Перейти к содержанию



Gamm

Иммиграция для программиста

Рекомендуемые сообщения

Если я программист с большим опытом работы (более 5 лет), мне 26 лет, я уже сдал английский и получил по 8 баллов (IELTS), то как мне воспользоваться программой FSW в рамках Express Entry? Мне будут начислены дополнительные баллы за востребованную специальность?

Ещё вопрос: как будет выглядеть иммиграция моей жены? Она сможет подавать документы в посольство Канады вместе со мной?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Gamm сказал:

Если я программист с большим опытом работы (более 5 лет), мне 26 лет, я уже сдал английский и получил по 8 баллов (IELTS), то как мне воспользоваться программой FSW в рамках Express Entry? Мне будут начислены дополнительные баллы за востребованную специальность?

Ещё вопрос: как будет выглядеть иммиграция моей жены? Она сможет подавать документы в посольство Канады вместе со мной?

Регистрируйтесь в ЕЕ, ждете выборки где баллы такие как у вас или ниже, получаете приглашение загрузить все документы и получаете иммиграционную визу.

Дополнительные баллы за определенный НОК не предусмотрены (кроме executives), но с вашим английским и возрастом все должно быть и без них ОК.

Да, жена сразу подается с вами прицепчиком.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо , но ведь в таком случае получается, что программисты (востребованная специальность) становятся в один ряд с юристами, учителями и даже врачами? В последний год ЕЕ часто используют те, кто уже живёт в Канаде. Из-за этого они получают дополнительные баллы за канадские дипломы и канадский опыт работы, поэтому даже первоклассный специалист может набрать примерно 330 баллов, а вчерашний студент-индус, учившийся в Канаде, наберёт больше него. 

Как в таком случае можно использовать FSW?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Gamm сказал:

Спасибо , но ведь в таком случае получается, что программисты (востребованная специальность) становятся в один ряд с юристами, учителями и даже врачами? В последний год ЕЕ часто используют те, кто уже живёт в Канаде. Из-за этого они получают дополнительные баллы за канадские дипломы и канадский опыт работы, поэтому даже первоклассный специалист может набрать примерно 330 баллов, а вчерашний студент-индус, учившийся в Канаде, наберёт больше него. 

Как в таком случае можно использовать FSW?

Да, все именно так. Канаде нужны не только программисты. С вашими данными и хорошим английским у вас очень серьёзные шансы пройти по этой программе

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
 
 
 
4 часа назад, Gamm сказал:

Спасибо , но ведь в таком случае получается, что программисты (востребованная специальность) становятся в один ряд с юристами, учителями и даже врачами? В последний год ЕЕ часто используют те, кто уже живёт в Канаде. Из-за этого они получают дополнительные баллы за канадские дипломы и канадский опыт работы, поэтому даже первоклассный специалист может набрать примерно 330 баллов, а вчерашний студент-индус, учившийся в Канаде, наберёт больше него. 

Как в таком случае можно использовать FSW?

Канадська система імміграції націлена не те щоб отримати мігрантів, які швидко адаптуються, асимілюються, а також зможуть створити багато ВВП та податків до того як вийдуть на пенсію і будуть сидіти на "шиї" держави.

Відповідно найважливішими критеріями є:

  • вік (до 31)
  • знання англійської на високому рівні (СЛБ 9+)
  • освіта (від бакалавра)
  • досвід проф. роботи (від 3 років)

Крім того далеко не у всій Канаді програмісти це аж настільки "востребованная специальность". Попит на робітничі професії часто набагато більший.

Навчання в Канаді дає дуже не багато балів, але сам факт того що навчання та досвід роботи в Канаді дають бали насправді дуже логічний. Тому що той хто має подібний досвід набагато швидше зможе адаптуватися та асимілюватися.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Gamm сказал:

Если я программист с большим опытом работы (более 5 лет), мне 26 лет, я уже сдал английский и получил по 8 баллов (IELTS), то как мне воспользоваться программой FSW в рамках Express Entry? Мне будут начислены дополнительные баллы за востребованную специальность?

Ещё вопрос: как будет выглядеть иммиграция моей жены? Она сможет подавать документы в посольство Канады вместе со мной?

Вы свои баллы прикидывали в EE?
Перефразируя Ваш вопрос - Вам не хватает баллов до нынешнего cut off, и Вы ищете пути, как это препятствие обойти?

