Перейти к содержанию



вадим1977

SINP - Саскачеван

Рекомендуемые сообщения

Silver как у тебя дела с правами здал нет вождение как?

У меня все нормально. Работаю, учу инглиш в Опен Доре. А на права сдал уже месяца так три назад. Сдал теорию за второй раз и вождения тоже за второй раз.

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Silver как у тебя дела с правами здал нет вождение как?

У меня все нормально. Работаю, учу инглиш в Опен Доре. А на права сдал уже месяца так три назад. Сдал теорию за второй раз и вождения тоже за второй раз.

Привіт. Скільки грошей обійшлися права? Навчання англійської безкоштовне?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два рази здавав теорію це 20$, і два рази здавав вождіння це 44$, разом 64 дол. А уроки англ. безплатні.

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на якому рівні ти знав мову коли приїхав у Канаду?

Знаєш важко сказати. Я вчив инглиш в школи ( але то таке навчання було сам знаєш яке), і потім перед Канадою я пів року вчив з репетитором і 1 рік сам. Вродіби якісь у мене знання були але коли прилетів в Канаду то оказалося що я дуже мало знаю з того що потрібно знати для комфортного спілкування з іншими. Але зараз справи набагато кращі ;)

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на якому рівні ти знав мову коли приїхав у Канаду?

Знаєш важко сказати. Я вчив инглиш в школи ( але то таке навчання було сам знаєш яке), і потім перед Канадою я пів року вчив з репетитором і 1 рік сам. Вродіби якісь у мене знання були але коли прилетів в Канаду то оказалося що я дуже мало знаю з того що потрібно знати для комфортного спілкування з іншими. Але зараз справи набагато кращі ;)

Я теж вчу самий.Деколи ходив до репетитора. Читати і писати ще "так-сяк",а ось говорити дуже важко,особливо підібрати час в якому потрібно будувати речення...Мрію попасти в англомовне оточення і тоді вже вчити все те,що потрібно виключно для повсякденної розмовної мови...Я теж так думаю,що ми тут багато вчимо майже непотрібного...Тексти про науку і космос....А повсякденного дуже мало. На якій мові ти проходив співбесіду у посольстві? Як відносяться там до людей,які погано володіють мовою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два рази здавав теорію це 20$, і два рази здавав вождіння це 44$, разом 64 дол. А уроки англ. безплатні.

Привет, тяжело было сдавать? На каком языке происходит сдача теории? Где то читал что можно на русском. Давно не общались, наберу на днях.

<noindex>line.gif</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепер майже в кожному місті створені безкоштовні Англійські клуби, де можна порозмовляти з носіями. В Києві взагалі кожен день щось проводиться, якщо не зустрічі то англійські дні в кінотеатрах. GOOGLE!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я співбесіди не проходив в посольстві, з цим повезло. Але точно знаю що дуже негативно ставляться дотого що людина яка збирається в Канаду не володіє англійською, особливо до тих хто їде по еміграційній візі.

На рахунок прав здавав на англ. мові. На російській мові здавати не можна, тільки можна користуватися перекладачем електроним який перекладає питання. Але чесно кажучи переклад ніякий, ще більше тебе запутує.

Рішення їхати в Канаду: Вересень 2009

Збір документів до: Травень 2010

Отримано джоб офер: Липень 2010

Подача документів на SINP (NOC 7215): 1 Жовтня 2010

Отримано лист підтвердження: 28 Жовтня 2010

Отримав сертифікат: 30 Березня 2012

Став на канадську землю 10 Липня 2012.

 

Добавляем свою статистику по SINP процесу сюда: <noindex>https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...YxUkF1dWc#gid=0</noindex>

 

<noindex>947241.jpg</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепер майже в кожному місті створені безкоштовні Англійські клуби, де можна порозмовляти з носіями. В Києві взагалі кожен день щось проводиться, якщо не зустрічі то англійські дні в кінотеатрах. GOOGLE!!!

Andre-boj. Привіт.Як тест пройшов? Було дуже важко? Твої заняття дали результат?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт! В загальному екзамен був тяжкий, але це не дивно, оскільки носії мови рідко набирають максимальний бал. Але щось все таки написав, трошки на інтерв"ю протормозив, та в загальному, думаю результат буде, та з мене і ніхто не вимагає ніяких точних цифр, для себе хотілося би, щоб не менше 4.5.

Познайомився з багатьма приємними людьми різного віку, з яких десь 80% на Канаду.

