Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Prestol

Чемодан
 • Публикаций

  38
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Prestol

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. підкажіть, будь ласка, чи можна (де можна) подати ZAP-3 онлайн?
 2. підкажить, будь ласка, чи можна (де можна) подати ZAP-3 онлайн?
 3. ну так не можливо миттіво змінити роботу. деякий час я знаходжусь в Польщі і не працюю - шукаю іншу роботу. то скільки можу шукати? з моменту звільнення (приміром, звільнили одразу по приїзду на другий день візи) і до поки не закінчиться віза (тобто, майже через рік)? чи якісь обмежений строк на пошук роботи тут фігурує?
 4. і чим це заважає? приват24 в телефоні, роумінг на картці працює... в чому проблема бути в Польщі?
 5. хм... трохи не зрозуміло. що саме "тільки у випадку, якщо"? є три місяці на пошук нової роботи? а якщо не знайдеш за цей термін нову роботу, то що з тією річною візою буде?
 6. і що заважає це все робити в Польщі?
 7. є теорія, що права на кордоні у водія перевіряють тільки якщо в авто нема власника авто. три тижні тому їхав в Польщу на чужій машині, без власника. і вперше в мене права попросили польські стражі. ну або якісь зміни в іхніх процедурах...
 8. в Німеччині є програма для євреїв, пошукайте. для спеціалістів там може бути набагато вигідніше. бо в Польшу тільки як некваліфікований персонал по робот хіба що впустять.
 9. дікую за інформацію, але... я тут питаю у всіх знайомих... ніхто ніколи в ЗУС не ходив (навіть не знають, де воно офлайн), але закладка потрібна у них в профілю є. дивно.
 10. так-с... що за візит? фізично? якийсь вньосек? якісь документи подавати? це що, всі-всі легально прийняті на роботу в Польщі, особисто ходять в ЗУС просять узупевнити профіль?!
 11. а далі в переліку 119 різних послуг (резервації, вньоски, зашвядчення, ошвядчення, зложення і всяка інша фігня), але нічого схожого на "Osoby zgłoszone do ubezpieczeń"... ;(
 12. а наразі консульство хіба видає візи інакші, ніж робочі?
 13. поясніть, будь ласка, навіщо віза власникам карт побиту?
 14. щось не бачу такого слова на сторінці після логування. куди дивитись?
×
×
 • Создать...