Vitaliy Goodkovsky, RCIC (Regulated Canadian Immigration Consultant), Member of CICC and CAPIC, License #R535651
Man Proposes, God Disposes

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт,

Маю аналогічну ситуацію, тільки мені 27 і англійську я здав на (L=8.0, R=9.0, S=7.5, W=6.5). У вас все на 8.0? Це важливо, бо якщо хоча б одна оцінка нижче CLB 9 (L=8.0, S=7.0, R=7.0, W=7.0), відразу втрачається 50 балів. Я втратив через Writing і отримав всього 391 бал (ще 40 забрали через дружину). Наразі прохідний бал десь 450, тому я вибрав альтернативний варіант - пошук роботи. Подавав резюме онлайн, LinkedIn, Glassdoor, BCJobs. Подав десь в 50 компаній, з яких більшість не відписали, близько десяти - відмовили, три призначили співбесіди, дві з них я пройшов, і тільки одна зробила офер, бо інша  - аутстафінг, що набирає людей наперед. Загалом, знайти роботу не просто, але можливо. Пройшов по провінційній програмі BC PNP Tech Pilot, тепер маю 991 бал в Express Entry і work permit support letter, що дозволяє мені їхати і працювати поки продовжую процес отримання PR.

Загалом, на федеральному рівні немає поняття "затребувана спеціальність", є тільки загальна класифікація по skill level. У нас skill level A, як і у багатьох інших професій. А є ще більш приорітетні левели - 0 і 00. Списки затребуваних спеціальностей є тільки в провінційних програмах. Наприклад, ось список спеціальностей для програми, по якій я пройшов: https://www.welcomebc.ca/getmedia/0c9acee2-06ea-471b-bc9e-c7547d60d092/BC-PNP-Tech-Pilot_Key-Technology-Occupations.pdf.aspx

Ви, як головний аплікант, подаєте всі документи за себе і за дружину. Їй не треба окремо набирати бали. У вас заберуть 40 балів за неї, і ви можете повернути частину цих балів, якщо вона здасть IELTS та/або підтвердить освіту.

До речі, освіту треба підтверджувати у WES чи аналогічній організації. Просто український диплом не рахується.

P. S. Для FSW бали рахуються окремо, там я без проблем набрав потрібну кількість, і ви маєте набрати, якщо підтвердите освіту і досвід роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, кстати, BC Tech Pilot - это для программиста одна из самых потенциально удобных программ иммиграции через PNP.

Vitaliy Goodkovsky, RCIC (Regulated Canadian Immigration Consultant), Member of CICC and CAPIC, License #R535651
Man Proposes, God Disposes

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, YevhenR сказал:

Привіт,

Маю аналогічну ситуацію, тільки мені 27 і англійську я здав на (L=8.0, R=9.0, S=7.5, W=6.5). У вас все на 8.0? Це важливо, бо якщо хоча б одна оцінка нижче CLB 9 (L=8.0, S=7.0, R=7.0, W=7.0), відразу втрачається 50 балів. Я втратив через Writing і отримав всього 391 бал (ще 40 забрали через дружину). Наразі прохідний бал десь 450, тому я вибрав альтернативний варіант - пошук роботи. Подавав резюме онлайн, LinkedIn, Glassdoor, BCJobs. Подав десь в 50 компаній, з яких більшість не відписали, близько десяти - відмовили, три призначили співбесіди, дві з них я пройшов, і тільки одна зробила офер, бо інша  - аутстафінг, що набирає людей наперед. Загалом, знайти роботу не просто, але можливо. Пройшов по провінційній програмі BC PNP Tech Pilot, тепер маю 991 бал в Express Entry і work permit support letter, що дозволяє мені їхати і працювати поки продовжую процес отримання PR.

Загалом, на федеральному рівні немає поняття "затребувана спеціальність", є тільки загальна класифікація по skill level. У нас skill level A, як і у багатьох інших професій. А є ще більш приорітетні левели - 0 і 00. Списки затребуваних спеціальностей є тільки в провінційних програмах. Наприклад, ось список спеціальностей для програми, по якій я пройшов: https://www.welcomebc.ca/getmedia/0c9acee2-06ea-471b-bc9e-c7547d60d092/BC-PNP-Tech-Pilot_Key-Technology-Occupations.pdf.aspx

Ви, як головний аплікант, подаєте всі документи за себе і за дружину. Їй не треба окремо набирати бали. У вас заберуть 40 балів за неї, і ви можете повернути частину цих балів, якщо вона здасть IELTS та/або підтвердить освіту.

До речі, освіту треба підтверджувати у WES чи аналогічній організації. Просто український диплом не рахується.

P. S. Для FSW бали рахуються окремо, там я без проблем набрав потрібну кількість, і ви маєте набрати, якщо підтвердите освіту і досвід роботи.

Ви молодець - дуже гарно розібралися, і я так розумію самі знайшли роботу та пройшли по ПНП. З чим я вас вітаю, це вдається далеко не всім.

Проте за дружину бали не "забирають", просто вона ці бали повинна набрати. Якщо в дружини є будь яка вища освіта, це вже 10-15, якщо в дружини є хоча б середня англійська це ще 10, якщо хороша англійська то 20 і тд. Моя Дружина англійську не задавала, проте з англійською 8/7/7/7 я всеодно набирав достатньо балів.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...