Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

Все одне - виставляйте на продаж за розумну ціну, час від часу оновлюйте оголошення... Я так зараз дві машини і дещо з побутової техніки продаю - друзі вже від'їхали, хто куди, не встигли самі продати, то попросили мене цим зайнятися. Ціни дуже помірні, люди цікавляться потроху... Як-то кажуть - на кожний товар є свій покупець. Треба лише його дочекатися.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Десь місяців через 18 після його приїзду оголосили амністію, зробив він документи, згодом отримав паспорт...

Йому просто повезло, була сприятлива економічна кон"юктура, потрібні були робочі руки. Але кому потрібні робітники в Європі зараз, особливо нелегали? Не знаю, може помиляюсь, але в світлі всяких бюджетних економій та маніфестацій, якось не віриться, що найближчим часом знову будуть легалізовувати імігрантів в Італії, Британії, чи Іспанії. І точно не в Греції.

Якщо подали документи, то вже чекайте, все буде добре (<noindex>план по іміграції на наступний рік не змінився</noindex>). Якщо кудись збираєтесь їхати в найближче майбутнє - то тільки легально. Інакше будуть проблеми в посольстві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я от останнім часом почав задумуватись, може не варто дитині оформляти українське громадянство, бо в світлі останніх законів, то їй принесе одні клопоти.

я б не оформляв. Для чого зайві клопоти? Що дає український паспорт? Через пару років такої влади від України нічого українського не залишиться. Хіба що тільки той паспорт.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЦИТАТА - "Можем! Читайте форум! Таких тем тысячи, хотя бы в первой странице списка тем."

 

Доброго дня всім..

Хотів я скористатись порадою автора цитати, шукав якийсь FAQ узагальнювальний, не знайшов.

Назбиралося декілька питань, спробую по точніше висловитись...

 

Давно хочу переїхати жити в Канаду. У мене немає великих претензій до рідної Батьківщини, просто мені подобається Канада .

Імміграція справа вельми серйозна та довготривала, тому задумав я з'їздити в Канаду попрацювати, подивитись як то кажуть, "на місці":

 

1. Чи існують реально фірми які зможуть зробити все від а до я. від "запрошення на роботу" до отримання документів ?

 

2.Якщо так, то з якими краще мати справу з Канадськими чи українськими ? ( суть питання ціни, довіри, "кідалова" і так далі)

 

3. Чи правильно я зрозумів з тем на форумі, що виїхати попрацювати в Канаду по робочій візі - нереально? тобто отримати таку візу - повна темінь..???

 

4.Чи правильно я зрозумів, що який би не був диплом перший рік все рівно працюєш на ЛОВ СКІЛЛ роботах?

 

5.Цікавить мене провінція Альберта ( не знаю чому, можливо тому, бо по даним це регіон який найбільш потребує робочих). чи правдиві ці дані, чи правильно я зробив висновки ?

 

6. Хотів у 2013 році попрацювати в одному з Національних парків ( у них є 9-и місячні програми для форейджн воркер, і природа - це один з тих факторів чому я люблю Канаду). Чи буде толк з моїх листів до керівництва цих парків типу "Доброго дня.. мене звати "Коля" я з України .. я хочу попрацювати у Вас.."...

Як поставляться до таких речей ?? Вартує починати таку переписку ??

 

7.чи вірно що послуги по "витягуванню людей " в Канаду на роботу коштують понад 10000 у.о ?

 

8. є бажання отримати магістра економіки.. вартує це робити в Україні чи "почекати" і після нострифікації мого диплома спеціаліста податись на магістра в Канаді ?

 

9.скільки потрібно мати грошей, щоб поїхати "працювати" в Канаду???. ( враховуючи все..тобто з нуля) розумію, що питання розмите, але мене цікавить лише порядок цін.. це 5000 20000 50 000 ...

