Перейти к содержанию



snooopy

Іміграція в Канаду - актуальні способи в 2023

Рекомендуемые сообщения

Вітаю,

Довгий час розглядаю іміграцію в Канаду - як пріорітет на майбутнє. Проте останні роки займався тим, щоб забезпечити в Україні план Б (Квартира та гарний досвід робити), якщо після 1-2 років в Канаді доведеться повертатися в Україну. 

Про себе:

1.  29 років проживаю в Києві
2. Працюю маркетологом у великій міжнародній компанії.
3. Рівень англійської - Екзаменів не здавав, проте в роботі часто спілкуюсь англійською - і оцінюю знання на рівень С1. З невеликою підготовку можу розраховувати на складання IELTS на загальний рівень 7.5-8
4. Одружений. Дружині 27 років - вчитель англійської мови (проте останні 4 роки займається виключно репетиторством). Рівень англійської - орієнтовно B2. Думаю з підготовкою можна очікувати на результат IELTS - 6
5. Є син - 3 роки

Ціль:

1. Допомагати Україні - та дочекатися перемоги. 
2. Зібрати капітал - якого вистачить на подушку безпеки - у разі довгого пошуку роботи (Еквівалент 1-2 року середнього рівня доходу в Канаді)
3. Знайти роботу в Канаді. (Почитавши форум, зрозумів, що кращим варіантом буде навчальна річна програма в коледжі)
4. Переїхати до 35 років в одну з провінцій. (Мрія BC - але зважаючи на ціни на оренду, все розумію, що треба орієнтуватися на щось попростіше - Манітоба можливо)
5. Під час навчання знайти роботу, та оформити PR після закічення навчання.

Буду радий отримати пораду та почути ваш досвід. Як краще підійди до процесу іміграції.

Дякую
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня.

У вас хороший кейс для федеральних програм іміграції.
Потрібно:
1. Вік до 31
2. Освіта магістр або вище
3. Досвід роботи (будь який професійний) від 3ох років
4. Англійська IELTS 7/7/7/8 (8 listening) або вище. (Дружині також бажано мати вищу освіту та англійську як умога вище).
Це вам дасть десь 450-470 балів.

Зараз це близько, але поки трохи не достатньо. Добрати бали можна або за допомогою ЛМІА (+50) або отримавши від року досвіду професійного вже в Канаді (+40).

Якщо у вас є можливість зробити візу і приїхати в Канаду до кінця березня 2024го, ви ще можете отримати відкритий дозвіл на роботу за умовами КУАЕТ. Для вас це найкращий шанс іміграції, якщо це можливо.
Якщо ні, тоді б я шука (або купив) запрошення на роботу з LMIA.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.09.2023 в 5:02 PM, Micellangelo сказал:

Доброго дня.

У вас хороший кейс для федеральних програм іміграції.
Потрібно:
1. Вік до 31
2. Освіта магістр або вище
3. Досвід роботи (будь який професійний) від 3ох років
4. Англійська IELTS 7/7/7/8 (8 listening) або вище. (Дружині також бажано мати вищу освіту та англійську як умога вище).
Це вам дасть десь 450-470 балів.

Зараз це близько, але поки трохи не достатньо. Добрати бали можна або за допомогою ЛМІА (+50) або отримавши від року досвіду професійного вже в Канаді (+40).

Якщо у вас є можливість зробити візу і приїхати в Канаду до кінця березня 2024го, ви ще можете отримати відкритий дозвіл на роботу за умовами КУАЕТ. Для вас це найкращий шанс іміграції, якщо це можливо.
Якщо ні, тоді б я шука (або купив) запрошення на роботу з LMIA.

Доброго дня. Зацікавило "приїхати в Канаду до кінця березня 2024". Чула про це неодноразово, не можу розібратися(. Буду дуже вдячна якщо допоможете(. 

Ми маємо трирічну візу (отримали в червні). Чому обов'язково в'їхати в країну в означений термін? Дуже дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 9/11/2023 at 3:40 AM, Sasz said:

Доброго дня. Зацікавило "приїхати в Канаду до кінця березня 2024". Чула про це неодноразово, не можу розібратися(. Буду дуже вдячна якщо допоможете(. 

Ми маємо трирічну візу (отримали в червні). Чому обов'язково в'їхати в країну в означений термін? Дуже дякую!

Потому что до указанной даты действуют пост-куает меры которые позволят получить открытый ворк пермит по условиям программы, как и сказал Остап.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/ukraine-measures/end-dates.html

 

Изменено пользователем KosMoss
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 9/11/2023 at 12:40 AM, Sasz said:

Доброго дня. Зацікавило "приїхати в Канаду до кінця березня 2024". Чула про це неодноразово, не можу розібратися(. Буду дуже вдячна якщо допоможете(. 

Ми маємо трирічну візу (отримали в червні). Чому обов'язково в'їхати в країну в означений термін? Дуже дякую!

Ваша віза валідна 3 роки, ви зможете і після кінця березня 2024 в'їхати без проблем.

Різниця лише в тому, що якщо ви в'їдете до кінця березня 2024, то отримаєте робочу візу та певну фінансову підтримку від уряду, а якщо після кінця березня 2024, то в'їдете як звичайні туристи, тобто не зможете працювати та отримувати ПР.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

от добра добра не ещут, сидите где вы есть, все кто хотел уже приехал. Cдайте IELTS хоть раз, потому что 7.5-8 это уровень native speakers.

Изменено пользователем k-1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...