Перейти к содержанию



DrEller

Чемодан
  • Публикаций

    99
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    2

DrEller стал победителем дня 12 марта 2019

DrEller имел наиболее популярный контент!

2 Подписчика

Посетители профиля

1040 просмотров профиля

DrEller's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • Conversation Starter Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Reacting Well Rare
  • One Month Later Rare

Recent Badges

12

Репутация

  1. У нас суттєве оновлення по справі, що основне, що може бути цікаво для інших - отримали дозвіл у Варшаві протягом 4 місяців від подачі документів. Це після того, як юрист девелопера нас обдурював 26 місяців, що документи подані і все має бути, виявляється він цю справу передав іншій людині, а нас лише кормив необгрунтованими обіцянками. Після добрячого скандалу з девелопером швидко зробили все добре і через 4 місяці результат. Так що те, що я попередньо писав про довгі терміни, думаючи, що нам правильно все роблять - це все ж дезінформація...
  2. Update: Завтра вже 14 місяців Результату немає...
  3. Можливо хтось знає. Після початку війни приїхала до мене моя мама пенсійного віку (пенсія в Україні), мала КП. Спочатку мала статус УКР, відповідно мала медичне страхування. Тепер зробили їй КСП, питання що з медичним страхуванням? Так собі думаю, що його вже немає, але можливо я помиляюся?
  4. 13 місяців чекаємо на рішення міністерства, робили (на жаль) через адвокатів девелопера. Просто якась безодня часу...
  5. Так, постійне місце проживання, частіше в народі з російської вживається калька ПМЖ. Виходить, що у цьому статусі я є резидентом Польщі. І ніби внутрішній українській паспорт є, і податковий ідентифікаційний код, але з того, що начитався, то в Україні все складно.
  6. Доброго дня! Маю незвичне питання і не до кінця стосується лише Польщі, але враховуючи, що саме тут я живу, то запитую тут. Мені потрібна підказка і пояснення процедури (якщо це можливо) як я, громадянин України з відміткою про ПМП, можу бути працелаштованим в Україні. Якщо знаєте, в кого можна проконсультуватися навіть на платній основі - буду вдячний. Виникла така потреба, що незважаючи на працевлаштування в Польщі, для одного з проектів також треба бути офіційно працевлаштованим в Україні. Можна на повну чи пів ставки, можна в ролі якогось експерта (навіть без заробітної плати). Просто потрібно зрозуміти варіанти, якщо вони є. Наперед дякую! :-)
  7. Доброго дня! Чи орієнтуються шановні учасники, скільки зараз приблизно чекається на дозвіл MSWiA на купівлю нерухомості? Ми (точніше юристи девелопера) подали документи на початку червня і від того часу тишина, причому немаємо навіть номеру справи, нічого. Юристи розводять руками і кажуть чекати. От і думаємо, як воно орієнтовно зараз виглядає?
  8. З тих, з якими зіштовхувався останнього місяця (це лише маржа, без ВІБОР): BNP Paribas 2,25%%, але все ще борюся за 1,95% (за рахунок 25% власного внеску та енергоощадності будинку) mBANK 2,35% Alior 2,39% І ще моє запитання. Підкажіть, будь ласка, можливо хтось мав з таким справу. Хочемо скористатися з ulga mieszkaniowa, основні положення в Ustawa o PIT знайшов. Але на одному з ніби толкових сайтів написано, що критерієм використання цієї можливості є відсутність іншої нерухомості придатної до житла. Тобто якщо ми маємо дві квартири, і перед 5 роками після купівлі продаємо одну з них, ми не можемо скористатися з ulgi mieszkaniowej. Поки підтвердження такому ніде не знайшов, але можливо хтось підкаже, в якому нормативному акті є ці критерії розписані?
  9. Хотів лише написати, що успішно продав квартиру в Варшаві, без посередників, знайти покупця зайняло до двох тижнів, сумарно 4-5 оглядало квартиру. Ціну, правда, так як тут і радили, знижували ми швидко, з 400 до 350 тисяч. Ще питання суміжне з питанням Yarikua. Чи в "ulga mieszkaniowa" можна врахувати таку річ: ми зараз продали кредитну квартиру (яку купили лише 2 роки тому), щоби мати на власний вклад на сегмент. Відповідно 200 тис. злотих кредиту ми повертаємо старому банку, чи цей видаток можна врахувати в цю пільгу? Нотаріус сказала, що залежить від податківця і не варто на це розраховувати, і що краще на повню вартість продажу (350 тис.) все ж купити нове житло, зробити в ньому ремонт. А тут ми трохи не дотягуємо, і якщо б все ж можна було і ці 200 тис. іпотеки врахувати - все б вирішило, щоби не платити податку на дохід.
  10. Дякую, якраз так і думав, тому відбивався від їх пропозицій. Але час тисне, і тому задумався був, але певно так і не варто.
  11. Дуже дякую, над ціною справді працюємо і знизили протягом двох тижнів вже майже до прийнятного мінімуму, лишили 5 тис. зл. запасу на очікувану скидку вже в процесі розмови. Здавалося б мав би хтось знайтися, але Ви праві напевно, літо йде. Просто підписали вже угоду резерваційну на нову нерухомість, а тут з цим продажем затримка, от і думається, як прискорити. П.С. Посередники якраз тільки і дзвонять, але не вмію я з ними працювати, і не розумію, чи реально варто? Вже десь 7 агенцій дзвонило і писало.
  12. Підкажіть, будь ласка, які ще ресурси задіяти для продажу квартири у Варшаві. З бюро нерухомості не зв'язувався, тому ще ніколи нічого через них не продавав і не знаю, де і які підводні камені. Виставив оголошення про свою квартиру на Отодом, Доміпорта, Фейсбук в десь 5 груп по продажу нерухомості, а також групу мікрорайону. Зацікавлення є, але потім розмови затихають і результату немає. Можливо вже і нічого як сидіти і чекати не лишилося, але можливо хтось підкаже більш дієві способи продажу, можливо однак варто через посередника продавати? Чи так швидше буває? Дякую!
  13. А как микрорайон (оседле) называется? Выходит у Вас и метро теперь близко будет. Ми по сути соседи - мы немного дальше живем по Бялоленцкей улице.
×
×
  • Создать...