 

10.Чи вік в 36-37 років є перешкодою для виїзду в Канаду по програмам навчання ? ( на

 

можливо я погано шукав..?? можливо Є все-таки якийсь FAQ по питанням виїзду в Канаду на роботу.???? якщо так, то не бийте сильно ногами, а тикайте обличчям прямо в ссилки :))

 

знайшов лише forum.chemodan.ua/index.php?showtopic=55715&st=340 , але не на всі мої питання є відповіді..

 

 

 

ну і на останок. Це для можливої оцінки імміграції.. Якщо хтось дасть поверхневу оцінку - буду дуже вдячний..

Чоловік - 36 років. Вища економічна освіта менеджмент та маркетинг.

Я ДІЙСНО справжній маркетолог, рекламіст та управлінець. :)

маю практичний досвід в консалтингу, рекламі, операційній діяльності. це щодо "воротничкових" спеціальностей.

 

З робочих маю досвід роботи:

- з ЧПУ верстатами ( освіти немає спеціальної, до кризи я мав у власності декілька верстатів, тому вчився сам і вчив працівників ),

- у ремонтних роботах загальних ( був партнером в маленькій фірмочці наданя послуг ремонту населенню), невеликий досвід в столярці.. перша освіта - технічна під час роботи надаючи послуги консалтингу брав участь у багатьох різних проектах.. відповідно вивчаючи предмет кожного проекту, маю невеликий досвід в багатьох сферах, але без підтвердження ХР.

чи це даєякусь перевагу ( я про практичний досвід)

- водійське посвідчення "В"

- Англійська між 4-5 по ІЕЛТС, зараз продовжую вчитися на курсах саме для здачі екзамену ІЕЛТС. моє бажання середній 7,5...

- Одружений, жінка - вища економічна освіта.. двоє дітей - 7 років.

 

Якщо потрібно ще якусь інформацію - запитуйте..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЦИТАТА - "Можем! Читайте форум! Таких тем тысячи, хотя бы в первой странице списка тем."

 

Доброго дня всім..

Хотів я скористатись порадою автора цитати, шукав якийсь FAQ узагальнювальний, не знайшов.

Назбиралося декілька питань, спробую по точніше висловитись...

 

Давно хочу переїхати жити в Канаду. У мене немає великих претензій до рідної Батьківщини, просто мені подобається Канада .

Імміграція справа вельми серйозна та довготривала, тому задумав я з'їздити в Канаду попрацювати, подивитись як то кажуть, "на місці":

 

1. Чи існують реально фірми які зможуть зробити все від а до я. від "запрошення на роботу" до отримання документів ?

Так, існують. Наприклад КМЦП, тут є тема про мясокомбінат в Альберті - читайте

 

2.Якщо так, то з якими краще мати справу з Канадськими чи українськими ? ( суть питання ціни, довіри, "кідалова" і так далі)

Краще Канадські, але де ж їх знайдете? Та й гарантій щодо кидалова немає

 

3. Чи правильно я зрозумів з тем на форумі, що виїхати попрацювати в Канаду по робочій візі - нереально? тобто отримати таку візу - повна темінь..???

99% що по своїй спеціальності роботу не отримаєте

 

4.Чи правильно я зрозумів, що який би не був диплом перший рік все рівно працюєш на ЛОВ СКІЛЛ роботах?

Не обовязково, все залежить від спеціальності та досвіду роботи, наприклад ІТ

 

5.Цікавить мене провінція Альберта ( не знаю чому, можливо тому, бо по даним це регіон який найбільш потребує робочих). чи правдиві ці дані, чи правильно я зробив висновки ?

Так

 

6. Хотів у 2013 році попрацювати в одному з Національних парків ( у них є 9-и місячні програми для форейджн воркер, і природа - це один з тих факторів чому я люблю Канаду). Чи буде толк з моїх листів до керівництва цих парків типу "Доброго дня.. мене звати "Коля" я з України .. я хочу попрацювати у Вас.."...

Як поставляться до таких речей ? Вартує починати таку переписку ?

