Перейти к содержанию



вадим1977

SINP - Саскачеван

Рекомендуемые сообщения

Найдовший відрізок часу який я не був в Україні безперервно було 3 роки, чесно скажу, деякі нотки носталгії в душі були, але не більше того. А от коли я приїхав назад в Україну, я був в такому шоці, здавалося що я тут ніколи не жив і десь через тижні 2 я вже просто "дурів" від того, що я тут роблю і чого я взагалі тут, це відчуття було в рази страшніше ніж та ностальгія. А коли я почав стикатися з нашими державними і незовсім органами і службами тут взагалі мене накривало. Брррр, сили небесні поможіть по-швидше сматати звідси!!!

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найдовший відрізок часу який я не був в Україні безперервно було 3 роки, чесно скажу, деякі нотки носталгії в душі були, але не більше того. А от коли я приїхав назад в Україну, я був в такому шоці, здавалося що я тут ніколи не жив і десь через тижні 2 я вже просто "дурів" від того, що я тут роблю і чого я взагалі тут, це відчуття було в рази страшніше ніж та ностальгія. А коли я почав стикатися з нашими державними і незовсім органами і службами тут взагалі мене накривало. Брррр, сили небесні поможіть по-швидше сматати звідси!!!

Полностью согласен с Вами по поводу всего - и ностальгии, и силы чувств по возвращению на Родину!!! Если-бы я никогда не был заграницей более 3 месяцев, то, наверное, и не задумался бы никогда о выезде. А так на сравнении понял - надо валить и чем быстрее, тем лучше!! Да, и, ребята, всех с Рждеством Христовым!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найдовший відрізок часу який я не був в Україні безперервно було 3 роки, чесно скажу, деякі нотки носталгії в душі були, але не більше того. А от коли я приїхав назад в Україну, я був в такому шоці, здавалося що я тут ніколи не жив і десь через тижні 2 я вже просто "дурів" від того, що я тут роблю і чого я взагалі тут, це відчуття було в рази страшніше ніж та ностальгія. А коли я почав стикатися з нашими державними і незовсім органами і службами тут взагалі мене накривало. Брррр, сили небесні поможіть по-швидше сматати звідси!!!

Дуже знайомі відчуття. Та ще якщо починаеш займатися своїм бізнесом то відразу відчуваеш на собі всі "прекрасні" моменти системи країни, і відразу розуміеш що крі самого себе та твоеї сім"ї ти нікому взагалі не потрібен, а потрібні тільки твої гроші щоб побільше їх з тебе здерти. Це лише моя думка та мое бачення.

<noindex>line.gif</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вадим1977, підтримую на всі 100, ситуація аналогічна.

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З ваших слів я можу сказати, що ви не покидали України більше ніж на 4 місяці, не відчували, що таке ностальгія, я перші рази перед, виїздами теж так думав. Повірте мені що навіть коли ви попадете в рай в Канаді все одно будуть такі моменти коли згадате друзів, рідних, чи якісь приємні моменти з життя і заберете свої лова назад. Так що, слідкуйте що говорите, бо колись може прийдеться повернутися і тут далі жити.

Були періоди в моему житті, але ностальгії не було. Я думаю що все залежть від характеру окремої людини та деяких інших факторів. ;)

Підтримую...І ще в залежності,як тут на Україні їй заважко!!!!!!Я вже 10 років на роботах і особливо нічого не заробив,навіть при розумній економії! То що чекати далі і на що надіятись..Я вже своє відчекав,треба щось змінювати,бо бачу владі ми потрібні тоді,коли потрібно проголосувати і сплатити податки..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бачу шановні що ми є однодумці.Коли читаю ці рядки від вас,аж мороз по шкірі,до чого нас держава довела.Що ми готові звідси втекти і не оглядатися.І це не просто рядки,це реально крик душі людей, які кинуті напризволяще!!!!Тільки б все вдалося,бо чим дальше,тим важче виїхати.....а в нас все гірше і гірше...!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю ваші коменти колеги і не можу не відписати. Скажу так: я настільки хотів в Канаду що ще будучи в Україні казав що ніколи не повернуся а Канада це моя моя друга батьківщина і крапка. Приїхавши сюди, так тут працюють закони, так в державних установах тебе приймають як у нас наприклад в приватних дорогих клініках ( суджу по власному досвіді), так дороги просто не порівняєш з українськими, так є стабільна робота і стабільна зарплата і поміняти роботу не складає ніякої прроблеми, так дешевші машини ніж у нас в рази, так дешевший бензин навіть якщо перевести ціну на гривні, а якщо не переводити то по канадських мірках копійки, так дешевши кредитні ставки на житло (в середньому 3%), так люди привітніші на вулицях і вмагазинах і всі до тебе посміхаються і питають як у тебе справи і будуть десять разів вибачатися якщо в супермаркеті перейшли тобі дорогу і т.д. І ти попадаєш в таку атмосферу і здається ну чого ще людині потрібно в тому житті ?? Хіба після такого взагалі захочеться повернутися додому ??

Не повірите але захочеться. Через пів року до того всього привикаєш і починаєш дивитися на все по іншому. В памяті починають вспливати найкращі і найприємніші моменти життя в Україні. Починаєш скучати за друзями і родиною. Починаєш скучати за тими справами чи хоббі які ти мав в Україні. Починаєш скучати за роботою і робочим колективом ( якщо він у вас був нормальний, у мене був такий). І в кінцевому результаті появляється боротьба двох сил: стабільне і благополучне життя в Канаді чи життя там де ви провели своє дитинство і половину свого життя ?? І вибрати я вам скажу дуже важко.

