Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

mutant

Чемодан
 • Публикаций

  1010
 • Зарегистрирован

 • Победитель дней

  3

mutant стал победителем дня 17 июля

mutant имел наиболее популярный контент!

Репутация

7 Обычный

Информация о mutant

 • Звание
  Заслуженный

Старые поля

 • Настоящее имя
  f

Посетители профиля

1031 просмотр профиля
 1. То що вам не подобається правильне законодавство про повернення поляків на свої пенати весь форум знає.Не надоїло повторюватись?Ви ж не поляк,терпіть і не понукайте законів,або їдьте там де вас не буде жаба жерти. На цьому форумі всі це знають.Для чого повторюватись?
 2. Саме простіше зняти кімнатку в Слубіцах за 200-300 злотих.Час від часу ночувати там.При подачі писати правду,вчусь в німеччині,диплом і так не дає право на роботу,буду використовувати свої знання в польщі бо я поляк.Навіть якщо відмовлять то можна буде подаватись знову.Пару років тому в варшаві треба було подати адрес для листування тільки,ніякої поліції не приходило.А вот в суміжному з франфурктом вуєвудстві не знаю.
 3. Всім привіт.Мій син через банк зробив вньосек.Він має громадянство Польщі і дитина також.В графі адреси проживання дитини написав правду,в Україні.Дадуть чи відмовлять?Хто має подібні випадки?
 4. Якраз чекав коли ти напишеш це.Ще би ссилочку на закон який забороняє користуватись таким сервісом.Дав тобі роботу поритись в тирнеті пару годин.
 5. Купляй автомобіль не пригнаний.Тільки куплений в польському салоні.Можна провірити сервісну історію.Якщо машина куплена в польському салоні але обслуговувалась після закінчення гарантії у Яцека на гаражах то не варто навіть дивитися.Буде дорожче ніж в автобариги але купиш то що заявлено в оголошенні.
 6. Да тут ніяких лічок не потрібно. 1.З власного досвіду.Треба мати дуже хороший інтернет. 2.Можливо прийдеться купляти новий ресівер. 3.Поставщик таких послуг час від часу здихає і треба переходити до іншого. 4.Метод оплати не завжди підходить,деякі навіть біткоїнами тільки беруть. 5.З плюсів це нормальні провайдери дають безплатний тест. Набери в гуглях card sharing,почитай,вибирай,пропозицій багато.
 7. Ага.Вже не один і не одна пробували.Над вище приведеним законом є вищий закон-децизія іміграційного офіцера,безапеляційна.
 8. А перша страховка на машину може і 3000 штуки коштувати.Без машини тут ти труп.Українські права тут взагалі не дійсні.Без хорошої підтримки тут на місці взагалі нема шо і пробувати сюда їхати без мови і якогось досвіду.Соціальний номер страхування який дає право на працю членам єс без роботи не дають,а роботодавець не дає роботу без соціального номеру.Замкнутий круг.Без допомоги хорошої руки на місці круг не прорвати.А хорошій руці аби побігати по інстанціям для нового понаєха треба взяти пару дній дейофів ,це мінус в зарплаті.Ну родині близькій це зробиш.А чужому?Але і є ще купа роботи яку можна віддалено порішати,це ферми,мясокомбінати,теплиці.360 євро на руки в тиждень.Ферма найліпше бо житло безплатне і машина не потрібна,власник ферми буде раз в тиждень возити на закупи в лідл чи алді.Красота,живеш на відкритій природі і в театри не тягне.Мій колега так 16 років прожив.Все боявся щось міняти аби на гірше не вийшло.Я 4 роки взагалі сам жив поки вдалось сім"ю сюда перетягнути.Ну для члонка єс півтора роки прийдеться самому пожити.
 9. Ну і форум який реально допоміг мені коли я тільки приїхав в Ірландію.На тому ж рівні що і відділ Польща на цьому форумі.Бо відділ Ірландія тут мертвий. https://virtualireland.ru/index.php
 10. Це так,ті шо з Англії приїхали мають мову і досвід роботи в абсолютно однаковій системі,бо Ірландія це міні Англія з тими самими законами і принципами.Для нових понаїхавших проблема.Кому треба інформації докладнішої пишіть в приват,чим зможу допоможу.Кроми кредитів і проживання в мене.
 11. Так я і про це написав.Їхати самому тільки,інакших варіантів нема.А через рік почати тільки мріяти про жінку.А мова,робоча спеціальність,відсутність житла на здачу,непомірний кошт утримання машини це вже другий план проживання.
 12. Про ту Англію ще нічого толком не знають.Слухи різні.Але поляки і литовці вже массово тікають до нас в Ірландію.В Лондоні величезний ринок як легальної так і нелегальної роботи по ремонту хатів де беруть без мови.В Ірландії чорний ринок праці майже відсутній.Робітником без мови і хорошої кваліфікації візьмуть тільки на ферму.Про воз"єднання з українською жінкою взагалі туго.Треба мати перманент контракт,житло з офіційним договором,рахунки на себе,якісь гроші на рахунку і двіжняк на рахунку,двіжняк навіть головніше сумми яка там лежить.Вони люблять коли гроші тратяться в них,а не висилається за межі країни.Це все в самому ідеальному випадку буде аж через рік.
 13. Персональні дані консула є на сайті консульства.
 14. Ви не на ту гілку попали.Вам в канадський відділ,університет,8 годин роботи,зарплата хороша. Я вот педагогічний інститут закінчив,а працюю крановщиком.Син університет закінчив і крутить баранку по 12 годин в день. Селяві,таке життя. Наснаги в пошуках.
 15. Разговор был о тех кому на довуде без паспорта домой поехать приспичило.А технически при выезде с ЕС неважно чем получите печать в паспорт.Поэтому планируйте убить на сталый побут+довуд+паспорт не менее 4-х месяцев пребывания в Польще.
×
×
 • Создать...