Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Apolinariya

Чемодан
 • Публикаций

  174
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  3

Apolinariya стал победителем дня 19 ноября

Apolinariya имел наиболее популярный контент!

Репутация

13 Хороший

Информация о Apolinariya

 • Звание
  Общительный

Старые поля

 • Настоящее имя
  Oksana

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Город
  Regina,SK

Посетители профиля

1571 просмотр профиля
 1. В Канаді садки найчастіше малі і приватні і можуть розміщуватись в приміщенні шкіл, церков, ком'юніті центрів. Дітей у ліцензійованому садку-центрі може бути всього чоловік 30 і з ними буде працювати 4-5 вихователів. За 4-5 малюків відповідає 1 вихователь, на 10 дітей віком від 2,5 років - 1 вихователь. Нема великих груп і нема великих садків, які колись будували в Радянському Союзі, бо всі жінки мусіли працювати. Канадські садки підлаштовані під працюючих батьків. В українському садку після того як дитина просиділа вдома з соплями 3 дні підряд треба принести довідку, що дитина вже здорова. Тобто пропусти не 3, а 4 дні роботи і вже не дивно, що жінку з малими дітьми ніхто не хоче працевлаштувати. І сидять мами вдома роками поки їхні чоловіки по заробітках, щоб сім'ю утримати. Батько тіпа є, але діти його бачуть добре, якщо раз на кілька місяців. Якісь теоретичні міркування про архітектурні особливості садка йдуть лісом після того, як там спершу на прогулянці дозволять дитині безконтрольно їсти солодощі, які хтось з інших дітей приніс. А потім налякають дитину, шо не віддадуть її мамі, якшо не буде їсти обід. І розмова з вихователем, щоб дитину нічим не лякала не дає ніяких результатів. Я вам гарантую, що тут подібні речі не пройдуть.
 2. Bokambek, добре, що ви хоч плануєте тут народжувати. Звичайно, канадське громадянство дитині треба дати. Але і сам процес безплатних родів у вас пройде тут краще ніж за велику суму в Україні. Де до сих пір потрібно додатково заплатити, щоб батькові бути присутнім на родах власної дитини. І щоб мати можливість доглядати за матір'ю після кесаревого, якій взагалі то не можна піднімати дитину - треба додатково заплатити. З цього і починаються "кращі умови для життя дітей в Україні"?
 3. Умови для дітей кращі саме в Канаді. У мене прекрасна можливість порівнювати всі ці умови. У моєї сестри, яка живе в укр райцентрі діти такого ж віку як у мене. Ми спілкуємось кожний день і я знаю всі деталі і про дитячі садки, і гуртки, і дешеві заняття музичними інструментами. А про дитячі майданчики в укр райцентрах я просто промовчу, як і про те, шо ніде в місті нема туалетів з водою у вільному доступу. І з візком у більшість магазинів не заїхати, і в кафе з дітьми краще не ходити. Мої діти в Канаді читають чудові якісні книжки українською мовою, яких нема в українських бібліотеках. Там старі книжки і бібліотекарка, яка навіть не уявляє, що для дітей можна було б проводити читання книг з піснями і забавлянням ( library story times - чули?) А книжка коштує 200 гривень і кожного місяць не купиш дитині 10 нових книжок, які ми тут беремо в бібліотеці. А ще в укр райцентрі нема для дітей басейнів і музей - це нудно і для старших. Мій трьохрічний син майже кожні вихідні проситься в музей і в мистецьку галерею, бо там багато всього цікавого для дітей різного віку. А ще є дитячий science centre і саме дитячі музеї, про які більшість дітей з України можуть тільки помріяти... А ще є дуже доступні за ціною indoor playgrounds, де можна побігати і погратись взимку. Садки в Канаді з 6:30-7 ранку до 5:30-6 вечора, до речі. Заняття танцями для дошкільнят коштуют 30-40$ в місяць, вибір величезний. Прості пісеньки діти в канадських садках теж співають. Заняття музикою для малюків куди ходить мій син не зрівняти з тими умовними "заняттями" в укр садку, куди ходить мій племінник. Ну і як в той садок ходити, якщо з соплями не можна? Діти тиждень ходять, 2 тижні вдома з соплями. Я не уявляю як батькам взагалі працювати в таких умовах, якщо нема бабусь. Коли я була з моїм сином в Україні в його однорічному віці, то я ніде в місті не могла змінити його підгузник в нормальних умовах навіть в обласному центрі. На вокзалі знайшла кімнату матері і дитини, яка завжди закрита. Відкрити може лише начальник вокзалу, якого я не застала на робочому місці в його робочих час.