"Добрий день, я називатися Абдуладжай Мамхабудулай. Я жити в Конго, тут війна, голод і СНІД, багато біда. Але майстер на всі рук, я пасу овець, баранів, розводжу козлів. Я хочу працювати на вашому сільському господарстві" - отримавши такого листа від Абдуладжая, чи захочите ви оформляти документи на нього та запрошувати до себе на роботу, доглядати своє господарство? Так і в Канаді

 

7.чи вірно що послуги по "витягуванню людей " в Канаду на роботу коштують понад 10000 у.о ?

Десь біля цієї суми, але тут варто розуміти, що гроші це великі, а гарантій ніяких, хоча якщо і дають якісь гаорантії, то треба втікати від таких людей, тікати і не оглядатись. Почитайте тему про іміграційного консультанта Тетяну Гуляєву

 

8. є бажання отримати магістра економіки.. вартує це робити в Україні чи "почекати" і після нострифікації мого диплома спеціаліста податись на магістра в Канаді ?

Чому б і ні? Тим більше, що 10К долярів ви готові віддати посередникам, а чому б не потратити ці гроші на навчання в Канаді?

 

9.скільки потрібно мати грошей, щоб поїхати "працювати" в Канаду???. ( враховуючи все..тобто з нуля) розумію, що питання розмите, але мене цікавить лише порядок цін.. це 5000 20000 50 000 ...

Залежить що ви під цим розумієте? Якщо їхати самому на навчання на 1 рік в колледж в Брендон, Манітоба, то хватить і 18К-20К, якщо із сімєю, то сміливо множте на 2. А взагалі то чим бішльше тим краще.

 

10.Чи вік в 36-37 років є перешкодою для виїзду в Канаду по програмам навчання ? ( на

Ні, це не проблема

 

можливо я погано шукав..?? можливо Є все-таки якийсь FAQ по питанням виїзду в Канаду на роботу.???? якщо так, то не бийте сильно ногами, а тикайте обличчям прямо в ссилки :))

 

знайшов лише forum.chemodan.ua/index.php?showtopic=55715&st=340 , але не на всі мої питання є відповіді..

Взагалі, забудьте на деякий час про виїзд через посередників, та по робочій візі, а зосередтесь на провінційних програмах та навчанню в Канаді. Не варто думати, що ціни на навчання в Канаді дуже великі, є коледжі із цінами від 6К в рік, наприклад Ассінібойн коледж та коледж Нью-Брансвіка

 

 

 

ну і на останок. Це для можливої оцінки імміграції.. Якщо хтось дасть поверхневу оцінку - буду дуже вдячний..

Чоловік - 36 років. Вища економічна освіта менеджмент та маркетинг.

Я ДІЙСНО справжній маркетолог, рекламіст та управлінець. :)

маю практичний досвід в консалтингу, рекламі, операційній діяльності. це щодо "воротничкових" спеціальностей.

Чекайте на відкриття федеральної програми, дивіться чи ви проходите і подавайтесь. І вчіть англійську

 

З робочих маю досвід роботи:

- з ЧПУ верстатами ( освіти немає спеціальної, до кризи я мав у власності декілька верстатів, тому вчився сам і вчив працівників ),

- у ремонтних роботах загальних ( був партнером в маленькій фірмочці наданя послуг ремонту населенню), невеликий досвід в столярці.. перша освіта - технічна під час роботи надаючи послуги консалтингу брав участь у багатьох різних проектах.. відповідно вивчаючи предмет кожного проекту, маю невеликий досвід в багатьох сферах, але без підтвердження ХР.

чи це даєякусь перевагу ( я про практичний досвід)

- водійське посвідчення "В"

- Англійська між 4-5 по ІЕЛТС, зараз продовжую вчитися на курсах саме для здачі екзамену ІЕЛТС. моє бажання середній 7,5...

- Одружений, жінка - вища економічна освіта.. двоє дітей - 7 років.

