Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

bokambek

Чемодан
 • Публикаций

  156
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

bokambek стал победителем дня 18 июля

bokambek имел наиболее популярный контент!

Репутация

10 Хороший

Информация о bokambek

 • Звание
  Общительный

Посетители профиля

367 просмотров профиля
 1. Після рідного міста у західній Україні, де все просякнуто багатьма віками історії, Канада видається глухим селом. А даний дитячий садок - це пародія на величезний садок на основі австрійського будинку у неокласичному стилі, у який я ходив дитиною. free online dice
 2. Як і обіцяв, дитячий садок (daycare) біля церкви, в яку ми ходимо:
 3. До речі, пан Fregat222 також міг би з нами поділитися роздумами, чому він, і навіть його син, залишилися жити в загниваючій Україні та при всіх можливостях не емігрували з міста-героя Харкова, а роблять там гроші.
 4. У Вас наявні значні помилки у розрахунках: 1)Перші 5 років Ви виплатите 80тис Дол як тіла кредиту, так і відсотків, оскільки доля виплат відсотків у платежах по іпотеці нерівномірна і найвища у перші роки виплат. Тобто тут нуль Вашого прибутку. 2)Податки на нерухомість і страхівка потягнуть на 30тис Дол. за 5 років. 3)100тис депозит у Вас вже був при купівлі, Ви його не заробили за 5 років. Ваше зароблене: 150тис (різниця у ціні) - 30тис = 120тис. Ніби непогано. Але на наступний будинок Вам вже потрібний 250тис депозит. Тобто, профіту у вигляді вільних грошей за 5 років практично нуль. Ще один негативний фактор: з початку 2017р, після падіння цін - ось вже 2.5 роки ринок нерухомості Торонто стагнує. При цьому, у даному проміжку не було рецесії. Якщо у найближчий рік-два буде рецесія, просідання цін до мінімум 600-650тис Дол. не уникнути. При глибокій рецесії відновлення ринку нерухомості може тривати близько 10-15 років. Історія найкращий вчитель майбутнього: https://www.cbc.ca/news/canada/toronto/home-prices-real-estate-market-bubble-crash-1.4043803 П.С. На верхньому графіку: якщо Ви б купили будинок наприкінці 1980-х, Вам би довелося чекати більше 20 років, щоб лише відбити гроші. Хоча Ви б і далі залишалися у значному мінусі через сплачені відсотки по іпотеці та податок на нерухомість. Якщо врахувати, що за 10 років Ви заплатите 10-15тис Дол страхівки і переплатите в багато разів за обслуговування автомобіля, то навіть хороший і свіжий б/в автомобіль в Україні набагато дешевше вийде у кінцевому рахунку, навіть без врахування можливого здешевлення у зв'язку з новими правилами розмитнення.
 5. ""Як в Канадi". Ви рахуэте чисто сумму щомiсяця (в моэму випадку 179 CAD за двi машини), або все-таки в процентному вiдношеннi до зарплати?" 400грн в рік при мінімалці десь 4000грн і 180дол у місяць при мінімалці десь 2000дол Якщо страховій заплатити 4000-5000грн в рік, то покриття значно покращиться. Ну ціни на ремонт авто в Канаді й Україні зовсім інші. Мій батько за 800дол замінив старий двигун на контрактний із значно меншим пробігом. В Канаді таке б коштувало 3000-4000тис Дол. За 800дол йому би замінили лише ГРМ.
 6. Если семейный доход до 50 тысяч в год, то получите максимально около 500дол субсидии в месяц, остальное из собственного кармана или, если очень бедные, из денег на детей. NDP хотело после выборов запустить пилотный проект в котором субсидия полностью бы покрывала садик, но не судьба.
 7. Не знаю, за 14 років водійського стажу в Україні жодного разу не попадав у ДТП. Але думаю, що якщо заплатите такі гроші за додаткове покриття, як в Канаді, то з Вашої машини пилинки здувати будуть.
 8. 4.7 Дол у 1988, - це 9 доларів зараз, якщо врахувати офіційну інфляцію. https://inflationcalculator.ca/ 500 Дол Вам навіть на садок не вистачить, який в Калгарі коштує 1000-1100 Дол в місяць. І це навіть садком важко назвати.
 9. Реальний дохід канадців, після врахування інфляції, практично не змінився з середини 1970-х рр., при тому, що продуктивність праці значно зросла. https://www.google.com/amp/s/globalnews.ca/news/3531614/average-hourly-wage-canada-stagnant/amp/ В GTA і Ванкувері на володіння середньостатистичним будинком йде 70-80% медіанного доходу домогосподарства. Я не знаю, що таке кредит. Ще жодного разу не брав у житті. В Канаді користуюся кредитною карткою з мізерним лімітом лише заради кешбека і безпеки, бо можна декілька сотень доларів в рік заробити і навіть при втраті не знімуть більше ліміта. Якщо не було б кешбека, то користувався б тільки дебетною. Про іпотеку: моя сім'я звикла за кеш нерухомість купляти. Так батьки купили 2 квартири і дачу. 20-25тис Дол за 2-3 кімнатну квартиру у райцентрі з населенням понад 50 тис. не такі вже й великі гроші, якщо мати більш-менш нормальний дохід.
