Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом
Vasya

Виїзд в Канаду ! 23 роки

Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора .Мене звати Василь .Все що я хочу це емігрувати в Канаду!

Трошки про себе

Вища освіта (магістр ) спеціальність геолог нафти і газу.Досвід роботи по спеціальності не має ,але є досвід роботи в технічному середовищі  оператором полімеризації 6 розряду 1 рік 6 місяців ,так як моя освіта технічна.

Рівень англійського B1 , вільно спілкуюся з родичами які проживають в Канаді ,вони мене розуміють цілком ,я їх на 80%. 

Є кошти порядка 10000$ .

2 польських візи і 1 турецька ,5 виїздів за кордон по біометрії .

Є родичі в Канаді які є громадянинами Канади , є 1 тітки і 2 двоюрідних брата  .

Який б був оптимальний варіант розвитку подій в цій ситуації  і що ви б порадили робити в такому випадку !

Вдячний кожному коментарю.

І ще б хотів поради на рахунок вибору фірми ,яка займається виїздами в Канаду ,ПРОВІРЕНИХ ! 

Поделиться сообщением

1. Здати IELTS i порахувати балли по федеральнiй програмi Express Entry. Потiм буде видно. IELTS i Англiйська, то не те саме.

2. Уважно передивитися сайт https://www.canada.ca/en/services/immigration-citizenship.html

3. Знайти сайти (теми на форумi) з iмiграцii кожноi провiнцii i почитати умови там. Зараз це Манiтоба. Альберта можливо щось нове зробить якщо вiрити премьеру.

4. Параллельно почитати пару тем на форумi з подiбним питанням. 

5. Коли буде разультат IELTS i буде щось незрозумiло, ставити конкретне питання. Час на трейнiнг до IELTS у вас э. Поки будете готуватися, може щось змiниться в программах.  

6. Родичi назараз вам не допоможуть. Хiба матерiально, або знайдуть вам робуту з LMIA (дозвiл найняти iноземця).

7. На рахунок перевiрених фiрм.

- Одеса - Паллеонн. Я користувався iх послугами. Дуже задоволений. Всi послуги пiд ключ, IELTS трейнiнг включно. Назараз, мають вiдповiдну лiцензiю (принаймi директор).

- Консультанти з цього форуму. На скiльки я бачив, fregat.

Еле, поперше це не дешево,  подруге - нiяких гарантiй. Ви самi маэте знати, який маэте шанс.

Изменено пользователем VadimI

Поделиться сообщением

В ідеалі добити до 3ох років досвіду роботи і поки ще 1,5 років працюєте витягнути англійську на рівень ІЕЛТС (8/7/7/7). Також потрібно буде показати десь 12-13к КАД. Додатково всі оформлення документів, здачі англійської, оцінки дипломів, медогляд і  тд потягнуть десь на 3-4к КАД.

Якщо так зробите, то через 1,5 років у вас буде потужна комбінація з молодого віку, освіти магістра, 3 роки досвіду, та інглійська рівня СЛБ9 (ІЕЛТС 8/7/7/7). Це грубо 450-460 балів.

Станом на сьогодні це дає реальний шанс отримати запрошення до еміграції через систему Експрес Ентрі.

Изменено пользователем Micellangelo

Поделиться сообщением

Вверху есть баннер, где написано о возможности заполнить анкету и бесплатно оценить свои шансы на иммиграцию в Канаду. Люди надежные. Я же занимаюсь иммиграцией давно (почти 22 года), но в основном ЕС. Канада же у меня представлена исключительно по вопросам получения там статуса беженца.

image.thumb.png.e63fef851e7a275c4eea79cdf4d44653.png

Поделиться сообщением

6 часов назад, Vasya сказал:

Доброго вечора .Мене звати Василь .Все що я хочу це емігрувати в Канаду!

...

Який б був оптимальний варіант розвитку подій в цій ситуації  і що ви б порадили робити в такому випадку !

Вдячний кожному коментарю.

1. Сдать IELTS (чтобы знать реальный уровень английского).

2. Сделать подтверждение уровня образования в Канаде (WES, ICES и т.д).

3. Изучать иммиграционные программы - федеральные и провинциальные.

4. Искать работу в Канаде (возможно, родственники действительно Вам в этом помогут).

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

• Создать...