Можете спробувати через КМЦП, у них якраз проскакували вакансій столяра в Канаді. Якщо є хоч якийсь французський, спробуйте через Квебек. Не забувайте про Манітобу! Там є хороші стріми - наприклад при підтримці "друга", стратегічна ініціатива (через виїздні сесії та через ярмарки вакансій). Одним словом - шанси у вас є хороші, головне не лінуватись і збирати та аналізувати інформацію

 

Якщо потрібно ще якусь інформацію - запитуйте..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Десь місяців через 18 після його приїзду оголосили амністію, зробив він документи, згодом отримав паспорт...

Йому просто повезло, була сприятлива економічна кон"юктура, потрібні були робочі руки. Але кому потрібні робітники в Європі зараз, особливо нелегали? Не знаю, може помиляюсь, але в світлі всяких бюджетних економій та маніфестацій, якось не віриться, що найближчим часом знову будуть легалізовувати імігрантів в Італії, Британії, чи Іспанії.

Дивно те, що цього місяця Італія якраз і оголосила слідуючу амністію, для ВСІХ хто нелегально працює в тій таки Італії. Ось чому в мене і виникли сумніви, а варто, чи ні...?

Якщо подали документи, то вже чекайте, все буде добре

Я чекаю звичайно, просто якось починаю по тирохи зневірятися. А поїхав би місяць назад нелегалом в ту Італію, вже би був "легалом" з конкретним майбутнім. Ось чому роздуми такі у мене. Але то таке, "Знав би де впаду, соломки підстелив би", а оскільки де впаду незнаю, то і рипатись нічого, чекаємо з моря погоди далі. Як не буде кінця світу, то подивимось, може дійсно все це вартувало стількох зусиль :lol:

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ivansstef, xочу додати, що мені 37 і я вважаю, що краще за все виїздити через навчання. Канадська "корочка" - це дуже важливо під час пошуку роботи, а програми со-ор, якщо будуть, дадуть той самий "канадський досвід". Обмежень за віком тут немає. Головне, щоб у вас стало грошей (на одну особу це десь 16 тис. на рік з урахуванням вартості програми в коледжі).
Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ivansstef

Англійська між 4-5 по ІЕЛТС, зараз продовжую вчитися на курсах саме для здачі екзамену ІЕЛТС. моє бажання середній 7,5...

тому вчився сам і вчив працівників ),

Ці 2 цитати спонукають мене дати вам одну ссилку:http://www.cic.gc.ca

Ось підрозділи по тій ссилці

<noindex>http://www.cic.gc.ca/english/work/index.asp</noindex> - все про робочі візи

<noindex>http://www.cic.gc.ca/english/study/index.asp</noindex> - все про навчання

<noindex>http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/index.asp</noindex> - все про імміграцію.

Прочитуєте все, і дивитесь, що вам найбільше підходить.

На рахунок чи можливо чи не можливо. Що року в канаду приїзджає з України біля 3000 по імміграційних програмах, 700 по робочих візах і біля 300 по студенських візах. Це щоб ви собі порядок уявляли. Тобто все можливо, питання в тому наскільки і скільки треба докласти зусиль.

 

На рахок скільки треба грошей. У нас на сімю з 2-х людей на вивчення мов(англійська + французька), переклад і нотаріальне завірення документів, оплату офіційних зборів від канадського уряду, мед огляду і купівлю білетів, ми потратили близько 50 000 гривень. Причому оформлялись самі. Якщо ви вирішите заплатити посередникам за те що вони за вас прочитають все по посиланнях які я дав вище, то ще додайте до цієї суми 8-10 тисяч доларів на людину, бо це тільки їхній гонорах, за все що я перерахував будете платити додатково.

 

На рахунок, що я би порадив. з 1-го січня відкриється федеральна програма. Швидше за все там будуть в списку менеджери вищого рангу(керівники підприємств, фінансові директори...) Але там одна проблема, максимальні бали за вік до 35 років. Варіант зробити дружину основним заявником, якщо вона молодша і має відповідний досвід роботи і знання мови. Переваги цього способу, по приїзді ви(і вся ваша сім’я) дістаєте статус постійного мешканця і не потрібно думати що робити щоб залишитись. Мінуси, треба щоб професія була у списку, а він не дуже великий.

