Перейти к контенту
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

mutant

Чемодан
 • Число публикаций

  966
 • Регистрация

 • Последнее посещение

Репутация

2 Обычный

О mutant

 • Звание
  Заслуженный

Старые поля

 • Настоящее имя
  f

Недавние посетители профиля

384 просмотра профиля
 1. mutant

  Гражданство через воеводу

  Так,поліція прийде перевіряти.А поради вище про 65 днів можуть закінчитись розтягненням справи на довгі місяці.Раджу податись з готовими 65 днів у "кишені" і чекати поки поліція не провірить.
 2. mutant

  Гражданство через воеводу

  Від 16 років екзамен треба здавати на мову. Ви часом не днрлнр?
 3. mutant

  Как открыть свой бизнес в Польше (часть 3)

  Вживане та ще в такій невеликій кількості не потребує зав"язуватись в офіційні митні процедури.Ну і товар легкий в основному.Зайдіть на сайт нової пошти і висилайте товар окремими лотами.
 4. Просто прийшли на розмову з перекладачем чи якось попереджали ужонд?Як на мене то абсурдно доказувати свою польськість з перекладачем.Добре,спорити нема змісту.Екзамен на громадянство Вам прийдеться здавати без перекладача або поучаствувати в лотереї на президента.
 5. Вже двоє в цій темі отримали КСП по корням(не путати з по карті поляка) з допомогою перекладача.Є в мене знайомий який корні має ,а мову осилити не годен.Розпишіть як цей процес організувати з перекладачом.Не сарказм.Ваш досвід буде цікавий всім.
 6. jak odbywa się rozmowa cudzoziemca w Urzędzie w celu potwierdzenia związku cudzoziemca z polskością? W toku postępowania o udzielenie zezwolenie na pobyt stały na podstawie polskiego pochodzenia cudzoziemiec jest wezwany do Urzędu Wojewódzkiego do osobistego stawiennictwa w celu wyjaśnienia istotnych okoliczności niezbędnych do podjęcia decyzji w sprawie udzielenie zezwolenie na pobyt stały. Rozmowa w Urzędzie Wojewódzkim odbywa się w języku polskim i może trwać około 60 minut. Przykładowe pytania, które mogą zostać zadane cudzoziemcowi w trakcie takiej rozmowy: Kiedy w Polsce świętuje się Boże Narodzenie? Jakie są tradycyjne dania tego święta? Kiedy odbyła się bitwa pod Grunwaldem? Kto w tej bitwie uczestniczył? Z jakiego ciasta piecze się baranka na Wielkanoc? Kto jest założycielem miasta Kraków? Co to jest tłusty czwartek? Kiedy obchodzony jest Dzień Niepodległości w Polsce? Co to jest śmingus dyngus? Jakie miasta były stolicami Polski? Co widnieje na polskim herbie? Jak wygląda polska flaga? Kim był Jan Paweł II? Kim był Adam Mickiewicz? Kim jest Lech Wałęsa? W którym roku przyjęto w Polsce Konstytucję? Jakie święta w Polsce są dniami wolnymi od pracy? Kto z Polaków otrzymał nagrodę Nobla? Dlaczego Pan/Pani ubiega się o zezwolenie na pobyt stały? Podczas rozmowy urzędnik zapisuje odpowiedzi cudzoziemca, a po rozmowie przedstawia cudzoziemcowi ich zapis. Cudzoziemiec powinien uważnie przeczytać tekst i jeżeli zgadza się z jego treścią, powinien podpisać się pod dokumentem. http://www.migrant.info.pl/Pochodzenie_polskie.html PS Зверніться до свого перекладача аби прочитати цей текст.
 7. Видно в 2016 році поляки були лояльніші.
 8. mutant

  Гражданство через воеводу

  Згоду мами дитини треба,навіть якщо жонатий.А далі без проблем.
 9. По корням і карті поляка є різниця.По корням співбесіда як на здачу на карту поляка.Бо здачу по корням можна без карти поляка. А Ваш випадок з перекладачом феноменальний,впору в книгу Гіннеса подаватись. Доки тут у всіх різні.Від оригінала до назначення поляком через суд.
 10. Якщо доки на них оригінальні то Ви дійсно не пройшли по рівню знання мови,більше того Ви не доказали причину переселення в Польщу на постійне місце проживання.Вчіть мову і добре продумайте мотивацію поселення.Ваша розмова записувалась .Але спробувати якось поправити ситуацію треба.Візьміть правильний лист з роботи.Напишіть інспектору листа що отримання ксп настільки важливо Вам для переселення на родину предків що Ви настільки спереживались що втратили контроль над собою.
 11. Приблизно то так виглядає. Pracodawca może potrącać pracownikowi odszkodowanie z pensji, tylko w przypadku wyrażenie przez niego zgody na piśmie. W przeciwnym razie jego działanie jest bezprawne. http://stopnieuczciwympracodawcom.pl/blog/odpowiedzialnosc-materialna-pracownika-za-wyrzadzona-szkode-lub-mienie-powierzone/ Так що я вибачаюсь,ваші дії правні.Підписав-плати. Польщі далеко до унії.Попробував би мій шеф щось з мене зняти.Суд-компенсація за моральну шкоду.Ірландія. А вот штрафи за то що не встиг на загрузку чи вигрузку які практикують польські фірми абсолютно безправні і можна спокійно йти в суд.
 12. Це я про реально унійні закони говорю і як вище писав водій з досвідом половина польських фірм приміняють цей закон.У вас інакше,то що водій підпише то і буде мати.А фірма у вас велика і треба у вашого юриста запитатись чи це правомірно.
 13. Тоді варіантів точно нема.Треба їздити з пачкою грошей і залишати залог в розмірі розмитнення. PS Якщо ці відрядження приносять значний постійний дохід для фірми то просто купити авто з укрреєстрацією чи розмитнити фірмове авто,поки це можливо.
 14. Варіантів нема.Ставайте на облік в українському консульстві.Фірма нехай випише всі папери по відрядженню з дозволом керування і їхати на митницю.Далі невідомо,пустять....не пустять.Як не попробуєш то і знати не будеш.Я би краще запропонував фірмі оплатити використання власного автомобіля,тоді 60 днів ,зразу чи частинами,перебування на території України гарантовано без всяких нюансів.
×