Перейти к контенту
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Чемодан
 • Число публикаций

  1455
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Дней в топе

  3

Micellangelo последний раз побеждал 11 Января

Micellangelo - автор самых популярных публикаций!

Репутация

9 Обычный

5 подписчиков

О Micellangelo

 • Звание
  Заслуженный
 • День рождения 06/02/1991

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів - Toronto, ON

Старые поля

 • Настоящее имя
  Ostap

Недавние посетители профиля

546 просмотров профиля
 1. Micellangelo

  Express Entry

  Якщо 6 місяців ще не минуло, я б особливо не дьоргався.
 2. Micellangelo

  Express Entry

  Медицину прийняли на першому місяці. Потім практично зразу Бекграунд перейшов. І потім 4-5 місяців нічого.
 3. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Такої політики тут немає. Це дуже добре відчувається поживши тут. В це дійсно тяжко віриться нам вихідцям з СНГ, проте расизм (в обі сторони) тут мінімальний.
 4. Micellangelo

  Express Entry

  Я вперше написав через форму на СІС коли 6 місяців майже закінчились. На наступний день отримав ПР. Я думаю що це було просто співпадіння.
 5. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Ну навіщо ж так? Правила одинакові для всіх. Раса ніяким боком не впливає на іміграційний процес. Те що в густонаселиних містках багато вихідців з Індії та Китаю дуже навіть закономірний. Подумайте, якщо процес іміграції однаковий для всіх, значить в процентному відношенні з кожної країни зможе імігрувати однаковий процент претендентів (з поправкою на загальний рівень освіти та фінансових ресурсів в країіні еміграції). Це означає що чисто статистично з країни і якій понад мільярд населення зможе імігрувати в 10-20 раз більше людей ніж з країни де 50-150 мільйонів населення. Крім того середній рівень володжіння мовою в СНГ на кілька порядків нижжчий ніж в Індії (через колонізацію Індії Великою британією). Тим не меньше раса тут абсолютно ні до чого.
 6. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Не факт. Якщо провінційна дає просто +600 балів, проте подаватися треба через ЕЕ, то ЕЕ просто не дасть створити профайл без 1 року досвіду. Тут хіба подаватися в паперовому вишляді, що теж невідомо скільки ще буде доступним.
 7. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Цей форум мені не одноразово помагав в моїй іміграції. Я можу з впевненістю сказати, що саме цей форум це одна з головних причин чому мені всетаки це вдалося, і вдалося швидше ніж моїм peers. Тому присилайте, що є, а ми колективним розумом постараємось щось порадити. Тим не меньше, незабувайте про "доверяй, да проверяй". Ми можемо дати загальний поштовх в правильному напрямку, просто перчитуйте та перевіряйте все по три рази (з офіційних джерел). Все таки іміграція занадто важлива справа щоб вірити ссилкам з фейсбуку і ко.
 8. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Я не володію інформацією по провінційних програмах альберти. Алексуваров задється скидав вам ссилку. Дайте дочці нехай почитає. Взагалі страрайтесь читати лише офіційні джерела. Нажаль в інтернеті повно "ахінеї" стосовно іміграції. Коли я ще був у процесі, моя теща росказовала, що я щось дуже мудрую з тоб іміграцією, вона читала, що в Атлантичних провінціях всім бажаючим дать ПР і сотку землі, якщо погодитися жити там 2 роки. Стаж повинен бути за одним НОКом (класифікатор робіт). Якщо в неї пів року в Росіі і пів року в Канаді одна і така ж посада (або хоча б схожа), тоді можливо. Такого щоб роботодавець міг заплатити державі щоб взяти працівника немає. Я підозрюю що це відголоски того як отримується робоча віза в загальному порядку. Для цього потрібно ЛМІА. Почитайте тут, як я його отримував (якщо таке вдасться вашій дочці і її роботодавцю, тоді можна буде отримати робочу візу в Канаді на достатній термін щоб організувати всі іміраційні питання): Почитайте добре Альбертівські програми. Там напевне щось є для студентів, які вчилися в Альбертів (більшість провінцій мають ту чи іншу програму націлена на студентів).
 9. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Мені здається у вас трошки туманне розуміння того як працює іміграційна система Канади. Давайте я спробую коротко пояснити: Переважаюча більшість кейсів розклядається через систему ЕЕ (Експрес Ентрі). Це просто рейтингова система, звідки кожні 2-3 тижні обирають 2500-3500 людей яких запрошують податися на ПР. Зазвичай термі розгляду коливається 5-7 місяців (Є вийнятки від 2 місяців до більше року, проте на те вони і вийнятки, що стаються вкрай рідко). Незабувайте, що збір документів, якщо не зроблено заздалегідь може зайняти кілька місяців, особливо, якщо ваша донька жила в США більше 6 місяців, то там бувають затримки з отриманням police certificate. Суто по історичним даним за останні 2 роки видно, що потрібно 450 балів щоб пройти "конкурс". Щоб отримати такі бали потрібно: Англійська (ІЕЛТС 8/7/7/7), Вища освіта (бажано магістр і вище), досвід роботи (мінімум один рік). Я так розумію з першими двома пробем немає. Є проблема з досвідом роботи. Без одного повного року досвіду роботи (В Канаді або за її межами, проте досвід в Канаді також приносить додакові 40-80 балів) пройти через ЕЕ неможливо! Є варіанти отримати номінацію від провінції, про які вам писали вище, проте там свої умови, і зазвичай все це займає додаткові! 6-18 місяців (заледить від провінції і конкретної програми). Нажаль я не бачу реалістичних шляхів для вашої доньки отримати ПР до закінчення її поточної візи. Проте є варіант залишитися візитором (потрібно буде податися на зміну статусу) після закінчення поточної візи, і жити в Канаді до отримання ПРу. Проте це не дає права ні працювати ні вчитися. Ну і не забувайте що вашій дочці буде потрібен той повний рік в Канаді, оскільки я так розумію в Росії у неї не було проф досвіду. На рахунок віку, нам вихідцям з СНГ здається що такий вік як 25 це щось серйозне. Місцеві студенти зазвичай лише починають працювати в такому віці. Більше того з особистого досвіду середній вік іммігранта в канаду десь 30-35. Якщо є бажання, то ваша дочка зможе отримати ПР за 10-16 місяців від сьогодні. Це не так вже і багато для такого серйозного кроку як іміграція. І в випадку подачі на ПР з Росії, реально єдино що ваша дочка втрачає це білет в дві сторони (1500 доларів, не більше) і кілька місяців, які можна провести як відпустку з батьками
 10. Micellangelo

