Перейти к содержанию



Carlos

Что хорошего происходит в Польше

Рекомендуемые сообщения

За первый квартал ВВП еврозоны вырос на 0,1%, а ЕС – на 0,2%. Примечательно, что польские результаты максимальные – рост за квартал составил 3,9%. На втором месте Португалия с 1,6%.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайомі вже більше тижня шукають квартиру в оренду. Абсолютно скрізь відмовляють по причині ''здаємо тільки полякам'' або й прямо кажуть ''українцям не здаємо''. 

Я так розумію, такі ''тренди'' особливо посилилися за останній рік...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 minutes ago, sicario said:

квартиру в оренду

Такие тренды в Варшаве, явно...

Мой маленький недо-блог: http://blog.mail4yuna.tk/

Публикую, иногда, всякую всячину о легализации и просто полезности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора з сім’єю гуляли, на лавочках було написано щось типу "ukraincy won". Але я сказав, що у всіх країнах є розумні і дурні, є порядні громадяни і злочинці. Також є вандали. Тому порадив не звертати уваги на подібні написи.

Можливо, ваші знайомі були з дітьми (умова оказіональна), або візуально не платоспроможні?

Зазвичай, як я бачу, гроші нікому тут в Польщі не пахнуть.

Изменено пользователем Chuvak
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, sicario сказал:

відмовляють по причині ''здаємо тільки полякам'

Так бывало и несколько лет назад.

16 часов назад, sicario сказал:

Я так розумію, такі ''тренди'' особливо посилилися за останній рік...

Поляки еще не успели привыкнуть к потоку мигрантов начиная с 14го, а тут .... Естественно все накладывает отпечаток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.05.2023 в 7:42 PM, Carlos сказал:

За первый квартал ВВП еврозоны вырос на 0,1%, а ЕС – на 0,2%. Примечательно, что польские результаты максимальные – рост за квартал составил 3,9%. На втором месте Португалия с 1,6%.
 

По итогам года ВВП прогнозируют небольшой, а инфляцию +- 11%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 hours ago, Chuvak said:

Можливо, ваші знайомі були з дітьми (умова оказіональна), або візуально не платоспроможні?

молода пара, котрі мешкали в Польщі майже 3 роки до цього, знання польської і англійської на розмовному рівні, обоє з вищою освітою і працювали в Польщі не на будовах чи заводах.

18 hours ago, Chuvak said:

ukraincy won". Але я сказав, що у всіх країнах є розумні і дурні, є порядні громадяни і злочинці. Також є вандали. Тому порадив не звертати уваги

це дійсно так, але то все ж більше як самозаспокоювання, бо на скільки розумію, з цим стикаються в основному тільки власники укр.громадянства, до всіх інших такого ''особливого'' відношення немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 hours ago, AntonijK said:

не успели привыкнуть к потоку мигрантов

іммігранти ж тим і відрізняються від переселенців з біженцями, що перші - зацікавлені влитись у нове суспільство та розчинитись в ньому, а другі - вимушені жити на чужині не з власної волі та будувати навколо себе маленьку батьківщину, відповідно і відношення до нової країни та їх власна поведінка загалом дуже суттєво різниться..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, sicario сказал:

з цим стикаються в основному тільки власники укр.громадянства, до всіх інших такого ''особливого'' відношення немає.

Позвольте не согласиться, наверно не все так однозначно. Просто "інших" їх набагато менше ніж, громадян України, тому і які те питання і проблеми з громадянами України набагато помітніші, ніж проблеми "інших".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за більше року жодного разу не стикнувся з упередженим ставленням поляків до мене.

Навпаки, у мене завжди було таке ж відчуття, як і в Україні, коли ти відчуваєш соціальний прошарок, в якому знаходишся і в Польщі цей прошарок такий самий.

 

Я від поляків отримував виключно приязне ставлення.

Изменено пользователем Chuvak
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 hours ago, sicario said:

до всіх інших такого ''особливого'' відношення немає

Це вам так здається. Почитайте групи мігрантів з Африки або Індії. Там прямо радять де і після якої години по вулицях не ходити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...