Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

Я дивлюся його всі випуски на ю-тюбі, супер ідея як на мене. Шось таке зовсім нове в нашому сучасному бутті.

Молодець Мухарський :icon_thumbs_up: :icon_thumbs_up: :icon_thumbs_up:

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я дивлюся його всі випуски на ю-тюбі, супер ідея як на мене. Шось таке зовсім нове в нашому сучасному бутті.

Молодець Мухарський :icon_thumbs_up: :icon_thumbs_up: :icon_thumbs_up:

Антін - наш герой! :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ой з тими святами. Це ж треба отак безцільно вбивати час на дурацький шопінг. Такий злий на себе.

Це у вас був boxing day нещодавно?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ой з тими святами. Це ж треба отак безцільно вбивати час на дурацький шопінг. Такий злий на себе.

"Молчи, грусть..." (с) Єдине, що принаймні мене тішить, - ми католики, живемо на Сході, тож весь свій святковий шопінг вже зробили, подарунки спакували, а дещо вже й роздали, Різдво відсвяткували, на Новий Рік ще залишилося... тож можемо просто тицяти пальцями, коли проїздимо повз переповнені паркінги перед ТЦ, та не зважати на ціни, що раптово підскочили ось цими днями.

 

І все одне шкода часу на тому тижні. Зараз стільки роботи якраз.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як на мене цей "боксінґ дей", чи "soldes d'Après Noël", як офіційно говорять в Квебеку, це швидше день, коли хочеш себе побавити, а не день, коли реально можна щось купити із значною знижкою. На електроніку середнього класу знижки в 30 - 50 доларів не таке вже велике заохочення, що товктись в чергах, та ще й на морозі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як на мене цей "боксінґ дей", чи "soldes d'Après Noël", як офіційно говорять в Квебеку, це швидше день, коли хочеш себе побавити, а не день, коли реально можна щось купити із значною знижкою. На електроніку середнього класу знижки в 30 - 50 доларів не таке вже велике заохочення, що товктись в чергах, та ще й на морозі...

У вас ще тепло було :) От у Манітобі, Саскачевані та Альберті - от там мороз був, до -25С!

А у нас, на Україні, а саме на Львівщині - весна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У вас ще тепло було :) От у Манітобі, Саскачевані та Альберті - от там мороз був, до -25С!

А у нас, на Україні, а саме на Львівщині - весна.

Що тепло, то тепло. -5... -8 вдень, хіба це зима? Але зате чи в є когось <noindex>"буря століття"</noindex>, як в Квебеку? )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас два дні було +3 - якраз після -12 напередодні; а сьогодні -2. На вулиці просто олімпійський каток. Добре, що не пожаліли грошей на зимову гуму...

 

Подивилася блог і фото - краса! Сподіваюся наступне Різдво вже святкувати в такому антуражі, м-м-м!

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаю здійснення всіх ваших мрій, зокрема тієї, яка привела вас на цей форум!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З Новим Роком вітаю шановне товариство! Нехай всім щастить та міцним буде здоров'ячко!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З Новим роком, громадо! Всім бажаю щастя, любові, тепла рідних людей - і здійснення мрій!!! :rolleyes:

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Святкування Нового Року закінчилось, та попереду Різдвяні св"ята!

Але от що хотілося б зауважити - дивився новорічні концерти по першому національному у новорічну ніч - якщо не зраджує пам"ять, то напевно відсотків 80 пісень були на російській мові і це на українському національному каналі! І ще, сам особисто не бачив, але чув від людей, що показували по телевізору привітання нашого павароті - Гришка, так він із дітьми своїми також на російській мові вітав з НР - Гришко на російській!

Хто що думає по цьому приводу?

P.S. Швидше б Радіокаст вийшов із відпустки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та що тут скажеш...? Слів просто бракує, щоб описати відчуття коли таке чую, це настільки ображає моє внутрішнє "я", що просто хочеться завити вовком від цього всього і момоволі радикізуєшся все більше, аш самому страшно стає.

 

А на рахунок гришка (спеціально написав з малої букви), його вже давно почало косити в ту сторону, хоч і акцент страшний, але він того не встидається і ніби тим самим підкреслює те, що ніби-то: "бачите, а я вже російською теревеню, українська це не круто". І в цьому, я думаю, є найбільша проблема, що українська - це не круто, мало того, це навіть в якійсь мірі позорно, так вважає надзвичайнго велика кількість людей, в тому числі переважна їх більшість самі українці. Купа людей кажучи своїй дитині, що ти українець тупо встидається того і то є щира правда, яка би вона гірка не була. Як тільки слова Україна, український, українська стануть "крутими", з'явиться якась надія на те, що Україні бути, в іншому разі ми так і продовжимо рухатись в нікуди.

