Перейти к содержанию



Micellangelo

Где лучше искать подработок начинающему веб девелоперу самоучке

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт. Хочу порадитись з колективним розумом, а особливо з представниками ІТ сектору на нашому форумі.

В ході своєї роботи я все частіше стикаюся з потребою роботі над фронт-ендом сайтів нашої команії (в нас їх тепер три). І з кожним разом стає набагато лекше імплементувати те чи інше рішення самому замість того щоб делегувати це за межі компанії.

Через подібну необхідність мені вдалося вийти на (мені здається) високий рівень володіння HTML (включно з 5тим) та CSS (включно з 3ім). Цим звичайно нікого не здивуєш, і всі цікаві речі, які відбуваються на фрон енді написані на JS.

Минулого тижня взявся за JS. За перший день мені вдалося написати modal popup який вискакує коли клієнт приходить не з тої країни на якеу таргетований сайт, і дає можливість переадресації або залишитись. А також залишає куки які дають можливість показувати цей модал лише раз на пів години.

З кожною наступною імплементацією написання JS стаэ швидшим більш зрозумілим, а також набагато більш цікавим.

Одним словом мене почало захоплювати. Тепер питання, чи є в мене шанси робити дрібні роботи на стороні (за невелику винагороду) як суміш хоббі, навчання та підробітку.

Стек (самооцінка):

  • HTML (8/10),
  • CSS (8/10),
  • Liquid (9/10),
  • MySQL (5/10),
  • JS (Jquery) (3/10),
  • JSON (2/10),
  • Добре розумію як все звязано, так як я повністю веду 3 великих сайти (екомерс з 10к+ продуктів, складною навігацією, різним рівнем цін і кучею функціоналу)

Запитання:

Як можна перевірити свої знання більш обєктивно?

Де найкраще шукати початкові завдання, фріланс.

Які перспективи в самоучки, без суто девелоперського досвіду в Канаді (вчуся швидко, і дається все досить легко).

Можливо дещо сумбурно, тому закликаю всіх небайдужих або цікавих задавати зустрічні питання.

Изменено пользователем Micellangelo

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рекомендував би на рік-два поїхати до Львова і набратися досвіду там. 85% українського іт кластеру - це США. Сам так планую зробити наступної весни. Там зараз шалений бум і можна багато чого навчитися, плюс американське портфоліо будете мати.

Изменено пользователем bokambek
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цей варіант мені не підходить, так я вже маю достатньо влаштоване життя в Канаді, с хорошою роботою моргеджем сином і усіма витікаючими :)

В даному випадку я цікавлюсь більше як для розвитку, хоббі чи скажемо запасного аеродрому.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Micellangelo сказал:

Всім привіт. Хочу порадитись з колективним розумом, а особливо з представниками ІТ сектору на нашому форумі.

В ході своєї роботи я все частіше стикаюся з потребою роботі над фронт-ендом сайтів нашої команії (в нас їх тепер три). І з кожним разом стає набагато лекше імплементувати те чи інше рішення самому замість того щоб делегувати це за межі компанії.

Через подібну необхідність мені вдалося вийти на (мені здається) високий рівень володіння HTML (включно з 5тим) та CSS (включно з 3ім). Цим звичайно нікого не здивуєш, і всі цікаві речі, які відбуваються на фрон енді написані на JS.

Минулого тижня взявся за JS. За перший день мені вдалося написати modal popup який вискакує коли клієнт приходить не з тої країни на якеу таргетований сайт, і дає можливість переадресації або залишитись. А також залишає куки які дають можливість показувати цей модал лише раз на пів години.

З кожною наступною імплементацією написання JS стаэ швидшим більш зрозумілим, а також набагато більш цікавим.

Одним словом мене почало захоплювати. Тепер питання, чи є в мене шанси робити дрібні роботи на стороні (за невелику винагороду) як суміш хоббі, навчання та підробітку.

Стек (самооцінка):

  • HTML (8/10),
  • CSS (8/10),
  • Liquid (9/10),
  • MySQL (5/10),
  • JS (Jquery) (3/10),
  • JSON (2/10),
  • Добре розумію як все звязано, так як я повністю веду 3 великих сайти (екомерс з 10к+ продуктів, складною навігацією, різним рівнем цін і кучею функціоналу)

Запитання:

Як можна перевірити свої знання більш обєктивно?

Де найкраще шукати початкові завдання, фріланс.

Які перспективи в самоучки, без суто девелоперського досвіду в Канаді (вчуся швидко, і дається все досить легко).

Можливо дещо сумбурно, тому закликаю всіх небайдужих або цікавих задавати зустрічні питання.

О, ваши сайты почти наверняка на Shopify :) проверить знания, имхо, тут на уровне «могу/не могу сделать», формальные оценки будут отличаться от оценщика к оценщику :) Самоучка или нет это мало кого интересует обычно, если вы можете сделать то, что требуется. Перспектива как у хобби/подработки у этого неплохая, да и на веб-мастере вы экономите неслабо, я думаю, а вот захотите ли вы менять career path это уже up to you)

Фриланс с такими исходными я бы поискала что-то на upwork и прочих подобных ресурсах. Там нередко постят задание а-ля «поменяйте мне цвет кнопочки и добавьте модальное окошко», много денег за такое не дают, но и работу можно выбрать посильную, и чарджить больше по мере роста навыка и сложности работ. Что немаловажно, в Канаде нет проблем выковырять оттуда деньги(пэйпал в помощь), в Украине в 2016, помнится, с этим был редкостный цирк))

«Вкатиться» туда нужны усилия, как и с любой работой: завести профиль, пройти тесты чтобы хоть как-то его бустить, научиться писать офферы и рассылать их в большом количестве) первые несколько заданий заполучить нелегко, конкуренция от индусов-бангладешцев большая, но было бы желание и время)

