Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

Vo_Vik, та ну краще вже за торонтійський потоп, ну його до біса, той Харків, скоріше б вже звідси. (То я просто ще в шоці від побаченого була, а тут про гадюк в метро розповідають...)

 

А що "як малі діти", то пригадала, як в 1993 р. в Алабамі сніг пішов в середині березня, і падав аж цілих години три. Нападало десь 2 см, місто паралізоване, електрики нема, в гуртожитку народ бігає, як оті курчата з відрубаними головами... Ми з хорватами спокійно каганців з марлі та олії накрутили, ванни позатикали і води самотоком набрати встигли, сидимо собі, з місцевих кепкуємо... Весело було.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Монреалі було щось схоже, але тривало тільки 3-4 дні і вже після вчорашньої грози температура трохи спала. Минулорічне літо було набагато спекотнішим. Цього року червень був скоріше за все осіннім, зараз вже середина липня, тільки після останніх вихідних було насправді спекотно, ну і може ще в серпні припече.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ми в Альберті скучили за теплом - багато дощів і холодно. Лише останніх пару днів сухо і +27-28, але вже знову на завтра заповідають дощ. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давненько я тут не була.. Розкажу, що було (може новини вже і запізнілі), Торонто плавало. Я в той день вийшла рівно у 5 год із роботи, думаю то метро вічно запізнюється, та може хоть сьогодні вчасно додому попаду....

...Надіюся із того всього що я повіла кось шось поняв

Це прямо як повінь в Закарпатті, тільки там метра не було, щоб його затопило ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Торонто спека вже котрий день. Сьогоднi як я iхав на роботу (7 ранку) вже було +30. На вихiдних будемо десь за мiсто вибиратись.

NOC 0111

14.09.2009 отправлен пакет в Сидней / 12.04.2011 POVL / 26.04.2011 Визы в паспортах

The show must go on!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день форумчани!!! Приймайте в ряди ще одного галичанина. Родом я зі Львова тут і знахожусь. Прочитав гілку відпочатку до кінця.

На дуже не веселій ноті ви закінчили спілкування. Треба щось веселіше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так заряжайте ))

Що у Львові позитивного останнім часом? Люблю день міста у Львові, такого розмаєття заходів ще ніде не зустрічав. Він десь на початку осені планується, чи пізніше?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

День Львова - перша неділя Травня.

У Львові дуже багато чого відбувається що аж за всім і не прослідкуєш і не відвідаєш. Із останнього цікавого - проводили екскурсії Львівськмим підземеллями, та у скорому часі планують їх відкрити на постійній основі, а також читав, що розглядається питання про відновлення Полтви, бачив ілюстрацію проекта - дуже красиво!

Щоб бути у курсі всіх цікавих подій у Львові, раджу <noindex>цей сайт</noindex>.

Михайло, дуже гарний ви фоторепортаж про подвір"я зробили!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Схоже, що ні. Але одного разу проет вже закривався, то можливо він знову колись відродиться. Наразі можете послухати офіційне радіо Українців Монреаля <noindex>Український час</noindex>.

А я чомусь думав, що день Львова восени. Холодно було )). Але тепер пригадую, що то було якось напередодні, чи після Пасхи.

Михайло, дуже гарний ви фоторепортаж про подвір"я зробили!

Радий що вам сподобалось )) Люблю порозглядати квебекські подвір'я. Якщо знайду ще щосьцікаве, то може продовжу цю тему.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

750 років Львову було якраз осінню, але потім перенесли на Травень. Щось у мене не відкривається сайт Українського часу((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо він закрити для перегляду поза Канадою((

Сьогодні ще спробую, а так, то треба буде через проксі спробувати, але все рівно, дякую за посилання!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо він закрити для перегляду поза Канадою((

 

ну от і для чого таке робити?.... неодноразово вже з таким ідіотизмом стикався... особливо часто на таке хворіють канадські навчальні заклади...

 

 

треба буде через проксі спробувати

 

через проксі певні протоколи можуть не працювати... краще через VPN... наприклад цей: "freecanadavpn[крапка]com"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ось тепер веселіше - 13 серпня я отримав свою робочу візу в Канаду. Планую вилітати на початку жовтня.

 

конгратс! подскажи, через сколько после подачи пришли медформы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ось тепер веселіше - 13 серпня я отримав свою робочу візу в Канаду. Планую вилітати на початку жовтня.

 

конгратс! подскажи, через сколько после подачи пришли медформы?

 

 

Подавав документи в Варшаві. Запит на медкомісію прийшов по електронці того ж дня (коли я вже доїжав до дому). Тому медкомісію проходив у Львові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чувак, вітаю! Я пропустила, мабуть; куди летите?

 

А я подала документи теж на робочу онлайн у вівторок. Медформ поки нема, і я нервуюся, бо у нас запис на медицину в Києві на 21 серпня.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт! На форумі знаходжусь не так давно. Перечитала багато інформації, але ще є питання. Допоможіть порадою!

Мені 28 років. Проживаю у Львові. Закінчила НУ"ЛП". Працюю вчителем англійської мови. Стаж по професії - 2.5 років. На даний момент задумуюсь над виїздом в Канаду. З якою програмою ви б мені порадили ознайомитись?

Дякую!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...