Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

І яка ваша думка, потрібно "запроданцям-канадійцям" вчити українців як правильно жити? )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І яка ваша думка, потрібно "запроданцям-канадійцям" вчити українців як правильно жити? )))

Тут важливо що під цим розуміти? На мою думку, якщо це "поради" від діяшпори за кого голосувати, а за кого - ні, то таке повчання до одного місця! Або щось типу - от, ви бідні, а чого бідні - бо дурні! За це взагалі людину перестаєш поважати і на мою думку, такого, чи щось у стилі "цирку на дротях" не варто говорити, а хто хоче говорити і політично свідомий - то чому б не приїхати сюди, створити якусь політичні/громадську організацію та почати "ремонтувати" країну - але із середини. Відремонтуйте опалення у дитячому будинку, скоро день святого Миколая - подаруйте дітям із малозабезпечених сімей свято, нагодуйте та зігрійте безпритульних, боріться із владою, із свавілям, організовуйте суботники - це вже не будуть просто слова діаспори, це буде робота, робота на розбудову країни, на боротьбу із режимом.

А саме найкраще - подивіться на Росію, подивіться хто там є! Там є, наприклад, Олексій Навальний, який працює! Він судиться із російськими компаніями, він створює сайти, на яких можна вказати на випадки крадіжок, ям на дорогах. І мені здається, що він людям подобається не через те, що він ще один крикливий "дєятель", котрирй збирає людей на марш мільйонів, а людина, у якої є результати своєї праці! І не важливо, чи він - це проект держдепу США, чи якоїсь російської політ сили.

Однак є така річ як best practices, наприклад, то до них можна прислухатись та використовувати. Як наприклад, які технології тренди зараз у моді там і скоро будуть тут, тобто поради, а не не прямі на замасковані накази - тіво нє, і ціво - нє, а тіво та, а якщо за тихво не проголосуєте, то буде повна гопа і будете далі - бідні та дурні((

Y peace

 

P.S. Михайло, що у вас за мікрофон? Невже він із тієї ж епохи що і той компютер у Волмарті? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок порад, якщо у людини є громадянство, то та людина має таке ж право щось повчати як і інші в середині країни. Якщо громадянства нема, то це втручання у внутрішні справи.

Літом говорив зі старою діаспорою на цю тему.

- В Україні треба щоб всі говорили українською мовою. Чого Українці нічого не роблять?

- Українці роблять тільки більше 50% громадян голосують за сили які за союз з Росією. Є 2 варінти ділитись або брати автомат і заганяти противників на той світ.

- Ні ділитись в ніякому разі не можна, і воювати не можна. Треба демократично вибрати владу яка буде про українською.

- А як це зробити якщо 50% населення голосує за союз з Росією?

- А як це може бути що хтось голосує за союз з Росією? Такого не може бути. Ви якісь не правильні. А треба робити... далі йде перше речення з діалогу.

 

От така розмова.

 

А на рахунок що робити, то треба купляти острів на Багамах і там робити Синій клин. Або всім пересилятись до Північно-Західних територій і робити там Білий Клин. Як варіант викупити північну частину Придністровя і своїм прикладом показати як має бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут важливо що під цим розуміти? На мою думку, якщо це "поради" від діяшпори ...

Це вже нечемно - ви б говорили так англійською, як вони українською.

за кого голосувати, а за кого - ні, то таке повчання до одного місця! Або щось типу - от, ви бідні, а чого бідні - бо дурні!

Я такого не чув. Ви чули? Це вже грають стереотипи, нав"язані комуністичною владою. Інтелігентна людина ніколи не буде розмовляти з вами в такому руслі. Була мова про проблеми, а за кого голосувати, то вже для кожного вирішувати самому.

...чи щось у стилі "цирку на дротях" не варто говорити, а хто хоче говорити і політично свідомий - то чому б не приїхати сюди...

Це якраз говорив Роман, який і повернувся в Україну. В кінці він розказував про імігрантську організацію (не пам"ятаю назви), яка займається тим, про що ви говорили - збирає гроші і віддає куди потрібно (ліки, обладнання...).

 

Як на мене, все невдоволення від того, що ви й самі бачите, що все так і є. Але якщо на це закрити очі, то воно не зникне.

 

 

P.S. Михайло, що у вас за мікрофон? Невже він із тієї ж епохи що і той компютер у Волмарті? :)

Це з швидкістю інтерета, якої явно не вистачає... Тому часто пропадаю і голос спотворений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок порад, якщо у людини є громадянство, то та людина має таке ж право щось повчати як і інші в середині країни. Якщо громадянства нема, то це втручання у внутрішні справи.

А якщо завтра Україна приєднається до союзу з Росією і Білорусією, і не буде громадянства - що робити? Вмирати? важить не громадянство, а те, ким ти себе відчуваєш. Якщо ти українець і бачиш, що твоя держава загинається, то тобі як мінімум хочеться про це говорити.