Так що з України можна кричати все що завгодно ( нікому не в обіду). Потрібно приїхати сюди, пожити пів року, через пів року починається ломка, пережити її а тоді казати що ти вирішив у свому житті.

Р.S. а ви уявіть наскільки жінкам важче пережити цей адаптаційний період якщо чоловіки сильніші духом і всеодно деколи їх підкошують приємні спогади з минулого. Знаю тут не мало мужиків які проходять адаптацію ой як не легко.

 

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тобі треба дочекатися ПР щоб сім'я приїхала, побути в Канаді ще пару місяців, а потім поїхати в Україну і пожити трохи тут рутинним життям, походити в гості по родичах, послухати як вони живуть і з якими проблемами стикаються, коротше пригадати собі шо то таке є, життя в Україні.

Ліки безвідмовні, провірено на собі. Я майже впевнений що ностальгія подінеться незрозуміло куди.

 

P.S.Однозначно погоджуюсь, що всі ми різні, але якщо не допоможе цей рецепт, то краще вертатися в Україну і не мучити себе.

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене таке враження,що ностальгії в мене не буде,хіба якщо чекатиму свою сім"ю....Я зараз сиджу без роботи,дружина працює,а я бавлю сина,в той час як все життя звик працювати і заробляти.І перспективи тут ніякої я не бачу.Хотів відкривати власну справу,але як казав FREZZER (коли я почав стикатися з нашими державними і не зовсім органами і службами тут взагалі мене накрило).Живемо у малому місті ,середня зарплата 1500-3000 як пощастить...Від цього всього мені так рве дах,що ніяка ностальгія мені не страшна.Думаю перетерплю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ностальгії не буває якщо ти сирота і прожив своє життя в лісі, звичайно шуткую. Але просто розумію Сільвера, все погане дуже швидко забувається, а залишаються в памяті тільки найкращі моменти. Згадаєте чеоез пів року яке смачне сало, хоча в дома його і не дуже полюбляли, згадаєте як закривали нічний клуб, як гучно і грамотно розмовляли на своїй мові. Забудьте, тільки ваші діти будуть там себе почувати як в дома а ваша дома завжди буде тут.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я словом не обмовився що буду вертатися на Україну. Я розказав наскільки важко пережити тут той адаптаційний період, і я все зроблю щоб тут залишитися якби мені не було важко. Але я не повірю в те що у когось не буде ностальгії. Ностальгія буде однозначно, просто в кожного вона буде своя.

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Один рік

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розкажіть будь-ласка, яка зима в Саскачевані, бо дружина нехоче їхати боїться що зими люті, та ще й потопи бувають, каже, не хочу на катку жити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ой зима тут настояща така як має бути. В нас як зарядилася з середини Листопада і так тримається до сьогодні і кажуть що буде триматися до середини Березня. В середньому температура повітря -15. Зимою плюса не буває і сніг не розтає. Але це все так не відчувається, тому що завжди користуєшся автомобілем навіть на короткі відстані. Тут так життя побудоване що всі на машинах. На вулицях і тротуарах людей практично немає а якщо є то на таких дивляться як на диваків.

Але мені така погода подобається більше ніж така яка зараз в Україні. Тиждень морози і сніг а 2 тижні плюсова температура і болото з дощем. Доречі тут дуже багато сонячних днів, навіть зимою. Так що не все так страшно виглядає як малюють.

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Болото дійсно, особливо сьогодні, з самого ранку сніг падає і зразу тане, вулиці чимось венецію нагадують, тільки пахне краще. Але і ми зимову гуму вже випробували. Там у Вас теж гуму міняють на зиму?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так міняють але це не обовязково. Обовязково тільки в провінції Квебек.

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки коштує у Реджайні зняти квартиру,купити 8-10 річну машину.ще цікавить одяг,їжа.Скільки грошей в загальному потрібно потратити на прожиття у місяць?Яка якість одягу,їжі,послуг??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так міняють але це не обовязково. Обовязково тільки в провінції Квебек.

Напевно на літній гумі висока аварійність судячи з відео вище...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я словом не обмовився що буду вертатися на Україну. Я розказав наскільки важко пережити тут той адаптаційний період, і я все зроблю щоб тут залишитися якби мені не було важко. Але я не повірю в те що у когось не буде ностальгії. Ностальгія буде однозначно, просто в кожного вона буде своя.

Полностью согласен, полностью. Но не зацикливайся на ностальгии, вспомни сколько ты ждал этого перелета ( и мы все болели за тебя!) Я так понял семья еще не с тобой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки коштує у Реджайні зняти квартиру,купити 8-10 річну машину.ще цікавить одяг,їжа.Скільки грошей в загальному потрібно потратити на прожиття у місяць?Яка якість одягу,їжі,послуг??

 

<noindex>http://www.numbeo.com/cost-of-living/city_...amp;city=Regina</noindex>

 

<noindex>http://www.autotrader.ca/a/pv/Used/all/all...c=True&st=1</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я тут в Канаді пока що сам, без сімї.

А на рахунок витрат то так:

Квартира 1 бедрум (нормальна) 900 дол.

Інтернет 50 дол.

Мобілка 60 дол.

Бензин 100 дол.

Страховка на машину 100 дол.

Харчування (нормальне арчування) 500 дол.

Ну а дальше йдуть свої забаганки, у кожного вони різні.

Одяг, тут такі самі ціни як в Україні навіть якщо перевести на гривні. А в часи знижок так як зараз то взагалі можна купити все за копійки. Я вчора на розпродажі купив класний шкіряний піджак який коштував 585 дол. а заплатив я всього 58 дол. І так практично на всіх розпродажах.

Ціну життя я написав на один місяць і на сімю з трьох чоловік.

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...