Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня !

Можливо в когось був такий досвід , подавав документи на робочу візу , за тиждень отримав відповідь , що потрібно пройти медогляд і предявити IELTS дали на це десь до 90 днів. Пройшов медогляд, і два тижні тому відправив тест. Вчора прийшов пакет документів без візи , з заявою від них , що ваща аплікація поки закрита і вам потрібно представити більше доказів того що ви не залишитися в Канаді , щоост типу того , ну і саме головне , що всіх документів назад не прислали. Хоча документи готувала мені еміграційна фірма з Торонто , де був дуже великий пакет доків з переводом у нотаріуса на інгліш.

Якщо хтось знає про таке або чув, буду вдячний за відповідь або пораду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, всіх документів назад і не присилають, це правило. Зазвичай залишають всі форми, рефи, довідки про несудимість, з банку... Зустрічне питання: на підставі чого ви подавалися на робочу візу - ЛМО? Яка професія, куди саме (місто або провінція)?

 

І одразу дайте тій фірмі інструкцію терміново замовити для вас GCMS notes (колишній CAIPS). Або самі замовте, якщо є адрес в Канаді, куди це можуть надіслати; на сайті СІС є для цього окрема форма (номер не пам"ятаю, пошукайте). Тоді ви знатимете точну картину, реальні причини закриття справи і вже будете знати, що і як вам робити далі.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, всіх документів назад і не присилають, це правило. Зазвичай залишають всі форми, рефи, довідки про несудимість, з банку... Зустрічне питання: на підставі чого ви подавалися на робочу візу - ЛМО? Яка професія, куди саме (місто або провінція)?

 

І одразу дайте тій фірмі інструкцію терміново замовити для вас GCMS notes (колишній CAIPS). Або самі замовте, якщо є адрес в Канаді, куди це можуть надіслати; на сайті СІС є для цього окрема форма (номер не пам"ятаю, пошукайте). Тоді ви знатимете точну картину, реальні причини закриття справи і вже будете знати, що і як вам робити далі.

 

ЛМО було , робота має бути concrete finisher , в Едмонтон Альберта. З фірмою вже буду контактувати в понеділок . Розумію , що деякі документи залишають собі , але IELTS мали би повернути. В таких випадках ще можна получити візу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, IELTS якраз теж залишають. Залишають ВСІ оригінали документів; повертають лише копії (як правило).

 

Так, візу можна получити, але все залежить від того, чому насправді вам відмовили, і саме тому я б 1000000% починала із замовлення GCMS notes. У вас робота категорії С, до цієї категорії, слідом за категорією D, висувають більш жорсткі умови щодо того, щоб забезпечити повернення робітника по закінченні контракта, якщо він не змінить статус на ПР легальним чином; тому, якщо провінційної номінації на момент подання на робочу візу немає, візовий офіс може вимагати додаткових підтверджень того, що аплікант не намагатиметься залишитися нелегально - адже з такою роботю є багато можливостей працювати за кеш...

 

А насправді причин може бути багато, і, як правило, в стандартних відповідях не заморочуються з деталями. Просто ставлять хрестика у найбільш підходящому варианті. Може бути, що є проблеми з роботодавцем, наприклад (не довели, що буде гарантоване завантаження фул-тайм на цілий рік; були якісь проблеми з попередніми працівниками...), ще щось... Ось тому і треба замовити GCMS notes; як правило, там це все вказано набагато детальніше.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Aidan,я в шоцi, у доброму розумiннi цього слова...Я розумiю,що iмiграцiйними процесами Ви займаетеся не один рiк,знаю про Ваш австралiйський досвiд i про вiльне володiння мовою,але звiдки можна знати такi ньюанси????Я впевнений,що такий досвiд i такий ,,багаж,, знань треба конвертовувати у CAN...Користаемо,поки задурно...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЛМО було , робота має бути concrete finisher ,

У вас робота категорії С, до цієї категорії, слідом за категорією D, висувають більш жорсткі умови щодо того, щоб забезпечити повернення робітника по закінченні контракта, якщо він не змінить статус на ПР легальним чином;

Осмілюсь зробити зауваження, concrete finisher NOC 7282 відноситься до "В" категорії, не до "С"

Major Group 72/73 TRADES AND SKILLED TRANSPORT AND EQUIPMENT OPERATORS

 

...

 

728 Masonry and Plastering Trades

...

