Перейти к содержанию



вадим1977

SINP - Саскачеван

Рекомендуемые сообщения

Залежить від того, чим ви хочете (звикли) займатися, ну і якщо не дуже перебирати, а задовольнятися простими радощами життя... :lol: Все ж краще, ніж вдома сидіти. Але, якщо чесно, я з моїм робочим графіком за європейським часом і чоловік з його навантаженням на роботі і поза роботою просто не дуже маємо час на пошуки чогось серйозного. А так, здається, навіть в Саскатуні більше чогось відбувається... тут взагалі колгосп "Тихе життя". :wacko:

 

Як я і сказала на самому початку: невелике містечко. Це перша, остання і єдина проблема; все інше витікає з цього.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіть якби Ви мали багато вільного часу то сумніваюсь що б знайшли якесь серйозне заняття в Реджайні. Так в Саскатуні з цим ділом вже краще але там так само все складно як і у нас. В мене взагалі враження складається що в Саскачевані людей залишається відсотків так 10-20 з приїжджих, остальні рано чи пізно всеодно переїжджають в інші провінції такі як Онтаріо та Альберта. Навіть спілкуючись з канадцями, вони кажуть що їх тут тримає або хороша зарплата або ж те що він тут вірис і його вся родина тут

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саме так, і я теж це чула, ще за багато-багато років до того, як сюди потрапила. (На Різдво просто проридала кілька годин, коли мій американський "дядько", який ще замолоду якось заїхав сюди з друзями-хіпанами, та якому зараз не розповідали деталі моєї епопеї, почав жартувати, чого я подалася в краї, де нічого крім снігу, вітру та білих зайців - чи не на заслужений відпочинок по тому, як відковбасила останні роки...) Ну, так воно і є. Мене особисто поки що тут тримає потреба чоловіка в мені на період адаптації... у нього як раз все добре і з роботою, і з зарплатнею, і з перспективами на найближчі роки два-три. А я вже просто не дозволяю собі дивитися, що відбувається там, де колеги, робота, професійний розвиток, просто цікаве життя... Обіцяла підтримати? Обіцяла. От і виконую. А там буду подивится вже по весні і далі.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вставлю і я своі п'ять копійок при чому на захист життя в малому містечку. Мова іде про Естеван в якому я опонився після Лондона uk Львова Торонто і Калгарі. Так от життя тут набагато комфортніше я маю наувазі сімейне . Роботи тут багато вона оплачується набагато краще чим в вище вказаних містах добираюсь до роботи 5 хв а не годинами в місті усе є. Населення збільшується неймовірними темпами все через нафто бум . Так ціни на рент вищі чим в Ванкувері чи Торонто і це логічно бо вищі зарплати і не має конкуренціі зати ціни на нерухомість менші ніж в Ванкувері чи Торонто так чому б цим не скористатись адже вони будуть рости. Що стосуеться розваг то всюди можна поіхати а не насолоджуватись тільки одним але великим містом. При чому як на мене Канада повсюди одинакова .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тимуровець правий на рахунок того що в малих містах вищі зарплати, так по всій Канаді - чим менше місто, тим менша конкуренція, тим менше людей туди їде і тим більша там пропозиція по роботі і відповідно по зарплаті. Я все своє життя прожив в малому місті в Україні, тому мені хочеться і цікаво пожити у великому місті. Можливо колись поміняю свою думку після того як там поживу :).

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обіцяла підтримати? Обіцяла. От і виконую. А там буду подивится вже по весні і далі.

Обіцяли підтримати чоловіка і виконуєте, а весною чи літом що залишите його чи я щось не так зрозумів :huh: ??

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, якщо до того часу не знайду собі нічого в Реджайні або не розвернуся до потрібного мені рівня зі своїм проектом, то, звичайно, шукатиму варіанти деінде. Випасти з активного професійного життя навіть на рік - це все, це я відлітаю назад в кар'єрному плані дуже й дуже серйозно, надолужувати доведеться довго (а тим часом справи не стоятимуть на місці, колеги та конкуренти теж). Таксамо я не можу і не збираюся вимагати від чоловіка, щоб він кидав свою роботу і свої перспективи - і їхав кудись, де для нього нічого немає, тільки тому, що там щось є для мене. Будемо літати один до одного на вихідні, а що робити, якщо іншого варіанту не буде. У кожного свої пріоритети. Комусь важливіша родина - звичайно, для них в Реджайні та інших малих містах буде краще, тут темп життя повільніший, більше часу на себе та на сім'ю... Для мене найважливіше - це моя професія. Звичайно, дистанційні відносини - це далеко не для всіх... ми це вже проходили і для нас це працює краще, ніж коли один з нас сидітиме вдома і труїтиме від незадоволення життя і собі, і партнерові, і людям.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я зрозумів ваші розклади :). Кожен для себе вибирає те що рахує за найкраще :)

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо узагальнено - мовні технології (в тому числі локалізація, computer-aided translation tools, лінгвістичий та крос-культурний аналіз).

