Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1641
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  8

Весь контент Micellangelo

 1. Я думаю він хотів прикольнутися що Верса 2008 це раритет
 2. Я надсилав їм заповнену форму, вони підписували і висилали мені скан. Все подається електронно, тому я не думаю що це проблема.
 3. Є Онтарійська програма для Інтернешнл студентів з джоб оффером (не ЛМІА). А також недавно була подача на провінційну Онтаріо для професіоналів з джоб оффером (компанія повинна мати мінімум 5 працівників та $1М+ доходу, процес схожий на ЛМІА, проте дещо простіший), проте прийом заявок недавно закрили (квота заповнюється дуже швидко).
 4. Я робив і так і так. Зараз зазвичай роблю від свого імені як репрезентатив (потрібно буде підписати документ відповідний батькам і вам, що ви їх представник). Це зручно особливо коли батьки не знають мови, ви можете абсолютно офіційно дзвонити чи писати емейли щоб вирішити якісь питання по заяві на візу від свого імені. Ну і банально це все таки біль правильно, так як саме ви заповнюєте анекти і відправляєте заявку.
 5. Тут залежить від програми. Зазвичай 1-2 річні програми це Сертифікат, а 3+ програми це диплом. Переважно на сайті коледжу написано що отримує студент по закінченню програми: сертифікати чи диплом.
 6. Ворк Перміт - ПР, дуже навіть хороша схема. Наразі, якщо людина за тими чи іншими параметрами не може попасти через ЕЕ, або мусить платити 30-50к за навчання, приїхати на готове робоче місце (нехай навіть меньш оплачуване чи меньш комфортне) це величезний плюс. До мене зараз летить хлопака з сім'єю з України, якому ми зробили ЛМІА. Так він може працювати лише у нас поки не отримає ПР, і так це дає нам додаткові важелі впливу, які добросовісний роботодавець використовувати не буде (я розумію що далеко не всі добросовісні, але нормальних також вистарчає). Проте його дружина має ОВП, а син може ходити до школи. Вони приїжджають і можуть йти на роботу з першого дня в Канаді, а це величезна економія на тому часі який йде на пошуки першої роботи, а за оренду то платити треба. Моя міграція обійшлася мені в 50к+ і в 2 дууууже складних роки поки я не зміг повноцінно працювати. Людина, яка їде на роботу і отримує ПР тут, може пропустити ці 2 роки і витрати. Крім того як на мене краще 1-2 роки працювати на мудака (вже звиняйте за мій французький), ніж вчитися 2 роки і паралельно працювати 20 год в тиждень і не знати де брати гроші на навчання чи на їжу (бо за 20 год по вечорам багато не напрацюєш). Звісно якщо можна легко і просто зразу в Канаду ПРом, то це круто, але тоді і Ворк Перміт такому кандидату не потрібен.
 7. 1. College - Certificate 3. Згадати потрібно точно, особливих деталей не потрібно. Лише, коли, яка віза і що була відмова
 8. Питання в тому де взяти токового консультанта, і як знати хто з них толковий. Свого часу мені консультації коштували того що я поїхав вчитися на рік, не знаючи того що без 2ох років навчання мені нічого не світить (Самі розумієте шок коли мій бюджет виріс в двічі, і мені ще повезло що я зміг знайти гроші, так як половина вже тю-тю). Крім того подібні консультації чуть не коштували мені візи для моєї дружини, а точніше таки коштували (відмова у студентській), бо консультанти подали мою дружину теж вчитися зі мною, бо за їхніми словами інакше без шансів. А якби я почав шукати інфу раніше і наткнувся на цей форум, то міг би мігрувати по ЕЕ, без всяких навчань. Так що я думаю компромісний варіант найкраще. МОжна працювати з консультантом, але ні в якому разі сліпо не довіряти, а паралельно самому вчити "мат часть" і розбиратися в тому що відбувається. Все таки ціна питання 10-100к і кілька років вашого життя.
 9. В мене таке часто бувало. Тут або спробувати пізніше, або тупо ломитися 20 раз поки не впустить.
 10. Дякую за роз'яснення. Подивився в файлі: AOR - July 10. Started Processing - August 15. Заодно і мейлинг адресу поміняв. Домашня правильна була, а мейлинг стара. От туди б напевно мені паспорт і прийшов
 11. Подав документи на початку Квітня АОР на початку Липня Екзамен ще не призначили. Я так розумію має прийти якесь повідомлення на електронку? До ЕКАС я не приєднував, варто?
