Перейти к содержанию



partfel

Оформлення виїзду на ПМП під час воєнного стану

Рекомендуемые сообщения

16 hours ago, emigrant007 said:

бачив коментар

Подивившись на зміну з Е-Чергою, де мені треба мати рахунок або паспорт-карту щоб зареєструватися до консульства дійшов до висновку що треба робити вихід з громадянства. 

А, ну і ще одна казуїстика що маю мати електронний підпис щоб потрапити до консульства що має вести мій облік ... Воно мені треба?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 minutes ago, Art777 said:

дійшов до висновку що треба робити вихід з громадянства

Я теж до цього прийшов. Коштує дорогувато, але воно того варте. Але :) Є проблемка. Вийти з громадянство можно через консульство. Надавши актуальний облік :))))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, zerocool said:

Так реально знятись чи ні, перебуваючи в Україні? Якщо є ПМП але немає консульського обліку.

Якщо у вас є ПМП в розумінні українського законодавства, то ви вже зняті з військового обліку наразі і можете перетнути безперешкодно кордон. Якщо під ПМП ви розумієте карту побита\сталего\резидента - то ми говоримо про різні речі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, emigrant007 said:

Я теж до цього прийшов. Коштує дорогувато, але воно того варте. Але :) Є проблемка. Вийти з громадянство можно через консульство. Надавши актуальний облік :))))) 

Шах і мат. Очевидно просто треба спалить паспорт і забути про це і ніколи не їхати туди 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, emigrant007 сказал:

Якщо у вас є ПМП в розумінні українського законодавства, то ви вже зняті з військового обліку наразі і можете перетнути безперешкодно кордон. Якщо під ПМП ви розумієте карту побита\сталего\резидента - то ми говоримо про різні речі. 

ПМП як фізична картка та позначка у закордонному паспорті, і саме для його отримання довелося вставати на облік свого часу, бо без приписного не видавали. 
Зрозуміло, що далі для остаточного виїзду потрібен консульський облік і виписка в нікуди, але давайте чесно, >90% цього не робили, особливо ті, хто їздив туди-сюди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 minutes ago, zerocool said:

Зрозуміло, що далі для остаточного виїзду потрібен консульський облік і виписка в нікуди, але давайте чесно, >90% цього не робили, особливо ті, хто їздив туди-сюди

Мені здавалося що це робили в основному для виходу з громадянства. Бо якихось інших великих причин робити цю процедуру складно придумати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12/28/2023 at 5:37 PM, zerocool said:

ПМП як фізична картка та позначка у закордонному паспорті

з цим повинні випускати. Це прямо вказано на сайті ДПСУ

On 12/28/2023 at 5:46 PM, Art777 said:

це робили в основному для виходу з громадянства

Не обов"язково для виходу з громадянства ставати на консульский облік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, emigrant007 сказал:

з цим повинні випускати. Це прямо вказано на сайті ДПСУ

На Урядовому порталі було зазначене наступне твердження:

«Людина, яка вибула, втратила зв’язок, не стоїть на обліку в тому чи іншому військовому комісаріаті і не є військовозобов’язаною, може спокійно перетнути кордон. Якщо ж людина фактично проживала за кордоном, але не оформила своє вибуття за офіційною процедурою, не знялася з обліку у військкоматі, на жаль, вона не може вибути з України».

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, zerocool said:

людина фактично проживала за кордоном, але не оформила своє вибуття за офіційною процедурою, не знялася з обліку у військкоматі, на жаль, вона не може вибути з України

Все вірно. Виїхати право мають тільки ті, хто офіційно отримав статус ПМП. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12/30/2023 at 9:02 PM, emigrant007 said:

Не обов"язково для виходу з громадянства ставати на консульский облік

Постійний? Звісно з точки зору математичної логіки одне не є вихід з громадянства не є необхідною умовою для постійного консульского

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12/26/2023 at 4:19 PM, emigrant007 said:

Дорогі ухилянти, пропоную обговорити новий законопроект, який буде прийнято до нового року :) 

То виходить, чим на довше маєш зак.паспорт, тим більше маєш часу пожити?Чи все ж відмови оновлювати паспорти емігрантам таки не буде?

p.s. a яка різниця у виготовленні/замовленні закордонного паспорта через ДПдокумент і консульство? Скрізь показують у 1му страшні черги, а про 2ге ні слова.

Изменено пользователем sicario
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, sicario said:

То виходить, чим на довше маєш зак.паспорт, тим більше маєш часу пожити?

