Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Vasya

Чемодан
 • Публикаций

  4
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Vasya

 • Звание
  Дебютант

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Як мені сказали ,що саму візу зазвичай відкривають на 10 років 90% випадків , а перший вїзд буде на 2 тижня ,як буде зазначено в запрошенню(якщо все відбудеться без нюансів ) Наступні рази ,я зможу вїжати кожні пів року на 3 місяці ,якщо я все правильно зрозумів .
 2. Так ,короткочасний виїзд в гості і наскільки часу при таких обставинах відкривають візу ?Наскільки я розумію на 10 років скоріш за все. Да ,именно так.
 3. Доброго дня ! Основне питання : потрібна фірма ,яка зможе зібрати документи .Бажано західна Україна. (В ідеалі Івано-Франківськ) Буде запрошення від дяка з Канади перед Пасхою і весь пакет документів ,потрібно тільки правильне оформлення і подача. Можливо хтось так виїжав і вкаже на нюанси ,переваги/недоліки. Буду всім вдячний за допомогу.
 4. Доброго вечора .Мене звати Василь .Все що я хочу це емігрувати в Канаду! Трошки про себе : Вища освіта (магістр ) спеціальність геолог нафти і газу.Досвід роботи по спеціальності не має ,але є досвід роботи в технічному середовищі оператором полімеризації 6 розряду 1 рік 6 місяців ,так як моя освіта технічна. Рівень англійського B1 , вільно спілкуюся з родичами які проживають в Канаді ,вони мене розуміють цілком ,я їх на 80%. Є кошти порядка 10000$ . 2 польських візи і 1 турецька ,5 виїздів за кордон по біометрії . Є родичі в Канаді які є громадянинами Канади , є 1 тітки і 2 двоюрідних брата . Який б був оптимальний варіант розвитку подій в цій ситуації і що ви б порадили робити в такому випадку ! Вдячний кожному коментарю. І ще б хотів поради на рахунок вибору фірми ,яка займається виїздами в Канаду ,ПРОВІРЕНИХ !
×
×
 • Создать...