Перейти к содержанию



Лидеры

  1. British Lawyer

    British Lawyer

    Консультант


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      5588


  2. AlexAG

    AlexAG

    Главные администраторы


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      8365


  3. fregat222

    fregat222

    Главный Модератор


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      10425


Популярный контент

Показан контент с высокой репутацией 10/25/23 во всех областях

  1. Еще одна клиентка с Украины, у кого не было иммиграционного статуса, получила разрешение на проживание в Великобритании вне правил. Клиентка сначала получила отказ по т.н. украинской схеме, и попросила наш Legal Centre помочь ей легализоваться в Великобритании. Заявление на основании частной жизни/вне правил было одобрено за 2.5 месяца (текущий "стандарт" рассмотрения таких заявлений - от 12 месяцев). Делюсь статистикой ежедневных одобрений заявлений клиентов.
    1 балл
  2. Як ЄС перевіряє доходи українських біженців: юрист розкрив деталі Влада країн ЄС має повне право запросити у біженців інформацію про їх доходи та фінансове становище в Україні Українських біженців у ЄС змусять показати всі свої статки, зокрема й ті, які вони мають на батьківщині. При цьому можна припустити, що багато одержувачів соцдопомоги від європейських країн її позбавлять. Про це, зокрема, говорить партнер консалтингового агентства SKS Steuerberatung із Німеччини Дмитро Сонкін, пише Новини.LIVE. «Це нормальна практика. У контролюючих органів країн перебування українських біженців є підстави вважати, що українські біженці не повністю розкрили інформацію про свої доходи та майно. Виплата ж соціальної допомоги передбачає відсутність майна та доходів. При цьому в кожній країні визначено відповідні межі вартості допустимого майна та доходів», –зазначив німецький юрист Дмитро Сонкін. У контролюючих органів європейських країн, у яких перебувають наші співвітчизники, виникли сумніви, що українські біженці живуть лише на ті кошти, які їм виплачує країна, яка приймає. Тому вони почали масово надсилати біженцям запити про надання банківських виписок з їхніх рахунків за останні три місяці. «Україна практично з усіма країнами Європейського Союзу підписала угоди про обмін податковими та банківськими даними. Наскільки я знаю, в Україні ці угоди ще не набули активної фази виконання через війну. Але вони можуть почати діяти теоретично будь-якої миті», – вважає Дмитро Сонкін. Влада країн ЄС має повне право запросити у біженців, яким вони надали притулок і виплачують соціальну допомогу, інформацію про їх доходи та фінансове становище в Україні, зазначає експерт. У разі, якщо біженець протестуватиме або заперечуватиме наявність у нього банківського рахунку, все можна легко перевірити і без нього. Між Україною та більшістю країн ЄС укладено двосторонні угоди щодо обміну інформацією про платників податків. Аналогічно відбувається обмін інформацією та з Пенсійним фондом. Таким чином, якщо українці самі відмовляться надавати запитану інформацію, то контролюючі органи європейських країн можуть отримати її у ДПС України та ПФУ. І навіть більше того,якщо перевіряючі органи дізнаються про можливу наявність у біженця банківських рахунків або істотних доходів, і запитають у людини відповідну інформацію, але отримають відмову в її наданні, тоді вони мають право зупинити платежі та вимагати повернути отримані соціальні виплати. «Щоб не повертати раніше отримані суми допомоги, українець має довести, що не мав інших доходів. Або, наприклад, надати витяги з банківських рахунків», – коментує юрист. Джерело
    1 балл
  3. Уже давно только онлайн. Можно отправить почтой, через канцелярию или даже ePUAP, но это никак не избавляет от необходимости потом отдельно записываться на отпечатки.
    1 балл
×
×
  • Создать...