Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

horizzzont

Чемодан
 • Публикаций

  82
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

Информация о horizzzont

 • Звание
  Собеседник
 • День рождения 05/07/1990

Старые поля

 • Настоящее имя
  Dmytro

Посетители профиля

280 просмотров профиля
 1. Зайшов на gov.pl перевірити перелік документів для заміни посвідчення і показало мені таке. Чи якісь зміни були, чи то шось не те?..
 2. W odpowiedzi na Pana pismo przesłane drogą elektroniczną 23 marca 2020 r. Biuro Obywatelstw i Prawa Łaski Kancelarii Prezydenta informuje, że na chwilę obecną nasze biuro pracuje normalnie i wnioski o nadanie obywatelstwa polskiego rozpatrywane są zgodnie z kolejnością wpływu akt do Kancelarii Prezydenta RP.
 3. Цікаво, чи вони не вносять людей, які пишуть багато мелійв, у список на негативну децицію
 4. Вона у Вас скоріше за все є але там стоїть прочерк? Якщо так - то та сама ситуація що і в мене.
 5. Громадянство. Мав на увазі громадянство.
 6. Чи у когось в реєстрі PESEL відображається національність? В мене до недавнього часу була вказана, а тепер прочерк. У кого теж так?
 7. Дякую! Сам процес пам‘ятаю, подавався років 8 тому в Україні і дістав тоді відмову :) Як у Вас виглядала співбесіда? Напевно це головне що хвилює.
 8. horizzzont

  Віза в США

  Привіт. Прошу поділитися досвідом тих людей, які маючи КЧП подавалися на американську візу в Варшаві. Отримали чи ні, як виглядав процес, можливо, якісь практичні інформації. Буду дуже вдячний!
 9. Був сьогодні в Варшавському уженді, потрібно було віддати тільки СПН моє і мами і переклади, ну і вньосек, звичайно. Свідоцтво про шлюб не потрібне було
 10. Зрозумів, дякую! Так розумію, що податися в термін теж враховується відправити документи з нової праці поштою, протягом тих 30 днів? Бо, думаю, записатися на прийом в уженді зараз проблематично
 11. А що відбувається з існуючою картою? Її забирають в якийсь момент? Я до того, чи буду я невиїзний допоки не отримаю нову карту, чи можу ще користуватися картою "від попереднього працедавця"?
×
×
 • Создать...