Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

DrEller

Чемодан
 • Публикаций

  92
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  2

DrEller стал победителем дня 12 марта 2019

DrEller имел наиболее популярный контент!

Репутация

11 Хороший

2 Подписчика

Информация о DrEller

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

519 просмотров профиля
 1. З тих, з якими зіштовхувався останнього місяця (це лише маржа, без ВІБОР): BNP Paribas 2,25%%, але все ще борюся за 1,95% (за рахунок 25% власного внеску та енергоощадності будинку) mBANK 2,35% Alior 2,39% І ще моє запитання. Підкажіть, будь ласка, можливо хтось мав з таким справу. Хочемо скористатися з ulga mieszkaniowa, основні положення в Ustawa o PIT знайшов. Але на одному з ніби толкових сайтів написано, що критерієм використання цієї можливості є відсутність іншої нерухомості придатної до житла. Тобто якщо ми маємо дві квартири, і перед 5 роками після купівлі продаємо одну з них, ми не можемо скористатися з ulgi mieszkaniowej. Поки підтвердження такому ніде не знайшов, але можливо хтось підкаже, в якому нормативному акті є ці критерії розписані?
 2. Хотів лише написати, що успішно продав квартиру в Варшаві, без посередників, знайти покупця зайняло до двох тижнів, сумарно 4-5 оглядало квартиру. Ціну, правда, так як тут і радили, знижували ми швидко, з 400 до 350 тисяч. Ще питання суміжне з питанням Yarikua. Чи в "ulga mieszkaniowa" можна врахувати таку річ: ми зараз продали кредитну квартиру (яку купили лише 2 роки тому), щоби мати на власний вклад на сегмент. Відповідно 200 тис. злотих кредиту ми повертаємо старому банку, чи цей видаток можна врахувати в цю пільгу? Нотаріус сказала, що залежить від податківця і не варто на це розраховувати, і що краще на повню вартість продажу (350 тис.) все ж купити нове житло, зробити в ньому ремонт. А тут ми трохи не дотягуємо, і якщо б все ж можна було і ці 200 тис. іпотеки врахувати - все б вирішило, щоби не платити податку на дохід.
 3. Дякую, якраз так і думав, тому відбивався від їх пропозицій. Але час тисне, і тому задумався був, але певно так і не варто.
 4. Дуже дякую, над ціною справді працюємо і знизили протягом двох тижнів вже майже до прийнятного мінімуму, лишили 5 тис. зл. запасу на очікувану скидку вже в процесі розмови. Здавалося б мав би хтось знайтися, але Ви праві напевно, літо йде. Просто підписали вже угоду резерваційну на нову нерухомість, а тут з цим продажем затримка, от і думається, як прискорити. П.С. Посередники якраз тільки і дзвонять, але не вмію я з ними працювати, і не розумію, чи реально варто? Вже десь 7 агенцій дзвонило і писало.
 5. Підкажіть, будь ласка, які ще ресурси задіяти для продажу квартири у Варшаві. З бюро нерухомості не зв'язувався, тому ще ніколи нічого через них не продавав і не знаю, де і які підводні камені. Виставив оголошення про свою квартиру на Отодом, Доміпорта, Фейсбук в десь 5 груп по продажу нерухомості, а також групу мікрорайону. Зацікавлення є, але потім розмови затихають і результату немає. Можливо вже і нічого як сидіти і чекати не лишилося, але можливо хтось підкаже більш дієві способи продажу, можливо однак варто через посередника продавати? Чи так швидше буває? Дякую!
 6. А как микрорайон (оседле) называется? Выходит у Вас и метро теперь близко будет. Ми по сути соседи - мы немного дальше живем по Бялоленцкей улице.
 7. Трохи інакше. Коли лечу в Україну чи з неї квитки купую лише на українські дані. Тоді в ЄС всім показую паспорт ЄС, якщо працівник авіакомпанії цікавиться відмінністю громадянства - показую ще й український, всі задоволені. З української сторони таким чином бачать по базі лише громадянина України, відповідно всім в Україні лише український паспорт. Перевірка візи працівником авіакомпанії не викликає питань, тому що паспорт біометричний.
 8. Я не вибирав, кредитний експерт вибрав. Маю Santander (вже 4,5 роки, рекомендую, від початку все прозоро, зрозуміло, підтримка особи з банку постійна була) і BNP Paribas Bank Polska S.A. (1 рік, не сподобалося, трохи кабальні умови, підтримки нуль, 2,5 місяці готували документи, які мали обовязок зробити за 14 днів). Як варіант був мБанк ще при останньому кредиті, але в них виходило ще дорожче і ще кабальніші умови. А от просто рахунок в мБанку мав 5 років тому, то було супер.
 9. Нєєєє, не все так просто, це ж Україна, так не буває :-) Бажано мати з собою по ксерокопії 1) першої сторінки закордонного паспорта 2) сторінки закордонного паспорта з печіткою консульського обліку 3) техпаспорта авто. Плюс 2 заповнені примірники митної декларації. Теоретично це все можна і на кордоні зробити, і поксерити теж, але це час і лишні гроші. Тому завжди заздалегідь все собі готував, чим ошарашував митників, але зате значно швидше все оформляв. Відкканований бланк митної декларації докидаю, користуйтеся :-) Там треба Тимчасове ввезення вписувати, а решта по паспорту-техпаспорту, все що Вас не стосується - закреслюєте буквою Z. Mytna deklaratsiya.pdf
 10. Вводят Вас в заблуждение, говоря, что вообще не возможно. Возможно, по позднее. На данном этапе, то-есть umiejscowienia заграничных документов - да, поменять никак, все по загранпаспорту. Но как только они введут данные в базу и выдадут польские свидетельства рождения - вперед менять. Нужно только подготовить в уме себе объяснение, почему именно - правописание кривое, или что-то еще - и тогда за месяц меняют. Менял я сыну имя Danylo на Daniel и сестра моя с Iuliana на Juliana. Все Варшава 2019 год.
 11. Дякую, але це вже дааавно було, ці 5-10 днів. Від 25 листопада 2018 року все помінялося, тому й робив спочатку тимчасовий консульський, а тепер постійний консульський, щоби врешті на кордоні нічого не заповнювати і часу не тратити. Тому й уточнював, як суто з постійним проїжджається, бо здається, що їдеш без жодних лишніх затримок, але думаю може хтось вже так їздив і підтвердить.
 12. Доброго дня! Щоби не плодити тем, запитаю тут - зробив врешті собі постійний консульський облік в Польщі, проставили мені штампи відповідні в паспорти закордонні. Буду їхати скоро на авто в Україну - при перетині кордону щось додатково треба робити, якісь документи готувати (як при тимчасовому консульському), чи ніяких лишніх затримок, сам штамп це все необхідне? Дякую!
×
×
 • Создать...