 4. Моя мама жила з нами в Канаді 2 роки. Приїхала лише заради того, щоб доглядати внука. Дуже нарікала тут і сумувала за всім в рідним в Україні - за іншими родичами, подружками, її церквою, за їжею. Ми ходиди тут з мамою на концерти, виставки, різні святкування. Я все перекладала, пояснювала - намагалась урізноманітнити її перебування в Канаді. А ще вона серйозно хворіла і 3 місяці лежала тут в лікарні. Мама дуже хотіла додому, казала, що більше ніколи до нас не приїде. Часто казала мені, що мені не варто було сюди переїджати жити. Я її розуміла, це все нормально для старшої людини. Зараз вона вдома вже 2 місяці і несміливо попросила "прийняти її назад". Хоче назад в Канаду!
 5. У нас питали лише раз при вильоті з Канади (перед тим як видати посадочні талони). Більше ніде.
 6. В чому суть українського свідоцтва про народження/громадянтства для канадської дитини? Тобто чому така порада для батьків?
 7. Если паспортного контроля на вылете из Канады нет, то у кого будут вопросы?
 8. При вылете с Канады точно не проверяют визу? Помню, что этот вопрос обсуждался много раз, но я лично с визиторской визой не летала. Мама возвращается в Украину в имплайд статусе. Дата возращения на ее visitor record истекла год назад. Мы подали на продление до истечения срока и больше года ждали, исправно посылая дополнительные доки на запросы - с этим всё в порядке. Но мама английского не знает, в случае вопросов ситуацию обьяснить не сможет и очень волнуется. Я то напишу для нее кратко инфо и мой номер телефона для вопросов на всякий случай, но очень хотелось бы заверить маму, что волноваться по тому вопросу вообще не стоит.
 9. Все в нормі. Праця над заявкою йде, кожні 3 місяці запрошували додаткові доки. Мама серйозно хворіла, лікувалась, тому запрошували апдейт її стану здоров'я. Нам якраз і треба було виграти час. Тому хоча спочатку невизначеність з візою дуже напружувала і додавала стресу, тепер я розумію, шо такий довгий розгляд нам допоміг. Мама через тиждень повертається додому, так і не дочекавшись продовження терміну перебування. Але суть в тому, що весь час вона була і є в країні легально.
 10. Так, більше року. Тому я вже більше нічому не дивуюсь і знаю, що нічого не може бути певного з канадською бюрократією. Ви собі можете планувати поїздки і що завгодно, а буде як буде.
 11. Липень = июль. На що завгодно можна очікувати. Я подала на продовження мамі 14 липня 2018( !!!). До сих пір розглядають. Чотири рази запрошували додаткові документи, останній раз в травні. То виняткова ситуація, але і так теж буває.
 12. У пациентов в больнице нет выбора. Главное, работу свою делать качественно и что бы вас понять можно было.
 13. Про акцент - не обижайтесь, но вопрос смешной. Не знаю статистики, но по личним наблюдением как минимум половина медсестер и братов родились за пределами Канады и это в Саскачеване, где иммигрантов меньше чем в Онтарио. Что бы начать учиться в сентябре текущего года, обычно надо подать все документы еще в феврале. Обязательно надо будет сдавать языковой экзамен. Медсестринские программы популярные, конкурс большой. Если есть оконченный бакалавр, то можно пробовать на интенсивную программу за 2 года - учиться без каникул в очень напряженном ритме. Конкретных программ в Онтарио я не знаю. Зарплата нормальная будет, не переживайте. Выучиться непросто.
 14. Та я в курсі цін на хати і що можна собі позволити на 75К в рік. З мортгиджем і дитиною - це скромне життя. Коли про басейн і фонтани в дворі не задумуєшся.
 15. Розкажіть як за 75К в рік можна мати велику хату і басейн (не надувний)? Варіанти купляти і оплачувати вскладчину з родичами-друзями не всім підходять.
×
×
 • Создать...