Перейти к содержанию



вадим1977

SINP - Саскачеван

Рекомендуемые сообщения

Десь так, або записатися на "лендінгове інтерв"ю" в Саскатуні. Але там записують аж за місяць, тому ми просто поїхали собі з Реджайні по Шостій трасі, аж поки не уперлися в кордон. Тобто посеред чистого поля стояли металевий оберемок пшениці з написом "Ласкаво просимо до Саскачевану" і три хати. На одній було написано "Митниця", біля другої стояв гриль. Ми так зрозуміли, що це й є прикордонний пункт, бо який же то канадський прикордонний пункт без грилю? Але про всяк випадок я зайшла туди. Всередині були знудьгований дядько і дівчина, що їла ананас. Мені одразу стало недобре, бо ми вискочили з дому, не поївши, а потім за Реджайною вже ніде було щось знайти, ще й в суботу. Але я таки виривати в неї ананаса не стала, а ввічливо так кажу: день добрий. Доброго здоров"ячка, відповідає дядько, що треба?

- Та от, залендитися хочемо.

- А... То їзжайте он туди, там за рогом американці будуть. Візьмете у них папірця, що ви до них доїхали, та й повертайтеся.

- То я не прощаюся.

Поїхали. "За рогом", тобто за пагорбом була одна-однісінька бетонна халупа, але гарно побілена. Підкотуємось. Чуємо - всередині щось регочуть. Виглядає американьский прикордонник.

- День добрий! Ми он звідти, лендимося на флагполі. Кажуть, у вас тут якісь чарівні папірці є до того?

- А давайте паспорти, поглянемо, що можемо зробити. Ставте свою тачанку он туди і заходьте!

Поставили. Заходимо. Всередині лише два хлопа. Один щось зосереджено переписує з наших паспортів. Другому нудно.

- Лендитеся ото?

- Так отож...

- Егеж... А потім, мабуть, і на громадянство подаватимете?

- Та як карта ляже.

- А живете де?

- В Реджайні.

- І як воно там?

- Та незгірше за Монтгомері, Алабама.

- А що, були там?

- До школи ходила там. Розмовляти навчилася, як місцеві...

- А так і не скажеш... Нормально розмовляєте, як цивільні люди, гиги.

- Ну то я стільки ще не випила сьогодні - розмовляти, як на Півдні... Але й "eh" в канадійців ще не перейняла.

- Ги, та й не треба! Нє, ну на Півдні, вони там ще ті перці!

- Так отож. Я оце вибачаюся, а це ми зараз де - у Північній Дакоті?

- Ні, у Монтані.

- Ой, мати моя жінко! Все життя мріяла потрапити до Монтани - і це ж треба, щоб отак!

- А ви до нас потім ще приїздіть! У нас тут добре, незгірш за вас! Тримайте паспорти.

- Дякую, не сумуйте тут!

- Та де сумувати, он далекобійники сунуть вже! Тейлоре, піди вийди до них! Гарного дня, мем!

Забрали паспорти, запхалися в машину, повертаємося. З віконечка визирає дівчина з ананасом.

- Повернулися вже? Ставте машину туди, під причеп і заходьте.

Ставимо машину біля причему з квадроциклами, заходимо. Дядько десь подівся, замість нього сидить хлопець за компом. Дівчина повертається до свого ананасу, вже покраяного на шматки. Зі стіни з-за широкого лися штучних пальм на нас зацікавлено позирає Її Величність, що ми її перед Законодавчою асамблеєю в Реджайні, бува, поплутали з п"яних очей з якимось гетьманом у шапці й на коні. Хлопець розуміє, що доведеться ставати до роботи, зітхає, підходить і бере наши паспорти, КОПРи та чарівні папірці з-за рогу. Мовчки несе до компа, вбиває всі дані, лише раз питаючи в нас, чи у нас і досі та сама поштова адреса, бо ж на неї надійдуть наші ПР-карти. Дівчина жує ананас. Я ковтаю слину, прикидаючи, скільки пилити назад, до їжі і кави. Хлопець закінчує неспішно вбивати щось одним пальцем, повертається до нас з КОПРами.

- Чи маєте інших залежних членів родини?

- А котики рахуються?