  Как я получал Lmia

  Ви чекаєте на ЛМІА для ВП чи ПРу? Якщо для ВП, то від 2-3 місяців нормальний термін. Для ПРу зазвичай стараються 20-30 днів. По рекламі це звичайно не надто добре, проте перед самим прийняттям рішення вони будуть дзвонити вашому роботодавцю і всі моменти уточняти і обговорювати. Нехай він пояснить все що стосується реклами. Також не зашкодить, якщо у вас є скріншоти попередніх реклам, так як на деяких сайтах протерміновані оголошення подивитися не можна.
 11. Micellangelo

  Наш Опыт Лендинга И Адаптации В Канаде

  Дісно жаль. Проте на багатьох посадах роботодавець має право (нажаль не обовязок) вимагати від працівників бути up to date on vaccination
 12. Micellangelo

  Наш Опыт Лендинга И Адаптации В Канаде

  Поки не потрібно буде іти в школу. Крім того не допускаються не вакциновані дорослі до роботи з дітьми, хворими, старими, а інколи навіть просто по роботі з населенням.
 13. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Зазвичай потрібно вчитися 2 роки, щоб потім отримати робочу візу на 2-3 роки і все встигнути. Встигнути все за 1 рік практично не можливо. Я не знаю нюансів Альберти, як провінції для іміграції, проте підозрюю що вашій дочці прийдеться подаватися по загальній програмі Експрес Ентрі після того як отримає ПОВНИЙ рік Канадського досвіду роботи. Це дасть додаткові бали. При умові, якщо англійська у вашої дочки на дуже хорошому рівні, не повинно бути проблем з імміграцією, проте скоріш за все подаватися і очікувати рішення прийдеться вже не з Канади.
 14. Micellangelo

  Иммигрируем через обучение

  Можете подаватися разом як тільки отримаєте документ з коледжу про завершення програми. Вони часто дають спеціальний папірець щоб не чекати диплому і транскриптів (це інколи може займати багато часу). Крім того нікуди їздити не треба, перміти вам прийдуть до дому поштою. Як тільки ви подавли документи, у вас буде працювати "implied status". Бажано податися в той самий день коли отримали документ з коледжу, щоб у дружини не було розриву в праві на роботу (вже не можна бо не студент, і ще не можна бо ще не робочий перміт)
 15. Micellangelo

  Причины выезда в Канаду / Отличия менталитета Канадцев

  Доречі на рахунок лоєрів. Вони часто рекламують що вони подивляться кейс бесплатно і будуть чарджити тільки якщо виграють справу. Незнаю наскільки це правда, але подзвонити кільком і спитати не шкодить.
×