Є в українців така традиція - шукати ворогів. Тільки найлегше все звалити на того, хто насправді ні в чому не винний, а очевидного краще не бачити.

Хіба діаспора винна в тому, що вибори були сфальсифіковані? Спостерігачі, які приїхали, це і є робота діаспори. Бо Канаді та Україна абсолютно не потрібна, щоб відряджати туди 500 чоловік. Вони не всесильні і владнати за раз всі проблеми не можуть. Але це не значить, що їм не можна про це говорити. Вони такі ж українці, як і ви.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок порад, якщо у людини є громадянство, то та людина має таке ж право щось повчати як і інші в середині країни. Якщо громадянства нема, то це втручання у внутрішні справи.

А якщо завтра Україна приєднається до союзу з Росією і Білорусією, і не буде громадянства - що робити? Вмирати? важить не громадянство, а те, ким ти себе відчуваєш. Якщо ти українець і бачиш, що твоя держава загинається, то тобі як мінімум хочеться про це говорити.

Є в українців така традиція - шукати ворогів. Тільки найлегше все звалити на того, хто насправді ні в чому не винний, а очевидного краще не бачити.

Хіба діаспора винна в тому, що вибори були сфальсифіковані? Спостерігачі, які приїхали, це і є робота діаспори. Бо Канаді та Україна абсолютно не потрібна, щоб відряджати туди 500 чоловік. Вони не всесильні і владнати за раз всі проблеми не можуть. Але це не значить, що їм не можна про це говорити. Вони такі ж українці, як і ви.

Якщо таке станеться, то мене буде цікавити створення української національної держави і швидше за все за межами сучасних кордонів. А перевіряти чи громадяни нового союзу правильно голосують за Путіна, то дуже не вигідна справа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю, що якщо прозорі натяки про приєднання до ТС в разі, якщо ЕС найближчим часом не подолає власні економічні проблеми, таки справдяться в тому чи іншому вигляді, то я б не виключала повністю варіант розділення держави: Схід і Південь залишаться в ТС, а Центр та Захід вирушать у вільний політ. І то вже буде якась подібність до унітарної національної держави. Хоча ще Закарпаття може скористатись моментом і швиденько перескочити до Угорщини. Але то вже інша розмова.

 

Хоча ой як не хочеться такого варіанту. Але з іншого боку, от в Харкові, де я зараз живу, досить багато людей голосували за "Свободу" та "Удар". Але одна справа абстрактно голосувати (а більшість так і сприймає вибори - дуже абстрактно), а зовсім інша - приймати реальне рішення з реальними наслідками, які кожен відчує особисто: чи в Україні, але з проблемами з Росією (наприклад, щоб відвідати родичів, до яких зараз можна дістатися просто на бусику за три години, треба буде отримувати гостьову візу, збирати папери, бігати до консуляту, платити 50 доларів...), чи в ТС і під Путіним. І знаєте що? Я думаю, що принаймні половина тут проголосує за ТС. Тому що підсвідомо все одне вони відчувають себе кріпаками, і не все їм одне, який пан у них буде? Все одне якийсь буде. Тому що манкурти, і не бачать в тому проблеми. Тому що зі школи їх привчили вороже ставитися до "націоналістів", "бендерівців". Тому що держава - це абстрактне, а сестра в Бєлгороді - це реальне. І таке інше.

 

А от діаспора - за всієї поваги до неї - того не розуміє, тому що не має цього реального, відчутного зв'язку з сьогоденньою Україною в цілому, вже яка вона є.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну все ж таки мабуть варто розрізняти діаспору, яка сформувалась після 45-го і яка сформувалась після 91-го. Я наприклад теж вже діаспора) а про те що ви пишете прекрасно проінформований) І таких як я вже тисяч 60 прибуло останніми роками. Що складає значну частину діаспори.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так звичайно. Але вище йшлося саме про "стару" діаспору - і я саме на це і відреагувала.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі, як на мене, зараз стає значно сильніша "Європейська діаспора", Італія, Португалія зараз мають значно більше представників діаспори ніж та ж Канада.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора по СТБ новини дивився, казали, що в Італію приблизно 1000000 українців приїхало за час незалежності. Доречі, італійський уряд в цьому році знову амністує всіх нелегалів Італії.

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І чого в Італію не легально не чухнути було? Задаю я собі питання.

Мучусь з тією Канадою вже стільки часу, і ні "ответа" ні "привета"

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якраз, того що нелегально. Коли приїдете, то зрозумієте різницю між легально і нелегально. Але якщо вам підходить на 2-3 роки, щоб заробити трохи грошей і повернутись в рідний бантустан, то можна і в Італію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І чого в Італію не легально не чухнути було? Задаю я собі питання.