- Ні.

- Тоді не маємо.

- Добре, поставьте свої ініціали ось тут. Чи коли-небудь порушували іміграційні правила, підлягали депортації або вам відмовляли у перетині кордону?

- Ні.

- Ініціали тут і тут... Ось перелік ваших прав і обов"язків в якості постійних резидентів Канади. Карти мають надійти на вашу адресу протягом 90 днів; якщо до того часу вам треба буде виїхати з Канади, то ви маєте отримати окремий дозвіл, він коштує 50 доларів... я б на вашому місці вже дочеквася карт, є й кращі способи витратити полтинник. Власне все, гарного дня!

- і вам теж.

Сідаємо в машину, газ, погнали до цивілізації та хавки! Дорогою переглядаю паспорти і розумаю, що іміграційні візи ніхто не погасив, документи, що нас про них лякали онтарійці, ніхто й не спитав, основний аплікант взагалі рота не розтуляв, а ще нас не сфотографували на ПР-карти. А для чого я тоді нафарбувалася, ще й косу так гарненько заплела? Божечки, це ж вони використають наші фотки з аплікації? Та ж ми їх робили невиспані, суботнім ранком в лютому, коли потрапили під дощ зі снігом, ще й знімала нас практикантка в Волмарті... Хоча... Навряд чи буде гірше, ніж водійські права. Головне, що залендилися, і "стаж" до громадянства пішов.

...А карти ми таки отримали за 90 днів, день у день. Хоча 90-й день випав на неділю, тож карти прийшли в понеділок. Вибачаю їм. І дійсно, там були оті дурні фото з Волмарту. Ну й хай їм грець. Є зате привід поржати.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДУЖЕ ЦІКАВА розповідь!!! Як класно, літературно та емоційно написано і головне українською )))наче я там був)))таких би історій побільше від бувалих!!! Що таке КОПР?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста, Ethical Conduct Disclosure and

Declaration Form нужно всем заполнять или только тем у кого есть

представитель?

 

Всем

 

В самой форме есть такая фраза

 

Foreign nationals must read and sign this Ethical Conduct Disclosure if they are:

- assisted by anyone with their immigration application; and/or

- recruited by a foreign worker recruiter for a Saskatchewan employer.

 

Поэтому и сбивает с толку, я не использую никаких представителей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В самой форме есть такая фраза

 

Foreign nationals must read and sign this Ethical Conduct Disclosure if they are:

- assisted by anyone with their immigration application; and/or

- recruited by a foreign worker recruiter for a Saskatchewan employer.

 

Поэтому и сбивает с толку, я не использую никаких представителей.

Підписувати треба однозначно, але уважно читайте, там є пункти для вибору чи самі подаєте чи ні, вибираєте останню галочку на 3 сторінці, що самі подаєтесь, і ще має дружини/чоловік підписати також, остання сторінка залишається пустою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оффтоп, но, думаю, многим будет интересно знать, что сейчас правительство Саскачевана проводит аудит иммиграционных консультантов и рекрутеров. Подозреваю, что немало голов полетит...

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таке питання виникає: маємо номінацію Саскачевана та робочі візи, готуємо пакет документів на ПР в паперовій формі, чи варто розпочати процес отримання номінації для експрес ентрі, щоб швидше отримати ПР? Чи можна порівняти по часу та якості процес отримання ПР через зичайну номінацію(орієнтовано 14-16 місяців) та номінацію через експрес ентрі( по експрес ентрі обіцяють за 6 місяців, що можна отримати ПР+час на отримання нової номінації Саскачевану для ЕЕ)?

Також цікавить чи обовязково треба вказувати суму, яку веземо в Канаду на федеральному етапі, якщо є джоб офер, бо на провінційному етапі сказали щор при наявності ДО не обовязково

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене - одне іншому не заважає. Якщо ви набираєте достатньо балів в ЕЕ - подавайтеся, чому б ні? Є досить висока вірогідність, що по цьому стріму відпроцесять швидше.