 10. Не потрібно так хвилюватися. Вам ще іпотеку багацько років виплачувати. Побережіть здоров'я! Щодо нерухомості: все би добре було, але коли 70-80% стагнуючого десь з середини 1970х рр. доходу у деяких містах йде на оплату іпотеки, то потенціалу для подальшого росту я не бачу. https://dailyhive.com/toronto/percentage-income-canadians-spending-housing Я вчитель англійської за професією. Громадянство надасть значний boost для моєї професії вдома. Я все детально прораховував перед еміграцією. Спонтанних рішень у даному питанні не було. Звичайно, ширма пропаганди не дала можливість побачити низку проблем у Канаді, деякі з них значно гостріші, ніж в Україні. Канада - не хороша чи погана - країна, як країна із своїм способом життя і традиціями.
 11. "А иммигранты всё едут, и денюжки всё везут, и с либералами у власти краааайне маловероятно что это изменится в ближайшие годы. " Ну тоді вітаю: Ви винайшли вічний двигун. Але мені більше нагадує от таке:
 12. 1) Додайте до Ваших розрахунків податок на нерухомість і страхівку. 8тис Дол в рік*25 років=200тис дол 2)Інфляцію - 2% в рік -50% за 25 років. Щоб отримати еквівалент 1млн сьогодні Вам буде потрібно 1,5млн за 25 років. 3) Відсотки по кредиту за 25 років. З Вашою ставкою вийде трохи більше 300тис Дол за 25 років платежів за відсотками. Щоб лише відбити гроші Вам у майбутньому буде потрібно продати 1млн будинок за 2млн дол. мінімум. Із стагнуючим середнім класом у Канаді, і постійним зменшенням відсотка домовласників, особливо серед молоді, яка через фінансові фактори віддає перевагу орендуванню, а не володінню, я би не робив ставку на успішність такої довгострокової інвестиції. Потенціал для падіння досить суттєвий.
 13. Якраз для дітей в Україні набагато кращі умови. В безкоштовних дитячих садках є уроки співів і хореографії, що для Канади представлено лише у супердорогих садках для еліти. Я вже не кажу, що у нас діти перебувають в садках до 17:00, а не 13:00, як тут. Я завтра зроблю фотографію playground біля мене, де фільми жахів можна знімати, а не дітей пускати. Копійчані уроки гри на музичних інструментах, купа майже безкоштовних секцій. Хороші грунтовні знання у школах, а не промивання мізок. Непогані навики, необхідні для нормальної роботи за професією, які надаються в університеті. Ну і також менша доступність наркотиків, бо перший раз я побачив наркомана, який собі в ясна інсуліновим шприцом укол робив саме на станції метро у Калгарі. А про кількість обдовбаних у даунтауні, взагалі, не буду навіть згадувати. І мова йде не про легкі наркотики, а про епідемію фентанил і метамфетамін залежності. Минулого року у місті було понад 1100 викликів швидкої для відкачки наркоманів при смерті.
 14. У кожному з тверджень є нюанси: А) Волоління англійською без хорошої професії - пшик - тим більше в Канаді. Доведено на власному прикладі. Б) В Україні також призив мінімальний. Жоден з моїх університетських друзів не служив. Військовий конфлікт відбувається на сході України, до Львівської області доходили лише його відгомони. В) Злочинність в Канаді залежить від міста. Едмонтон - небезпечніший, ніж Львів, але Київ і Харків програють йому за цим параметром. В західній Україні злочинність значно нижча, ніж на півдні чи сході. Обласні міста завжди програють райцентрам, а райцентри селам. Середній показник зазвичай говорить про дуже мало, оскільки різниця йде на рази. https://datatowel.in.ua/crime https://www.numbeo.com/crime/rankings.jsp Г) Кожен, хто відповідає навчальним і фінансовим критеріям, має можливість вчитися у топових університетах, і не тільки в Канаді. В мене декілька знайомих безкоштовно навчалися у провідних ВНЗ Німеччини та Австрії. За копійки проживали в гуртожитку, ще й стипендію отримували.
 15. Ну якщо українство це споживання pierogies і танці - то так. В основному, мало хто з них розмовляє українською, а їхні діти і поготів. А про ситуацію в Україні у них ще смутніші уявлення, оскільки дуже мало з них відвідували Україну. Я добре можу порівнювати Канаду й Україну, бо від народження і до кінця 2017 року там мешкав. Так само вірив казками і володів комплексом набутої неповноцінності, бо від народження промивали мізки про нашу печерність і недолугість. Але після приїзду побачив, що і в Канаді далеко все не ідеально і вистачає проблем. Свого роду наступило прозріння і психологічне звільнення.
×
×
 • Создать...