 12. Внутрішній паспорт не є обовязковим. Всім кому буде цікаво, апдейт моєї епопеї з супер візою: Передісторія: Тещі робили супер візу в травні 2018-го. Вона була в Україні лише місяць (хотіли щоб встигла назад в Канаду до народження внука). На сайті СІС писало що середній час процесингу 60+ днів. В неї закінчувався паспорт в жовтні 2019, і тому що могли не встигнути зробити візу за місяць вирішили новий паспорт не робити. Тепер: Теща з дружиною та сином вирішили махнути до України. Теща має право перебування в Канаді до Липня 2020. Паспорт до жовтня 2019. А також зробили новий паспорт який вже діє і дійсний ще 10 років. Подалися на візу. Оскільки продовження не підходить єдиний варіант подаватися на нову візу. Значить подаватися як з України. Подалися заздалегіть. Розраховували що обіцяні 67 днів процесингу ми будемо в Канаді, а вже ближче до отримання результату махнемо в Україну і там отримаємо візу. Після подачі отримали запит на біометрію. Тут все як на зло. Теща виїхала в Канаду за 2 тижні до того як ввели біометрію. Відповідно біометрію так і не здавала. А здавати її можна лише в Україні. І якщо процесинг дійсно займає 67 днів то в нашу поїздку не вкладемся. Ну діватися нікуди, перепланували поїздку так щоб встигнути здати "пальчики" в 30-денний термін. Благо медицину здали зазадлегіть в Канаді, щоб пришвидшити процес. По приїзду в Україні 17го вересня здали біометрію. 18го вересня прийшов запит на медицину. Хоча документ про проходження був у файлі. Подзвонив у клініку - з їх сторони все зроблено - результати в системі. Подзвонив та написав емейл в СІС мені сказали треба говорити з тими хто процесить. Написав в Київ. 20го прийняли медицину 23го прислали запит на паспорт 24го вислали паспорт думаю наступного тижня буде вже віза і ми все встигаємо. П.С.: Булети назад брав (21го довтня) так що в разі чого теща могла повернутися по комбінації старий паспорт + новий паспорт + віза в старому паспорті, яка дійсна до 22го жовтня. От така історія
 13. В нас Канадське свідоцтво про народження. В кінці кінців зробив нотаріальну завірку - так простіше. Все про все 5 хвилин та 35 КАД. Цей документ наразі спитали при чек іні. На кордоні не питали. Але це вони летять туди поки що. Якраз щойно приземлилися у Львові. Як будуть якісь нюанси - відпишу.
 14. Приходять роботодавцю, а він в свою чергу повинен надати вам копію щоб ви могли податися на ВП чи ПР.
 15. До MartinEden: Ти правий, наскільки я знаю, син НЕ є громадянином, проте має право на отримання громадянства за бажанням батьків, або якщо сам захоче коли буде повнолітнім. Свідоцтво візьмемо, плюс буде папірчик від мене про виїзд, але це той що канадський. Вчора написав в Консулят України в Торонто - поки що молчок ... О дякую, що поділилися досвідом. В тій формі пише що можна завіряти нотаріусом, або просто в присутності свідка (я вибрав друге). Довідку що він громадянин, я не хочу брати, та і не думаю що це важливо, так як в нього є паспорт Канадський, і якщо нічого не змінилося Канадцям віза на короткострокове перебування не потрібна.
 16. Доброго дня знатокам. Ситуація наступна: Я та дружина громадяни України, наш син громадянин Канади (виключно). Проживаємо в Канаді - ПМЖ. Дружина їде в Україну з сином. В мене є підписана форма яка рекомендована CBSA (Канадські митники і прикордонники) в якій я як батько даю дозвіл на виїзд дитини з мамою. Тобто питання виїзду з Канади вирішене. Питання наступне, чи потрібні дружині якісь документи для виїзду з України. Нагадую, син виключно громадянин Канади. Чи потрібна довіреність? Дякую.
 17. Ну я всюди дивився коли брав. Десь 10 магазинів перелопатив, в тому числі локальні. Ну і в мене 500 з доставкою і колесами. Бо я на роботі сам переобуваю (в мене там компресор і домкрат і тд)
 18. Доброго дня знатокам. Ситуація наступна: Я та дружина громадяни України, наш син громадянин Канади (виключно). Проживаємо в Канаді - ПМЖ. Дружина їде в Україну з сином. В мене є підписана форма яка рекомендована CBSA (Канадські митники і прикордонники) в якій я як батько даю дозвіл на виїзд дитини з мамою. Тобто питання виїзду з Канади вирішене. Питання наступне, чи потрібні дружині якісь документи для виїзду з України. Нагадую, син виключно громадянин Канади. Чи потрібна довіреність? Дякую.
 19. Ну в мене все по дешовці. Стальні колеса, Гума Kapsen AW33 185/60R15
 20. О і я там беру. Мені на мікру 4 нові зимові шини з колесами з безплатною доставкою вийшло 500 баксів
 21. Якщо Супер віза то мали б дати на 10 років, або до кінця паспорта. Якщо проста ТРВ, тоді можуть дати на той термін який вважають за потрібне. Моїй мамі давали на 6 міс, потім на 2 роки, а зараз дали на 10 років. Всі звичайні ТРВ.
 22. Можливо, проте не обовзяково. В мене навчання починалося 5го Травня, а візу дали десь 7го. Точніше рішення було до того, але поки паспорт туди-сюди катнувся то було вже 7ме. Ну і в Канаду відповідно попав 9го.
×
×
 • Создать...