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо узагальнено - мовні технології (в тому числі локалізація, computer-aided translation tools, лінгвістичий та крос-культурний аналіз).

 

Якщо узагальнено - то перекладач. Дякую.

:)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, хоча переклад - це один з важливих елементів. Власне, перекладач і є одним з найважливіших користувачів та клієнтів. Але йдеться саме про технології мови та перекладу, це більше в бік прикладної лінгвістики та artificial intelligence.

 

Якби йшлося про лише один переклад - тут все просто. Є комп'ютер, є софт, є клієнти або агенти, сіла вдома на дивані - і вперед. Але, якщо не робити саме переклад своєю професією, то це шлях в нікуди, воно затягує.

 

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тимуровець правий на рахунок того що в малих містах вищі зарплати, так по всій Канаді - чим менше місто, тим менша конкуренція, тим менше людей туди їде і тим більша там пропозиція по роботі і відповідно по зарплаті. Я все своє життя прожив в малому місті в Україні, тому мені хочеться і цікаво пожити у великому місті. Можливо колись поміняю свою думку після того як там поживу :).

На рахунок більших зарплат в менших містах - я не згоден. Багато знайомих живуть в малих містах (зварники) максимум 27 на годину отримують при тому що вже мають канадські тікети і по 4-6 років експіріенсу і немае ніяких перспектив до збільшення платні.В Едмонтоні з таким експіріенсом та тікетами 35 на годину знайти не важко. Те саме можу сказати і відносно себе. :icon_neutral:

 

<noindex>line.gif</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок більших зарплат в менших містах - я не згоден. Багато знайомих живуть в малих містах (зварники) максимум 27 на годину отримують при тому що вже мають канадські тікети і по 4-6 років експіріенсу і немае ніяких перспектив до збільшення платні.В Едмонтоні з таким експіріенсом та тікетами 35 на годину знайти не важко. Те саме можу сказати і відносно себе. :icon_neutral:

Я чекав коли ти напишеш як той хто вже живе у великому місті :) . А ти які "менші" міста маєш на увазі ?? Я думаю що в таких містах як Естеван, Йорктон, Принц Альберт, Мусджо - зарплату можна знайти більшу хоча так як і ти кажеш - бувають вийнятки. Багато залежить від специфіки професії.

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не має значення розмір міста а те наскільки потрібні ці працівники і наскільки розвивається регіон. Так для Саскачевана найвищі зарплати в регіоні Естеван Вейбурн . А Реджайна чи Саскатун уже менші в Альберті ситуація трохи інша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я чекав коли ти напишеш як той хто вже живе у великому місті :) . А ти які "менші" міста маєш на увазі ? Я думаю що в таких містах як Естеван, Йорктон, Принц Альберт, Мусджо - зарплату можна знайти більшу хоча так як і ти кажеш - бувають вийнятки. Багато залежить від специфіки професії.

В Йорктоні нема гарних зарплат, декілька знайомих живуть. Естеван - розмовляв (тільки за зварку) не чув щоб платили хоча б 28 на годину. Принц Альберт - сам був там 4 місяці в відрядженні, говорив з місцевими - будівництво 17-23(максимум, але рідко) на годину, зіварювальник 22 на годину. Та і містечко 35 тис. і майже всі індіанці. Не сподобалось зовсім. Мусджо- живе там зараз мій колишній співпрацівник, брат покликав. Більше ніж на 22 на годину не знайдеш і це в будівництві. Вже планує знову переїзджати. Але кожному своє. Я б жив би в маленькому місті як би там платили більш менш, я більш люблю тишу і спокій, але матеріальний достаток теж дуже важливий. За три місяці життя в Едмонтоні після 7 в Саскатуні я зробив висновок що зміни були на краще.

<noindex>line.gif</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще важливий момент. Рівень освіти для дітей в Едмонтоні набагато вищий. Майже всі емігрують щоб в майбутньому їхні діти жили добре, ради майбутньго дітей. То як раз освіта теж мае велике значення. А коли зарплата гарна і дитина здобувае гарну освіту всім від цього краще.

