Jump to content



chitok

Подача На Карту Побыту

Recommended Posts

Posted
On 4/25/2026 at 1:17 PM, sicario said:

із відгуків "бувалих" - стимулює тільки суд... а щодо скарг - є 2 знайомі, подалися в однаковий час +\-, всі 2 роки очікування одна писала понеглєнія/скарги іт.п., друга - нічого.. друга-  вже з картою, перша- ще децизію навіть не отримала... тому і таке буває.

Вчора отримали негативну децизію, бо…. мельдунок закінчився а новий не донесли :) А вони не хотіли про це повідомити з «міркувань економічних» (?), тому дали відмову. Цирк на дроті… Написали odwołanie, цікаво що буде далі. Майже 2 роки очікування, тільки щоб отримати відмову через мельдунок, який закінчився, це прям ну взагалі в голові не міститься. Але я думаю, вони це зробили бо пішли скарги всюди, будуть мститися

  • Confused 1
Posted
9 hours ago, horizzzont said:

мельдунок закінчився а новий не донесли :) А вони не хотіли про це повідомити з «міркувань економічних» (?), тому дали відмову. Цирк

0_о.. цікаво... на скільки знаю, мельдунек - не входить до офіційного списку обов'язкових документів для подання вньоску на карту тимчасового побиту.. (умова найму - зрозуміло, але не мельдунек (він потрібен радше для отримання песель))

Posted

Так мельдунек власник може й не дозволити зробити (як у мене було), хоч я й сам його зробив, бо можу. Мав неприємну ситуацію із власником через це.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...