Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Prestol

Чемодан
 • Публикаций

  31
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Prestol

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. в Німеччині є програма для євреїв, пошукайте. для спеціалістів там може бути набагато вигідніше. бо в Польшу тільки як некваліфікований персонал по робот хіба що впустять.
 2. дікую за інформацію, але... я тут питаю у всіх знайомих... ніхто ніколи в ЗУС не ходив (навіть не знають, де воно офлайн), але закладка потрібна у них в профілю є. дивно.
 3. так-с... що за візит? фізично? якийсь вньосек? якісь документи подавати? це що, всі-всі легально прийняті на роботу в Польщі, особисто ходять в ЗУС просять узупевнити профіль?!
 4. а далі в переліку 119 різних послуг (резервації, вньоски, зашвядчення, ошвядчення, зложення і всяка інша фігня), але нічого схожого на "Osoby zgłoszone do ubezpieczeń"... ;(
 5. а наразі консульство хіба видає візи інакші, ніж робочі?
 6. поясніть, будь ласка, навіщо віза власникам карт побиту?
 7. щось не бачу такого слова на сторінці після логування. куди дивитись?
 8. у дитини і у одного з батьків сталі побити по картам поляка. теоретично, окрім факту неповноліття, дитина цілковито незалежний претендент на громадянство.
 9. батьки (обидва) без громадянства.
 10. підкажіть, будь ласка, чи годиться "швядецтво укончення школи подставовей" (після 8-го класу) документом, що замінює мовний сертифікат при подачі дитини на громадянство?
 11. не маю уявлення, про що це. якщо ви квартиру в Україні продали? мабуть, ви дуже багатий платити банківськи курси обміну і відсотки переказу, та ще й дуже лінивий купити злоті за найнижчим курсом у обмінниках зі списку на finance.ua. кожному своє.
 12. кредобанк дозволяє це зробити за 0.0%. відкриваєте в кредобанку карту "злотувка". сама карта виїжджає в Польшу. власник картки залишається в Україні. в касі кредобанка власник (без картки, аде з паспортом) кладе в касі 1000 злотих в Україні. і через приблизно 1 хвилину в Польщі в банкоматі РКО зі "злотувки" знімається ця 1000 злотих. жодних затримок, жодних відсотків.
 13. ні, громадянство діда набуте. це має значення? просто здавалось, що нащадки громадян можуть розраховувати на громадянство...
 14. чи може онук громадянина Угорщини отримати угорське громадянство?
×
×
 • Создать...