримали допомогу по безробіттю в тій чи іншій формі, і це з приблизно 19 мільйонів потенційно робочого населення. Звичайно обробка сімейної іміграції (а це всього кілька десятків тисяч кейсів) отримує значно нижчий пріоритет. Я звичайно співчуваю вашій ситуації, в мене в тому числі купа друзів, які зараз в незрозумілому лімбо коли вони не можуть податися на ПР, а їхні робочі і ПГВП візи все тікають. А їха дають лише раз на життя. Багато людей в незрозумілих і складних іміграційних ситуаціях, проте тут складно очікувати чогось іншого, а тим більше обвиняти Іміграційну службу в тому що вони про вас не піклуються, як мінімум дивно.
 3. Навряд. Школи відкривають тільки у Квебеку, всюди інше все ще все закрито. Імміграційні справи частково розглядають, просто повільно. Та і в'їзд все одно закритий, так що думаю до осені ніякого серйозного руху по візах не буде.
 4. Дохід оцінюють чисто з того що ви задекларували в СРА. Доречі якщо декларацію не подавали (через якісь б то не були причини), ви не зможете спосорувати. Я збирався цього року подаватися. За 2015 і 2016 в мене нижче ніж потрібно. За 2017-2019 вище. Спеціально для того декларацію подав як можна швидше, щоб в 2020 якщо відкриють набір заявок вже був Нотіс оф Ассессмент. Але вони перенесли спочатку на кінець січня, а потім до березня, а зараз взагалі все заглохло. Ще така цікава штука. Так як в мене появилася дитина в 2018му, то навіть на 2017 сумма повинна бути така щоб покривало в тому числі мого сина. Якщо цього року в мене народиться друга дитина, то вже на 2021 подачу, мені потрібно буде 2018-2020 доходи на 5ох (Я + дружина + 2 дітей + спонсоруєма теща). Якщо той кого спонсоруєте одружений, то треба рахувати гроші на обох,Ю навіть якщо один з них не збирається імігрувати.
 5. Ну це вже з розряду fearmongering. Ковід це скоріше різновид грипу ніж навпаки. Те що ми називаємо грипом або ОРЗ, це сукупність з 800+ поширених вірусів (в тому числі типу коронавірус) та 400+ бактерій. Ковід має не в 10 раз вище смертність ніж грип, аде десь в 2-5, але точно ніхто того скахати не може, бо ніхто незнає скільки людей мають або мали коронавірус - навіть приблизно.
 6. Значить всіх хто грамотно будував свої фінанси останні 10 років будуть в шоколаді? Впаде нерхухомість і пдінімиться вартість грошей? Значить я точно получаеться купую новий будинок до кінця року. *трошки сарказм, але насправді не сильно*
 7. Якщо мені не зраджує память програма нянь більше не приймає заявки. Якщо вам вчитися рік, то вам бути заявником. І нажаль як на мене шанси у вас на це дуже малі. Що з одним роком що з 2 ма. Хоча з двома це більш реально. Найефективніший варіант, вашій дружині бути заявником через 3 роки з досвідом роботи 3 роки, і хорошим віком та англійською.
 8. Ні. Незалежно від того чи є в дружини віза, вам варто подаватися на Студ Перміт і її в ту саму заявку на Відкритий Ворк Перміт. Я не впевнений як це зробити з Канади, якщо ви в Канаді, а вона в Україні. Я б вас обох подавав з України. Ваше фізичне перебування в Канаді, як на мене не дає вам жодних переваг.