<noindex>http://www30.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC/2006/pdf/Matrix.pdf</noindex>

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, IELTS якраз теж залишають. Залишають ВСІ оригінали документів; повертають лише копії (як правило).

 

Так, візу можна получити, але все залежить від того, чому насправді вам відмовили, і саме тому я б 1000000% починала із замовлення GCMS notes. У вас робота категорії С, до цієї категорії, слідом за категорією D, висувають більш жорсткі умови щодо того, щоб забезпечити повернення робітника по закінченні контракта, якщо він не змінить статус на ПР легальним чином; тому, якщо провінційної номінації на момент подання на робочу візу немає, візовий офіс може вимагати додаткових підтверджень того, що аплікант не намагатиметься залишитися нелегально - адже з такою роботю є багато можливостей працювати за кеш...

 

А насправді причин може бути багато, і, як правило, в стандартних відповідях не заморочуються з деталями. Просто ставлять хрестика у найбільш підходящому варианті. Може бути, що є проблеми з роботодавцем, наприклад (не довели, що буде гарантоване завантаження фул-тайм на цілий рік; були якісь проблеми з попередніми працівниками...), ще щось... Ось тому і треба замовити GCMS notes; як правило, там це все вказано набагато детальніше.

 

Я буду їм ще раз відсилати документи з додатковими , так як справа тільки закрита , але так як я вже здавав IELTS і він в них і пройшов медогляд , то не прийдеться ще раз це все повторно проходити і здавати?

Дякую , за таку розширену інформацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осмілюсь зробити зауваження, concrete finisher NOC 7282 відноситься до "В" категорії, не до "С"

 

<noindex>http://www30.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC/2006/pdf/Matrix.pdf</noindex>

 

Получається чим вища категорія , тим більше їм потрібно представи доказів , що людина повернеться і не залишиться там не легеально ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

My bad, frezzer, дякую за корективу. Але тоді зовсім недобре виходить; 90%, що проблема "на тому кінці провода". Milan77, як я писала вище, в посольстві не дуже люблять витрачати час та зусилля на детальні пояснення; просто поставили хрестика в пункті "недостатньо доказів зв"язків з батьківщиною" або "недостатня/незадовільна візова історія" - і гуляй собі. Це дуже, дуже суб"єктивні моменти, на розсуд візового офіцера, тому тут навіть апелювати немає сенсу, простіше переподатися. Це не означає, що кількість та вагомість доказів залежить від категорії професії. Якщо виходити з того, що справу закрили саме через брак таких доказів, то це, радше, тому, що у офіцера дісно з розгляду вашої справи могли виникнути підозри стосовно вас особисто, що, якщо у вас нічого не вийде з ПР, то ви намагатиметеся лишитися будь за що, і нелегально також. Як я вказувала раніше, з будівельним робочим фахом знайти роботу за кеш не проблема, особливо в Альберті... Тож дивіться, де і в чому там собака порився, и виробляйте відповідний план дій.

 

Медогляд повторно проходити не доведеться, якщо ви вкладетеся по строках в 1 рік після проходження цього. Щодо IELTS, можете написати в кавері, що він у них там уже є, хай подивляться. Але, щоб підстрахуватися, я б замовила ще 2 примірники сертифікату (один, якщо затребують, їм; другий собі про всяк випадок).

 

vovacom, дякую за комплімент. Насправді, практичний досвід я вже посилила ще й теорією; коли отримаю ПР, думаю складати вже на ліцензію, якщо це ще матиме сенс. Тут я у вільний час тренуюся на питаннях і кейсах, які мені видаються цікавими (або легкими, що не вимагають досліджень), а от з реальними клієнтами все вже серйозно - договір (все легально, так), гроші на рахунок, конкретні вимірювані результати, а не просто балачки на тему... Так що вважайте, що це як в ко-опі: поки перукарка тренується, в неї і за 7 каксів можна непогано підстригтися... :mellow:

 

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Aidan

що ви можете сказати в такому випадку ,в листі від посольства було виділено Х-ксом ось таке " You were unable to demonstrate that you adequately meet the job requirements of your prospective employment " , що вони тим хочуть сказати ? що ви думаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це означає, що у них не склалося враження, що ви маєте відповідний досвід або кваліфікацію для виконання такої роботи. Найчастіше підтвердженням відповідності вашої кандидатури до позиції, на яку вас запрошують, є резюме апліканта (звичайно, з описом виконуваної роботи), документи про відповідну освіту або професійну підготовку та рефи від роботодавців або клієнтів.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це означає, що у них не склалося враження, що ви маєте відповідний досвід або кваліфікацію для виконання такої роботи. Найчастіше підтвердженням відповідності вашої кандидатури до позиції, на яку вас запрошують, є резюме апліканта (звичайно, з описом виконуваної роботи), документи про відповідну освіту або професійну підготовку та рефи від роботодавців або клієнтів.

