Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

DrEller

Чемодан
 • Публикаций

  77
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  2

DrEller стал победителем дня 12 марта

DrEller имел наиболее популярный контент!

Репутация

5 Обычный

2 Подписчика

Информация о DrEller

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

222 просмотра профиля
 1. Ржунимагу, что в темой стало :-)
 2. Файно, не зашкодить. Принаймні економія на вартості візи буде тепер :-)
 3. Дуже дивно, це Вам сказали пройти медкомісію перед тим, як документи прийняли? Подавала місяць тому документи сестра, посвідчення водія без терміну дії, нічого не сказали за якусь комісію, прийняли все і поки чекаємо. Я рік тому так само обміняв, тільки чекав десь 3 місяці, ну і замість моїх безстрокових дали на 15 років польські.
 4. Дуже все залежить, на якій роботі шукається вакансія, яка освіта і навики. Тому я повністю згідний з тими хто каже, що це ключова інформація, інакше нічого не вийде підказати. Є певні посади, які вимагають певних навиків і відповідно з цим і години типові роботи є. А щоби було веселіше в темі, то напишу свій офіційний графік. Понеділок і середа з 11 до 14 основна робота, вівторок і четвер з 9-10-11 (коли захочу) до 15-16-17 (коли захочу) - друга робота (платять більше, ніж на першій, але вона лише до кінця 2020 року). По пятницях то вже сам собі думаю, де і чим займатися, офіційно не мушу бути ніде, періодично якісь розмови по скайпу і т.д.. Але ясно, що всі дні працюється значно більше зазначених годин, просто тоді і там, де сам собі вирішуєш. Є обсяг завдань, частково який формую собі сам, а частина в погодженні з іншими виконавцями. Головне - щоби був результат. Напевно по підходу до роботи і графікам подібно до ІТ, але це не воно.
 5. На авто не дуже бачу змісту їздити, хоча і їжджу, через те, що 83,3 злотих на місяць коштує квартальний квиток, і катайся всюди на здоровя в його межах. А по часу якось дуже зближено, максимум бачу виграю хвилин 10-15, але подім думати, де паркувати, оплати додаткові на паркування, а дизель, потім і ремонт від пробігу... надоїло :-) Як їду трамваєм хвилин 40-50, а їду практично з кінцевої, то умудряюся ще трохи роботи на ноуті зробити в травмаї :-) Ще по темі:
 6. А чому не можна їздити туди по польському паспорту просто?
 7. В час-пік пішки до трамваю 15 хвилин, 20 хвилин трамваєм і потім 10 хвилин на метро, тобто сумарно мінімум 45 хв. Або на авто десь 20-25 хвилин до метро і тоді ще 10 хв на ньому. Працюю на вул. Nowy Swiat 72, так що маршрут постійний. Друга робота на Chmielna 132, то туди одним трамваєм 50 хвилин, ну і як сказав - до трамваю 15 хвилин. Ще забув додати, що якраз в нашу сторону будується метро, мені буде до нього на автобусі 10-15 хвилин їхати з-під самого дому. Тому з 2021-2022 року має ще трохи помінятися і спроститися.
 8. DrEller

  Dowod Osobisty

  Так, правда це на власному, дружини і сестри досвіді. Сестра після отримання громадянства півроку туди-сюди їздила (навіть ще місяць тому), поки не мала доводу, і ніхто нічого ні разу на кордоні не сказав.
 9. І ми тут живемо, вже понад 3 роки
 10. Не зіштовхувався з таким. Казав, що протестант, карту отримав. Дуже приємна розмова була.
 11. Все сразу на месте на протяжении 5-10 минут.
 12. Да оставлять себе и ездить куда надо не нему, что за бред. Я специально второй сделал был себе пока посольство США долго думало, дать ли мне визу, а мне нужно было в Польшу.
 13. DrEller

  Epuap

  Их подход такой, что все должно соответствовать присяжному переводу. А присяжный перевод делается на основании официальных документов, где есть латиница (напр. загранпаспорт). Если для конкретного человека (матери, бабушки и т.д.) таких документов нет, они пишут по официальной транскрипции. Сам проходил такое ujednolicenie, потому-что были разбежности и в именах и в фамилиях.
 14. DrEller

  Epuap

  Пойти в USC, но не забыть показать документы, что там ошибки. Могут исправить на месте, могут взять в обработку, могут отказать, если Вы не докажете, что это именно ошибка. Это потому, что теперь они чипованные с марта, и возможно, многие ломанулись переделывать себе
×
×
 • Создать...