 

І ні, якщо у вас є в Канаді робота і зарплата (а вона у вас, я так розумію, є), то гроші показувати не треба. Суть цієї вимоги - впевнитися, що новоприбулим буде за що жити перші місяці, поки вони якось кудись не влаштуються.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста, если у меня имеются несколько документов переведенных разными переводчиками, соответсвеено и аффидавиты сделаны двумя разными, при подаче на СИНП во вкладке - аффидавит, нужно загружать все аффидавиты переводчиков которые делали перевод? я првильно понимаю?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да. Там же каждый отдельно подтверждает свою ответственность за качество своего перевода. Просто "склей" их в один файл.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При заполнении федеральных форм, нужно их распечатывать и подписывать или достаточно заполнить в электронном виде без подписи?

 

И еще вдогонку....если ребенок еще учится в школе или студент, какой уровень образования нужно выбирать из выпадающего списка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ок, еще вопрос, при подаче онлайн не вижу что-то вкладок куда добавлять дополнительные доки - справка о несудимости например, подскажите куда ее добавлять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здоровенькі були))) Відразу опишу ситуацію. Маємо намір подаватись по SINP. Чоловік-34 років,за освітою інженер-механік,стаж роботи 14 років інженером-механіком бурового обладнання, англійський вчить. Дружина (себто я) бухгалтер в декреті))) і троє діток. Обрали NOK 7312 (механік важкого обладнання),ліцензія не потрібна.Питання до тих хто проживає в Саскачевані)) Як у вас з роботою для механіків? Бо наші родичі, як побачили, що ми вчимо англійську мову з репетитором+ відіслали дипломи в WES, вигукують, що ми розтринькуємо гроші і ніхто нас в Канаду не пустить, а якщо і пустить, то будемо ми там з дітьми бомжами, бо там криза і немає роботи(((( І ще,як думаєте,чи пропустять нас з трьома дітьми? І головне, як з роботою і її оплатою, чи зможемо на зарплату механіка ми худо-бідно протягнути рік? А як близнюки підуть до школи і я зможу десь працювати, хиба не так?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обрали NOK 7312 (механік важкого обладнання),ліцензія не потрібна.

Так, не потрібна, але шанси на отримання роботи з пристойною зарплатнею - і взагалі на ширший вибір роботи - стрімко зростають, якщо отримати підтверждення досвіду і підготовки від SaskTrades. Тут в різних темах вже багато про це було сказано; можливо, я навіть в цій раніше писала про процедуру. Скористуйтеся пошуком, а також зайдіть <noindex>безпосередньо на сайт</noindex>. Зробити це можна ще з України, і цей документ, до речі, дає вам право кваліфікуватися на федеральну програму іміграції Federal Skilled Trades Workers. Звичайно, з точки зору Саскачевану це теж додасть переваг.

 

Бо наші родичі, як побачили, що ми вчимо англійську мову з репетитором+ відіслали дипломи в WES, вигукують, що ми розтринькуємо гроші і ніхто нас в Канаду не пустить, а якщо і пустить, то будемо ми там з дітьми бомжами, бо там криза і немає роботи((((

Інколи мені здається, що ми - чи не єдині, кого родичі і друзі підтримували, а не хапали за руки. Ніколи не розуміла: що це - заздрість? Чи просто бояться будь-яких перемін? Не вважайте на них. Кожного другого, якщо не кожного першого тут таксамо хапали за руки і розповідали, як вони ще приповзуть назад. Робіть свою справу мовчки; у кожного свій шлях в житті. Про роботу - ой, ми дуже любимо повторювати фразу з якогось ютюбовського ролика: стоїть посеред рязанської рівнини якийсь поголений довбодятел у спортивках і бурмоче: "Работы в Канаде нет от океана и до океана..." Не знаю за океан, а в Естергазі, що на південному сході Саскачевану, наприклад, зараз дуже потрібні механіки з досвідом роботи у видобувальній промисловості (знаю від колежанки, що там працює з малим бізнесом. Але, нажаль, підприємство не спонсорує іноземних працівників - беруть тільки тих, хто вже має дозвіл на роботу або ПР).

 

І ще,як думаєте,чи пропустять нас з трьома дітьми?

Ну як це - не пропустять? Викинути змусять чи як? Звичайно, якщо на момент лендінгу у вас не буде пропозиції роботи, то вам треба буде показати наявність коштів на перший час, і для родини з трьома дітьми це буде приблизно 25 тис. канадських доларів. Але - ну як це не пропустять? Бачили б ви ті каравани пакістанців...