 

Дякую за швидку відповідь вам ! Щоб б ви мені порадили додати до документів про досвід ? крім трудової книжки яку я подавав і досвід п'ятнадцятирічної давності. Як розуміти слово Рефи ?

 

Чи чули ви про жорсткі зміни про видання робочої візи , відповідно до нового закону за 31.08.13 Канадським урядом ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звичайно чула.

 

І я вже написала, що можна докласти до пакету. Що таке рефи - тут на форумі багато писали про це. Довідки або рекомендаційні листи, написані за канадським стандартом. Пошукайте, це багато де детально обговорювали. Наприклад, в темах про федералку. Трудова - це не доказ. Забудьте про ту трудову взагалі.

 

Якщо у вас відповідний досвід був лише 15 років назад, то це проблема. Чим ви доведете, що і досі маєте відповідний рівень кваліфікації та навичок?

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як довести свій рівень навичок посольству ? Якщо мій роботодавець був здивований таким рішенням офіцера і мій досвій цілком влаштовує мого роботодавця . Чи може роботодавець посприяти на зміну рішення посольства ?

Изменено пользователем Mowgly
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Milan77, у вас же є іміграційна фірма, що веде вашу справу. Це питання треба ставити їм: як вони прохлопали такий важливий момент в аплікаційному пакеті і як вони взагалі це собі бачили (адже докази відповідності вашого рівня кваліфікації є обов"язковою частиною пакету, це навіть окремим пунктом в чеклисті прописано). ІМХО, якщо це дійсно єдина причина і якщо ви подавали лише трудову, яка нічого для канадців не значить, оскільки там не прописані деталі роботи та функцій, що ви виконували, та ще і таку стару, більше 5 років тому, то це прокол вашого консультанта.

 

Я вже написала, що я робила би, якби йшлося про мого клієнта. Якщо у тої фірми є в штаті ліцензований іміграційний адвокат, то нагинайте їх, хай вирішують питання, тим більше, що можливості у них для того є. От чесно - не питайте зараз нічого на форумі, у знайомих, колег... Бо щоб дати відповідь на це питання, треба детально вивчити ваше досьє. Тільки так. Ви вже обрали консультантів, вони знають вашу справу. Або повністю міняйте консультантів, або ставте цим питання руба.

 

А реакція роботодавця для візового офісу нічого не значить. Ви ж теж читали зміни до Temporary Foreign Workers Program, я так розумію.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та відповідь - то таке; аби на користь.

 

І якщо GCMS notes замовлятимуть вони, проінструктуйте, щоб копію надіслали вам. Ви маєте повне право - і повинні - знати реальну чітку картину своєї справи.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня форумчани....Хочу задати запитання такого плану: які документи потрібні (крім джоб оффер і ЛМО) для роботи в Канаді громадянину якому не потрібно візи для перетину канадського кордону?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібна "Робоча віза". Нема такого поняття як непотрібно візи для перетину кордону, є поняття як не потрібно візи для перебування в країні в туристичних цілях. Так що якщо є ЛМО, то вперед виробляти темпорарі вокр перміт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібна "Робоча віза". Нема такого поняття як непотрібно візи для перетину кордону, є поняття як не потрібно візи для перебування в країні в туристичних цілях. Так що якщо є ЛМО, то вперед виробляти темпорарі вокр перміт.

Дякую за відповідь....А можна заїхати в Канаду як турист (маючи ЛМО "на руках") і на місці зробити дозвіл на роботу,чи ворк перміт потрібно робити за межами Канади?? Як саме виготовляється цей ворк перміт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

<noindex>http://www.cic.gc.ca/english/work/permit.asp</noindex>

Find out if you are eligible to apply for a work permit. You normally have to apply for a work permit from outside Canada. Sometimes, you can apply as you enter Canada or from inside Canada, but many of the requirements are the same.

 

The requirements and processing times depend on the kind of work you will do when you come to Canada.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...