 9. 1. Вірогідність нормальна. Потрібно подаватися разом, і тоді або разом отримаєте або ні. З тих кого я знаю хто так робив всі отримали (проте це невелика вибірка з 3 пар). 2. Наскільки я знаю програми нянь більше немає. Поправте мене хто знає тончо. 3. Не зовсім. Навчання потрібне лише для того щоб мати дозвіл на роботу. Та робота, якщо встигнете відпрацювати хоча б рік, дасть додаткові бали. От і все. В 34 роки, без ідеальної, і я маю на увазі ідеальної (мінімум 8/7/7/7 ІЕЛТС) ви по ЕЕ не пройдете, навіть з навчанням і роботою. Тим більше якщо не зможете підтвердити 3 роки роботи в Україні. 4. Якщо знайдете роботодавця то можна буде по Провінційній, але це не просто, і займає довго. Року на це все не хватить. Тому їхати на рік вчитися в вашій ситуації я б не рекомендував. На два роки з 3 річним навчанням можна. Але і тоді, проблема в віці стає дуже гострою. Вам буде 39, тобто мінус 45 балів за вік. МОжливо по ЕЕ, але дуже в притирку. Проте за 3 роки набагато простіше знайти роботодавця і можливо отримати ПНП. 5. Досвід роботи який не був сильно офіційним теж можна пробувати підтвердити. Це має певні нюанси та ризики, але дуже багато людей саме так і робить. Тому якщо знайдете Провінційну програму під яку підходите то це хороший варіант. Моя порада, імігрувати вашій дружині. З її віком все набагато простіше. Нехай вона почне накопичувати стаж в Україні (професійний стаж, незалежно від професії головне щоб рівня НОК 0,А,Б). Потрібно 3 роки. За той час інтенсивно вчити англійську. Як результат через 3 роки буде офіційний стаж, все ще хороший вік (27-28) і хороша англійська (ІЕЛТС 8/7/7/7 за 3 роки можна з нуля при бажанні вивчитися). Ітого - економія 2 років та 30-50к зелених. Проте наступні 3 роки треба буде все таки жити в Україні, ну і дружині прийдеться постаратися.
 10. Ну зараз же ж карантин вроді працює. І при цьому 90% магазинів відкриті, просто не дозволяють заходити. Тобто пік-ап або доставка. Ну а у всі продуктові можна ходити, просто слідкують за кількістю людей і тд. Це по моєму адекватно. Тому в такому ж режимі можна робити і деякі інші бізнеси.
 11. Ну проблема не тільки в пристарілих. Люди яким десь 40-50, все ще активна частина суспільства. Хоча в них нижчий рівень ризику, їм все ще може бути потрібна інтубація та ШВЛ. Якщо не буде карантину кількість хворих на одиницю часу буде на порядок більший. Це означає що потрібно буде проводити тріаж, і ШВЛ отримають лише 10-15% з тих хто його потребує. Тобто ті кого можна вилікувати під час карантину і вони без проблем продовжили своє життя, просто помруть від удушья, тому що допомогти їм немає кому. Крім того це ризик який, якщо ви захворіли і немає карантину НЕ можливо мітингувати чи нівелювати. А от економічні ризики можна. При чому в нас в Канаді, якраз достатньо інструментів та доступу банально до грошей, щоб це помаксимуму !стпустити на тормозах".
 12. Доречі вчора проскочила інфа по радіо, що на фоні того що в населення піднімається anxiety and depression, люди які зазвичай від цього страждають починають проявляти набагато менше симптомів і пішли на відносну поправку. Один з тезисів щодо причини - те що тепер всі так себе почувають як вони зазвичай, і від цього легше. Мов би "я не один такий - це нормально".
 13. Доречі щодо аналізу Коронавірусу. Наткнувся на дуже цікавий кусок інформації. В Ісландії (400к населення) провели рандомне тестування (незалежно від групи ризику, симптоматики чи історії подорожей - просто всі підряд, любого віку статусу та місця проживання) 18,000 людей - тобто 5% населення. Це вже дуже серйозна статистична вибірка. Так от за результатами серед тих хто має антитіла (вірус поборено) 25% взагалі не знали що були коли не будь хворими, і не мали жодного симптому.