 

І головне, як з роботою і її оплатою, чи зможемо на зарплату механіка ми худо-бідно протягнути рік? А як близнюки підуть до школи і я зможу десь працювати, хиба не так?

Може, й не худо-бідно зможете; все залежить від того, яку роботу він знайде (дивіться перший абзац). Але навіть в найгіршому випадку на економне життя зарплати механіка, навіть без Апрентісшіп 4, має вистачити (знов-таки, залежно від ваших запитів та звичок). Звичайно ж, і ви зможете працювати, чому ні. Якщо буде зовсім погано - можливі варіанти (знала родину, де чоловік працював вдень, а дружина - вночі, черговою в будинку для пенсіонерів; тож хтось з батьків завжди був з дитиною. Теж не найгірший варіант, тим більше, що вона і якусь мовну практику отримувала, і досвід роботи в Канаді, та й платили за нічну зміну трошки краще, ніж вдень). Ну, зрозуміло, що перші рік-два завжди складні. А там все від вас залежитиме.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошие новости. СИНП снова открыл интейк по категории in-demand. Так что если ваша профессия входит в список, милости просим.

 

<noindex>http://www.economy.gov.sk.ca/immigration/s...take-thresholds</noindex>

 

Есть 1000 посадочных мест

08.06.2015 - WES 2 Masters

24.10.2015 - IELTS L8.5 R9 W7 S7

06.11.2015 - EE, CRS 464 / 04.12.2015 - ITA / 29.12.2015 - AOR / 05.02.2016 - PPR

15.05.2016 - landed in Toronto

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошие новости. СИНП снова открыл интейк по категории in-demand. Так что если ваша профессия входит в список, милости просим.

 

<noindex>http://www.economy.gov.sk.ca/immigration/s...take-thresholds</noindex>

 

Есть 1000 посадочных мест

 

Кто может подсказать, а то что-то не пойму:

 

По программе SINP миниально по инглишу CLB 4 у меня есть в наличии., набераю также 60 балов которые они просят.

Собствено и ворос если дают сертификат от провинции это +600 балов но в экспрес энтри надо CLB 7

 

А также не нашол сколько надо заплатить за расмотрение данного стрима?

Спасибо!

NBPNP ITA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто может подсказать, а то что-то не пойму:

 

По программе SINP миниально по инглишу CLB 4 у меня есть в наличии., набераю также 60 балов которые они просят.

Собствено и ворос если дают сертификат от провинции это +600 балов но в экспрес энтри надо CLB 7

 

А также не нашол сколько надо заплатить за расмотрение данного стрима?

Спасибо!

Этот стрим идет отдельно от Экспресс Энтри. В случае получения номинации вам нужно будет подавать бумажный пакет в Сидней. Так что на CLB 7 забейте.

 

Подача бесплатная. Собирайте доки и подавайтесь онлайн

08.06.2015 - WES 2 Masters

24.10.2015 - IELTS L8.5 R9 W7 S7

06.11.2015 - EE, CRS 464 / 04.12.2015 - ITA / 29.12.2015 - AOR / 05.02.2016 - PPR

15.05.2016 - landed in Toronto

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Этот стрим идет отдельно от Экспресс Энтри. В случае получения номинации вам нужно будет подавать бумажный пакет в Сидней. Так что на CLB 7 забейте.

 

Подача бесплатная. Собирайте доки и подавайтесь онлайн

 

Понял спасибо!

У жены нок окозался в списке , а также ielts 6.0:

 

Вопрос в следующем, там в онлайн форме заявления без загрузок документов - выдают дальше статус Application Received

получил также Application Number.

 

Вопрос что дальеш? надо ждать "ок" на подачу бумажных документов? и в какой срок их надо переслать после получения ОК?

Спасибо!

 

NBPNP ITA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понял спасибо!

У жены нок окозался в списке , а также ielts 6.0:

 

Вопрос в следующем, там в онлайн форме заявления без загрузок документов - выдают дальше статус Application Received

получил также Application Number.

