Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

horizzzont

Чемодан
 • Публикаций

  131
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

horizzzont стал победителем дня 8 апреля

horizzzont имел наиболее популярный контент!

Репутация

13 Хороший

Информация о horizzzont

 • Звание
  Общительный
 • День рождения 05/07/1990

Старые поля

 • Настоящее имя
  Dmytro

Посетители профиля

518 просмотров профиля
 1. Привіт! Прийшов мій час подаватися на резидента і маю пару питань. На сайті Мазовєцкого в переліку документів є пункт В мене протягом моїх 6 років життя в Польщі був довгий лікарняний (понад рік). Протягом нього я отримував виплати з ЗУС але я не впевнений, що від них були відраховані складки. Чи наявність такого лікарняного в історії може бути проблемою при видачі децизії? Може хтось мав подібний досвід? І, я так розумію, що не можна їм не дати вище вказані документи, вони є вимагані в 100%?
 2. В мене дицизія президента була від 30.03.2021, так що скоріш за все, Ваша справа вже десь дуже близько і скоро її підпише (в цьому сумнівів немає)
 3. Мейла написав Перші пару хвилин мені теж було смутно але потім почув полегшення, що більше не треба про це думати і перейматися, дадуть чи не дадуть Тим більше, що за півроку буде rezydent UE. А Вам бажаю виграти в цю лотерею
 4. Подача 15.03.2019 Реєстрація в АП 17.06.2019 Рішення (відмова) 30.03.2021 Рівно 2 роки
 5. А на якій підставі подавалися? З корінням чи без?
 6. В мене зареєстровано було 17.06.2019 і в січні написали, що рішення прийнято і чекає на затвердження президентом. До сьогодні тиша.
 7. Привіт! Нічого не означає, треба перевірити тут
 8. Так, тільки в її випадку то був ще 2020 Думаю, вже в березні буде інформація. Тримаю кулачки за позитивне рішення!
 9. А Ви якісь заслуги чи коріння маєте? Може десь раніше писали про це, але не знайшов
 10. Як людина, яка працювала в Київстарі 6 років, можу Вас запевнити, що в телекомунікаціях відбувається дуже багато дивних (одночасно досить цікавих) речей, залежних від систем і технологій І мінуси на рахунках теж бували, може тоді Вас це не стосувалося або Ви спали і вранці вже не помітили, бо ситуація була виправлена (так, є спеціальні люди, які навіть вночі займаються вирішенням таких проблем )
×
×
 • Создать...