Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  2445
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  39

Весь контент Micellangelo

 1. Ага. Сьогодні дружина присягала. Перше питання після імя і ПР картки булоо чи вона в Канаді фізично. ПР порізали, і обіцяли надрукувати Сертифікат Громадянства сьогодні ж і відправити поштою вже завтра. Якщо все буде по плану, но наступного тижня подам заявку на паспорт дружині і дочці (буду робити прискорений). Надіюся встигнути все за 2 тинжні, щоб на свята в Україну махнути - дітей пра-бабцям показати )))
 2. Я дума. человек имеет ввиджу роботать с Казахстана. Это как раз не проблема. У нас (транспортная компания) так работают люди с Украины и Казахстана кстати. @Askhat, я дам ваши контакты директору, если будет вакансия она вас наберет.
 3. Одружитися можна в будь який момент, на візу податися теж. Проте на жаль це далеко не гарантія що візу їй дадуть. В подібних ситуаціях, тут 50/50. Комусь дають, а хтось по 5 раз за 4 роки подається і так і не отримає поки разом ПР не стануть. Тут таких історій багато на форумі проскакувало.
 4. Я б рекомендував все якраз навпаки. Доктор це круто, але це для тиих в кого шансів більше імігрувати немає. В топік стартера практично ідеальна ситуація. @ydat, Якщо зможете здати ІЕЛТС на 8/7/7/7 (а краще ще вище) то у вас буде вже понад 450 балів. Це вже як мінімум достатньо для того щоб був зміст робити профіль на ЕЕ. Паралельно шукайте роботу, так як ІТ це одна з буквально 2-3 професій де реально можна знайти роботу та отримати ЛМІА. Після цього у вас буде ще більше балів, а також набагато більш комфортна та швидка іміграція. Я б рекомендував дивитися в сторону Докторнатури тим кому сильно за 30, і всі інші варіанти починаються сипастися. Это немногог по другому читается. Если Докторнатура 4 года, то нужно будет все 4 отучится перед тем как подаватся. Первая строчка гшласит о том что если все выполнено, но корочки еще нету - то можно подаватся. А вторая строчка говорит о том что с этих 4 лет, как минимум 2 должны были отучится именно в Оонтарио. Вместе это НЕ означает что можно подаватся на провинциалку после 2 лет обучения. Больше того в Онтариских номинациях стоит также смотреть на то как часто открывабтся наборы. Некоторые Онтариские стримы мы уже больше 2 лет не видели ...
 5. Плюс терміни. Зараз свідочтво і потім паспорт можна пару місяців чекати, а повернутися в Канаду не вийде за цей час ...
 6. Якщо ви їдете до батьків, то в першу чергу перевірте чи вас впустять. Дорослі діти НЕ вважаються близькими родичами, а дальніми (extended family). Якщо я не помиляюся, то кордони вже відкрито для подорожуючих, але уточніть які правила і чи потрібні вакцини/тести і тд. А по вашому питанню, такс форми від батька це чисто для підтвердження доходу, якщо він бере на себе фінансування вашої поїздки. Це в загальному не обовязковий документ. Проте для візиторської візи все таки бажано щоб було чітко зрозуміло хто платить за поїздку (чи ви чи батько), і відповідно надати документи які показують що за ту поїздку є чим заплатити.
 7. Тато приїзжав пару місяців назад, по загружав те що з мокрими печатками. Правда тоді QR-коду ще не було (серпень)
 8. Для 90% в Канаді так само. Ваші інвестицій (левова частка яких в пересічних громадян це нерухомість) це те що вас годуватиме на старості. Пенсія від виробткі, якщо працювати років 40 і добре заробляти буде десь до 2к, а соц пенція (якщо не працювали, або самі на себе і не платили в пенсійний, або якщо приїхали пізно) це всього 800-900
 9. Одна з найкращих професій в Канаді. Хороші профспілки, серйозна ЗП, і роботи забльше ніж робітників. А якщо ще й є хоть трохи хисту до того - то взагалі. Більше того якщо пройти Канадську сертифікацію (Ред Сіл), то можна буде подаватися також на ФСТ програму, там зазвичай прохідний 300-350.
 10. На СЕС потрібно все таки попраюцвати рік "по найму"
 11. Цей лист більше не для вас, а для роботодавця, який не в курсі іміграційних правил. Згідно IRPR (як написано вище) ви зараз занходитеся в так званому "implied status" до моменту поки не буде прийняте рышення по вашому ПГВП.
 12. У вас очень большой пробел в плане - ЛМИА. Если вы приедете и получите контракт, это вам НЕ поможет получить робочую визу. Для этого работодатель нужен получить ЛМИА. Если по простому, это решение от правительства, которое свидетельствует тому что в Канаде просто некому делать эту работу (во всей Канаде) и они поэтому дают право пригласить кого-то из вне страны. Более того на робочей визе в Канаде нельзя быть больше 4 лет, поэтому план с пенсией тоже не работает. Тем не менее для сваршиков есть возможность получить Ред Сил в Канаде, после которого можно подаватся на иммиграционную програму ФСТ (временно приостановлена изза ковида, но подозреваю что не на долго). Правда ангийский хотя бы на средний уровень (5-6 СЛБ) нужно будет сдать.
 13. Якщо нычого не змінился подаватися на робочий перміт з тур візою в канаді дозволили тим хто перебував в Канаді з Серпня 2020 го
 14. Тут залежить від того про який процес іде мова. Наприклад при подачі на ЕЕ (ФСВ) бали зарахують за сам факти вищої освіти незалежно від того як вона повязана чи не повязана з роботою. Єдине в чому може виникнути питання це в НОК роботи за яку ви хочете отримати бали, тому що одним з "тестів" є те чи мали ви на момент початку роботи достатню кваліфікацію щоб цю роботу виконувати. Тому для деяких професій, відсутність освіти за фахом може бути причиною невизнання робочого досвіду (наприклад лікар).
 15. Я теж про це думав, але фірма реальна (Johnson, Unifund), аккаунт реальный, я потім вже сам з ними міняв страховку, коли мінялася ситуація. Сам поки що нічого не клеймив, але доречі сій колега те мав ту страховку (теж через того брокера) і коли попав в аварію, то вроді не скаржився, та і нову машину дали (Ягуар), поки ремонтували його ЛендРовер. Єдине коли він перший штраф отримав за перевищення швидкості, то йому до страховки додали 50 в міс. Сказали що це через те що він тепер не підходить на знижку "водія без порушень". Різниця звичайно ні зіла, але кращої ціни він так і не знайшов, тому залишився з ними.
 16. Кому потрібно, пишіть в приват скину контакти брокера, який мені свого часу дуже хорошу ціну намалював (з 360 впало до 160). Він працює так, скидаєте йому свої дані, він каже яку ціну може організувати. Якщо підходить, безе 300 дол, і оформляє. Останній раз мені обіцяв 150 зробити, а в результаті вийшло 120.
 17. Не можна податися поки не выдкриють набыр. Набыр выдкривають часто на 500-1000 заявок. "Кто не успел, тот Опоздал". Выдкривають набори також досить не регулярно.
 18. Вони не те щоб зупинені, просто відкриважться набір заявок на ці програми рідко (1-2 рази в рік) і на дуже короткий термін (інколи лічені дні)
 19. Не факт. В мене страховка не мінялася від G2 і G Full (наш аналог в Онтаріо). З пояснення страхової не мінялася вона перший рік, тому що при нормальному процесі неможливо отримати G Full Не поїздивши рік з G2.
 20. Micellangelo