 

Вопрос что дальеш? надо ждать "ок" на подачу бумажных документов? и в какой срок их надо переслать после получения ОК?

Спасибо!

Вы неправильно сделали. Там нужно при заполнении заявки загружать все подтверждающие документы. Там сбоку справа есть поле upload files. Нужно сразу там где образование загружать свои дипломы с переводами, там где IELTS загрузить свой сертификат. И плюс ко всему нужно кучу форм иммиграционных заполнить, подписать и загрузить в сканы ПДФе. Отмените свой аппликейшн и сделайте все правильно, иначе его не примут. Я полагаю, справки из банка о подтверждении финансов у вас же нет еще? Так ее тоже нужно загружать в поле Settlement Funds.

 

В общем не спешите. Внимательно изучите гайд, соберите все документы, загрузите правильно и не давайте повода отказать вам в номинации.

 

Удачи

08.06.2015 - WES 2 Masters

24.10.2015 - IELTS L8.5 R9 W7 S7

06.11.2015 - EE, CRS 464 / 04.12.2015 - ITA / 29.12.2015 - AOR / 05.02.2016 - PPR

15.05.2016 - landed in Toronto

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы неправильно сделали. Там нужно при заполнении заявки загружать все подтверждающие документы. Там сбоку справа есть поле upload files. Нужно сразу там где образование загружать свои дипломы с переводами, там где IELTS загрузить свой сертификат. И плюс ко всему нужно кучу форм иммиграционных заполнить, подписать и загрузить в сканы ПДФе. Отмените свой аппликейшн и сделайте все правильно, иначе его не примут. Я полагаю, справки из банка о подтверждении финансов у вас же нет еще? Так ее тоже нужно загружать в поле Settlement Funds.

 

В общем не спешите. Внимательно изучите гайд, соберите все документы, загрузите правильно и не давайте повода отказать вам в номинации.

 

Удачи

 

Понял, теперь только незадача, в наше то время деньги держать в банке стремно, могу конечно положить счас на счета средства но это не будет 3 месяца - а будет мол сразу и открыл.

А также вопрос ктото проходил с документами оценки недвижимости ?

 

Ну я просто думаю может сделать 5000usd да и добавить оценку недвижимости с сопроводительным письмом?

У когото был такой опыт?

 

NBPNP ITA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А также вопрос ктото проходил с документами оценки недвижимости ?

Вот я об этом и говорю. Вы даже не прочитали гайд. Там черным по белому написано.

 

Only the following funds will be accepted: checking accounts, savings accounts, GICs, Mutual Funds, RRSPs, TFSAs, term deposits and time deposits

 

Оценка недвижимости не подойдет.

08.06.2015 - WES 2 Masters

24.10.2015 - IELTS L8.5 R9 W7 S7

06.11.2015 - EE, CRS 464 / 04.12.2015 - ITA / 29.12.2015 - AOR / 05.02.2016 - PPR

15.05.2016 - landed in Toronto

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот я об этом и говорю. Вы даже не прочитали гайд. Там черным по белому написано.

 

 

 

Оценка недвижимости не подойдет.

 

Да читал, но ведь раньше тоже не кто не говорил что можно недвижимость, но както на это закрывали глаза по фидералкам.

Вот и вопрос может кто-то и пробывал, если нету данных тогда буду пробывать.

NBPNP ITA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы неправильно сделали. Там нужно при заполнении заявки загружать все подтверждающие документы. Там сбоку справа есть поле upload files. Нужно сразу там где образование загружать свои дипломы с переводами, там где IELTS загрузить свой сертификат. И плюс ко всему нужно кучу форм иммиграционных заполнить, подписать и загрузить в сканы ПДФе. Отмените свой аппликейшн и сделайте все правильно, иначе его не примут. Я полагаю, справки из банка о подтверждении финансов у вас же нет еще? Так ее тоже нужно загружать в поле Settlement Funds.

 

В общем не спешите. Внимательно изучите гайд, соберите все документы, загрузите правильно и не давайте повода отказать вам в номинации.

 

Удачи

Можно и я спрошу?

1) Подтвержденые WESом не обязательны дипломы? Только перевод+аффидавит?