 14. Тут є доля правди, але як часто буває, це поганий статистичний аналіз який побудований на серії припущень, які не мають жодної доказової бази. В "кризові" роки суїцидів дійсно більше, але різниця далеко не така суттєва. Подивись на статистику 2005-2015 років. Суїцид рівномірно ростуть і немає жодної диспропорції в 2008-2010 роках. А в "успішних" роках цей рейт все ще невпинно росте. Я напевне один з найбільших пропонентів балансу між економічною проблемою та проблемою здоров'я, проте я розумію що тут знову ж таки іде маніпуляція цифрами на контрастах. Якщо вірити Ontario Health Minister, то якщо нічого не робити до кінця місяця буде 6000 потерпілих в Онтаріо. Якщо дотримуватися карантину то 1000. Якщо говорити про 2 річний період то це 100,000/3-15,000 в Онтаріо. Нормальна смертність в Онтаріо десь 9000 і місяць (0,75% в рік). Тобто це дуже суттєве навантаження поверх нормального навантаження. Далі проблема в ліжках. Зараз в Онтаріо є 400 ШВЛ, до кінця тижня привезуть ще 900. Цього досить щоб лікувати всіх в умовах карантину, але зовсім не достатньо щоб лікувати всіх в умовах без карантину. А це означає що з тих кого можна "витягнути" більшість просто не отримають такого шансу. тому говорити про те що зараз загинуло 300, але від економіки загине 5000 неправильно. Тому що тут існує чітке паріті, при якому якщо економічно не буде проблем то загине 6000. І при такій смертності це все одно зачепить економіку дуже сильно. Більше того чисто з людської точки зору, більшість боїться більше хвороби, так як якщо ви захворіли у вас практично немає реального впливу на перебіг захворювання, коли в економічних проблемах, є дуже багато чого що може трактувати як саме ви перенесете ці зміни.
 15. Проблема в тому що 1 рік навчання = 1 рік ПГВП. Що дуже ризиковано, тому що за календарний рік отримати рік досвіду не всім вдається. Більше того потім подаватися на ПР в статусі візитора чи з країни виходу. В Манітобі трішки простіше, але суть така ж, тому що ПНП займає час і потім ПР також. А зараз з Ковідом взагалі не відомо як і коли будуть процесити ПНП. Ще таке. Навіть з досвідом в Канаді, щоб набрати норм бали потрібно мінімум 1 рік досвіду в країні виходу, інакше не вийде. Моя подруга зразу після навчання в Україні приїхала сюди. Відівчилася 2 роки і має 2 роки досвіду в Канаді. І навіть з топ англійською виходить десь 450+ балів. А зараз потрібно 470+.
 16. @bEnjam1n Якщо з англійською дійсно проблем немає то вам пряма дорога в ЕЕ (федеральна програма). Щоб пройти вам потрібно наступне: Вік - до 30 Освіта - магістр Досвід роботи від 3 років (НОК 0, А, Б) - перевірте під який нок попадає бортпровідник. Якщо бід Б, то все добре. Англійська - ІЕЛТС 8/7/7/7, а краще ще вище. Вся проблема буде насправді в англійській. Якщо зможете на такий рівень витягнути то у вас дуже хороші шанси. При тому це дуже допоможе вже на місці в Канаді.
 17. Малися на увазі не новини авіації, а новини з коронавірусом. Зараз потім авіаперельотів зменшився більше ніж вдвічі. Найбільша авіакомпанія Канади вже звільнила 30000 працівників. Так як це дуже маломардова індустрія, багато з тих робіт під кінець вірусу вже не буде. Хоча це відносно короткостроково, бо в загальному пасажиро потік буде лише рости. Тому найближчі 1-2 роки буде перенасичення кадрами, але з часом воно вийде на свій попередній рівень.
 18. @MartinEden Я з тобою у всьому згоден, крім економічних наслідків. В 2008-му в Канаді 400 тис. втратило роботу. Ми зараз наближається до 2 мільйонів. Планується до 4 мільйонів безробітних. Проблема не тільки в короткостроковому безробітті, а в тому що далеко не всі бізнеси які зараз простоюють можуть відкритися після карантину. А це означає що суттєва частина з тих 2-4 мільйонів буде без роботи на довгий період. Особливо коли це в межах однієї індустрії, і на ринку праці приходиться конкурувати з іншими 200-300 тис людей, які теж без роботи. Зараз виділили 3% ВВП на підтримку "штанів". Але судячи по всьому цього надовго не хватить. Проблема карантину в тому, що він не стільки зменшує кінцевий результат вірусу, скільки стримує стрімкість. Звідси термін flatten the curve. І це насправді потрібно, але це також означає що це затягнеться на місяці. Якщо мене не зраджує моє розуміння економіки, в нас просто немає грошей на місяці. Говермент звичайно зараз почне їх активно друкувати, та і ходять чутки про негативну ставку овернайту. Але чує моя "*опа", що 2008-ий буде мягко кажучи walk in the park. Я не думаю, що я можу запропонувати, якийсь реальний вихід з ситуації. Виглядає на те що такий напів-карантин, як зараз є напевне найоптимальнішим балансом. Коли не все закрито і не всі звільнені, але при тому основні "очаги" розповсюдження вірусу стримуються.