Готуватися треба, і чим більше тим краще, не бійся проробляти щоденно якусь частину екзамену, а якщо дозволяє час, то і весь екзамен. Ти сам реально побачиш на що ти здатен, тільки врахуй, що там буде ще складніше. Знайди, щоб хтось тобі пояснив стратегію, а словниковий запас, це тільки за тобою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт! В загальному екзамен був тяжкий, але це не дивно, оскільки носії мови рідко набирають максимальний бал. Але щось все таки написав, трошки на інтерв"ю протормозив, та в загальному, думаю результат буде, та з мене і ніхто не вимагає ніяких точних цифр, для себе хотілося би, щоб не менше 4.5.

Познайомився з багатьма приємними людьми різного віку, з яких десь 80% на Канаду.

Готуватися треба, і чим більше тим краще, не бійся проробляти щоденно якусь частину екзамену, а якщо дозволяє час, то і весь екзамен. Ти сам реально побачиш на що ти здатен, тільки врахуй, що там буде ще складніше. Знайди, щоб хтось тобі пояснив стратегію, а словниковий запас, це тільки за тобою.

Дякую за відповідь.Напишеш ,який буде результат. Ок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день!

 

Сегодня т. е. 12.12.12 забрал паспорта с рабочими визами на всю семью, визы датированы с 07.12.12 по 07.12.2014. Я основной аппликант но жене тоже дали ворк визу, (чему мы безумно рады), и ребенку 12 лет студенческую.

Свои данные в таблицу внес.

В двух словах: джоб оффер нашел сам 25.10.11 когда был в прошлом году в гостях у друзей в Канаде, им спасибо за помощь, без них бы не справился! Было два запроса от SINP на доп документы. Один раз они потеряли пакет доп документов, не знаю точно чья вина, но после этого не советую пользоваться Пони Экспрессом, только DHL! Дополнительно запрашивали: сдачу IELTS, документы подтверждающие опыт работы и финансовое обеспечение. С посольства вместе с медформами 17.11.12 был запрос на обновленный джоб оффер(к этому времени уже был), 26.11.12 медосмотр пройден и 11.12.12 позвонили что рассмотрение документов закончено, 12.12.12 забрал паспорта с визами. На 11.01.13 забронировал билеты. Вот и вся история.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

vadyml, это было просто круто! И сроки просто супер. Поздравляю! Удачи Вам с получением ПР. :flag-canada-10: :flag-canada-10: :flag-canada-10:

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня т. е. 12.12.12 забрал паспорта с рабочими визами на всю семью, визы датированы с 07.12.12 по 07.12.2014.

Vadiml, поздравляю Вас и Вашу семью с таким чудесным событием!!! Желаю, чтобы и дальше все складывалсь просто отлично!!!

 

А всем ожидающим желаю получить долгожданных подарочков под Новый год! :)

08/02/2013 - POVL

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну ти красавчик vadyml. Щиро вітаю! В яке місто їдете?

 

Дякую. Я їду в Тісдейл, це невелике містечко 200 км на північ від Саскатуна.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что неужели если едешь по рабочей визе нужно показывать финансовую выписку со счета, и сколько в таком случае минимум нужно показать? Я же показываю ДжобОффер, или теперь этого не достаточно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При въезде в Канаду по рабочей с оффером показывать деньгу ненадо, на визу тоже ненадо если через сертификат подаешся. Надо при подаче на сертификат если нехватает баллов, то можно "добрать" финансовым состоянием но не более 5 баллов.

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что неужели если едешь по рабочей визе нужно показывать финансовую выписку со счета, и сколько в таком случае минимум нужно показать? Я же показываю ДжобОффер, или теперь этого не достаточно?

 

Финансы от меня требовали на стадии получения сертификата провинции, за это начисляют баллы, возможно таким образом стимулируют приток денег в провинцию. В посольстве, для получения визы, этого уже не требуют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну ти красавчик vadyml. Щиро вітаю! В яке місто їдете?

 

Дякую. Я їду в Тісдейл, це невелике містечко 200 км на північ від Саскатуна.

З якої ти області vadyml?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну ти красавчик vadyml. Щиро вітаю! В яке місто їдете?

 

Дякую. Я їду в Тісдейл, це невелике містечко 200 км на північ від Саскатуна.

З якої ти області vadyml?

 

Київська.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня т. е. 12.12.12 забрал паспорта с рабочими визами на всю семью

Поздравляю Вас от Всей души. Желаю удачи в дальнейшем. :rolleyes:

<noindex>line.gif</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...