2) У мужа образование инженер компьютерных систем, работает директором агентства недвижимости. Инженер требует лицензию, поэтому присмотрели другие схожие и требуемые НОКи (2282 User support technicians, 2283 Information systems testing technicians), верный ход мыслей? Загвоздка в несоответствии образования с опытом работы, требуемое в инструкции. Можно ли будучи директором прописать себе обязанности в рефе по выполнению работ, связанных с компами?

3) Есть только часть денег в банке 3-х месячной давности. Пишут о небходимости минимума, а какого - нет. Показать то, что есть или доложить и показать двумя справками?

Заранее огромное спасибо за потраченное время на ответы!!!!

01.16 MB: request for EV

WES 2 Master's, IELTS 6,5;7,5;6,5;7, EE 365

Spouse: WES 2 Master's, IELTS 5;5;5;5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно и я спрошу?

1) Подтвержденые WESом не обязательны дипломы? Только перевод+аффидавит?

2) У мужа образование инженер компьютерных систем, работает директором агентства недвижимости. Инженер требует лицензию, поэтому присмотрели другие схожие и требуемые НОКи (2282 User support technicians, 2283 Information systems testing technicians), верный ход мыслей? Загвоздка в несоответствии образования с опытом работы, требуемое в инструкции. Можно ли будучи директором прописать себе обязанности в рефе по выполнению работ, связанных с компами?

3) Есть только часть денег в банке 3-х месячной давности. Пишут о небходимости минимума, а какого - нет. Показать то, что есть или доложить и показать двумя справками?

Заранее огромное спасибо за потраченное время на ответы!!!!

 

Number of

Persons in Household

Funds Required

(in Canadian

dollars)

One person

$11,824

Two people

$14,720

Three people

$18,097

Four people

$21,971

Five people

$24,920

Six people

$28,105

Seven or more

$31,291

NBPNP ITA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно и я спрошу?

1) Подтвержденые WESом не обязательны дипломы? Только перевод+аффидавит?

Совершенно верно. Тут подтверждение WES не нужно. Достаточно переводов с аффидавитом.

2) У мужа образование инженер компьютерных систем, работает директором агентства недвижимости. Инженер требует лицензию, поэтому присмотрели другие схожие и требуемые НОКи (2282 User support technicians, 2283 Information systems testing technicians), верный ход мыслей? Загвоздка в несоответствии образования с опытом работы, требуемое в инструкции. Можно ли будучи директором прописать себе обязанности в рефе по выполнению работ, связанных с компами?

Теоретически ваш план реализуем, только тогда реф должен быть подписан предположим начальником отдела кадров (даже если такового нет), и уж точно ваш муж не должен нигде фигурировать как директор.

3) Есть только часть денег в банке 3-х месячной давности. Пишут о небходимости минимума, а какого - нет. Показать то, что есть или доложить и показать двумя справками?

Если у вас семья из троих, то это 18 тысяч кадов. Можете показать два счета, один с движениями, пусть даже небольшой, а второй сберегательный можно без истории транзакций. Если у вас нету счета с достаточным количеством средств и трехмесячной историей, тогда докладывайте недостающие деньги и надейтесь, что примут в таком виде. Или ищите знакомых банкиров, которые нарисуют, как вам надо.

Заранее огромное спасибо за потраченное время на ответы!!!!

 

08.06.2015 - WES 2 Masters

24.10.2015 - IELTS L8.5 R9 W7 S7

06.11.2015 - EE, CRS 464 / 04.12.2015 - ITA / 29.12.2015 - AOR / 05.02.2016 - PPR

15.05.2016 - landed in Toronto

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Number of

Persons in Household

Funds Required

(in Canadian

dollars)

One person

$11,824

Two people

$14,720

Three people

$18,097

Four people

$21,971

Five people

$24,920

Six people

$28,105

Seven or more

$31,291

Я, наверное неправильно поняла инструкцию, думала, что необходимо на семью из 4-х 22т.дол, но какой-то минимум из них должен был лежать в банке 3мес. А эти 22т. и есть минимум, да?

01.16 MB: request for EV

WES 2 Master's, IELTS 6,5;7,5;6,5;7, EE 365

Spouse: WES 2 Master's, IELTS 5;5;5;5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...