 

Радіокаст повертайтесь, без вас скучно, хоч з за океану послухаємо українську.

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Окрема тема - це Сабачнік на другий термін. Вже так величезна купа народу сподівалася, що він залишиться в Раді, а міністром буде хтось більш "вмєняємий"... <_< Щоправда, дещо розважає "улюблена жінка" мого партнера - Ірина Фаріон (сподіваємося на багато гострих моментів на кшалт "догани Азірову" в Раді)... але це все в якомусь іншому космосі. Звісно, в Харкові ти можеш спокійно розмовляти українською, дехто навіть відповідає нею... але чомусь, коли звертаєшся до незнайомих людей (наприклад, в крамниці) складається відчуття чогось штучного, несправжнього. Ніби ти граєшся.

 

А ТБ ми вже багато років не дивимось. Ніць там нема, щоб дивитися. Міжнародні музичні і новинні канали - наше все!

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Окрема тема - це Сабачнік на другий термін. Вже так величезна купа народу сподівалася, що він залишиться в Раді, а міністром буде хтось більш "вмєняємий"... <_< Щоправда, дещо розважає "улюблена жінка" мого партнера - Ірина Фаріон (сподіваємося на багато гострих моментів на кшалт "догани Азірову" в Раді)... але це все в якомусь іншому космосі. Звісно, в Харкові ти можеш спокійно розмовляти українською, дехто навіть відповідає нею... але чомусь, коли звертаєшся до незнайомих людей (наприклад, в крамниці) складається відчуття чогось штучного, несправжнього. Ніби ти граєшся.

 

А ТБ ми вже багато років не дивимось. Ніць там нема, щоб дивитися. Міжнародні музичні і новинні канали - наше все!

Гєній табачник це ще той кадр! Сам сподівався що вже буде спокій без нього а ні, фіг вам сказав "азаркович"!

Я от ж бачив, що опозиція казала, що якщо табачника, чи то азарова назначуть ще раз, то вони, опозиція, буде бойкотувати засідання - та начебто ніяких протестів немає? Це що, типу поговорили-поговорили собі, попідтягували того рейтингу і все, на тому все і скінчилося?

Ще про музичне - читав в стрічні гуглових новин, що Ані Лорак сказала чому вона співає на російській - тому що нема нових хороших українських пісень! Га?! Нема?! То їй треба витягтись з Туреччини і поїздити по усіляких регіональних конкурсах юних авторів! От там є таланти! А не ті бадоєви-меладзи (до речі, цікаво що йому буде за наїзд на жінку???), від творчості яких хочеться щось гарне сказати!

Одним словом ЖАХ!

Станіславе, сподіваємось після православного Різдва ви повернетесь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чесно кажучи останні кілька років перед відїздом в Україні жив фактично без тевізора і тут телевізора немаю. Не люблю коли мені хтось навязує свої смаки. І рекламу)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чесно кажучи останні кілька років перед відїздом в Україні жив фактично без тевізора і тут телевізора немаю. Не люблю коли мені хтось навязує свої смаки. І рекламу)

А причому тут телевізор?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, я собі телевізора маю. Він у мене до домашнього кінотеатру підключений. :lol:

 

А Меладзе... Нічого йому не буде, думаю; уже читали десь, що родина загиблої "розуміє і вибачає його". Цікаво, скільки він відстібнув їм. Слідство вже оголосило, що триватиме до кінця лютого - мабуть, вирахували, скільки його доїти.

 

От чомусь ну жодного разу не шкода. Шкода лише жінку. І нас всіх, тадам.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви на ту всю "естраду" по чому дивились?

Так, дивився по тв, але його по суті також не дивлюсь, через ті самі причини які ви перечислили, просто як по традиції наливав шампанське після промови Яниковича, а за хвилину уже і концерт почався - то хочеш-не хочеш, а виступ таки попав у поле зору. Але от як би ви сиділи у тому концертному залі і бачили/слухали ту музику, що змінилося б? Це вже не тв, але от російсько мовний концерт таки би побачили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...