Мучусь з тією Канадою вже стільки часу, і ні "ответа" ні "привета"

Нащо порушувати закон, якщо можна все зробити легально? Потім це1 "злочин" буде постійно над вами висіти, якщо тільки ви не збираєтесь провести все життя десь вдніпродзержинську.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі, як на мене, зараз стає значно сильніша "Європейська діаспора", Італія, Португалія зараз мають значно більше представників діаспори ніж та ж Канада.

На мою думку так є тому що "Європейська діаспора" є свіжішою, якщо так можна сказати, а також Європа є значно ближче ніж Північна Америка, більше можливостей контактувати з батьківщиною не лише віртуально, але й фізично.

Наведу приклад невеликого провінційного міста (30К населення), у якому я зараз живу - "Європейська діаспора" періодично дає кошти на будову та ремонт церков, та іншу гуманітарну допомогу у дитячі садки та Пластунам, Польська діаспора організовує поїздки місцевих дітей у Польщу, а також поїздки по Європі. А щодо Північно Американської діаспори, то представники нашого міста є у ній і доволі багато, але результатів їх діяльності як таких - нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І чого в Італію не легально не чухнути було? Задаю я собі питання.

Мучусь з тією Канадою вже стільки часу, і ні "ответа" ні "привета"

Нащо порушувати закон, якщо можна все зробити легально? Потім це1 "злочин" буде постійно над вами висіти, якщо тільки ви не збираєтесь провести все життя десь вдніпродзержинську.

Є в мене друг, разом корови пасли в дитинстві, в 2002 році він нелегально поїхав в Італію. Десь місяців через 18 після його приїзду оголосили амністію, зробив він документи, згодом отримав паспорт. Живе як в шоколаді (порівняно з Україною), працює на якомусь рибнопереробному заводі. Їздить по всій Європі і в північну Америку по-моєму також, без віз, коротше живе як він сам виражається як "біла" людина. Про той злочин, що він працював не легально ніхто ніколи йому не згадував і поки що не згадує.

Результат того злочину, як би то парадоксально це не звучало, практично без зусиль паспорт країни старої Європи.

Навіть не знаю що краще, такий "злочин" і Італійський паспорт, чи "не злочин" і купа проблем, без будь якої конкретики, ні по строках, ні по результату, а тільки надія на те, що можливо колись (коли ми навіть приблизно не скажемо) буде якийсь результат, а ви чекайте містер, чекайте, до пенсії вже не далеко, але пам'ятайте може через роки 3-4 ми Вам і відмовимо (так що особливих планів не будуйте), за те що у Вас носки не того кольору або якщо не зможете доказати , що ви не олень.

 

Звичайно, я писав не без долі іронії, але в загальному, думаю важко не погодитись з такими думками.

 

Взагалі я згоден, тому і не пішов таким шляхом, закон порушувати не треба, але з висоти років які пройшли, сумніви закрадаються мимоволі.

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну от і я не "скористалася можливостями", тому що мала собі на увазі офіційну еміграцію в майбутньому. В якому майбутньому вона буде - того навіть пан Бог, здається, не знає... але поки що думаю перебратися до Польщі, спокійно собі працювати далі, їздити Європою та не мати клопоту з "рідними" податковою, банками і взагалі покращенням (а ще добробут обіцяли... боюся, моє "пінгвінятко" цього вже не витримає B) ).

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я от останнім часом почав задумуватись, може не варто дитині оформляти українське громадянство, бо в світлі останніх законів, то їй принесе одні клопоти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гм, а чому у вас взагалі така думка з'явилася - оформлювати дитині українське громадянство? До родичів ви і так її зможете привезти - канадійцям гостьова віза до України не потрібна. А так... просто не розумію, навіщо цей клопіт. Тим більше, що невідомо, що ще можуть напридумувати наші "законотворці".

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я от останнім часом почав задумуватись, може не варто дитині оформляти українське громадянство, бо в світлі останніх законів, то їй принесе одні клопоти.

Боже збав, Ви що, яке громадянство? І самі відмовтесь від гріха подалі. Вони ж "задовбуть" всоїми "полуумними" законами, ще обов'язково будуть цікаві законопроекти на рахунок людей з подвійним громадянством, наша люба верховна зрада такого в житті не пропустить. Он вже з валютою який закон захотіли пропхати, поки що не вийшло, але думаю все ще попереду. Слава Україні!

 

Аналогічно Aіdan, хотів би поцікавитись, навіщо воно взагалі те громадянство, в Росію без візи їхати чи що?

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не нагадуйте мені за ту валюту; у мене тут іпотека в доларах, я мало не збожеволіла, коли порахувала, в скільки мені та квартира стане після такого закону. Зараз швиденько скидаю її, поки люди хоч якось купляють нерухомість; подивимось, що з того вийде.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І якнайшвидше. Поки людям є за що купляти. І не забувайте про запропоновані обмеження на готівкові розрахунки.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та питання в тому, що вже нема за що... Хіба родині дати хай живуть, але родина вся в іншому місті, ніхто не схоче переїзджати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...