Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

DrEller

Чемодан
 • Публикаций

  81
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  2

DrEller стал победителем дня 12 марта 2019

DrEller имел наиболее популярный контент!

Репутация

10 Хороший

2 Подписчика

Информация о DrEller

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

275 просмотров профиля
 1. Нєєєє, не все так просто, це ж Україна, так не буває :-) Бажано мати з собою по ксерокопії 1) першої сторінки закордонного паспорта 2) сторінки закордонного паспорта з печіткою консульського обліку 3) техпаспорта авто. Плюс 2 заповнені примірники митної декларації. Теоретично це все можна і на кордоні зробити, і поксерити теж, але це час і лишні гроші. Тому завжди заздалегідь все собі готував, чим ошарашував митників, але зате значно швидше все оформляв. Відкканований бланк митної декларації докидаю, користуйтеся :-) Там треба Тимчасове ввезення вписувати, а решта по паспорту-техпаспорту, все що Вас не стосується - закреслюєте буквою Z. Mytna deklaratsiya.pdf
 2. Вводят Вас в заблуждение, говоря, что вообще не возможно. Возможно, по позднее. На данном этапе, то-есть umiejscowienia заграничных документов - да, поменять никак, все по загранпаспорту. Но как только они введут данные в базу и выдадут польские свидетельства рождения - вперед менять. Нужно только подготовить в уме себе объяснение, почему именно - правописание кривое, или что-то еще - и тогда за месяц меняют. Менял я сыну имя Danylo на Daniel и сестра моя с Iuliana на Juliana. Все Варшава 2019 год.
 3. Дякую, але це вже дааавно було, ці 5-10 днів. Від 25 листопада 2018 року все помінялося, тому й робив спочатку тимчасовий консульський, а тепер постійний консульський, щоби врешті на кордоні нічого не заповнювати і часу не тратити. Тому й уточнював, як суто з постійним проїжджається, бо здається, що їдеш без жодних лишніх затримок, але думаю може хтось вже так їздив і підтвердить.
 4. Доброго дня! Щоби не плодити тем, запитаю тут - зробив врешті собі постійний консульський облік в Польщі, проставили мені штампи відповідні в паспорти закордонні. Буду їхати скоро на авто в Україну - при перетині кордону щось додатково треба робити, якісь документи готувати (як при тимчасовому консульському), чи ніяких лишніх затримок, сам штамп це все необхідне? Дякую!
 5. Файно, не зашкодить. Принаймні економія на вартості візи буде тепер :-)
 6. Дуже дивно, це Вам сказали пройти медкомісію перед тим, як документи прийняли? Подавала місяць тому документи сестра, посвідчення водія без терміну дії, нічого не сказали за якусь комісію, прийняли все і поки чекаємо. Я рік тому так само обміняв, тільки чекав десь 3 місяці, ну і замість моїх безстрокових дали на 15 років польські.
 7. Дуже все залежить, на якій роботі шукається вакансія, яка освіта і навики. Тому я повністю згідний з тими хто каже, що це ключова інформація, інакше нічого не вийде підказати. Є певні посади, які вимагають певних навиків і відповідно з цим і години типові роботи є. А щоби було веселіше в темі, то напишу свій офіційний графік. Понеділок і середа з 11 до 14 основна робота, вівторок і четвер з 9-10-11 (коли захочу) до 15-16-17 (коли захочу) - друга робота (платять більше, ніж на першій, але вона лише до кінця 2020 року). По пятницях то вже сам собі думаю, де і чим займатися, офіційно не мушу бути ніде, періодично якісь розмови по скайпу і т.д.. Але ясно, що всі дні працюється значно більше зазначених годин, просто тоді і там, де сам собі вирішуєш. Є обсяг завдань, частково який формую собі сам, а частина в погодженні з іншими виконавцями. Головне - щоби був результат. Напевно по підходу до роботи і графікам подібно до ІТ, але це не воно.
 8. На авто не дуже бачу змісту їздити, хоча і їжджу, через те, що 83,3 злотих на місяць коштує квартальний квиток, і катайся всюди на здоровя в його межах. А по часу якось дуже зближено, максимум бачу виграю хвилин 10-15, але подім думати, де паркувати, оплати додаткові на паркування, а дизель, потім і ремонт від пробігу... надоїло :-) Як їду трамваєм хвилин 40-50, а їду практично з кінцевої, то умудряюся ще трохи роботи на ноуті зробити в травмаї :-) Ще по темі:
 9. А чому не можна їздити туди по польському паспорту просто?
 10. В час-пік пішки до трамваю 15 хвилин, 20 хвилин трамваєм і потім 10 хвилин на метро, тобто сумарно мінімум 45 хв. Або на авто десь 20-25 хвилин до метро і тоді ще 10 хв на ньому. Працюю на вул. Nowy Swiat 72, так що маршрут постійний. Друга робота на Chmielna 132, то туди одним трамваєм 50 хвилин, ну і як сказав - до трамваю 15 хвилин. Ще забув додати, що якраз в нашу сторону будується метро, мені буде до нього на автобусі 10-15 хвилин їхати з-під самого дому. Тому з 2021-2022 року має ще трохи помінятися і спроститися.
 11. DrEller

  Dowod Osobisty

  Так, правда це на власному, дружини і сестри досвіді. Сестра після отримання громадянства півроку туди-сюди їздила (навіть ще місяць тому), поки не мала доводу, і ніхто нічого ні разу на кордоні не сказав.
 12. І ми тут живемо, вже понад 3 роки
 13. Не зіштовхувався з таким. Казав, що протестант, карту отримав. Дуже приємна розмова була.
×
×
 • Создать...