 19. Ну я тому і згадав, бо питання було сугубо за США-Канада. Чек поштою іде до 7 днів (залежно звідки), і кліриться десь 2-3 дня. Якщо горить можна експерс доставити десь за 10-15 баксів.
 20. Такого дійсно не було. Тому треба бути обережним, і як то кажуть "do your part", але з іншої сторони не потрібно роздувати смертність до тих цифр, яких там немає. Подібна інформація, мягко кажучи небезпечна.
 21. Був, проте саме для ЛМІА це НЕ обов'язково. Тут більше має значення чи логічно все: Чи дійсно не змогли знайти працівника в Канаді Чи дійсно є потреба в цьому працівнику Чи дійсно цей працівник може задовольнити дану потребу Чи доцільно фірмі платити за цього працівника. Тут єдине коли дохід має значення. Якщо там всього доходу 100к, а працівнику треба платити 60к, звісно виникнуть запитання. Проте якоїсь конкретної вимоги по доходу немає.
 22. Той хто має аккаунт в США, повинен виписати вам чек і фізично вислати його вам поштою. Ви в свою чергу можете цей чек депозити через мобільний додаток або в найближчому відділенні банку. Ціна питання пересилка (1-2 дол) і депозит, якщо через банк 1,5-3 дол. Якщо через мобільний - безплатно. Якщо в людини з аккаунтом в США НЕмає чеків, та людина може піти в банк і виписати мані ордер. На вигляд це те саме що чек, тільки він гарантований. В Канаді банки за це беруть 7-8 дол. Думаю в США ціна не вища. Це звісно довше ніж СВІФТ, але якщо не горить, то саме так відбуваються 99% трансакцій між бізнесами в Північній Америці. Мій друг бухгалтер регулярно підписує чеки на суми, які інколи доходять до 900 тис. дол.
 23. Хочу поговорити про статистику коронавірусу. Все що я напишу нижче прошу НЕ сприймати як недооцінювання ризиків чи те що мені плювати на людей. Просто безпристрасний розрхунок. На жаль це дуже небезпечно брати дві цифри і подливши одна на одну стверджувати що це статистика, чи навіть показник смертоносности вірусу. Треба спершу нормально розібратися що ці цифри репрезентують, і чи можна з них робити подібні висновки. Ось тут мені на очі попався, ІМХО, дуже хороший аналіз: https://www.statnews.com/2020/03/17/a-fiasco-in-the-making-as-the-coronavirus-pandemic-takes-hold-we-are-making-decisions-without-reliable-data/?fbclid=IwAR2u5A1RMuKk0_dGBxzeZcxxjl21u6Fbo-PcDooCbFg-1RKD_HMZSUwdCQI. Дуже раджу почитати. Це станом на минулий тижень, проте всі цифри, якими вони оперують без проблем перевіряються. Далі коротко, по простому. На час написання посту 755к підтверджених випадків, 158к підтверджених одужань та майже 37к смертей. Якщо ми будемо ділити смертність на одне з цих чисел ми отримаємо 5% та 23% рівень смертності. Ні одне ні друге і близько не відповідають реальному шансу померти від вірусу. Потрібно розібратися що собою представляють ці цифри: 755к і 158к. З смертністю все зрозуміло, це абсолютне число. Що таке підтверджені хворі? Це ті кому зробили тест і цей тес прийшов позитивним. Давайте не забувати, що МОЗи практично всіх країн одноголосно закликають НЕ йти в лікарню/поліклініку, якщо у вас немає life-threatening condition. Тому що для переважаючої більшості людей вірус пройде як звичайне ОРЗ. Тому іти тестуватися це наражати на небезпеку оточуючих, та і самих себе, якщо того вірусу у вас таки не має. Тим більше поки у вас немає реальних проблем з диханням, лікар вам нічим допомогти не може. З вірусами приходиться боротися нашому організму. Відповідно, ми НЕ знаємо яка кількість захворівших. Лунають різні цифри, але з того що мені потрапило на очі це дуже великий рендж між 3 і 100. Тобто реальна кількість захворівших десь між 2,5М і 75М. З першою цифрою розібралися. Друга цифра кількість одержавших. Коли вірус починає сильно рости в якійсь країні ми бачимо що кількість загинувших росте швидше ніж одужавжих. Якби можна було використовувати це співвідношення для визначення смертності, тоді за такою логікою ще на початку минулого тижня в Канаді смертність була 100%. Це можна легко пояснити тим що смерть наступає набагато швидше ніж одужання. Ті хто помирає від цього вірусу помирають від грубо кажучи вірусної пневмонії, яка проявляється як один з симптомів. Це займає десь тиждень від першого прояву. В той же час щоб вас офіційно визнали одужавшим потрібно бути безсимптомним 14 днів та пройти 3 послідовних тести. Тобто з моменту перших симптомів це десь місяць. Відповідно поки є активні кейси це відношення двох цифр насправді немає дуже мало інформації. З статті вище випливає цікавий висновок: ми НЕ знаємо яка смертність, як довго триматиметься імунітет і чи буде вірус поводитися інакше влітку. Саме тому що ми не знаємо МОЗи панікують. Судячи по тих цифрах які приведені в статті, реальний рівень смертності 0,25-0,75%. Що дійсно сильно вище від сезонного грипу (0,1% в США за 2018/2019 сезон). Проте це не 3, і не 11%.