04.03.2017: IELTS G L8.5 R9 W7 S7.5, IELTS G L8.5 R9 W6 S7.5 (spouse) => CRS EE 465 | 24.03.2017 ITA | 21.04.2017 Meds done | 26.05.2017 e-AOR | 7.07.2017 Meds passed | 7.07.2017 ADR + IP1 | 13.07.2017 N/A | 19.08.2017 ADR2 | 31.10.2017 ADR3 | 22.12.2017 Docs sent | 20.05.2018 Interview | 21.05.2018 Meds and Police certificate request | 19.06.2018 Certificates and Meds submitted | 4.07.2018 PPR | 26.07.2018 COPR | Landed 20.01.2019

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за відгук. Це обнадіює. На Апворк якраз створюю профіль, на вихідних по прохожу тести. Заодоно і подивлюсь. Проте боюсь тести можуть не показати дуже високий рівень, якщо я наприклад не пам'ятаю всі атрибути і тд на память, проте в мене непогано виходить "колупатися" і знаходити правильне рішення.

В мене взагалі скіл розвивається по мірі необхідності. Я багато працюю з базами даних для нашої компанії (25к+ SKU і 50+ різних постачальників). Вони всі зимою присилають нові каталоги і треба порівняти з бд що нове, чого вже нема, подивитися чи змінилися ціни, причесати коди (вони постійно повставляють "-" там де був "/" і тд, побудувати звіти для начальства і оновити бд, потім все те саме зробити з бд 3ох веб сайтів, побудувати нові продукти, обновити старі і тд). Раніше це вони робили "на око" в ручну. Потім я це робив в комбінації ексель+аксес. Потім я вирішив що явно має бути більш ефективний інструмент. Тут і пригодився MySQL За два дні побудував 3 MySQL скрипта, які виконують 80% той роботи за один клік.

Так само я познайомився і зі всіма іншими технологіями в мому міні стеку. Я отримую стільки задоволення коли беру незнайомий інструмент, гуглю, читаю, пробую, колпаюся і після невеликого troubleshooting натиснувши одну кнопку воно працює! Просто хожу по офісу і свічуся :) Народ так зразу і питає, що знов щось нове наконфігурячив? :)

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ух ты. Интересно. Посоветовать я вряд ли что то смогу а вот вопрос задать хочется.

Я сейчас и сам в подобной ситуации, мне вверили присматривать за сайтом, хотя в должностные обязанности как бы не входит. Задачи те же, обновить каталог, добавить фичу, убрать фичу. Обновить маркетинговые материалы.

Сайт на вордпрес + вукомерс. 

Один раз пытались аутсорсить на upwork, но результат не особо впечатлил. Поэтому вернули эту задачу опять мне.

Вот я и думаю, что для меня это неплохая возможность заполучить новый навык со всеми вытекающими.

 

Как вы обучались? Просто гуглили проблему? Знания на начале были нулевые в этой сфере или был опыт?

Подготовительный этап: 08.10.15 - WES Master's Degree / 12.12.15 - IELTS 6.5 / 25.12.15 - EE 357 points

Провинциальный этап: 02.01.16 - SINP EE Sub-Category submitted / 25.04.16 - Nomination

Федеральный этап: 06.05.16 - ITA / 08.05.16 - AOR / 28.07.16 BG - In Progress / 29.07.16 - PPR / Landed 11.09.2016

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас все теж починалось з вордпресу з одним з їх екомерц плагінів. Ми платили місцевій агенції за СЕО. Коли я прайшов на фірму помагайкою (в тому числі фіз праця) я ще вчився в місцевому коледжі.

Почалось з того, що їм потрібна була лише сезонна праця, і щоб мати цю роботу зимою я зголосився працювати над сайтом.

Як тільки ми перетнули помітку в 2000 продуктів ворпрес загнувся. Місцева агенція меньше ніж за 100/год не хотіла навіть дивитися, плюс вони не могли дати навіть приблизну оцінку скільки займе фікс.

В результаті я переконав їх найняти ІТ компанію в Україні, благо знайомих в ІТ вистарчало. Дуже радий що ми перейшли на шопіфай. Liquid для нуба в сто раз пррстіший для розуміння ніж php.

В результаті компанія з України не надто охотно займалася маленькими фіксами, та й робити це в офісі набагато зручніше і швидше, бо ті хто приймаю рішення підходить чи ні в мене по ліву руку :)

Коли я почав робити дрібні фікси, в мене було зелене поняття про html в якому я ще в студентські роки для курсу інформатики писав 3ох сторінковий сайт. Це ще тоді коли сайт був зверстаний як табличка взагалі без div елементів. Чув і розумів що таке css проте навіть не знав як користуватися селекторами.

Навчився всьоиу по мірі використання в поточній задачі в основному гуглом. Коли є якась локальна проблема вяитися набагато простіше, бо я не намагаюсь вникнути в якийсь інструмент глрбально (принаймні не зразу) а просто розвязати конкретну програму. Крім того допогає на початку те що я часто був змушений редагувати вже написаний код, а це дає розуміння як воно працюю в цю секунду і дає певне розуміння формату, синтаксису і структури.

з часом вирішивши достатньо пробелем приходить більш комплексне розуміння всього що відбувається на сайті і вирішення стають більш елегантними та при потребі складнішими.

Страшно боявся JS, проте виявляється дарма. Я ж думав це ж вже реальне пронрамування, а те що до того робив то так, верстка. Тепер навіть з поверхневим розумінням JS я маю можливість вирішувати на порядок більше задач і при тому набагато цікавіших. Десь так.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...