Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

А в Торонто перший сніг був. Правда вже майже все розтало, але сам факт.

Добре вам . а в Едмонтоні вже як 3 тижні сніг і певно розтопиться аж в квітні...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре вам . а в Едмонтоні вже як 3 тижні сніг і певно розтопиться аж в квітні...

Та я б така, щоб краще в Едмонтоні і зі снігом, ніж з якоюсь зовсім весняною погодою - і в Харкові... :huh:

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім величезне дякую за відповіді.

 

2 odonacer

6. Хотів у 2013 році попрацювати в одному з Національних парків ( у них є 9-и місячні програми для форейджн воркер, і природа - це один з тих факторів чому я люблю Канаду). Чи буде толк з моїх листів до керівництва цих парків типу "Доброго дня.. мене звати "Коля" я з України .. я хочу попрацювати у Вас.."...

Як поставляться до таких речей ? Вартує починати таку переписку ?

"Добрий день, я називатися Абдуладжай Мамхабудулай. Я жити в Конго, тут війна, голод і СНІД, багато біда. Але майстер на всі рук, я пасу овець, баранів, розводжу козлів. Я хочу працювати на вашому сільському господарстві" - отримавши такого листа від Абдуладжая, чи захочите ви оформляти документи на нього та запрошувати до себе на роботу, доглядати своє господарство? Так і в Канаді

 

:) Ну не так звичайно... йдеться про адекватне питання про можливість попрацювати в Нац парку з відповідно доданими листами, рекомендаціями, тощо...

 

 

Прочитавши всі ваші відповіді, я переосмислив своє бачення роботи та виїзду... За що всім дуже вдячний.. попаду в Канаду з мене пиво )))

 

З,І, а я все таки попаду в Канаду ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

запитання досить специфічне... ))

 

я є співавтором ( а також співзаявником ) патента на один технічний пристрій... розробка патентується в США і в Канаді. ( сам патент буде через 9 місяців). другий співавтор не є громадянином Канади ( він громадянин США)

Наявність такого патенту дає якісь преференції в отриманні візи, в тому числі і робочої, для проведення підприємницької діяльності на території країни як єдиному сертифікованому спеціалісту???? Чи я попадаю під загальну бізнес категорію де потрібно 800 000 на 5 років державі "позчиити"??

 

Чи вагалі ніяких преференцій?

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тю, запросто) Тут головне не місце народження/проживання, а стан душі.

:)

А я як раз збираю валізи, и 24 грудня, на Різдво, відлітаю до Канади. Дуже сподіваюся що вона стане для мене другою Батьківщиною.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в Торонто перший сніг був. Правда вже майже все розтало, але сам факт.

Добре вам . а в Едмонтоні вже як 3 тижні сніг і певно розтопиться аж в квітні...

А в Монреалі чомусь зима не починається. Трохи припорошило землю, вдень десь -10. Але наступного тижня передають потепління до +10. І повернуться дощі... ((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи я попадаю під загальну бізнес категорію де потрібно 800 000 на 5 років державі "позчиити"??

 

Чи вагалі ніяких преференцій?

Дякую.

Якщо не помиляюсь, для бізнес-імігрантів потрібно мати декілька сотень тисяч доларів із собою. Якщо вони у вас є, то звичайно, що попадаєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я як раз збираю валізи, и 24 грудня, на Різдво, відлітаю до Канади. Дуже сподіваюся що вона стане для мене другою Батьківщиною.

Це вже залежить тільки від вас. Будете на місці - не пропадайте, пишіть щось цікаве.

Успіхів!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи я попадаю під загальну бізнес категорію де потрібно 800 000 на 5 років державі "позчиити"??

 

Чи вагалі ніяких преференцій?

Дякую.

Якщо не помиляюсь, для бізнес-імігрантів потрібно мати декілька сотень тисяч доларів із собою. Якщо вони у вас є, то звичайно, що попадаєте.

Так, але у США є більше варіантів віз. Я не експерт в цьому питанні, але читав про тип віз - переміщення керівного персоналу до США, а от як називається віза, та чи вона автору підійде - тут уже до спеціалістів у цій сфері, а автору із партнером потрібно хіба що створити компанію у США і спробувати податись на візу для його передислокації.

То ivansstef - щодо листа. Ну звичайно ж ви такого б не написали, я лише навів приклад стереотипної ситуації :)

П.С. Усі будемо там де побажаємо!

 

Щодо погоди - весна у Львові :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивлюсь зараз на прогноз погоди, <noindex>для Львова</noindex> - до кінця тижня у нас зима із -9С. Тепер головне щоб плюсової температури не було, бо то як разтане все що нападає, то буде як у "Венеції" :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивлюсь зараз на прогноз погоди, <noindex>для Львова</noindex> - до кінця тижня у нас зима із -9С. Тепер головне щоб плюсової температури не було, бо то як разтане все що нападає, то буде як у "Венеції" :)

У мене брат (працює у Львівському облавтодорі) вчора на питання "Що робиш?" меланхолійно відповів: "Снігу чекаємо..." :lol:

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене брат (працює у Львівському облавтодорі) вчора на питання "Що робиш?" меланхолійно відповів: "Снігу чекаємо..." :lol:

 

Дочекалися... сніг валить так шо мама дорогенька.. але тепло, тому наразі плаваємо...

 

хто там "накаркав" про Венецію? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а в нас на острові дощіііііііііііііііііііііііііі.... хочу снігу))

 

Вікторія чи Скотія?

 

Таке питання до 5-ї хвилі. В зв’язку з канікулами в роботі радіокасту, чи нема в кого бажання спробувати робити свій скайп підкаст(подкаст)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У світлі нового "пакращєня" апну нашу тему.

Ті, хто поки ще знаходиться на Україні, що будете робити із валютою, у звязку з цими 15% (? 10%) податками при купівлі валюти? Чи будете залишати гривню для себе? Та і взагалі, що думаєте про це нововведення від Нацбанку?

 

Цікавий момент - чи можна при запиті посольства показати виписку із суммою у гривневому еквіваленті?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви думаєте, що для Канадського посольства чимось гривня відрізняється від інших валют? від тих же американських доларів, в яких можна відкрити в Україні рахунок. А по друге, а що тепер питають якусь справку про наявність коштів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви думаєте, що для Канадського посольства чимось гривня відрізняється від інших валют? від тих же американських доларів, в яких можна відкрити в Україні рахунок. А по друге, а що тепер питають якусь справку про наявність коштів?

На 100% я не впевнений, тому як не чув про такі випадки (показати суму у грн) можливо і підійде їм такий варіант.

А на рахунок наявності коштів - ну от наприклад, коли я подавався на Квебек, то там була форма у якій потрібно було вказати скільки у мене коштів є, тобто вірять на слово. Але для інших програм я не знаю як це відбувається, але неодноразово читав про виписку із банку, тобто таки вимагають таку річ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо для візитерських, для іміграційних не бачу смислку. Хіба виписку з Канадського банку. Ще раз повторюю, для Канад, що українські гривні, що американські долари всеодно. А от в Канадських доларах ви рахунок в Україні не відкриєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну чесно кажучи, я би, особисто, не довіряв українським банкам великі суми взагалі.

Найнадійніші українські банки - трьохлітрові.

<noindex> Рейтинг банків за часткою поганих активів</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...