Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

mutant

Чемодан
 • Публикаций

  995
 • Зарегистрирован

 • Победитель дней

  2

mutant стал победителем дня 12 мая

mutant имел наиболее популярный контент!

Репутация

5 Обычный

Информация о mutant

 • Звание
  Заслуженный

Старые поля

 • Настоящее имя
  f

Посетители профиля

717 просмотров профиля
 1. Десь тут писали що черга чуть не на пів року.
 2. А що тут комічного?Законом визначені критерії можете якось оспорити ,а не обзивати комічним?
 3. Завдання кандидата доказати свою польськість.Завдання консула провірити і повірити в це.В кожного кандидата є свій пакет документів для підтвердження польскості.В когось оригінальні свідотства про народження з вказаною національністю,в когось витяги з архівів і т.д.В списку питань є дати,традиції,їжа обходження реглігійних католицьких свят.Якщо ви не католик і документи такі собі то можуть запитатись на яку висоту підскакує їхній малиш.Не бачу тут ніякого завалу.
 4. Дати 20-у і бути на зв"язку 100%. https://www.lycamobile.co.uk/en/bundle/all-in-one-plus-20/
 5. Та це у всіх є.Заходиш по наведеному вище лінку.Вверху справа є стрілочка вниз-скачать.Качаєш,відкриваєш,редагуєш.
 6. Шукайте в загсі по місцю смерті,є шанс що інформація ще збереглась.Так як в дідів була 5-а графа то це і буде записано в свідотстві смерті.
 7. Тут тема не про політику.Банити пора тих хто тут вискакує з заявами як вище,ще й постійно хамить і тикає. А по поводу моєго скріншота.Людина запитала як заповнити вньосек на компі ,я і показав.Якщо людині ще потрібна ця інформація то запитає як це зробити. Надіюсь мій жарт більше нікого не "образив"!?
 8. Зачем такие телодвижения за пару зайчиков?Вешайте товар на 100% белоруса.Поляки если вычислят эти махинации припаяют штрафа раз в 10 сэкономленных зайчиков.
 9. Незаконно це в багажніку чи по підробним документам.Мій український загранпаспорт закінчився давно і я не збираюсь тратити гроші на вироблення нового.
 10. Простіше простого.Платите заставу в розмірі розмитнення вашого автомобіля і їдьте де хочете.Це від 3 кілобакса.Для чого видумувати чайник?Їхати на польському паспорті своєю машиною.Тисячі людей їздять і нікого не арештували.Я сам дуже давно так їзджу без польської фамілії і син також,і всі друзі.У вас взагалі плюс,чистий поляк по буквах в паспорті ,правах і техпаспорті.
 11. Видно хтось з наших Вам рішав той хостел?350 злотих на півроку за 1 особу.2100 на рік за 3 особи,ще й знижку дадуть за такий опт.
 12. Якщо готовий до співбесіди то подавай документи.Грошей то не коштує.
 13. Я люблю звернення на ти якщо Ви приблизно мого віку чи молодиця.Мені 54 в цьому році.Ви молодиця чи маєте відповідний вік?
 14. Тема тут для тих хто отримав громадянство через воєводу.Версії проживання поляків за межами унії(китай,гондурас і т.д.) це вже наступний крок після обов"язкового отримання довуду після децизії воєводи у нашому випадку. Для чого ви засмічуєте тему смішними версіями?Люди тут чекають послідовного законного переходу від децизії до проїздного документу(паспорту) для подорожів за межі унії.
×
×
 • Создать...