 

Варіант 2 Програма Квебеку. Те саме що перший, тільки треба вчити французьку, але набагато більший список.

 

Варіант 3 інші провінційні програми. Тут треба питати Aidan, бо я ними давно не цікавився.

 

Варіант 4. навчання, дорого, довго, зате майже 100%. По витратах я би казав оцінювати 25 тисяч на рік і так десь 2 роки.

 

Варіант 5 робоча віза, ви би взяли когось на роботу з іншої країни поспілкувавшись перед тим по емейлу?, причому на контракт на рік? Ну хіба якщо це спеціаліст, якого я точно не знайду дома. Український економіст? Мабуть ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... Але там одна проблема, максимальні бали за вік до 35 років.

І квота, яка дуже швидко вибирається

Лайк, блін :icon_cry:

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За останній тиждень одержав в приват 10 повідомлень від людей з питанням як виїхати в Канаду. От думаю може поставити в підпис, що даю консультації по імміграції $50/год, з передоплатою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варіант 4. навчання, дорого, довго, зате майже 100%. По витратах я би казав оцінювати 25 тисяч на рік і так десь 2 роки.

І не потрібно аж занадто розраховувати на "приїду, там підзароблю". Якщо виїхати на навчання, то краще мати ці гроші в наявності. Тому що і навчатисть і працювати на добре оплачуваній роботі не вийде. А платити за квартиру потрібно щомісяця. Тому тільки на це потріно буде від 8 500 до 12 000 в рік (а то і більше). Плюс на навчання, яке для іноземців дорого коштує - в середньому 10 000 в рік. Та ще й поїсти - на сім"ю з двох чоловік в принципі можна вкладатись в 600 доларів в місяць, що рівне 7 200 в рік. Ну і супутні витрати - транспорт, телефон, інтернет, побутова техніка (оскільки всі апартаменти здаються пустими), одяг (і пивко!! :rolleyes: )

Я от не знаю, чи по навчанню може приїхати також і дружина-дитина ? Хтось в курсі?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може, і ще як приїздять! До речі, чоловік або дружина в такому випадку отримують open work permit і можуть працювати з першого ж дня фул-тайм. Ну і потім претендувати на ПМЖ за провінційною програмою або за Canadian Experience Class. :mellow:

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4.Чи правильно я зрозумів, що який би не був диплом перший рік все рівно працюєш на ЛОВ СКІЛЛ роботах?

Залежить від спеціальності, вашої професійності та рівня мови. Твердження про "один рік" може бути невірним в обидва напрямки - ніхто не гарантує, що через рік ви отримаєте нормальну роботу.

 

6. Хотів у 2013 році попрацювати в одному з Національних парків ( у них є 9-и місячні програми для форейджн воркер, і природа - це один з тих факторів чому я люблю Канаду). Чи буде толк з моїх листів до керівництва цих парків типу "Доброго дня.. мене звати "Коля" я з України .. я хочу попрацювати у Вас.."...

Як поставляться до таких речей ? Вартує починати таку переписку ?

Чому ні - починайте, і дуже активно. Тільки потрібно не просто листи писати, а відсилати своє резюме, разом з мотиваційним листом. Чим більше відішлете листів, тим ймовірніше ваші шанси будуть відрізнятись від 0. Не зациклюйтесь на одній провінції. Тільки потрібно добре вивчити сферу діяльності кожного окремо парка. Щоб не писати "хочу курва жити в лісі, розумієш мене канадійцю?". Може вдасться знайти конкретні офри і зорієнтуватись на їхні вимоги.

7.чи вірно що послуги по "витягуванню людей " в Канаду на роботу коштують понад 10000 у.о ?

Ціни називають різні - від 2 тисяч до десяти і більше. Але гарантій ніхто не дасть. Вірніше, вони то вам їх наобіцють, але реально, це просто успіх. Ніхто не може гарантувати, що вашою справою взагалі будуть займатись. Можуть навтіь якусь частину грошей повернути в кінці, щоб втішити.

