Перейти к содержанию



kirchevsky

Сталый побыт на основании польского происхождения (ЧАСТЬ 2)

Рекомендуемые сообщения

А при создании закона что учитывается как Вы думаете? Вот именно.

Зачем ругаться ?! У людей есть вопросы, их обговаривают. Я, например, спрашиваю, узнаю что то новое. И мне , простите, не нужна логика, а нужны законы. Так как логика у всех может быть разная, а вот закон для всех один.

И тем более не нужны конфликты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зачем ругаться ?! У людей есть вопросы, их обговаривают. Я, например, спрашиваю, узнаю что то новое. И мне , простите, не нужна логика, а нужны законы. Так как логика у всех может быть разная, а вот закон для всех один.

И тем более не нужны конфликты

Я разве с вами ругалась? Спрашивайте себе на здоровье, никто не запрещает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При чём тут это.

А про яку тоді логіку ви вели мову?

 

 

 

 

До речі, цікаву статистику знайшов на днях.

Часто польську національність асоціюють з римо-католицьким віросповіданням. Принаймні, виписка з рим-кат метричної книги, кажуть, може замінити запис про національність.

Так от, по перепису населення в 1931 р. у умовному місті теперішньої західної України проживало поляків і українців приблизно 50/50, в той час, коли віросповідання було приблизно 65/35 між гр-кат і рим-кат відповідно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если и будут то правильно всё сделают. Дай Бог пусть ещё и документы тщательнее начнут проверять перед собеседованием. И всё будет гуд.

Большое колличество людей 100% поляки, но документы утеряны, сгорели и т.д. Времена же были тяжелые.

Обидно, когда человек не может доказать то, что знает точно.

Помню в очереди на собеседование на КП стоял молодой человек и громко возмущался, как люди приходят неподготовленные, нервируют консула, с плохими документами.

Пусть лучше готовятся...

Через полчаса он вышел весь красный и с отказом.

Добрее нужно быть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А про яку тоді логіку ви вели мову?

 

 

 

 

До речі, цікаву статистику знайшов на днях.

Часто польську національність асоціюють з римо-католицьким віросповіданням. Принаймні, виписка з рим-кат метричної книги, кажуть, може замінити запис про національність.

Так от, по перепису населення в 1931 р. у умовному місті теперішньої західної України проживало поляків і українців приблизно 50/50, в той час, коли віросповідання було приблизно 65/35 між гр-кат і рим-кат відповідно.

Нажаль, виписка з рим-кат метричної книги не замінить запис про національність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нажаль, виписка з рим-кат метричної книги не замінить запис про національність.

Я б не був такий категоричний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я б не був такий категоричний.

У всякому випадку так відповіли в деяких ужондах. Дослівно: " Ваше віросповідання не є підтверженням національності"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це факт.Мені також відповіли у схожому руслі і консульство у Львові,посольство у Києві а також відділи міграції у Ґданську та Кракові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

День добрый, где для себя прочесть все права и обязанности по сталой карте, на польском или может лучше на русском, украинском языках.

все что нахожу ерунда!

Буду очень благодарен за ссылки или статьи, законы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У всякому випадку так відповіли в деяких ужондах. Дослівно: " Ваше віросповідання не є підтверженням національності"

Це факт.Мені також відповіли у схожому руслі і консульство у Львові,посольство у Києві а також відділи міграції у Ґданську та Кракові.

Можливо, і так, але тоді, може, хтось знає як пояснити наступний пункт в законах про КП і КСП ?

 

Dowodami potwierdzającymi polskie pochodzenie mogą być dokumenty, wydane przez polskie władze państwowe lub kościelne ...

...

2) akty stanu cywilnego lub ich odpisy albo metryki chrztu poświadczające związek z polskością;

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо, і так, але тоді, може, хтось знає як пояснити наступний пункт в законах про КП і КСП ?

 

Dowodami potwierdzającymi polskie pochodzenie mogą być dokumenty, wydane przez polskie władze państwowe lub kościelne ...

...

2) akty stanu cywilnego lub ich odpisy albo metryki chrztu poświadczające związek z polskością;

Вибачте, в Уставі КП таке є ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачте, в Уставі КП таке є ?

Вас забанили в гуглі ? ^_^

 

 

П.С. На випадок, якщо дійсно забанили.

Точна цитата з устави про КП: "2) akty stanu cywilnego lub ich odpisy, metryki chrztu, świadectwa szkolne lub inne dokumenty potwierdzające związek z polskością;"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вас забанили в гуглі ? ^_^

 

 

П.С. На випадок, якщо дійсно забанили.

Точна цитата з устави про КП: "2) akty stanu cywilnego lub ich odpisy, metryki chrztu, świadectwa szkolne lub inne dokumenty potwierdzające związek z polskością;"

Все правильно, але є одне но, якщо там вказана національність одного з батьків"поляк". Мав таку саму ситуацію, в костельній книзі хрещення, національність батьків стояв "прочерк"- не пройшло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вас забанили в гуглі ? ^_^

 

 

П.С. На випадок, якщо дійсно забанили.

Точна цитата з устави про КП: "2) akty stanu cywilnego lub ich odpisy, metryki chrztu, świadectwa szkolne lub inne dokumenty potwierdzające związek z polskością;"

Забанили, не забанили! ? Я Вас просто спитався, бо не памятаю. Для КП якщо документ не доказує національність, обо громадянство, він не має ніякого значеня.