<noindex>line.gif</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день.

Если заносил документы на сайте Саскатчевана мой эмиграционный консультант (2-3 января), письмо о регистраци (отказе в регистрации) должно прийти нам обоим или только консультанту? и как долго это происходит, ведь заявки, очевидно, продолжают присылать?

Есть ли где-то на сайте табличка-список претендентов-заявителей?

Спасибо..

28.05.14 Интервью в Варшаве (Выездная сессия)

06.2015 ПОВЛ

...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все письма будут приходить только на тот адрес, который указан в качестве контактного (подозреваю, что это адрес вашего адвоката). Поэтому требуйте, чтобы адвокат немедленно пересылал вам всю корреспонденцию, которую будет получать от СИНПа.

 

Какой-то таблички на сайте нет, но адвокат должен сообщить вам номера, которые присвоены вашей аппликации, а также логин и пароль. Имея эти данные, вы можете сами заходить на сайт СИНПа и смотреть статус своего дела (Application Received, In Process, Waiting (если понадобятся дополнительные документы), Decision Made).

 

"Как долго" - вы имеете в виду рассмотрение заявки? Это непредсказуемо, от 2-3 месяцев до полутора-двух лет (не дай боже). Или как скоро появляется подтверждение, что заявка подана? Мы отдельного письма на этот счёт не получали, просто смотрели статус в системе. Application Received появляется моментально. Отказа в регистрации не бывает, если не хватает обязательных документов, система просто не пропустит заявку как неполную. Бывает только отказ в номинации (но, я уверена, это не ваш случай! :lol:)

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день.

Если заносил документы на сайте Саскатчевана мой эмиграционный консультант (2-3 января), письмо о регистраци (отказе в регистрации) должно прийти нам обоим или только консультанту? и как долго это происходит, ведь заявки, очевидно, продолжают присылать?

Есть ли где-то на сайте табличка-список претендентов-заявителей?

Спасибо..

Советую Вам настоятельно требовать факты в виде документов, писем, запросов. На своем опыте убедился, что слова остаются словами.

По поводу логина и пароля не факт, что получите результат! Я сделал вывод, что заявление в бумажном виде не имеет ничего общего с электронным заявлением на сайте. На протяжении вот уже 2,5 лет я так и не получил результата, в части получения информации, через номер файла. Номер файла есть и судя по всему работа с ним идёт, но на сайте информации нет, вернее есть информация о том что до файла ещё не добрались по срокам, но запросы на документы уже пришли. На мои запросы по поводу отсутствия информации на сайте отвечают, что все через моего адвоката, так как он представляет мои интересы. В свою очередь адвокат за лишние вопросы берет 180 баксов в час, говорит ждите как все. Короче хотите быть в чем то уверены, требуйте факты. В своё время моя настойчивость и помощь друзей в Канаде мне помогла, за неделю до окончания срока действия сертификата.

 

Решение о переезде: май 2011

Сбор документов до: 07.07.2011

Получен Job offer: 13.07.2011

Подача документов в SINP (NOC2242): 03.08.2011

Получено письмо из SINP о присвоении номера файла 07.10.2011

Запрос недостающих документов из SINP: 14.09.2012

Получена номинация 10.10.2012

Уведомление о полученной номинации 06.04.2013

Подача документов в Сидней (CIO) 10.05.2013

Запрос недостающих документов из CIO 22.07.2013

CIO снял деньги с карты за RPRF 30.08.2013

CIO присвоил номер и отправил документы в визовый офис 23.09.2013

Получили медформы 01.12.2013

Прошли медкомиссию 19.12.2013

POVL 31.01.2014

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Как долго" - вы имеете в виду рассмотрение заявки? Это непредсказуемо, от 2-3 месяцев до полутора-двух лет (не дай боже).

2 года не придел, тут на форуме есть конкретные люди кто получил номинацию через 3 года, а также есть человек, что не получил никакого ответа на протяжении 3 лет 4 месяцев, о себе даже не говорю все видно из подписи.

 

term - поддерживаю на 100%!

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

alexdobr, как дела у вас, вам удалось отправить дополнитеные документы, новостей нет?

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 года не придел, тут на форуме есть конкретные люди кто получил номинацию через 3 года, а также есть человек, что не получил никакого ответа на протяжении 3 лет 4 месяцев, о себе даже не говорю все видно из подписи.

Ой, про такой экстрим я даже говорить не хотела... :ico_qip_bh: Хочется надеяться, что хоть в этом году уже вопрос решится!

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...