8. є бажання отримати магістра економіки.. вартує це робити в Україні чи "почекати" і після нострифікації мого диплома спеціаліста податись на магістра в Канаді ?

Для чого вам магістр в Україні? Якщо є спеціаліст, чи й просто бакалавр, то не тратьте сили на папірець, якщо надумали зайнятись іміграцією. В Канаді це не оцінять. Краще вже дійсно піти шляхом навчання в Канаді.

 

10.Чи вік в 36-37 років є перешкодою для виїзду в Канаду по програмам навчання ?

Для навчання не знаю, але по іміграційним програмам, взагалі є. По Квебеку, наприклад, з віком починають нараховувати менше балів, відповідно важче набрати прохідний бал.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Торонто чи Ванкувер? Багато шукав по різним форумам, а остаточний вибір так і не можу зробити. Чекаю квоту. Хочу виїхати в Канаду по програмі «Робота під час канікул». Місяців 9-10 попрацювати, назбирати трохи грошей, і вступити в якись коледж паралельно працюючи. Орієнтуюсь на кухаря, але там як піде, на місці розберусь ким краще і вигідніше стати ;) . Назад повертатись не планую. По своїй волі по крайній мірі :lol: На даний момент максимум що можу собі позволити - 5,000 по приїзді в Канаду. Є диплом спеціаліста в туризмі. Туда можна віднести роботу в готелях, закладах харчування, в парках розваг, екскурсіїї і тому подібне. Ангійська розмовна. Досвід роботи будем рахувати що відсутній (в любому випадку потрібен будет досвід роботи в Канаді). Дружини, дітей та інших обтяжуючих немає :ico_qip_al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Торонто чи Ванкувер? Багато шукав по різним форумам, а остаточний вибір так і не можу зробити. Чекаю квоту. Хочу виїхати в Канаду по програмі «Робота під час канікул». Місяців 9-10 попрацювати, назбирати трохи грошей, і вступити в якись коледж паралельно працюючи. Орієнтуюсь на кухаря, але там як піде, на місці розберусь ким краще і вигідніше стати icon_wink.gif . Назад повертатись не планую. По своїй волі по крайній мірі ico_qip_ag.gif На даний момент максимум що можу собі позволити - 5,000 по приїзді в Канаду. Є диплом спеціаліста в туризмі. Туда можна віднести роботу в готелях, закладах харчування, в парках розваг, екскурсіїї і тому подібне. Ангійська розмовна. Досвід роботи будем рахувати що відсутній (в любому випадку потрібен будет досвід роботи в Канаді). Дружини, дітей та інших обтяжуючих немає ico_qip_al.gif

В Ванкувері кажуть краща природа, але то на любителя) А на рахунок вибору. Торонто по наявності дешевого житла краще і білети на літак дешевші до Торонто істотно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Ванкувері кажуть краща природа, але то на любителя) А на рахунок вибору. Торонто по наявності дешевого житла краще і білети на літак дешевші до Торонто істотно.

Клімат Ванкуверу підкупає :ico_qip_bv: Наскільки реально бідному хлопцю з села знайти то дешеве житло, якщо він вперше їде до Канади? :lol:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

<noindex>https://www.padmapper.com/</noindex> - пошукайте отут хто здає кімнати, або хто шукає співмешканця. Швидше всього це будуть якісь студенти. Але тільки не підписуйтесь на якісь довгі терміни. Швидше всього як знайдете роботу захочете зразу ж зїхати з того дешевого житла.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...пошукайте отут хто здає кімнати, або хто шукає співмешканця. Швидше всього це будуть якісь студенти. Але тільки не підписуйтесь на якісь довгі терміни. Швидше всього як знайдете роботу захочете зразу ж зїхати з того дешевого житла.

Дуже дякую, буду мати на увазі :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Агов, товариство, хто знає коли вийде новий випуск The Half-напів?

Станіславе, чому така затримка, де понеділок, а де четверг?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А співвітчизників з Вінничини у свою громаду приймаєте ?

Тю, запросто) Тут головне не місце народження/проживання, а стан душі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...