Наприклад метричні книги доказують тільки місце народженя і більше нічого. Тому до уваги не беруться

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мав таку саму ситуацію, в костельній книзі хрещення, національність батьків стояв "прочерк"- не пройшло.
В костельних і не тільки, книгах які велись в Польщі графи національність не було , була тільки графа wyznanie.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мав таку саму ситуацію, в костельній книзі хрещення, національність батьків стояв "прочерк"- не пройшло.

Чесно кажучи, дуже сумніваюся, що в рим-кат книзі, про яку ви говорите, була графа національність.

Може ви мали на увазі свідоцтво про народження зразка СРСР ?

 

В костельних і не тільки, книгах які велись в Польщі графи національність не було , була тільки графа wyznanie.

Підкажі, будь ласка, про що йдеться.

Костельні книги - то книги народження, хрещення, одруження, смерті, які велися в костьолах по місцю проживання, правильно я розумію?

Якщо так, то гр-католики записувалися в книгах гр-кат церков, а римо-католики в книгах рим-кат костьолів. Тоді навіщо графа "визнання", якщо вона і так очевидна по запису в книзі конкретної конфесії?

Я не бачив такої графи в тих книгах. Хоча, можливо, костьольна книга це щось відмінне від того, що я перерахував вище.

 

Графу "визнання" зустрічав, наприклад, в будинкових книгах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забанили, не забанили! ? Я Вас просто спитався, бо не памятаю.

Ну мені, наприклад, для того, щоб вам то показати, таки прийшлося нагуглити уставу і знайти потрібний рядок. То чому б самому такого не робити, якщо для того непотрібно особливих знань і досвіду, який може бути не у всіх?

 

Наприклад метричні книги доказують тільки місце народженя і більше нічого. Тому до уваги не беруться

Ну раз пішла така жара і ви так впевнені в своїй правоті, то поясніть мені ту цитату з устави, котру я кинув вище. Що в ній означає словосполучення "metryki chrztu" в контексті підтвердження на КП.

Бо в мене, наприклад, такої впевненості немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну мені, наприклад, для того, щоб вам то показати, таки прийшлося нагуглити уставу і знайти потрібний рядок. То чому б самому такого не робити, якщо для того непотрібно особливих знань і досвіду, який може бути не у всіх?

 

 

Ну раз пішла така жара і ви так впевнені в своїй правоті, то поясніть мені ту цитату з устави, котру я кинув вище. Що в ній означає словосполучення "metryki chrztu" в контексті підтвердження на КП.

Бо в мене, наприклад, такої впевненості немає.

Я сперечатись не буду. Я пишу з власного досвіду. А якщо у Вас є сумніви, напишіть у кілька ужондів і консульств, поясніть які у Вас є документи і чи ви можете на те чи інше претендувати.

Вони в основному відповідають. Наприклад, напишуть, що так, документи підходять, а на співбесіді Вам по цим документам відмовляють, Ви дістаете лист і маєте аргумент.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В книгах шлюбів ,які брались в костьолах не завжди обоє молодих були римо-католиками тоді вказувалось визнання іншого члена сімї , також велась книга zapowiedzi - про намір взяти шлюб - там теж вказувалось визнання . Також велась книга Status animarum де реєструвались вірні костьолу там теж є графа визнання. В мельдункових книгах населеного пункту є визнання . Національності не зустрічав .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сперечатись не буду. Я пишу з власного досвіду.

Та я також не для суперечки то пишу. Є пункт в законі. Значить тут два варіанти, або його не беруть до уваги з різних причин (не знають, спеціально ігнорують), або він зовсім по-іншому трактується, ніж я собі думаю.

 

В книгах шлюбів ,які брались в костьолах не завжди обоє молодих були римо-католиками тоді вказувалось визнання іншого члена сімї , також велась книга zapowiedzi - про намір взяти шлюб - там теж вказувалось визнання . Також велась книга Status animarum де реєструвались вірні костьолу там теж є графа визнання.

Дякую за пояснення.

Колись мені казали, що шлюб приймали по віросповіданню дівчини.

Але все рівно мені незрозуміла роль цих записів, якщо в законі пише про метричні книги і метрики христу, а в реальності їх до уваги не беруть.

 

В мельдункових книгах населеного пункту є визнання . Національності не зустрічав .

В польських була графа "приналежность паньствова" (типу підданство, можна трактувати, як громадянство)

В радянських (ті, що погосподарські, типу мельдункових) є графа національність 100%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

День добрый, где для себя прочесть все права и обязанности по сталой карте, на польском или может лучше на русском, украинском языках.

все что нахожу ерунда!

Буду очень благодарен за ссылки или статьи, законы.

Вот если честно, то не совсем понятно, что Вам надо. Может попробуете сформулировать вопрос более развёрнуто. А в данном случае ответ звучит примерно так:

 

- по сталой карте все обязанности такие же, как и у польского паспорта, только голосовать на выборах нельзя и в армию не заберут).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня!

Может у кого есть образец заявления о невозможности прописки и изготовлении карты без нее?

Спасибо

 

Я лично в вольной форме так и написал, что мол прошу сделать карту без записи о прописке в связи с невозможностью её сделать. Дата, подпись...Усе, вопросов не было. За пример взял типовую шапку oświadczenia в гугле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...