Перейти к содержанию



Micellangelo

CUAET Продовжено

Рекомендуемые сообщения

Коротко по суті сьогоднішньої заяви міністра імміграції Канади Sean Fraser про програму для українців Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel program (CUAET).
 
 
1. Подати заявку на отримання візи CUAET (включно із отриманням дозволу на роботу) з країн поза Канадою можна до 15 липня 2023 року.
2. Приїхати за виданими візами (якщо вони дійсні на момент в'їзду, відповідно до дати у вклейці паспорту) можна до 31 березня 2024 року.
3. Settlement Services (допомога агенств з адаптації, курси англійської мови, сервіси пошуку роботи, дитячі програми) можна отримувати до 31 березня 2025 року тим, хто має статус іммігранта за CUAET візою.
4. Поселення на 2 тижні в готелі (якщо є місця у конкретних містах приїзду) можна буде отримати тим, хто приїзде до 31 березня 2024 (відповідно, проживання буде до 14 квітня 2024).
5. На одноразову грошову допомогу можна буде податися до 30 червня 2024 року (для цього потрібно фізично бути в Канаді).
6. Податися на зміну статусу (отримати CUAET з Канади), зміну умов дозволу на роботу тощо в Канаді буде можливість до 31 березня 2024 року.
Декілька посилань з деталями:
CIC News
CBC
Global News

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гарні новини!

Але до сих пір жодної інформації про спонсорську програму на постійне резиденство для родичів немає.

Таке враження що IRCC дуже не хоче цю програму взагалі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 hours ago, ash said:

Гарні новини!

Але до сих пір жодної інформації про спонсорську програму на постійне резиденство для родичів немає.

Таке враження що IRCC дуже не хоче цю програму взагалі.

Звісно не хоче. Смороду буде дуже багато.

В черзі зараз десь 120-150 тис людей на спонсорство по програмі батьків. Дехто в лотерею грає по 10 років.
Якщо Українцям дадуть можливість спонсорувати родичів поза квотою, то таких бажаючих може бути поза 100 тис. Це буде дуже складне політичне рішення, вже не говорячи про економічні наслідки.

Цю програму обіцяли, і напевно таки зроблять, але думаю не раніше ніж КУАЕТи почнуть масово закінчуватися. Щоб дати можливість максимальній кількості Українців імігрувати через економічні програми. Саме тому зараз дуже суттєво підняли квоти провінцій для їхніх економічних ПНП.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 hours ago, Micellangelo said:

Звісно не хоче. Смороду буде дуже багато.

В черзі зараз десь 120-150 тис людей на спонсорство по програмі батьків. Дехто в лотерею грає по 10 років.
Якщо Українцям дадуть можливість спонсорувати родичів поза квотою, то таких бажаючих може бути поза 100 тис. Це буде дуже складне політичне рішення, вже не говорячи про економічні наслідки.

Цю програму обіцяли, і напевно таки зроблять, але думаю не раніше ніж КУАЕТи почнуть масово закінчуватися. Щоб дати можливість максимальній кількості Українців імігрувати через економічні програми. Саме тому зараз дуже суттєво підняли квоти провінцій для їхніх економічних ПНП.

Я просто не розумію що зробити зараз в моїй ситуації. Батьки в Європі і там їм комфортно бути на данний момент. Тимчасово по куаету взагалі розмінювати ситуацію їхню в Європі немає сенсу. Але довгостроковий план спонсорувати мені їх до Канади. І тут я переживаю що можуть підвязати це спонсорство до куаету в майбутньому. Типу можна буде подати тільки родичам які мали/чи мають куает. Хоча ніби не логічно. Короче, дуже puzzled що правильно робити зараз. 

Изменено пользователем ash
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, ash said:

Я просто не розумію що зробити зараз в моїй ситуації. Батьки в Європі і там їм комфортно бути на данний момент. Тимчасово по куаету взагалі розмінювати ситуацію їхню в Європі немає сенсу. Але довгостроковий план спонсорувати мені їх до Канади. І тут я переживаю що можуть підвязати це спонсорство до куаету в майбутньому. Типу можна буде подати тільки родичам які мали/чи мають куает. Хоча ніби не логічно. Короче, дуже puzzled що правильно робити зараз. 

Я сумніваюся що спонсорство будуть привязувати до КУАЕТу. Проте теоретично можлива якась pathway програма для КУАЕТівців.
Нажаль ніякої конкретитки вам не запропоную.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 3/23/2023 at 12:01 AM, Micellangelo said:

Приїхати за виданими візами (якщо вони дійсні на момент в'їзду, відповідно до дати у вклейці паспорту) можна до 31 березня 2024 року.

Довольно поздно возникли сомнения у меня, но все же. Значит ли это, что после 31.03.24 нельзя будет въезжать по визе CUAET вообще или же речь про то, что до этого числа нужно въехать, оформить всё и выехать не потеряв возможности заехать в Канаду в последующее время визы? 
Или же после 31.03.24 уже выезжать/въезжать нельзя будет по CUAET, даже если раньше уже по ней заезжал? 
(написал я однако запутано, извините) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 hours ago, antuandecent said:

Довольно поздно возникли сомнения у меня, но все же. Значит ли это, что после 31.03.24 нельзя будет въезжать по визе CUAET вообще или же речь про то, что до этого числа нужно въехать, оформить всё и выехать не потеряв возможности заехать в Канаду в последующее время визы? 
Или же после 31.03.24 уже выезжать/въезжать нельзя будет по CUAET, даже если раньше уже по ней заезжал? 
(написал я однако запутано, извините) 

Заїхати по цій візі скоріш за все можна буде і пізніше, але якщо ваш перший віїзд буде після березня, то ви не отримаєте дозвіл на роботу, статус на 3 роки та фін допомогу.

Якщо заїдете раніше і отримаєте всі документи, можете їздити туди сюди скільки заманеться (поки є дійсна віза і ворк перміт)

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання: якщо у людини є звичайна (не CUAET, а візітор) віза в паспорті і вона прилетить в Канаду до 31 березня 2024 року, вона НЕ ОТРИМАЄ ніяких федеральних виплат, так?

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2023 в 11:38 PM, MartinEden сказал:

Питання: якщо у людини є звичайна (не CUAET, а візітор) віза в паспорті і вона прилетить в Канаду до 31 березня 2024 року, вона НЕ ОТРИМАЄ ніяких федеральних виплат, так?

У мене в двох візах Visitor (батьки) а в двох Worker (діти). Напевне, то так ставлять. Головне - це заїхати до 31 березня і отримати Work Permit.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12/19/2023 at 2:38 PM, MartinEden said:

Питання: якщо у людини є звичайна (не CUAET, а візітор) віза в паспорті і вона прилетить в Канаду до 31 березня 2024 року, вона НЕ ОТРИМАЄ ніяких федеральних виплат, так?

Відповідь - ніяких виплат не буде якщо немає віз CUAET.

2 hours ago, Chuvak said:

У мене в двох візах Visitor (батьки) а в двох Worker (діти). Напевне, то так ставлять. Головне - це заїхати до 31 березня і отримати Work Permit.

Якщо у них візи  CUAET, то буде підтримка якщо встигнуть до 31 березня. Якщо немає CUAET, то значення немає коли в'їжджати, все одно нічого не отримають.

Изменено пользователем MartinEden

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...