Наскільки я розумію, правляча партія вже запропонувала альтернативний законороект, який, скоріш за все буде проголосованого замість того. В ньому відсутні норми про оформлення закордонного паспорту. 

 

1 hour ago, sicario said:

Скрізь показують у 1му страшні черги, а про 2ге ні слова.

Спробуйте зарезервувати в консульстві час і все зрозумієте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 hours ago, emigrant007 said:

партія вже запропонувала альтернативний законороект, який, скоріш за все буде проголосованого замість того. В ньому відсутні

...так це ж Україна, сьогодні відсутні завтра присутні, після завтра ще щось і т.д. ...краще підстрахуватися мабуть, щоб було більше часу, на отримання гр-ва інш. країни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 1/11/2024 at 10:26 AM, emigrant007 said:

В ньому відсутні норми про оформлення закордонного паспорту. 

Quote

 

 Будь-які консульські дії в закордонних дипломатичних установах для чоловіків від 18 до 60 років, які є призовниками, військовообязанними або резервистами, планують здійснюватися за умовами наявності у них військово-облікових документів.

Виняток – оформлення посвідчення на повернення в Україну, консульські дії щодо дітей, якщо другий батько – іноземець, оформлення спадщини;

Оформлення паспорта громадянина України, закордонного паспорта громадянина України в установах за кордоном буде здійснюватися у разі наявності військово-облікових документів.

 

Quote

Новий законопроект про побілізація який Кабмін передав у Верховну Раду 30 січня 2024р, передбачає, що будь-які консульські дії в закордонних дипломатичних установах для військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років мають проводитися лише за умови наявності в них військово-облікових документів.

Це стосується зокрема оформлення паспорта громадянина України, закордонного паспорта та інше. Норма чинна також для призовників і резервістів. Документи у чоловіків перевірятимуть представники консульства.

Водночас існують винятки. Пред’являти військово-облікові документи не потрібно, якщо:
  • оформлюється посвідчення для повернення в Україну;
  • проводяться консульські дії щодо дітей, у яких хтось із батьків є іноземцем або не має громадянства;
  • оформлюється спадщина;
  • відбуваються дії за заявами українців, які арештовані, затримані чи позбавлені волі за кордоном.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.12.2023 в 11:28 AM, emigrant007 сказал:

Так її, ніби, не видають без проходження воєнкомату. Чи я помиляюся?

Мене ще цікавить, а якщо людину випишуть через суд, чи власник житла (якщо людина не є власником житла), чи можна в такому випадку отримати таку довідку про зняття з реєстрації по довіреності? @fregat222, можливо Ви знаєте як виглядає поточна ситуація з цими двома питаннями в Україні? 

Додаток 4
Порядок видачі, зберігання та знищення військових квитків осіб рядового, сержантського і старшинського складу
(пункт 4 розділу ІІ)                                                                                                                                                                        Міноборони України; Наказ, Порядок, Заява, Форма типового документа, Довідка від 10.04.2017 № 206                               

ДОВІДКА
на військовослужбовця (військовозобов’язаного), який виїжджає за кордон

                                                                                                                                                                                                                                                                      regulation.gov.ua/documents/id242254                                                      docs.dtkt.ua/doc/z0582-17

Необхідно знятися з місця реєстрації у зв'язку з виїздом закордон на ПМП,необхідно щоб стояла відмітка країна вибуття на постійне проживання?

Але комісар Святошинський ТЦК полковник Яковчук Є.Ю.відмовляється приймати на зберігання мій військовий квиток та видавати ДоДаток 4.    Довідка на військово забовязаного який виїжджає закордон.

В 28.12.2023 в 5:50 PM, emigrant007 сказал:

Якщо у вас є ПМП в розумінні українського законодавства, то ви вже зняті з військового обліку наразі і можете перетнути безперешкодно кордон. Якщо під ПМП ви розумієте карту побита\сталего\резидента - то ми говоримо про різні речі. 

Ні ви не праві у мене був дозвіл 2 рази але мені не вдалося до кінця завеждити процедуру та проставлення штампу виїзд на ПМП у ДМС України так як я втримався без відмітки виїзд на ПМП так як у мене не має додатку 4, а саме довідка для військовозобов'язаного який виїжджає закордон на ПМПз ТЦК який обов'язковий для ЦНАПУ при оформлені реєстраційних дій.

IMG_20240312_033512_923.jpg

IMG_20240312_033508_533.jpg

IMG_20240312_033508_668.jpg

IMG_20240312_033512_923.jpg

Реєстратори.pdf Заява_прошу_видати_довідку_про_майновий_стан_і_доходи_про_сплату (1).doc

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...