 24. По ЕІ та СЕРБ, з того що я дочитався, та дослухався (радіо 1010 і прес конференції): Хто вже подався на ЕІ (але ще не отримав пошту, тобто ще не запроцесили), НЕ повинен подаватися на СЕРБ. Вони самі вас в СЕРБ перекинуть. Хто вже подався на ЕІ і отримує гроші, буде далі їх отримувати. Якщо ваш ЕІ закінчиться до якогось Жовтня і ви все ще не будете мати роботи через вірус, ви можете податися на СЕРБ Хто ще не подався, і не має роботи саме через вірус, повинен дочекатися до відкриття СЕРБ (1 квітня +/- пару днів) і подався через нову систему. Різниця між ЕІ та СЕРБ: ЕІ платить до 55% від вашої ЗП, але не більше ніж 562-573 / тиждень. Треба заповнювати звіти про пошук роботи і присвячувати 8 год в день пошуку роботи (якщо вас звільнили тому що нема роботи). Судячи з того що було в брифінгу по ЕІ, то мед довідка в даному випадку не потрібна. Тобто якщо ви самі собі діагностували симптоми і хочете пересидіти вдома - маєте право До того як обявили СЕРБ, сказали що ЕІ будуть давати навіть тим хто не eligible (self-employed etc) СЕРБ має бути доступний для всіх хто втратив роботу через будь яку причину зв'язану з вірусом (layoff, quarantine, self isolation, hospitalization, etc.). Сума СЕРБ на відміну від ЕІ буде нараховуватися на 4 тижні вперед. Сума буде однакова для всіх - 2000 / 4 тижні СЕРБ можна отримувати максимум 16 тижнів СЕРБ буде backdated from March 15. Тобто нараховуватися він буде на втрачену роботу починаючи від 15 Березня, не залежно від того коли опрацювали вашу заявку. В різних прес конференціях Трюдо давав два різні терміни на отримання грошей. 10 і 6 днів. Тобто за 6-10 днів від подачі заявки через нову СЕРБ систему гроші мали б бути на рахунку. Плюс час на пересилку, якщо ви вибрали оплату чеком. Далі те що обіцяють для бізнесів: Якщо ваш дохід впав на 30% або більше, то можна отримати 75% фонду ЗП. Проте поки що незрозуміло як будуть рахувати падіння доходу. Наприклад в нас бізнес сезонний. І між лютим та березнем є ріст. АЛе це тому що лютий для нас це практично 0 дол доходу. Проте якщо якщо дивитися між березнем 2019 та 2020 то може бути дуже суттєве падіння. Наразі вирішили звільнити всіх без кого можна обійтися. Якщо ж буде чітке розуміння як буде оцінюватися даний момент, візьмемо назад на роботу. Обіцяють гарантувати спец позику в топ банках. До 40 тис. під 0% на перший рік. Для тих хто буде eligible будуть прощати 10 тис. Критеріїв відбору поки що не озвучили. В мене два side project, яким така позика була б дуже вчасною. Проте критеріїв наразі немає. Проперті такс можна деферити на 6 місяців. Для цього треба зв'язатися з вашим муніципалітетом.
×
×
 • Создать...