Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

bokambek

Чемодан
 • Публикаций

  163
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

bokambek стал победителем дня 18 июля 2019

bokambek имел наиболее популярный контент!

Репутация

11 Хороший

Информация о bokambek

 • Звание
  Общительный

Посетители профиля

407 просмотров профиля
 1. Висловлю свої думки: якщо у Вас не вистачає IQ заповнити простенькі анкети по Express Entry та підготувати пакет документів за певним шаблоном, то як Ви будете вирішувати на декілька порядків складніші проблеми після прибуття в Канаду? Особисто для мене, еміграційний етап був найпростішим з усіх. Справжні проблеми почалися вже на місці: тривалий пошук роботи, дороговизна життя, фактичне невизнання українського диплому, інший менталітет, жорсткий клімат і т.д.
 2. Нові Каравани непоганий варіант. 3.6 л v6 pentastar дуже надійні. В мене знайомий в ділершипі працює і туди часто для трейд-іну привозять каравани, які використовувалися у службі доставок посилок з пробігом під 400 тис. Все їздить: двигун і коробка рідні.
 3. "Вы ещё в Калгари или вернулись на Родину?" Отбываю последний третий год ссылки
 4. Ну давайте говорить правду: 70-80% иммигрантов даже после 10-15лет миграции работают на работах, на которые они би даже не смотрели в Украине. В Канаде нужно засунуть собственное достоинство в одно место и заниматься постоянным самоунижением просто, чтобы выжить. Многие также утешают себя сказками о лучшем будущем для детей. Да поймите же наконец: так же, как и в Украине, здесь нет никаких гарантий касательно хорошей жизни для ваших детей. Ну а касательно безработицы в Калгари среди молодежи: уже нащупываем уровни глубочайшей зятяжной рецессии начала 80-х. (20% безработных среди молодежи) Это уже уровень Италии и Испании.
 5. В Калгари сейчас пошли массовые уэсокращения во всех сферах. По итогам этого года - мягкая рецессия в районе -1%. П.С. Так вот он какой успех профессиональной иммиграции в Канаду: после маркетолога, врача, учителя, музыканта с оконченной консерваторией и т.д. белых профессий - строителем или трак драйвером работать. Почему тогда сразу такой контингент не отбирают, а хотят дипломы о высшем образовании и хороший английский язык?
 6. Пррфессия переводчика здесь не врстребованая. Моя жена даже после лицензирования почти не получает заказов. Для того, чтобы стать учителем надо получить лицензию от правительства. Процесс занимает довольно много времени, а гарантий, что Вас возьмут на работу учителем почти ноль. Некоторые знакомые работают как Educational Assistants. Но там тоже хотят ихние канадские курсы. Так что продавцом в магазин - это наиболее вероятный вариант и далёко не наихудший.
 7. Надо будет сдавать кучу экзаменов(включая юриспруденцию), немного отучиться в колледже и пройти полугодичную стажировку. У меня знакомый индус на работе уже 4 или 5 лет на фармацевта лицензируется. Работа злачная, поэтому никто Вас туда не пропустит просто так. https://www.pharmaceutical.ca/the-challenge-of-foreign-pharmacists/ https://www.pharmaceutical-journal.com/test-tomorrows-pharmacist/tomorrows-pharmacist/how-to-gain-registration-as-a-pharmacist-in-canada/11089510.article?firstPass=false
 8. Після рідного міста у західній Україні, де все просякнуто багатьма віками історії, Канада видається глухим селом. А даний дитячий садок - це пародія на величезний садок на основі австрійського будинку у неокласичному стилі, у який я ходив дитиною. free online dice
 9. Як і обіцяв, дитячий садок (daycare) біля церкви, в яку ми ходимо:
 10. До речі, пан Fregat222 також міг би з нами поділитися роздумами, чому він, і навіть його син, залишилися жити в загниваючій Україні та при всіх можливостях не емігрували з міста-героя Харкова, а роблять там гроші.
 11. У Вас наявні значні помилки у розрахунках: 1)Перші 5 років Ви виплатите 80тис Дол як тіла кредиту, так і відсотків, оскільки доля виплат відсотків у платежах по іпотеці нерівномірна і найвища у перші роки виплат. Тобто тут нуль Вашого прибутку. 2)Податки на нерухомість і страхівка потягнуть на 30тис Дол. за 5 років. 3)100тис депозит у Вас вже був при купівлі, Ви його не заробили за 5 років. Ваше зароблене: 150тис (різниця у ціні) - 30тис = 120тис. Ніби непогано. Але на наступний будинок Вам вже потрібний 250тис депозит. Тобто, профіту у вигляді вільних грошей за 5 років практично нуль. Ще один негативний фактор: з початку 2017р, після падіння цін - ось вже 2.5 роки ринок нерухомості Торонто стагнує. При цьому, у даному проміжку не було рецесії. Якщо у найближчий рік-два буде рецесія, просідання цін до мінімум 600-650тис Дол. не уникнути. При глибокій рецесії відновлення ринку нерухомості може тривати близько 10-15 років. Історія найкращий вчитель майбутнього: https://www.cbc.ca/news/canada/toronto/home-prices-real-estate-market-bubble-crash-1.4043803 П.С. На верхньому графіку: якщо Ви б купили будинок наприкінці 1980-х, Вам би довелося чекати більше 20 років, щоб лише відбити гроші. Хоча Ви б і далі залишалися у значному мінусі через сплачені відсотки по іпотеці та податок на нерухомість. Якщо врахувати, що за 10 років Ви заплатите 10-15тис Дол страхівки і переплатите в багато разів за обслуговування автомобіля, то навіть хороший і свіжий б/в автомобіль в Україні набагато дешевше вийде у кінцевому рахунку, навіть без врахування можливого здешевлення у зв'язку з новими правилами розмитнення.
 12. ""Як в Канадi". Ви рахуэте чисто сумму щомiсяця (в моэму випадку 179 CAD за двi машини), або все-таки в процентному вiдношеннi до зарплати?" 400грн в рік при мінімалці десь 4000грн і 180дол у місяць при мінімалці десь 2000дол Якщо страховій заплатити 4000-5000грн в рік, то покриття значно покращиться. Ну ціни на ремонт авто в Канаді й Україні зовсім інші. Мій батько за 800дол замінив старий двигун на контрактний із значно меншим пробігом. В Канаді таке б коштувало 3000-4000тис Дол. За 800дол йому би замінили лише ГРМ.
 13. Если семейный доход до 50 тысяч в год, то получите максимально около 500дол субсидии в месяц, остальное из собственного кармана или, если очень бедные, из денег на детей. NDP хотело после выборов запустить пилотный проект в котором субсидия полностью бы покрывала садик, но не судьба.
 14. Не знаю, за 14 років водійського стажу в Україні жодного разу не попадав у ДТП. Але думаю, що якщо заплатите такі гроші за додаткове покриття, як в Канаді, то з Вашої машини пилинки здувати будуть.
 15. 4.7 Дол у 1988, - це 9 доларів зараз, якщо врахувати офіційну інфляцію. https://inflationcalculator.ca/ 500 Дол Вам навіть на садок не вистачить, який в Калгарі коштує 1000-1100 Дол в місяць. І це навіть садком важко назвати.
×
×
 • Создать...