  Express Entry

  Я думаю @Милан мене підтримає, але після (а точніше під час) навчання на RCIC дуже міняється погляд на процес іміграції. Коли стаєш інтимно знайомим з сотнями сторінок регуляцій, починаєш розглядати процес іміграції як частинку права. І насправді дуже багато чого, ми сприймаємо як данне, часто нічого більше ніж urban legends, myths and misconceptions. Взагалі, я розумів важливість отримання кваліфікованої допомоги, після того як мій процес іміграції "консультант" у Львові направив, мягко кажучи "задом на перед". Але лише після отримання ліцензії, я зрозумів наскільки велика і складна система іміграції. Я досі часто дзвоню до своїх більш досвідчених колег, за порадою, і це при тому що я наразі лише займаюся ЛМІА для компанії в якій я працюю (не іміграція). П.С.: Це не самореклама, так як я поки що не практикую. Але хочеться поділитися. Тому що навіть активно покуривши форум 6 років, виявилося що це була лише верхушка айсбергу :) Нюансів там вагончик і тележка
 21. Micellangelo

  Express Entry

  При принятии решения рассматривается множество факторов. Связь с родиной, намерения, и тд это конкретные факторы которые по инструкциям офицер обязан рассмотреть, оценить и принять во внимание при вынесении решения. Интрускции очень подробные и есть в свободном доступе. Это 80 страничный талмуд на кадый вид кейса отдельно (та с две дюжини их). То что ваша племянница не давала мотивационное письмо и не показывала связь с родиной, никак не отменяет факта того что это факторы которые 100% принимаются во внимание, и 100% влияют на принятое решение. Хотя конечно они далеко не всегда решающие.
 22. А коли хоть подавалися? Тому що вїзд туристів дозволили лише пару тижнів назад, і то вакцинованих. Тому ваша заявка і так слабка (дувчина їже до тимчасового резидента), так ще ї можливо немає можливості поїхати фізично ...
 23. А зараз можна подаватися на студ перміт з Канади (в Канадський офіс за Канадською адресою проживання)?
 24. Ну я пытался быть обективным, при том что влюлен в Канаду )))) Тежелая задача однако :)
×
×
 • Создать...